• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست

۶-فروردين-۱۳۹۴, ۰۸:۴۱ عصر
ارسال: #4321
RE: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست
سلام خانما عیدتون مبارک...
جعبه های فلزی از فروشگاه پردیس عفیف آباد شیراز همش با هم 126ت

[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست]

لیوان دم نوش از همونجا 18 ت

سبد کوچولو از باهاما شیراز 20ت

دلیل پرواز پرندگان آرزوی پرواز است نه داشتن بال...
 سپاس شده توسط parsa barbie ، Barbie_uchulu ، ماهتــــــــاب ، farzan24 ، ida ، جمره ، hannanehhh ، shaghayegh.r ، nafis.banoo ، aisani ، setareh69 ، *آوا* ، invisible ، khano0omi ، بانوی آریایی ، **mahsa** ، Elmira.67.♥ ، سیندخت ، a_1371 ، eli meli joon ، eli.me ، مهتاب69 ، RAHAE ، sh69 ، roshi72 ، mahsafar ، jigmal ، ماه عروس ، پیشولی ، somi arch ، بن هور ، پسته خندون ، sevdayi ، مادر عروس ايشالا 1 ، paniz77 ، sleeping beauty ، bita1359 ، masi94 ، s@maneh ، shirinshirinA ، khatereh67 ، atousa1366 ، سعیده موشی ، نوعروس دلشکسته ، eliiii6323 ، golnik ، marmariye hamedesh ، سحر*عروس تابستون* ، mehranna ، فلورانس ، tala680067 ، عکاسباشی ، nastaran_1345 ، maryam 71 ، feri feri ، shirin93 ، baran.aram ، isarah ، baran_oghyanos ، zeinab m.k ، من و نفسم ، شقایق66 ، ta3 ، طاهره بانو ، tootak ، leilasamiee ، س.م ، shabnamcat ، sara queen ، zozoli ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، عروس مرداد 95 ، ehfa72 ، kameliya ، maryam1365 ، JLO ، fahim.s ، nedva ، ṧїᗰα ، *elay* ، fatemeh_khanoomi ، banafshekarimi ، nonoo ، maed00 ، neda.sa ، ندای آسمانی ، عاشق همسرم ، لومانا ، nasibe_603 ، Maryam290 ، mahrokhshahraki
۶-فروردين-۱۳۹۴, ۱۰:۱۶ عصر
ارسال: #4322
یونیک
از مغازه دار پرسیدم90ت اما نگین اصفهان با تخفیفش77ت

لطفا يه صلوات بفرستيد كه مشكلاتم حل بشه
تاریخ عروسیم مشخص بشه.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍHeart
 سپاس شده توسط aisani ، Barbie_uchulu ، *آوا* ، khano0omi ، choobin ، بانوی آریایی ، **mahsa** ، نازنین13 ، Elmira.67.♥ ، L naz ، ماهتــــــــاب ، RAHAE ، roshi72 ، پیشولی ، somi arch ، Royaiy ، sevdayi ، مادر عروس ايشالا 1 ، paniz77 ، سحر علی ، masi94 ، s@maneh ، goli goon ، khatereh67 ، سعیده موشی ، golnik ، maryamgol ، سحر*عروس تابستون* ، mehranna ، فلورانس ، tala680067 ، nastaran_1345 ، feri feri ، shirin93 ، zeinab m.k ، من و نفسم ، طاهره بانو ، tootak ، shabnamcat ، zozoli ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، ehfa72 ، fahim.s ، nedva ، *elay* ، ماه شب 14 ، عاشق همسرم ، nasibe_603 ، Maryam290
۷-فروردين-۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ صبح
ارسال: #4323

سلام به همه ى دوستاى عزیزم
سال نوى همتون مبارک باشه انشاالله که سال خوبى داشته باشید
اینم یه سرى خریداى من از کیش
قاب عکس از بازار چینى ها 28000 و 14000 تومن
شلف جفتى 59000 تومن از بازار چینى ها
آبپاش و گلدون 8000 تومن چراغ خواب 8500 تومن
کاغذ کیک 7500 تومن
جاى جواهرى 23000 و 28000 تومن
چمدان تزیینى از بازار مروارید 115000 تومن
چاى ساز فلر که البته عکسش نیست چون بسته بندى بود
مدل TS113DS 190000 تومن از بازار پردیس 1

غم دنیارو فراموش میکنم
وقتی
به تو نگاه میکنم Heart
 سپاس شده توسط L naz ، سیندخت ، eli meli joon ، eli.me ، ELAHE*SHARGHI ، Mahsa.A ، مهتاب69 ، مبیناز ، insolence ، گل مریمی ، nazi68 ، choobin ، RAHAE ، sh69 ، samsoon ، elimira ، roshi72 ، mahsafar ، jigmal ، ماه عروس ، zahre_asal ، ida ، جمره ، mandanak ، reiha ، *آوا* ، bano70 ، mahak2 ، پیشولی ، somi arch ، پسته خندون ، pikard ، sevdayi ، مادر عروس ايشالا 1 ، پرینا ، hani moon ، paniz77 ، nonoo ، setareh69 ، sleeping beauty ، سحر علی ، hannanehhh ، masi94 ، s@maneh ، shirinshirinA ، *elay* ، invisible ، khatereh67 ، atousa1366 ، سعیده موشی ، eliiii6323 ، golnik ، marmariye hamedesh ، maryamgol ، زهره جون ، فراسو ، سحر*عروس تابستون* ، Najva.M ، mehranna ، Amitis6 ، فلورانس ، tala680067 ، بانوی آریایی ، HodaAa ، عکاسباشی ، nastaran_1345 ، simin.62 ، gohar banoo ، feri feri ، shirin93 ، mona*m ، sahararoos ، شیوا جونی ، rally ، isarah ، perlamato ، baran_oghyanos ، nafis.banoo ، zeinab m.k ، من و نفسم ، شقایق66 ، somi_b ، ta3 ، طاهره بانو ، tootak ، رسپینا63 ، zahrali ، leilasamiee ، س.م ، Banooye bahar ، shabnamcat ، shk ، *mary ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، ehfa72 ، kameliya ، zibaye ziba ، maryam1365 ، JLO ، Raha jooon ، fahim.s ، nedva ، nasrin93 ، fatemeh_khanoomi ، parastooyeamin ، ندای آسمانی ، HP_22 ، آرزو بانو ، samane74 ، عاشق همسرم ، شادیL ، marzie 1000 ، nasibe_603 ، Maryam290 ، mahrokhshahraki
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۷-فروردين-۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ عصر
ارسال: #4324
کارد وچنگال یونیک 20 تومن
عبدل آباد لوازم خانگی گلها

خدایا مگه میشه تو باشی و من تنها بمونم
 سپاس شده توسط *آوا* ، *عروس برفی* ، eli meli joon ، farzan24 ، somi arch ، ماهتــــــــاب ، RAHAE ، roshi72 ، sevdayi ، مادر عروس ايشالا 1 ، مامان گل دخترا ، choobin ، Barbie_uchulu ، paniz77 ، سحر علی ، masi94 ، s@maneh ، nazi68 ، khatereh67 ، سعیده موشی ، golnik ، maryamgol ، ida ، سحر*عروس تابستون* ، Najva.M ، mehranna ، فلورانس ، tala680067 ، بانوی آریایی ، nastaran_1345 ، feri feri ، shirin93 ، isarah ، zeinab m.k ، من و نفسم ، طاهره بانو ، tootak ، leilasamiee ، shabnamcat ، عروس مرداد 95 ، ehfa72 ، fahim.s ، nedva ، یاقوت سرخ ، عاشق همسرم ، nasibe_603 ، Maryam290
۸-فروردين-۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ صبح
ارسال: #4325

سلاااام
خریداى من از آبادان
شمع ها از ایکیا بازار کنزمال
3تایى ها 35000 تومن
دوتایى ها جفتى 27000 تومن
روتختى براى تخت مهمان یکنفره
85000 تومان

غم دنیارو فراموش میکنم
وقتی
به تو نگاه میکنم Heart
 سپاس شده توسط mona*m ، masi94 ، eli meli joon ، s@maneh ، nazi68 ، *elay* ، آرام ram@ ، n8465 ، atousa1366 ، سعیده موشی ، lovestar ، لیلی ممل ، golnik ، RAHAE ، choobin ، ida ، parsa barbie ، پیشولی ، sevdayi ، زهره جون ، جسیکا ، roshi72 ، *آوا* ، سحر*عروس تابستون* ، Najva.M ، mehranna ، paniz77 ، فلورانس ، tala680067 ، بانوی آریایی ، somi arch ، setareh69 ، عکاسباشی ، Marina12 ، nastaran_1345 ، reiha ، مادر عروس ايشالا 1 ، simin.62 ، feri feri ، shirin93 ، شیوا جونی ، toranj banoo ، isarah ، perlamato ، nafis.banoo ، L naz ، shabnam_sh ، Mari Khanoom ، zeinab m.k ، من و نفسم ، شقایق66 ، somi_b ، samiii ، ta3 ، hannanehhh ، طاهره بانو ، tootak ، zahrali ، leilasamiee ، س.م ، kitty ، HP_22 ، Banooye bahar ، shabnamcat ، maryamgol ، marzie 1000 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، ehfa72 ، kameliya ، maryam1365 ، JLO ، Raha jooon ، fahim.s ، nedva ، ṧїᗰα ، عقیق یمنی ، fatemeh_khanoomi ، ندای آسمانی ، ماه شب 14 ، عاشق همسرم ، مبیناز ، nasibe_603 ، Nazgool ، Maryam290
۸-فروردين-۱۳۹۴, ۰۶:۰۹ صبح
ارسال: #4326
سال نو همگی مبارک

ظرف خوشگلم 28 تومان از پاساژ قائم تجریش 2 تا گرفتم

جغد تزیینی که عاششقشم 35 تومن سایز بزرگشه از تجریش پاساژ قائم

سپاس شده توسط mona*m ، masi94 ، eli meli joon ، s@maneh ، goli goon ، nazi68 ، khatereh67 ، atousa1366 ، سعیده موشی ، فاطمه 70 ، lovestar ، golnik ، hanah70 ، ida ، پیشولی ، mahsafar ، sevdayi ، sima 22 ، سحر*عروس تابستون* ، roshi72 ، *آوا* ، Royaiy ، mehranna ، آرزو گلی ، فلورانس ، tala680067 ، بانوی آریایی ، somi arch ، Barbie_uchulu ، عکاسباشی ، nastaran_1345 ، مادر عروس ايشالا 1 ، feri feri ، shirin93 ، شیوا جونی ، choobin ، L naz ، nooshi151 ، zeinab m.k ، من و نفسم ، ta3 ، توئیتی ، طاهره بانو ، tootak ، leilasamiee ، Banooye bahar ، shabnamcat ، عروس مرداد 95 ، ehfa72 ، fahim.s ، ṧїᗰα ، یاقوت سرخ ، imanz ، maed00 ، atfe ، nasibe_603 ، Maryam290
۸-فروردين-۱۳۹۴, ۰۹:۴۸ صبح
ارسال: #4327
این رخت آویزای عشقولی دست آورد مسافرت شمالمونهSmile
از بازار روز نوشهر خریدم 7 تومن

این قهوه خوری شیکیل هم از سوغات فروشیای اول جاده چالوس 21 تومن

آشنایی : 22/ 1/ 91
نامزدی : 9 / 5/ 93
عقد : 6 /6/ 93
عروسی: 95/6/23
من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد
دیجی: صفدریان
مزون : هدیه
گل : گل سنگ
 سپاس شده توسط khatereh67 ، goli goon ، nazi68 ، ajaghvajagh ، ساحل آرام ، سعیده موشی ، *elay* ، golnik ، choobin ، hanah70 ، ida ، پیشولی ، mahsafar ، sevdayi ، جمره ، سحر*عروس تابستون* ، roshi72 ، *آوا* ، mehranna ، eli meli joon ، آرزو گلی ، tala680067 ، بانوی آریایی ، somi arch ، Barbie_uchulu ، عکاسباشی ، nastaran_1345 ، مادر عروس ايشالا 1 ، feri feri ، shirin93 ، isarah ، nooshi151 ، zeinab m.k ، من و نفسم ، ta3 ، hannanehhh ، طاهره بانو ، tootak ، HP_22 ، leilasamiee ، shabnamcat ، maryamgol ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، عروس مرداد 95 ، ehfa72 ، fahim.s ، ṧїᗰα ، یاقوت سرخ ، imanz ، عاشق همسرم ، nasibe_603 ، Maryam290
۸-فروردين-۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-فروردين-۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ صبح توسط RL92.)
ارسال: #4328

بفرمایید تاپیک جدید

تاپیک شماره 5 عکس خرید جهاز

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
 سپاس شده توسط mona*m ، *آوا* ، mehranna ، eli meli joon ، tala680067 ، بانوی آریایی ، somi arch ، عکاسباشی ، مادر عروس ايشالا 1 ، shadlii ، طاهره بانو ، HP_22 ، MOJDE_19 ، تک پر حسین ، س.م ، toranj banoo ، imanz ، mesripoor.66 ، Maryam290
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام