• تقی زاده
  • باغ vp

عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست

۲-فروردين-۱۳۹۴, ۱۱:۳۳ صبح
ارسال: #4311
RE: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست
سلام دوستای گلم این اولین پستیه که من میذارم و میشه گفت اولین تیکه های جهازم
ترازوی دیجیتال Personla Scale از دایابرگ 27000 با پول پیک شد 30500
[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست]
سرویس قابلمه سرامیک که عاشقشونم و هدیه مادر شوهر و پدر شوهر عزیزمه
از سایت چاره قیمت گرفتم 740 تومن بود
اینم اپی لیدی براون که خواهر شوهرم برام هدیه گرفته قیمتشو ندارم شرمنده

آشنایی: از بچگی
دوستی: 90/6/15
خاستگاری: 93/7/4
نامزدی: 93/7/11
عقد و عروسی: ایشالا 95
ایشالا جهاز جور بشه رفتیم خونه عشقمونHeart
 سپاس شده توسط farzan24 ، feri feri ، choobin ، L naz ، من و نفسم ، فهیمه8569 ، aisani ، somi arch ، Elmira.67.♥ ، سحر*عروس تابستون* ، e1ham ، Barbie_uchulu ، invisible ، paniz77 ، shadlii ، سیندخت ، hanah70 ، solmaz68 ، پیشولی ، مبیناز ، ماهتــــــــاب ، بانوی آریایی ، sevdayi ، *آوا* ، ssarass ، سانی قاصدک ، mehranna ، tala680067 ، آرینا1393 ، Elahe0098 ، heven ، ida ، پسته خندون ، مادر عروس ايشالا 1 ، s@maneh ، سعیده موشی ، فلورانس ، nastaran_1345 ، shirin93 ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، tootak ، leilasamiee ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، ehfa72
۳-فروردين-۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ عصر
ارسال: #4312
صندوقچه و جای لوازم آرایش خوشگلم جفتش باهم 30 تومن
این با نور فلشه

94/12/20
 سپاس شده توسط missL ، choobin ، fatima66 ، سیندخت ، hanah70 ، فاطمه 70 ، nilia ، سالومه توپولی ، L naz ، farzan24 ، آرینا1393 ، solmaz68 ، پیشولی ، RAHAE ، مبیناز ، samsoon ، Zendegim ، لیلا12 ، ماهتــــــــاب ، eli meli joon ، *ARAMESH* ، invisible ، نسیم عشق ، پرینا ، بانوی آریایی ، Barbie_uchulu ، hello.stranger66 ، maryamgol ، somi arch ، sevdayi ، paniz77 ، *آوا* ، سانی قاصدک ، mehranna ، tala680067 ، maryam 71 ، heven ، ida ، BaaRaaNa ، feri feri ، mahsafar ، A Y L I N ، jigmal ، حنا67 ، مادر عروس ايشالا 1 ، s@maneh ، khatereh67 ، سعیده موشی ، فلورانس ، nastaran_1345 ، طاهره بانو ، tootak ، leilasamiee ، س.م ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، فاطمه خوشجل ، عروس مرداد 95 ، ehfa72 ، نازنین امیری
۳-فروردين-۱۳۹۴, ۰۸:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-فروردين-۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ عصر توسط ندا ندا.)
ارسال: #4313
اینم از خرید چند روز پیش من ار تهران کالا
اتو فیلیپس مدل 4850 آف خورذه بد زودی گرفتم
قیمت با هزینه حمل 320 هزار تومان
ببخشید عکس نتی میزارم
عکش ار تو گوشیم پاک شده

این دو دست لیوانم از بازارتیمچه حاجب الدوله مغازه نیکخواه گزفتم
لیوان زیاذ گرفتم ولی لیوان دوست دارم بازم گرفتم
دو دستش شد 55 تومان

** 19 ارديبهشت**

سپاس شده توسط eli meli joon ، پیشولی ، سیندخت ، نسیم عشق ، hanah70 ، بانوی آریایی ، Barbie_uchulu ، Elmira.67.♥ ، choobin ، maryamgol ، somi arch ، sevdayi ، paniz77 ، *آوا* ، ssarass ، سانی قاصدک ، mehranna ، tala680067 ، heven ، ida ، feri feri ، مادر عروس ايشالا 1 ، s@maneh ، آرام ram@ ، سعیده موشی ، فلورانس ، nastaran_1345 ، shirin93 ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، tootak ، leilasamiee ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، ehfa72
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۳-فروردين-۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #4314
خب ادامه خریدام از تیمچه

بطری ها دونه یی 16 تومان

ظررف پیرکس دونه یی 34 تومان همه جا میدادن 40

این نمکدون و فلفلارم که عاشقشم خریدم 8 توامن

** 19 ارديبهشت**

سپاس شده توسط بانوی آریایی ، Barbie_uchulu ، eli meli joon ، سیندخت ، hanah70 ، پیشولی ، Elmira.67.♥ ، farzan24 ، choobin ، maryamgol ، somi arch ، roshi72 ، sevdayi ، paniz77 ، *آوا* ، ssarass ، سانی قاصدک ، mehranna ، marmariye hamedesh ، tala680067 ، heven ، ida ، feri feri ، حنا67 ، مادر عروس ايشالا 1 ، s@maneh ، آرام ram@ ، سعیده موشی ، سحر*عروس تابستون* ، فلورانس ، nastaran_1345 ، shirin93 ، isarah ، zeinab m.k ، من و نفسم ، طاهره بانو ، tootak ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، س.م ، ehfa72 ، maryam1365
۳-فروردين-۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ عصر
ارسال: #4315
سلام عزیزان
خریدهای همه مبارک باشه
فانوس 30 تومن ایکیا تبریز
جا دستمال 22 تومن ایکیا تبریز

...Indian Bride...
 سپاس شده توسط بانوی آریایی ، ندا ندا ، Amitis6 ، Love B ، Barbie_uchulu ، eli meli joon ، فهیمه8569 ، hanah70 ، سیندخت ، پیشولی ، Elmira.67.♥ ، choobin ، maryamgol ، somi arch ، sevdayi ، paniz77 ، *آوا* ، ssarass ، سانی قاصدک ، mehranna ، marmariye hamedesh ، tala680067 ، sepid banoo ، heven ، ida ، feri feri ، mandanak ، leila2020 ، ناز بلا جون ، توئیتی ، مادر عروس ايشالا 1 ، s@maneh ، آرام ram@ ، سعیده موشی ، سحر*عروس تابستون* ، فلورانس ، nastaran_1345 ، shirin93 ، zeinab m.k ، من و نفسم ، طاهره بانو ، tootak ، leilasamiee ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، ehfa72 ، maryam1365
۴-فروردين-۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ صبح
ارسال: #4316
سلام دوستان سال نوتون مبارک.ایشالا که سال خوبی داشته باشینNew1
من این بی تلبیت ها رو واسه دستشویی گرفتمBlushاز شوش پاساژ رضایی طبقه+1البته عکس با فلش هست.میخواستم کامل مشخص باشهBlushEmbarrased

آرزوهایت را کنار نگذار

بگذار دنیا مجبور شود با دلت کنار بیاید !
 سپاس شده توسط آرامشه خیال ، سیندخت ، RAHAE ، پیشولی ، ندا ندا ، choobin ، shirinshirinA ، خانم مهربون 1367 ، maryamgol ، لیلی ممل ، لیلیناز ، somi arch ، roshi72 ، purelove ، setareh69 ، sevdayi ، aroose91 ، nilia ، paniz77 ، فهیمه8569 ، *آوا* ، ssarass ، سانی قاصدک ، فاطمه 70 ، mehranna ، golava ، gissu kamand ، tala680067 ، آرینا1393 ، heven ، ida ، BaaRaaNa ، feri feri ، Narciso ، ازیسا2 ، بانوی آریایی ، nazi68 ، mahsafar ، حنا67 ، leila2020 ، مادر عروس ايشالا 1 ، s@maneh ، آرام ram@ ، سعیده موشی ، سحر*عروس تابستون* ، فلورانس ، nastaran_1345 ، من و نفسم ، طاهره بانو ، dvr2021 ، leilasamiee ، مریم 1363 ، ghandoo ، shabnamcat ، پرپرپری ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، ehfa72 ، mona91 ، *z.a.h.r.a* ، فلیسیتی ، mina s rad
۴-فروردين-۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #4317
پادریم از هفت حوض به صورت خیلی تصادفی
چون قیمتش مناسب بوذ خریدم
10 تومان

گل های خوشگلم از هفت حوض دو میذان اون لوستر فروشی بزرگه
برای خونه مامانم گرفتم قیمتش دقیق یادم نیست فکر کنم 90 یا 100 شذ

** 19 ارديبهشت**

سپاس شده توسط RAHAE ، Barbie_uchulu ، سیندخت ، maryamgol ، پیشولی ، hanah70 ، sevdayi ، eli meli joon ، somi arch ، Elmira.67.♥ ، نسیم عشق ، *mahsa ، بانوی آریایی ، *آوا* ، L naz ، ssarass ، سانی قاصدک ، mahsa 92 ، طلا خانمی ، mahdis71 ، roshi72 ، mehranna ، *mahshid* ، tala680067 ، *عروس برفی* ، آرینا1393 ، meli joon ، maryam 71 ، heven ، ida ، sh69 ، feri feri ، جمره ، choobin ، hannanehhh ، aisani ، مامان ماهان92 ، nazi68 ، mahsafar ، ماه عروس ، paniz77 ، masi94 ، s@maneh ، goli goon ، khatereh67 ، ajaghvajagh ، سعیده موشی ، golnik ، سحر*عروس تابستون* ، فلورانس ، عکاسباشی ، nastaran_1345 ، مادر عروس ايشالا 1 ، simin.62 ، shirin93 ، شیوا جونی ، zeinab m.k ، من و نفسم ، ta3 ، طاهره بانو ، tootak ، leilasamiee ، س.م ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، ehfa72 ، mina s rad
۶-فروردين-۱۳۹۴, ۰۴:۴۷ عصر
ارسال: #4318
فیلای خوشگلم دونه ای 5500 تومن از شهرمون

همه ی مشکلات حل شدن
 سپاس شده توسط mr.khan.familly ، heven ، ida ، BaaRaaNa ، ماهتــــــــاب ، lovestar ، feri feri ، جمره ، choobin ، Barbie_uchulu ، hannanehhh ، aisani ، *آوا* ، بانوی آریایی ، مامان ماهان92 ، roshi72 ، ماه عروس ، somi arch ، sevdayi ، سحر علی ، masi94 ، s@maneh ، goli goon ، khatereh67 ، سعیده موشی ، golnik ، mehranna ، فلورانس ، tala680067 ، nastaran_1345 ، مادر عروس ايشالا 1 ، baran_oghyanos ، zeinab m.k ، من و نفسم ، طاهره بانو ، tootak ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، ehfa72 ، نازنین امیری ، mina s rad
۶-فروردين-۱۳۹۴, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #4319
25ت از شهر خودم

لطفا يه صلوات بفرستيد كه مشكلاتم حل بشه
تاریخ عروسیم مشخص بشه.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍHeart
 سپاس شده توسط choobin ، Barbie_uchulu ، ماهتــــــــاب ، ida ، aisani ، *آوا* ، بانوی آریایی ، مامان ماهان92 ، roshi72 ، ماه عروس ، somi arch ، Royaiy ، sevdayi ، paniz77 ، سحر علی ، masi94 ، s@maneh ، سعیده موشی ، golnik ، maryamgol ، فلورانس ، tala680067 ، nastaran_1345 ، مادر عروس ايشالا 1 ، feri feri ، zeinab m.k ، من و نفسم ، ta3 ، طاهره بانو ، tootak ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، ehfa72 ، nedva ، *elay* ، ندای آسمانی
۶-فروردين-۱۳۹۴, ۰۸:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-فروردين-۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ عصر توسط Shi_Va.)
ارسال: #4320
اینم یه سری دیگه از خریدام که 2 تومن و 5 تومن هستن.

همه ی مشکلات حل شدن
 سپاس شده توسط farzan24 ، choobin ، Barbie_uchulu ، ماهتــــــــاب ، ida ، مامان گل دخترا ، aisani ، *آوا* ، roshi72 ، ماه عروس ، mandanak ، somi arch ، Royaiy ، sevdayi ، paniz77 ، سحر علی ، masi94 ، s@maneh ، goli goon ، khatereh67 ، سعیده موشی ، golnik ، mehranna ، فلورانس ، tala680067 ، nastaran_1345 ، مادر عروس ايشالا 1 ، feri feri ، shirin93 ، zeinab m.k ، من و نفسم ، طاهره بانو ، tootak ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، ehfa72 ، fahim.s ، nedva ، *elay* ، ماه شب 14 ، nasibe_603 ، Maryam290
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام