• لوستر
  • جوهرات نوبل

عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست

۲۵-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ صبح توسط Black Velvet.)
ارسال: #4281
RE: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست
[تصویر: عکس خریدهای جهاز + قیمت + آدرس (4) ---قانون: 3 عکس در هر پست]
جاشمعی خوشگل من دونه ای 6تومن .

کاسه های کوچولو دونه ای3000

ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند.Angel
 سپاس شده توسط samiii ، من و نفسم ، roshi72 ، choobin ، هاله25 ، hanah70 ، aisani ، paniz77 ، عشق کوچولو ، سیندخت ، ssarass ، samsoon ، Barbie_uchulu ، nastaran_1345 ، n.a.i.a ، ta3 ، سعیده موشی ، isarah ، sara queen ، eli meli joon ، مانازرین ، من و عشقم مهدی ، tootak ، HP_22 ، *آوا* ، khatoon62 ، آرام ram@ ، lili3d ، maryam maman mani ، سانی قاصدک ، baran2247 ، shahrzad.sh ، somi_b ، sima 22 ، شادی.خ ، sama081 ، مادر عروس ايشالا 1 ، fatemeh1990 ، pooooooneh ، somi arch ، مبیناز ، **Gol_TiTi** ، nooshi151 ، آرزو گلی ، shirin93 ، hiva73 ، feri feri ، tala680067 ، فلورانس ، nila1360 ، Hasti93 ، دایابرگ ، maryam shahabzadeh ، sevdayi ، سحر*عروس تابستون* ، hannanehhh ، mehranna ، ida ، mahsafar ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، Banooye bahar ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، arezoo6_8
۲۵-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ عصر
ارسال: #4282
شلام خانوما
ماشالا همتون حوش سلیقه این تو خریداتون

این دو تا پتو های کلفت پنبه هستش که اولی مامان خودم دادن قیمتش هم با پول پارچه و پنبه واینا 150
و یه جفت یه نفره هم مادرشوشو داده که دیگه قیمت اونو نمیدونمDodgy

نمیدونم شما رسمتون چه جوریاست ولی به نظرم تو زمستون هیچی مثل این پتو ها به ادم نمیچسبه هم سنگینه و هم خیلی گرمو نرمBig GrinSmile

وایندومی

عروسی هم تموم شد
3و6شهریورHeart
دوس جونا میشه واسه اومدن شوهرم به شهر خودمون یه صلوات کوچولو بفرستی

سپاس شده توسط aisani ، ssarass ، سیندخت ، samsoon ، Barbie_uchulu ، Bride Angelic ، golnik ، nastaran_1345 ، n.a.i.a ، سالومه توپولی ، سعیده موشی ، هنگامهه ، hanah70 ، isarah ، fatm ، لیلی ممل ، مامان ماهان92 ، sara queen ، مهلقا66 ، مانازرین ، lovestar ، من و عشقم مهدی ، tootak ، sakar.f ، *آوا* ، khatoon62 ، آرام ram@ ، s@maneh ، maryam maman mani ، baran2247 ، shahrzad.sh ، سانی قاصدک ، somi_b ، ghazalleh ، شادی.خ ، goli goon ، sama081 ، leilasamiee ، مادر عروس ايشالا 1 ، maryamhamta ، pooooooneh ، somi arch ، HP_22 ، پیشولی ، فرشته ی نجات ، SAM1347 ، **Gol_TiTi** ، شقایق66 ، آرزو گلی ، shirin93 ، hiva73 ، feri feri ، tala680067 ، من و نفسم ، baran_oghyanos ، توپراک ، عاشق مادرم ، بانوی آریایی ، nila1360 ، Hasti93 ، zibaye ziba ، دایابرگ ، choobin ، sevdayi ، سحر*عروس تابستون* ، hannanehhh ، L naz ، mehranna ، ida ، Royaiy ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، Banooye bahar ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، فلیسیتی
۲۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۲:۱۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-اسفند-۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ صبح توسط isarah.)
ارسال: #4283
سلام بچه ها این گل ارکیده رو شاخه ای 16000 گفت من شاخه ای 15000 تومن خریدم
آدرس:استان گلستان-گنبدکاووس-پاساژ طباطبایی-پلاک 20 اینم تلفنش 09113760265

اینم واسه گریلاست 20 تومن خریدم از ونگ فوجینگ
استان گلستان-گنبدکاووس-انتهای خ طالقانی شرقی-روبروی بلوار دانشجو-ونگ فوجینگ

این آویز هارو هم از پلاسکو 2000 تومنی خریدم
آدرس:چهارراه راهنمایی-سمت راست-دو تومنی Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

♥شدم عروس 1 اسفند♥
همه چی تموم شد
خیلی زود گذشتHeart
 سپاس شده توسط sara queen ، ta3 ، aisani ، lovely life ، مانازرین ، عشق کوچولو ، من و عشقم مهدی ، tootak ، هاله25 ، HP_22 ، *آوا* ، khatoon62 ، آرام ram@ ، s@maneh ، maryam maman mani ، baran2247 ، shahrzad.sh ، somi_b ، سانی قاصدک ، sima 22 ، شادی.خ ، sama081 ، leilasamiee ، مادر عروس ايشالا 1 ، shiva joon ، fatemeh1990 ، sepid.dsdd ، nastaran_1345 ، hanah70 ، Barbie_uchulu ، somi arch ، مبیناز ، پسته خندون ، پیشولی ، فاطمه 70 ، **Gol_TiTi** ، آرزو گلی ، khanum.ftmh ، eli.me ، عکاسباشی ، shirin93 ، hiva73 ، feri feri ، سعیده موشی ، tala680067 ، eli meli joon ، paniz77 ، بانوی آریایی ، فلورانس ، nila1360 ، simin.62 ، zibaye ziba ، n.a.i.a ، من و نفسم ، دایابرگ ، choobin ، sevdayi ، سحر*عروس تابستون* ، hannanehhh ، آذین ، مهتاب69 ، L naz ، mehranna ، ida ، jigmal ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، Banooye bahar ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
  • آرته
۲۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۲۹ صبح توسط من و عشقم مهدی.)
ارسال: #4284
مدیرای مهربونEmbarrased پستمو پاک نکنید تا عکس زنده شو بزارم ......آخه به محض اینکه خریدم فرستادم شهرستان....همین ارسالش به شهرستان پروسه ای بود واسه خودشاااااااSleepy
ایشون عیدی ما به همسر جونم هستAngel یکی از تیکه هایی که همسرم باید میخرید بخاری بود و چون از قبل من تو نمایشگاه اینارو دیده بودم عکسشو نشونش داده بودم و گفتم اینو میخوام هرجا مینشست میگفت ما از اون بخاری برقی ها میخریمBig Grin منم خریدم که ببینه ذووووووق میکنه در حددددد.....Big GrinNew2 فکرشم نمیکنه اینو خریده م مخصوصا که جز خریدای دامادهWink لحظه شماری میکنم تا جمعه بشه کادوی عشقمو پیش پیش بدمNew2
شومینه برقی HB
قیمت 1400000 (تو تخفیفات اسفند ماه این قیمته وگرنه تا 1700 و 1900 قیمت داشتم)
طول 140 cm
بسته به اندازه شون این شومینه ها قیمتاشون متفاوته
البته واسه ما هیزماش متفاوته ....طرح جدیدشونو گرفتم
آدرس:ابتدای اتوبان بابایی-بعد از دانشگاه امام حسین(ع)-شهرک کوثر-مجتمع تجاری-یاس 3 - شومینه های اچ بی

من و مهدی جونم کنار هم خوشبختیم
کور بشه چشم همه حسودا که ریختن اینجا
همه تهمت زنها و حسودااا رو به خدا و امام رضام واگذار میکنم
بد جواب خواهند گرفت
خداروشکر که انقد خوشبختم که انقدددد اینجاااا بهم حسادت کردن
برید با جواب نفرینام از ناراحتی ناله کنید
 سپاس شده توسط ندای آسمانی ، HP_22 ، *آوا* ، khatoon62 ، s@maneh ، masi94 ، lili3d ، maryam maman mani ، kitty ، مانازرین ، baran2247 ، somi_b ، shahrzad.sh ، سانی قاصدک ، zahra_bannooo ، مینا64 ، zahra sh ، hello.stranger66 ، نشاط ، aisani ، tootak ، شادی.خ ، nazi68 ، parsa barbie ، آینه ، sh69 ، آیتا ، sama081 ، leilasamiee ، مادر عروس ايشالا 1 ، isarah ، آرام ram@ ، lovely life ، fatemeh1990 ، sepid.dsdd ، soofiya ، nastaran_1345 ، hanah70 ، pooooooneh ، مبیناز ، پسته خندون ، Elmira.67.♥ ، پیشولی ، فاطمه 70 ، Mahsa.A ، **Gol_TiTi** ، samiii ، orkide311 ، shirinshirinA ، مریم 65 ، عروس شیرازی ، eli.me ، عکاسباشی ، بن هور ، shirin93 ، hiva73 ، feri feri ، Adeleh Tsh ، سعیده موشی ، tala680067 ، setareh69 ، sepid banoo ، مهلقا66 ، توپراک ، بانوی آریایی ، فلورانس ، پرینا ، nila1360 ، Hasti93 ، *ANAHID* ، znm1365 ، zibaye ziba ، roro naz ، nargessss ، invisible ، *mahsa ، فرشته ی نجات ، دایابرگ ، n8465 ، زندگیم ایمان ، choobin ، sevdayi ، سحر*عروس تابستون* ، mim mim ، hannanehhh ، rosalinda. ، آذین ، سپیده جوون ، مهتاب69 ، L naz ، serendipiti ، roshi72 ، سایه عشق ، mehranna ، دختر ارديبهشت ، mahsafar ، jigmal ، توئیتی ، تمنا2 ، شیوا جونی ، rally ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، Banooye bahar ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، بهار امسال ، raha.n ، فرناز1369
۲۶-اسفند-۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ عصر
ارسال: #4285
اینم دوستم خرید 90 تومن.فقط یکی دیگه ازش موند
گنبد-پاساژ طباطبایی-پلاک 20

♥شدم عروس 1 اسفند♥
همه چی تموم شد
خیلی زود گذشتHeart
 سپاس شده توسط shiva joon ، مانازرین ، سانی قاصدک ، شادی.خ ، nastaran_1345 ، پریسااا ، somi_b ، aisani ، hanah70 ، Barbie_uchulu ، sama081 ، pooooooneh ، somi arch ، مبیناز ، پیشولی ، shahrzad.sh ، tootak ، فاطمه 70 ، لیلی ممل ، *آوا* ، **Gol_TiTi** ، samiii ، آنی ط ، reiha ، مریم 65 ، shirin93 ، hiva73 ، eli meli joon ، feri feri ، Adeleh Tsh ، سعیده موشی ، tala680067 ، من و نفسم ، paniz77 ، بانوی آریایی ، فلورانس ، nila1360 ، Hasti93 ، sima 22 ، nazi68 ، zibaye ziba ، HP_22 ، n.a.i.a ، maryam 71 ، Rezvaneh ، دایابرگ ، choobin ، sevdayi ، سحر*عروس تابستون* ، hannanehhh ، آذین ، L naz ، roshi72 ، mehranna ، ida ، mahsafar ، مادر عروس ايشالا 1 ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، leilasamiee ، Banooye bahar ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، hengamehh
۲۶-اسفند-۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ عصر
ارسال: #4286
این شمع ها رو از کوچه رفاهی خریدم ۱۲
تورشم قبلا داشتم
منتظر نظر و ایدتون هستم
قبل
و اماااااااااااابعد

هر روز که میگذرد بیشتر دوستت دارم
 سپاس شده توسط مانازرین ، سانی قاصدک ، شادی.خ ، nastaran_1345 ، پریسااا ، somi_b ، aisani ، hanah70 ، ArOoOosak ، Barbie_uchulu ، mahsa 92 ، sama081 ، سمیرا 68 ، pooooooneh ، somi arch ، HP_22 ، پیشولی ، shahrzad.sh ، tootak ، فاطمه 70 ، *آوا* ، isarah ، زندگیم ایمان ، **Gol_TiTi** ، samiii ، شقایق66 ، golbsar aroos ، آرزو گلی ، دینا14 ، عکاسباشی ، shirin93 ، hiva73 ، eli meli joon ، feri feri ، سعیده موشی ، tala680067 ، Negin.B ، مهلقا66 ، s@maneh ، توپراک ، بانوی آریایی ، فلورانس ، nila1360 ، Hasti93 ، nazi68 ، zibaye ziba ، n.a.i.a ، من و نفسم ، دایابرگ ، choobin ، sevdayi ، سحر*عروس تابستون* ، فروزان 1369 ، hannanehhh ، + Negar ، مهتاب69 ، L naz ، roshi72 ، mehranna ، ida ، mahsafar ، توئیتی ، مادر عروس ايشالا 1 ، Royaiy ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، leilasamiee ، Banooye bahar ، shabnamcat ، shk ، میدیا ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، hayahoo
۲۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #4287
پتو مسافرتی حوله ای تک نفره نرمم که خیلی خوشگله از نمایشگاه بهاره ارومیه 20 تومن مغازه ها 28 میگفتن این چینی هست
اینم پتوی مسافرتی ژله ای دونفره کره ای که 2 تا گرفتم 52 میگفت که 50 دادیم

عروس علیم شدمAngel
89/9/29آشنایی
93/7/18خواستگاری
93/7/21بله برون
93/10/11عقد
94/3/12عروسی
منو علیم عاشق همیم ما خوش بخت ترینم
دستبند برلیانم گم شده دعا کنید پیدا شه
 سپاس شده توسط lili3d ، hanah70 ، لیلیناز ، Barbie_uchulu ، mahsa 92 ، sama081 ، somi arch ، مبیناز ، پیشولی ، shahrzad.sh ، tootak ، شادی.خ ، nastaran_1345 ، لیلی ممل ، سحر علی ، *آوا* ، lovely life ، isarah ، **Gol_TiTi** ، ArOoOosak ، آرزو گلی ، بن هور ، shirin93 ، hiva73 ، feri feri ، سعیده موشی ، tala680067 ، من و نفسم ، paniz77 ، مانازرین ، آرام ram@ ، s@maneh ، بانوی آریایی ، فلورانس ، nila1360 ، Hasti93 ، nazi68 ، n.a.i.a ، aisani ، nasrin jun ، دایابرگ ، choobin ، sevdayi ، سحر*عروس تابستون* ، mim mim ، hannanehhh ، L naz ، roshi72 ، mehranna ، ida ، مادر عروس ايشالا 1 ، شیوا جونی ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، leilasamiee ، Banooye bahar ، shabnamcat ، میدیا ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، hayahoo ، فرناز1369
۲۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۵:۰۳ عصر
ارسال: #4288
سلام دوستان خریدای همگی مبارک اومدم چندتا از خریدامو که البته مال قبل ولی باز کردم عکس گرفتم به عشق شماهاLub

سرویس قاشق چنگالMGS 510000 از بانه پاساژ ماد

تخته گوشت 26000از بازار انقلاب کرج که الآن همینو پلاستیک زارع میده 17000Exclamation

سرویس کارد رویالیتی لاین 100000 از بانه

سپاس شده توسط شقایق66 ، aysan... ، sara70 ، lovely life ، samiii ، Barbie_uchulu ، آرزو گلی ، ماهتــــــــاب ، isarah ، lovestar ، raha nan ، بن هور ، shirin93 ، somi arch ، banooomina ، hanah70 ، پیشولی ، feri feri ، khatereh67 ، سعیده موشی ، tala680067 ، من و نفسم ، مانازرین ، sama081 ، بانوی آریایی ، فلورانس ، nila1360 ، سانی قاصدک ، سحر*عروس تابستون* ، HP_22 ، زندگیم ایمان ، nastaran_1345 ، شاه پری ، choobin ، marmariye hamedesh ، hannanehhh ، L naz ، roshi72 ، mehranna ، توئیتی ، مادر عروس ايشالا 1 ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، hayahoo
۲۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ عصر
ارسال: #4289
بازم خرده ریزای من-شیراز
قیچی شنبه بازار5 تومن گوشت کوب 5 تومن کارنو قاشق عسل 4 و تفاله گیر سینک 4 از یه مغازه توصورتگر جنس تفاله گیر هم خیلی محکمه با آهنربا هم امتحان کرد برام خوشم اومدBig Grin

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
 سپاس شده توسط hiva73 ، shirin93 ، **Gol_TiTi** ، مامان گل دخترا ، پیشولی ، samsoon ، feri feri ، khatereh67 ، Barbie_uchulu ، nastaran_1345 ، سعیده موشی ، tala680067 ، *ترنم* ، paniz77 ، baran_oghyanos ، مانازرین ، آرام ram@ ، tootak ، s@maneh ، sama081 ، آرینا1393 ، بانوی آریایی ، فلورانس ، somi_b ، nila1360 ، سانی قاصدک ، isarah ، roshi72 ، سحر*عروس تابستون* ، n.a.i.a ، aisani ، من و نفسم ، دایابرگ ، choobin ، sevdayi ، hanah70 ، marmariye hamedesh ، ta3 ، L naz ، mehranna ، ida ، مادر عروس ايشالا 1 ، تمنا2 ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، shabnamcat ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۲۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-اسفند-۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ عصر توسط eli meli joon.)
ارسال: #4290
سلام Wink
اینم خریدای دیروز من از پاساژ قائم تجریش.
گلدون کوچیکا دونه ای 13 تومن
اون یکی گلدون 18 تومن
شمع کوچیک دونه ای 2500 و اون بزرگه 3500.

ممنون از توجهتونNew1

نامزدی: 15 مرداد 96
لباس: مزون الهام حدادی. عااااالی
آرایشگاه: لی لی. خوب
اتلیه: دیدنو. غیرحرفه ای . ژست ها قدیمی 
تالار: سناتور. عاااالی
.
عروسی؟؟

سپاس شده توسط nonoo ، hanah70 ، farzan24 ، پیشولی ، samsoon ، feri feri ، eli.me ، khatereh67 ، reiha ، shirin93 ، Barbie_uchulu ، noora roham ، nastaran_1345 ، شقایق66 ، ملکه93 ، سعیده موشی ، purelove ، tala680067 ، paniz77 ، س.م ، lovely life ، Negin.B ، baharak7 ، مانازرین ، hedieh1984 ، tootak ، s@maneh ، sama081 ، توپراک ، آرینا1393 ، بانوی آریایی ، فلورانس ، somi_b ، nila1360 ، sima 22 ، hiva73 ، safoura ، nazi68 ، افسانه ع ، زیبای بی همتا ، parsa barbie ، سانی قاصدک ، سیندخت ، zozoli ، isarah ، HP_22 ، سحر*عروس تابستون* ، n.a.i.a ، عکاسباشی ، aisani ، من و نفسم ، *mahsa ، shirinshirinA ، somi arch ، malihem ، choobin ، sevdayi ، **Gol_TiTi** ، فروزان 1369 ، invisible ، hannanehhh ، آذین ، beheshte ، kameliya ، ssarass ، L naz ، mehranna ، ida ، mahsafar ، مادر عروس ايشالا 1 ، تمنا2 ، Royaiy ، zeinab m.k ، طاهره بانو ، leilasamiee ، shabnamcat ، maryamgol ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، maryam1365 ، فرناز1369
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام