• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست

۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ صبح
ارسال: #4291

RE: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست
[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست]

سبدهای خوشگلم که دو تا خریدم
هر عدد 19500 تومان

(خدا برای من کافیست)
خدایا جونم ممنون به خاطر اینکه هوام رو داری .
من دارم مامان می شم
 سپاس شده توسط s@maneh ، tootak ، lili3d ، hiva73 ، shirin93 ، nila1360 ، گلچهره ، sama081 ، شادی.خ ، nazi68 ، افسانه ع ، توپراک ، zibaye ziba ، سیندخت ، isarah ، سانی قاصدک ، HP_22 ، سحر*عروس تابستون* ، Barbie_uchulu ، n.a.i.a ، س.م ، Hasti93 ، aisani ، *mahsa ، feri feri ، Elmira.67.♥ ، پیشولی ، somi arch ، nastaran_1345 ، دایابرگ ، khatereh67 ، choobin ، sevdayi ، hanah70 ، **Gol_TiTi** ، sleeping beauty ، سعیده موشی ، فلورانس ، tala680067 ، hannanehhh ، roshi72 ، mehranna ، ida ، مادر عروس ايشالا 1 ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ صبح
ارسال: #4292
این هم جدیدترین خرید من.Heartکبوتر و جاوارمر گل سرخی
22 تومن.از پارکینگ پروانه.ط3

عاشقتم...
آنقدر که شک ندارم جای اذان نام تو را در گوشم خوانده اندتصویر: images/smilies/heart.gif
 سپاس شده توسط nila1360 ، zibaye ziba ، مینا64 ، wish ، gohar banoo ، fery73 ، lili3d ، zozoli ، سیندخت ، tootak ، masterpiece ، sagheh ، isarah ، s@maneh ، سانی قاصدک ، HP_22 ، افسانه ع ، fereshteye mehdi ، سحر*عروس تابستون* ، Barbie_uchulu ، n.a.i.a ، shima_normal ، hello.stranger66 ، عکاسباشی ، Hasti93 ، aisani ، sama081 ، من و نفسم ، baharenazz ، setareh69 ، ستاره بارون ، Rezvaneh ، * رها * ، *mahsa ، eli.me ، feri feri ، Elmira.67.♥ ، پیشولی ، eli meli joon ، somi arch ، A.Bidel ، bimbo ، nastaran_1345 ، maede68 ، دایابرگ ، shirin93 ، khatereh67 ، لیلا12 ، choobin ، sevdayi ، hanah70 ، الهه بانو ، **Gol_TiTi** ، marmariye hamedesh ، میگل ، mah cma ، بانوی آریایی ، سعیده موشی ، ellai ، فلورانس ، mehr65 ، tala680067 ، sepid banoo ، hannanehhh ، googooli joon ، beheshte ، L naz ، مهتاب69 ، shabnam_sh ، حنا67 ، roshi72 ، شادی.خ ، mehranna ، ida ، mahsafar ، پسته خندون ، مادر عروس ايشالا 1 ، آرام ram@ ، Royaiy ، simin.62 ، شیوا جونی ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، leilasamiee ، shabnamcat ، *mary ، maryamgol ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، zi zi ، maryam1365
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ صبح
ارسال: #4293
سلام گلیاNew2خریداتون مبارکLub
اینا خریدای جدید منن.ظرفهای گوشت دونه ای3تومن_جاقاشقی2تومن_سشوارمسافرتی براون17تومنSurprisedاز ری شاپ

آرزوهایت را کنار نگذار

بگذار دنیا مجبور شود با دلت کنار بیاید !
 سپاس شده توسط nila1360 ، سیندخت ، tootak ، isarah ، s@maneh ، mahjan ، سانی قاصدک ، HP_22 ، افسانه ع ، سحر*عروس تابستون* ، Barbie_uchulu ، n.a.i.a ، aisani ، sama081 ، من و نفسم ، feri feri ، پیشولی ، فرشته ی نجات ، somi arch ، nastaran_1345 ، دایابرگ ، shirin93 ، choobin ، sevdayi ، hanah70 ، **Gol_TiTi** ، zori ، marmariye hamedesh ، taees ، gissu kamand ، بانوی آریایی ، سعیده موشی ، فلورانس ، tala680067 ، hannanehhh ، hiva73 ، L naz ، roshi72 ، mehranna ، ida ، مادر عروس ايشالا 1 ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، shabnamcat ، maryamgol ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، mina s rad
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ صبح
ارسال: #4294
سلــــــــــــــــــــــــــــــام
برس سیلیکونی 6 ت
دستمال 3 ت
از خیابون فرجام سر میدون 39 یه وسایل قنادی فروشیه Big Grin

7 بهمن بهترین شب زندگی منو عشقم سجاد Heart
فقط چند روز دیگه مونده تا عروسیمون
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: آرایشگاه گلها

لباس عروسی و نامزدی: مزون کارولن(امیر اکرم)

تالار و باغ: تالار شفیعی

سپاس شده توسط zibaye ziba ، tootak ، s@maneh ، سانی قاصدک ، HP_22 ، افسانه ع ، سحر*عروس تابستون* ، Barbie_uchulu ، n.a.i.a ، عکاسباشی ، aisani ، sama081 ، من و نفسم ، feri feri ، Elmira.67.♥ ، پیشولی ، somi arch ، nastaran_1345 ، shirin93 ، choobin ، sevdayi ، hanah70 ، **Gol_TiTi** ، بانوی آریایی ، سعیده موشی ، tala680067 ، hannanehhh ، hiva73 ، L naz ، mehranna ، ida ، مادر عروس ايشالا 1 ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ صبح
ارسال: #4295
دوستای عزیزم خریدای همتون مـــبـــارک
قبل از هر چیزی این متن رو تقدیم میکنم به تک تک شما عزیزانNew1:

تنها خداست که میداند
"بهترین”
در زندگیتان چگونه معنا میشود!
من در سال نو آن بهترین را برایتان آرزو میکنم.
پـیـشـاپـیـش عـــیـــدتان مـــبـــارک دوسـتـ ان مـن

اینا قسمتی از کادوهای عیدیمه
ببخشید آدرس و قیمت ندارم Big Grin

میکسر

[صادقم ]

عــاشقــانـه هــایـم
تــمـامـی نــدارنــد !
وقــتـی تـــــــــــو ...
بــــــــــــــهـتـریـن

"اتــــــفـاق" زنــدگـی ام هستی ...

عروس 12مرداد 94Angel

واسه رسیدن به آرزوهامون 1 صلوات بفرستیم
 سپاس شده توسط tootak ، lovestar ، زیبای خیلی خفته ، آینه ، s@maneh ، isarah ، roshi72 ، سانی قاصدک ، HP_22 ، افسانه ع ، دخمل حوا ، بانوی فروردینی ، سحر*عروس تابستون* ، Barbie_uchulu ، n.a.i.a ، aisani ، nastaran83 ، sama081 ، ghandoo ، من و نفسم ، feri feri ، Elmira.67.♥ ، پیشولی ، somi arch ، nastaran_1345 ، shirin93 ، م . ر ، choobin ، sevdayi ، hanah70 ، **Gol_TiTi** ، sleeping beauty ، marmariye hamedesh ، بانوی آریایی ، سعیده موشی ، فلورانس ، shirinshirinA ، tala680067 ، sepid banoo ، hannanehhh ، hiva73 ، L naz ، serendipiti ، mehranna ، ida ، مادر عروس ايشالا 1 ، Royaiy ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ عصر
ارسال: #4296
دوستای عزیزم خریدای همتون مـــبـــارک، انشالا به خوشی از تک تک وسایلتون استفاده کنیدNew1
سال نو هم پیشاپیش خدمتتون تبریک عرض میکنم و بهترین ها را براتون ارزو دارم Lub

این هم عکس خریدای من منتها از قبل دیدم سوت و کور گفتم عکسای خریدای قبلیم را بذارم Wink
پشت صحنه را خیلی توجه نکنید ، در راستای خونه تکونی و جابجا کردن وسایل عکسشا گرفتم به عشق شماها Tongue

سرویس چدن 21 پارچم مارک psd ک خیلی کامله و دوسش دارم، طبق عکس اوله:
4 سایز قابلمه، ا تابه ، 1 تابه رژیمی، تخته گوشت که عاشقشمAngel، اسپری روغن، ست کفگیر ملاقه و یه اون سفیده هم برای ابکش برنجه فک کنم خیلی باحاله Tounge

از اصفهان تیر 92 ، 550 گرفتم Blush
تاریخ و قیمت را به اون روز گفتم یه وقت مدیون شماها نشم Big Grin

خدایا منتظر معجزه الهی هستم و میدونم اگه تو بخوای مقدور میشه..
 جذب اتفاق های خیلی مهم زندگیم تصویر: /images/smilies/new/angel.png

لا اله الا انتّ سبحانک انی کنت من الظالمین ..
 سپاس شده توسط tavoos ، سانی قاصدک ، سحر*عروس تابستون* ، isarah ، n.a.i.a ، Barbie_uchulu ، aisani ، sama081 ، من و نفسم ، setareh69 ، Rezvaneh ، feri feri ، پیشولی ، somi arch ، سیندخت ، nastaran_1345 ، دایابرگ ، shirin93 ، م . ر ، khatereh67 ، choobin ، sevdayi ، hanah70 ، **Gol_TiTi** ، zori ، بانوی آریایی ، سعیده موشی ، فلورانس ، tootak ، s@maneh ، tala680067 ، hannanehhh ، hiva73 ، ssarass ، L naz ، serendipiti ، roshi72 ، mehranna ، ida ، مادر عروس ايشالا 1 ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، Adeleh Tsh
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #4297
خریداتون مبارک عزیزان
اینم جا اسکاچی من که اسکاچ و برس و جا مایع داره
37 ت خریدم از شهرستان
اینم برا دستشویی خریدم 25

...Indian Bride...
 سپاس شده توسط eli meli joon ، sh69 ، Elmira.67.♥ ، fereshteye mehdi ، من و نفسم ، سیندخت ، somi arch ، Barbie_uchulu ، nastaran_1345 ، دایابرگ ، n8465 ، aisani ، shirin93 ، زندگیم ایمان ، م . ر ، moj ، پیشولی ، nargessss ، لی لی 68 ، mahak2 ، فاطمه بانو ، mary ho ، سالومه توپولی ، feri feri ، شاه پری ، دختر-زمستون ، choobin ، sevdayi ، hanah70 ، سحر*عروس تابستون* ، mohadeseh71 ، *mahsa ، الهه بانو ، س.م ، **Gol_TiTi** ، vidoo ، پرینا ، baran1155 ، ta3 ، بانوی آریایی ، سعیده موشی ، صفا جون ، invisible ، فلورانس ، tootak ، kazhal1374 ، s@maneh ، shirinshirinA ، mona_ti ، isarah ، سحری جووون ، tala680067 ، sahar_ashegh ، maryamhamta ، mim mim ، sepid banoo ، hannanehhh ، hiva73 ، rosalinda. ، *ترنم* ، googooli joon ، maryam 71 ، setareh69 ، سپیده جوون ، 6188 ، L naz ، آرام ابری ، الناز م ، فاطمه 70 ، حنا67 ، B@R@NE ، roshi72 ، mehranna ، عزیز بابا ، ida ، nazi68 ، mahsafar ، ماه عروس ، Narciso ، مادر عروس ايشالا 1 ، .mamari. ، fakhte ، masi94 ، sama081 ، تمنا2 ، Royaiy ، simin.62 ، شیوا جونی ، perlamato ، mahsa.kh ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، dvr2021 ، leilasamiee ، shabnamcat ، maryamgol ، shk ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، esghe aghayi ، shirin_banoo ، misha63 ، صدف بانو
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۵:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۵:۰۹ عصر توسط n8465.)
ارسال: #4298
من هنوز نرفتم خونم ....فعلا نامزدم..... ولی این لحاف تشک منه که مامان برای تختم دوخته دست گلش درد نکنهNew1New1
برای ایده گذاشتمHeart
تبریز ابوریحان پارچه سرای بهارک گلدار متری 24 تومن ساده (دقیق یادم نیست حدود 10 تومن )
[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست] [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست]

كسى كه به غیر خدا تكیه كند، خدا وى را به ھمان غیر وامى گذارد.

وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ
 سپاس شده توسط Barbie_uchulu ، *elay* ، aisani ، lovestar ، پیشولی ، aylin93 ، nargessss ، لی لی 68 ، khatereh67 ، سپیده صبح ، eli meli joon ، farzan24 ، شقایق66 ، maryam shahabzadeh ، samiii ، sh69 ، feri feri ، nastaran_1345 ، شاه پری ، دختر-زمستون ، somi arch ، choobin ، sevdayi ، hanah70 ، *mahsa ، سمیرا 68 ، س.م ، paniz77 ، من و نفسم ، aysan... ، sleeping beauty ، zori ، Liliaa ، Elmira.67.♥ ، shirin93 ، بانوی آریایی ، سعیده موشی ، سیندخت ، invisible ، elen23 ، فلورانس ، tootak ، kazhal1374 ، s@maneh ، isarah ، سانی قاصدک ، tala680067 ، یاشین شایان ، بن هور ، sahbaj ، عکاسباشی ، elli_ahmari ، sepid banoo ، zahra1212 ، hannanehhh ، Love B ، hiva73 ، jigooli ، *ترنم* ، rosalinda. ، nooshi151 ، saharj00n ، roshi72 ، ssarass ، سحر*عروس تابستون* ، نگارا ، nillgoon ، mehranna ، heven ، ida ، mahsafar ، ماه عروس ، توئیتی ، مادر عروس ايشالا 1 ، bita1359 ، آرام ram@ ، طاهره بانو ، leilasamiee ، shabnamcat ، shk ، فاطمه خوشجل ، *z.a.h.r.a* ، فلیسیتی
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۶:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ عصر توسط سپیده صبح.)
ارسال: #4299

این خرت و پرتاروBig Grin برای تزیین روز جهاز برون خریدمNew2حالا ببینم کدومش استفاده میشه دیگهNew2

بالاییا رو از بازار گل محلاتی خریدم پایینارو از شوش پاساژ نور خریدم.اما متاسفانه قیمتاشو یادم نیست همشو.فقط اون چترا زده روش

❤ 4 اردیبهشت هم اومد و رفت, شد بهترین و به یاد ماندنی ترین روز زندگیمAngel خدایا شکرت ❤
 سپاس شده توسط farzan24 ، samiii ، sh69 ، feri feri ، nastaran_1345 ، somi arch ، choobin ، من و نفسم ، sevdayi ، hanah70 ، *mahsa ، khatereh67 ، س.م ، baharak7 ، aysan... ، پیشولی ، zori ، ta3 ، زیبای بی همتا ، setareh69 ، shirin93 ، aisani ، بانوی آریایی ، سعیده موشی ، سیندخت ، فلورانس ، tootak ، s@maneh ، سانی قاصدک ، tala680067 ، maryamii63114 ، بن هور ، عکاسباشی ، افسانه ع ، hannanehhh ، hiva73 ، رونیا بانو ، parsa barbie ، paniz77 ، roshi72 ، maryam 71 ، ssarass ، سحر*عروس تابستون* ، حنا67 ، شادی.خ ، mehranna ، heven ، ida ، mahsafar ، مادر عروس ايشالا 1 ، آرام ram@ ، طاهره بانو ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، فاطمه خوشجل
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۶:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۶:۵۷ عصر توسط Kiana.mnf.)
ارسال: #4300
اینم از اولین پست من تو نوعروس.خریدام همه از امین حضور.
غذا ساز فیلیپس با گارانتی شکوفا 950 [تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست]

جاروبرقی فیلیپس،اینم با گارانتی شکوفا 850،اتوم هم 180،چایساز فلر 195

اینم اتوم از نزدیک
 سپاس شده توسط sh69 ، hani moon ، nastaran_1345 ، شاه پری ، farzan24 ، somi arch ، choobin ، eli meli joon ، Barbie_uchulu ، من و نفسم ، sevdayi ، hanah70 ، feri feri ، khatereh67 ، س.م ، **Gol_TiTi** ، paniz77 ، sleeping beauty ، پیشولی ، zori ، marmariye hamedesh ، Elmira.67.♥ ، ta3 ، setareh69 ، aisani ، بانوی آریایی ، سعیده موشی ، HP_22 ، سیندخت ، invisible ، فلورانس ، tootak ، افسانه ع ، s@maneh ، shirinshirinA ، سانی قاصدک ، tala680067 ، orkide311 ، maryamhamta ، sepid banoo ، drdevil ، hannanehhh ، hiva73 ، *ترنم* ، شیرینچه ، roshi72 ، ssarass ، Rezvaneh ، سحر*عروس تابستون* ، mehranna ، heven ، ida ، توئیتی ، پسته خندون ، مادر عروس ايشالا 1 ، آرام ram@ ، shirin93 ، samiii ، طاهره بانو ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، hheelleenn ، تارا.د
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام