• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست

۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ عصر توسط فهیمه8569.)
ارسال: #4301
RE: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست
[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" alt="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" title="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" />

سلام .من عضو جدید گروه هستم.البته نو عروس نیستم .ولی دارم خونه جدید میرم و دارم برای خودم جهیزیه میخرم.خخخخخخ

این سه تا خرید هم از گیشا کردم

شمع آباژوریم فکر کنم17شد

شیرینی خوری46 خریدم

جاشمعی هم نمیدونم!!!ببخشییید

حالا که خونمون تا پاییز آماده نشد.دعا کنید حداقل تا شب عید آماده بشهSad
برای زودتر آماده شدن خونمون یه صلوات بفرستید
اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
 سپاس شده توسط حنا67 ، hanah70 ، feri feri ، Barbie_uchulu ، س.م ، **Gol_TiTi** ، سپیده صبح ، شقایق66 ، paniz77 ، من و نفسم ، eli meli joon ، aysan... ، sleeping beauty ، پیشولی ، zori ، marmariye hamedesh ، Liliaa ، Elmira.67.♥ ، setareh69 ، میگل ، aisani ، بانوی آریایی ، سعیده موشی ، HP_22 ، nastaran_1345 ، سیندخت ، فلورانس ، tootak ، lovestar ، s@maneh ، isarah ، eli.me ، سانی قاصدک ، zahra_bannooo ، tala680067 ، maryamii63114 ، orkide311 ، عکاسباشی ، choobin ، افسانه ع ، sepid banoo ، ELAHE*SHARGHI ، hannanehhh ، maryam shahabzadeh ، **mahsa** ، hiva73 ، رونیا بانو ، somi arch ، sevdayi ، nooshi151 ، roshi72 ، maryam 71 ، ssarass ، shabnam_sh ، سحر*عروس تابستون* ، hello.stranger66 ، شادی.خ ، mehranna ، heven ، ida ، sahar najafi ، mahsafar ، توئیتی ، پسته خندون ، مادر عروس ايشالا 1 ، آرام ram@ ، shirin93 ، zeinab m.k ، samiii ، طاهره بانو ، leilasamiee ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، maryam1365 ، mina s rad
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ عصر
ارسال: #4302
سلااااام پیشاپیش سال نو مبارک خریداتونم مبارک
پاساژ شمس تبریز ۲۵ تومن[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست]

عروسی ۹۴.۶.۱۲
تالار:دانیال
ارایشگاه:عروسی فریما (پاتختی فرناز)
اتلیه:هفت
 سپاس شده توسط farzan24 ، مینا75 ، Elmira.67.♥ ، Barbie_uchulu ، لیلی ممل ، **Gol_TiTi** ، setareh69 ، hanah70 ، میگل ، sambiral ، aisani ، فهیمه8569 ، بانوی آریایی ، سعیده موشی ، nastaran_1345 ، HP_22 ، سیندخت ، فلورانس ، tootak ، افسانه ع ، s@maneh ، پیشولی ، isarah ، سانی قاصدک ، tala680067 ، یاشین شایان ، A Y L I N ، feri feri ، orkide311 ، choobin ، hannanehhh ، maryam shahabzadeh ، Love B ، ماهتــــــــاب ، hiva73 ، paniz77 ، somi arch ، دختر-زمستون ، nooshi151 ، roshi72 ، ssarass ، من و نفسم ، سحر*عروس تابستون* ، شادی.خ ، mehranna ، heven ، ida ، توئیتی ، مادر عروس ايشالا 1 ، shirin93 ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۲۸-اسفند-۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ صبح
ارسال: #4303
خریدای من از برج سفید تبریز
http://8pic.ir/viewer.php?file=5dqyegudtvp0vvsp4qoz.jpg
http://8pic.ir/viewer.php?file=8aenox9bu2ykzjefdbky.jpg
http://8pic.ir/viewer.php?file=8aenox9bu2ykzjefdbky.jpg
چای ساز با یه قوری اضافه 335 تومن
سرویس قابلمه داخل سرامیک zio ترکیه 700
البته قابلمه 6 تا اندازه داشت چون چدن هر سایزشو خریده بودم 4 تا قابلمشو گرفنم فقط

خدایا کمکم کن
عروس مرداد 94
خدایاشکرت...راضیم به رضای تو
آخ جون بلاخره دفاع کردم
 سپاس شده توسط nastaran_1345 ، HP_22 ، Barbie_uchulu ، khatereh67 ، فلورانس ، tootak ، لیلا12 ، isarah ، سانی قاصدک ، tala680067 ، feri feri ، orkide311 ، choobin ، maryam shahabzadeh ، **Gol_TiTi** ، aisani ، hiva73 ، farzan24 ، somi arch ، sevdayi ، nooshi151 ، سحر*عروس تابستون* ، mehranna ، ida ، مادر عروس ايشالا 1 ، سعیده موشی ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، shabnamcat
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۸-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ صبح
ارسال: #4304
[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست]

کاسه ها 28 تومن قوری کتری 90 تومن از آقایی که در خونه خالم جنس میاره قسطی نزدیک دریاچه چیتگر

ممنونم ذوستام
کار پیدا کردم شکر خدا
 سپاس شده توسط lovestar ، سانی قاصدک ، tala680067 ، maryamii63114 ، feri feri ، orkide311 ، پیشولی ، Barbie_uchulu ، choobin ، افسانه ع ، sepid banoo ، hanah70 ، hannanehhh ، بانوی آریایی ، maryam shahabzadeh ، lavin ، **Gol_TiTi** ، فهیمه8569 ، aisani ، hiva73 ، nastaran_1345 ، isarah ، somi arch ، Elmira.67.♥ ، bitajoon ، sevdayi ، nooshi151 ، سیندخت ، roshi72 ، maryam 71 ، ssarass ، paniz77 ، سحر*عروس تابستون* ، mehranna ، heven ، ida ، khatereh67 ، توئیتی ، مادر عروس ايشالا 1 ، سعیده موشی ، فلورانس ، shirin93 ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، shabnamcat ، hayahoo ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۲۸-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-اسفند-۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ صبح توسط nona23.)
ارسال: #4305
سلام دوست جونا
اگه این آخرین پست من تو این سال بود سال چدید و همینجا و پیشاپیش بهتون تبریک میگم انشالله تو سال جدید همه نوعروسا خوشبخت و سلامت باشن و همه چی به کام دل و بروفق مرادشون باشه

در ادامه خریدام اینم از تیمچه بازار سبزه میدون اقای جدی دونه ای 5 و نیم 6 تا برا ادویه جات برداشتم بنطرتون بد نیس چون فلزی هست؟یه وقت واکنش نده نرکیبات سمی بشه لطفا کمکم کنید دوستان
و اینا هم دونه ای 4 و نیم همونجا

بازم برا ادویه جات گرفتم ولی ادویه جات کم مصرف مثل تخم گیشنیزو میخکو هل و این حرفا

واااااااااای منم دارم به تاریخ عروسی نزدیک میشم فقظ 5 ماه دیگه

تالار:صد ذر صد عالی قاپو
آرایشکاه عروس:گل نسرین یا فرآرا ؟چه انتخاب سختی
آرایشگاه داماد:ژوبین
آتلیه:هرمس
خونه:رهن شد
جهیزیه:99/8%Heart
 سپاس شده توسط tala680067 ، feri feri ، orkide311 ، lovestar ، tootak ، پیشولی ، gohar banoo ، سپیده صبح ، Barbie_uchulu ، choobin ، hanah70 ، sh69 ، eli meli joon ، ملکه93 ، hannanehhh ، بانوی آریایی ، lavin ، shirinshirinA ، شقایق66 ، hiva73 ، nastaran_1345 ، *ترنم* ، rosalinda. ، رونیا بانو ، farzan24 ، isarah ، آذین ، somi arch ، Elmira.67.♥ ، sevdayi ، سیندخت ، sleeping beauty ، ta3 ، roshi72 ، ssarass ، Rezvaneh ، من و نفسم ، سحر*عروس تابستون* ، mehranna ، heven ، ida ، BaaRaaNa ، khatereh67 ، mahsafar ، مادر عروس ايشالا 1 ، سعیده موشی ، فلورانس ، shirin93 ، zeinab m.k ، samiii ، طاهره بانو ، فاطمه خوشجل
۲۸-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-اسفند-۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ صبح توسط maryamii63114.)
ارسال: #4306
اینم خورده ریزهای من:

سبد پیک نیک:19000 از شوش
سه تا ظرف ادویه هرکدم 5000 از پلاستیک حسنی کرج
جا قاشقی کنار گاز 3 تومن
فرچه:2 تومن
جای آبلیمو:3 تومن
گوشت کوب:3 تومن
ظرف عسل دونه ای 2 تومن
چاقو چنگال دم دستی 10 تومن
قاشق پلاستیکی بسته ای 2 تومن قاشق چوبی دونه ای 2500
چاقو:28 تومن
همگی از شوش

گیره ها:3 تومن
ظرف مستطیل پنیر کره: 10 تومن
ظرف قلبی:12 تومن
جا سیگاری :15 تومن
هاونگ:20 تومن
پیشدستی کوچیکا:23 تومن
قاشق چای خوری :7 تومن
قاشق خورشت:15 تومن
همه از شوش

باورم نمیشه که دارم امضام رو عوض میکنم بلاخره بعد دو سال منم می خوام عروس شم
92/12/9 عقد
ایشالله به امید خدا
94/11/2 عروسی
تالار: نگین البرزکرج
جهیزیه:50 درصد
خانه: 100 درصد
آرایشگاه: مینا میرزایی
آتلیه: ارسلان
لباس عروس: رایا
 سپاس شده توسط zahra_bannooo ، مولود ، feri feri ، tala680067 ، orkide311 ، lovestar ، tootak ، marmariye hamedesh ، سپیده صبح ، Barbie_uchulu ، choobin ، افسانه ع ، hanah70 ، RAHAE ، eli meli joon ، hannanehhh ، عکاسباشی ، بانوی آریایی ، maryam shahabzadeh ، **Gol_TiTi** ، فهیمه8569 ، پیشولی ، aisani ، hiva73 ، nastaran_1345 ، *ترنم* ، farzan24 ، masiiiii ، isarah ، paniz77 ، somi arch ، sevdayi ، nooshi151 ، سیندخت ، roshi72 ، سحر علی ، ssarass ، من و نفسم ، سحر*عروس تابستون* ، mehranna ، heven ، ida ، مادر عروس ايشالا 1 ، s@maneh ، سعیده موشی ، فلورانس ، zeinab m.k ، samiii ، طاهره بانو ، leilasamiee ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۲۸-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ عصر
ارسال: #4307
خریدای من:
طرف آرکوپال 3تایی 25تومن
همزن استیل 120تومن
چای ساز لمسی230تومن
همه ی خریدام از پاساژ ایران تبریز فروشگاه بیضایی

دارم عروس میشم Angel
 سپاس شده توسط samsoon ، aisani ، ماهتــــــــاب ، hiva73 ، nastaran_1345 ، hanah70 ، *ترنم* ، پیشولی ، farzan24 ، isarah ، Love B ، paniz77 ، somi arch ، Elmira.67.♥ ، فهیمه8569 ، دختر-زمستون ، sevdayi ، nooshi151 ، feri feri ، سیندخت ، لیلی ممل ، sleeping beauty ، roshi72 ، ssarass ، choobin ، بانوی آریایی ، من و نفسم ، سحر*عروس تابستون* ، mehranna ، tala680067 ، heven ، ida ، khatereh67 ، مادر عروس ايشالا 1 ، s@maneh ، آرام ram@ ، سعیده موشی ، فلورانس ، shirin93 ، شیوا جونی ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، tootak ، leilasamiee ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، فاطمه خوشجل
۲۸-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ عصر توسط ماهتــــــــاب.)
ارسال: #4308
پست 15:

نمیدونم جز خرید جهاز محسوب میشه یا نه !
سجاده 15 تومن،
رنگش سورمه ایه تو عکس خوب نیافتاده
با چادری که هدیه گرفتم ست شده

پست قبلی:
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B9%DA...pid5799604

در حکمت سلیمان هرکس که شک نماید
بر عقل و دانش او خندند مرغ و ماهی
 سپاس شده توسط Barbie_uchulu ، aisani ، مامان گل دخترا ، hanah70 ، rosalinda. ، isarah ، somi arch ، sevdayi ، سانی قاصدک ، پیشولی ، feri feri ، *آوا* ، reiha ، سیندخت ، لیلی ممل ، roshi72 ، choobin ، paniz77 ، بانوی آریایی ، L naz ، من و نفسم ، سحر*عروس تابستون* ، solmaz68 ، شادی.خ ، mahdis71 ، mehranna ، tala680067 ، ahlam ، heven ، ida ، hannanehhh ، ماه عروس ، آرام ram@ ، سعیده موشی ، فلورانس ، shirin93 ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، tootak ، leilasamiee ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، عروس مرداد 95 ، ehfa72
۲۹-اسفند-۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ صبح
ارسال: #4309
سلام اولین پستم تو این تاپیک.Blushسرویس قاشق چنگال مارک پرنس آلمان.690
و جاروبرقی 9190 فیلیپس 1050 تومن
فک کنم گرون گرفتم جفتشو. از دامغان نمایندگی فیلیپس

من و همسری قراره یه خونه رنگی رنگی و شاد داشته باشیم. برامون دعا کنید.

ترجمه با قیمت خیلی خیلی مناسب انجام میدم.
 سپاس شده توسط hanah70 ، Barbie_uchulu ، nastaran_1345 ، sevdayi ، nooshi151 ، aisani ، bahar61 ، سانی قاصدک ، پیشولی ، feri feri ، *آوا* ، marmariye hamedesh ، فهیمه8569 ، سیندخت ، لیلی ممل ، somi arch ، ta3 ، roshi72 ، سحر علی ، fatemeh1990 ، paniz77 ، بانوی آریایی ، Rezvaneh ، من و نفسم ، سحر*عروس تابستون* ، solmaz68 ، choobin ، maryamgol ، mahdis71 ، mehranna ، tala680067 ، Elahe0098 ، ida ، hannanehhh ، پسته خندون ، مادر عروس ايشالا 1 ، s@maneh ، goli goon ، آرام ram@ ، سعیده موشی ، فلورانس ، shirin93 ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، tootak ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، ehfa72
۲۹-اسفند-۱۳۹۳, ۰۴:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-اسفند-۱۳۹۳ ۰۴:۳۸ عصر توسط فهیمه8569.)
ارسال: #4310

سلااااااام دوستای گلمNew1 سال نو پیشاپیش مبارک.امسال رو میگن سال عروس.به خاطر رقمش که شبیه

نوشتن عروس هست.آرزو میکنم امسال همه اونایی که منتظرن به خونه بخت برن.باشادی ودلخوشی به خونه

بخت پا بذارنLubLubLub

خریدهای من از مرکز تجاری بوستان (پونک).جای دستمال( 5000) و قاشق سالاد (10000) تومان شدNew2New2

حالا که خونمون تا پاییز آماده نشد.دعا کنید حداقل تا شب عید آماده بشهSad
برای زودتر آماده شدن خونمون یه صلوات بفرستید
اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
 سپاس شده توسط سیندخت ، nastaran_1345 ، لیلی ممل ، hanah70 ، aisani ، feri feri ، Barbie_uchulu ، somi arch ، khano0omi ، samsoon ، سالومه توپولی ، roshi72 ، پیشولی ، سانی قاصدک ، fatemeh1990 ، maryamhamta ، choobin ، paniz77 ، بانوی آریایی ، L naz ، من و نفسم ، سحر*عروس تابستون* ، pariiiiiii ، solmaz68 ، maryamgol ، nooshi151 ، *آوا* ، mahdis71 ، mehranna ، tala680067 ، heven ، ida ، مادر عروس ايشالا 1 ، s@maneh ، khatereh67 ، سعیده موشی ، فلورانس ، shirin93 ، isarah ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، tootak ، shabnamcat ، س.م ، عروس مرداد 95 ، ehfa72
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام