• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست

۲۳-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ صبح
ارسال: #4311
RE: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست
صبح همگی بخیر [تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست]
سرویس قابلمه رو من سال پیش خریدم 360 (البته مال من ماته)
[تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست]

همیشه فردایی نیست تا زندگی فرصت دیگری
برای جبران این غفلت ها به ما دهد
کسانی را که دوست داری همیشه کنار خود داشته باش
و بگو چقدر به آنها علاقه و نیاز داری
مراقبشان باش

"گابریل گارسیا مارکز"
 سپاس شده توسط گلیتا ، س.م ، sh@di ، nila1360 ، mim mim ، zahrali ، zibagool ، hedi brz ، 3peed ، Anis71 ، دختر-زمستون ، Shirin Banoo ، سمي ، tootia ، nooshi151 ، سراب ، sepidbarfi ، s@maneh ، marzie 1000 ، YALDA68 ، nafa30 ، ostooreh ، shahrzad.sh ، raha nan ، فرانک خانم ، marmariye hamedesh ، choobin ، Banooye bahar ، sevdayi ، parmis93 ، fatemeh-hamid ، satinik ، sarai ، یلدا66 ، نامزدی ، نیازز ، شقایق محسن ، sazizi ، neda khanom ، Banoye khial ، leila71 ، aristos ، ##سمانه## ، pari-ziba ، لیلا12 ، *آوا* ، barane1990 ، tala680067 ، m.t ، L naz ، shabnamcat ، perlamato ، xxmahyaxx ، عاطی18 ، delaram22 ، isarah ، fatemeh1990 ، لیزا ، پسته خندون ، پالیذ ، arela3298 ، روناک بیزمارک ، mina.afshin ، sabrina20 ، fahimeh89 ، میدیا ، elysion_semerdis ، hiva73 ، nasibe_603 ، ṧїᗰα ، مبیناز ، nonoo ، ida ، maede68 ، A.Bidel ، فلورانس ، زهرا فرجی ، mina s rad ، *z.a.h.r.a* ، تبسم زندگی ، سعیده موشی ، Maryam290
۲۳-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۴۷ صبح
ارسال: #4312
اینام تصویر خریدای من از شوش هست
سرویس قاشق و چنگال سولایتر 1820
سرویس آرکوپال زنیکس فرانسه 6 نفره 39 پارچه با تخفیف 600
آسیاب مخلوط کن فلر با تخفیف 168
به عروس خانوما هم توصیه می کنم چند کاره نگیرید جدا جدا بگیرید که اگر خدای نکرده خراب شد همه چیتون خراب نشه

[تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" alt="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" title="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" />

روز عروسیم بهترین و عالـــــــــــــــــــــــــــی ترین و رویـــــــــــــــــــایی ترین روز زندگیم شد عالی تر از اونی که تصورش می کردم ،خیلی دلم تنگش می شه Angel
با تشکر از نو عروس و نو عروسایی که کمکم کردن ، دوستتون دارم
 سپاس شده توسط سراب ، sepidbarfi ، بانویی ، hedi brz ، گلیتا ، simabs2 ، s@maneh ، nila1360 ، nafa30 ، ostooreh ، shahrzad.sh ، raha nan ، فرانک خانم ، بهار خانوم ، Tati Beauty ، choobin ، samanehzaf ، Banooye bahar ، parmis93 ، fatemeh-hamid ، satinik ، آیتا ، عطیه67 ، sarai ، یلدا66 ، نامزدی ، bahar2443 ، نیازز ، شقایق محسن ، sazizi ، neda khanom ، Banoye khial ، Shabnam-H ، leila71 ، nooshi151 ، aristos ، ##سمانه## ، pari-ziba ، لیلا12 ، *آوا* ، barane1990 ، zahra-s ، tala680067 ، m.t ، L naz ، shabnamcat ، perlamato ، sabaabdoli ، shadab va pedram ، xxmahyaxx ، baran2247 ، سمي ، پرپرپری ، جوجو محمد ، isarah ، HanaRam ، پالیذ ، arela3298 ، روناک بیزمارک ، مامان الناز ، elysion_semerdis ، hiva73 ، nasibe_603 ، elhamrohany65 ، niloofar123 ، H.fard ، آرامش دریا ، ندای آسمانی ، lovestar ، A.Bidel ، فلورانس ، mina s rad ، تبسم زندگی ، سعیده موشی ، Dokhtar aftab ، Maryam290
۲۳-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-تير-۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ صبح توسط nely.)
ارسال: #4313
اینم از عکس های خرید های من فقط دوست جونیا عکسام زنده نیست چون تو کارتن هستن تو انباری گذاشتم Wink
اینم از ساید بای سایدم مدل بنتلی: قیمت(7.200 ) 32 فوت از امین حضور : خیلی دوسش میدارم heart:

[تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" alt="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" title="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست]" />

اینم از ظرف شویی 14 نفره ال جی قیمت: 3.150 اینم از امین حضور گرفتمNew2

اینم از ماشین لباسشوییم 7 کیلویی ال جی 2.100 اینایی که گرفتم آخرین مدلای ال جی هستNew1

شدم عروس پاییز 93/7/21 عید غدیر HeartNew1:

باغ : 100%
جهیزیه:40%
آرایشگاه:100%
آتلیه: 100%
خونه:100%
خرید عروسی:50%
مزون لباس: 100%
 سپاس شده توسط گلیتا ، simabs2 ، s@maneh ، YALDA68 ، nila1360 ، A Y L I N ، nafa30 ، nazgol22 ، tootia ، ostooreh ، shahrzad.sh ، raha nan ، فرانک خانم ، mooni jun ، marmariye hamedesh ، Tati Beauty ، choobin ، samanehzaf ، nastaran83 ، Banooye bahar ، parmis93 ، عطیه67 ، یلدا66 ، نامزدی ، bahar2443 ، نیازز ، Baby jon ، sazizi ، neda khanom ، Banoye khial ، Shabnam-H ، leila71 ، nooshi151 ، pari-ziba ، لیلا12 ، *آوا* ، barane1990 ، zahra-s ، tala680067 ، بانو روشنا ، m.t ، L naz ، shabnamcat ، perlamato ، هایدی** ، xxmahyaxx ، baran2247 ، سمي ، isarah ، azinia25 ، fatemeh1990 ، arela3298 ، روناک بیزمارک ، فایزه 93 ، میدیا ، elysion_semerdis ، hiva73 ، nasibe_603 ، zalla ، ṧїᗰα ، niloofar123 ، mojgan.A ، eliiii6323 ، nafise83 ، A.Bidel ، هانیه جون(آریستا) ، mandanak ، Gol naz ، فلورانس ، mina s rad ، تبسم زندگی ، سعیده موشی ، sevil1991 ، Maryam290
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۳-تير-۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ صبح
ارسال: #4314
عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست
اینم از سولاردم ال جی که بخارپز هم داره قیمتشو نمیدونم چون مامی گرفتهHuh

اینم از جاروبرقی هوشمند ال جی دوسش دارمNew2

اینم از tv شوشو گرفته 47 اینج ال جی

شدم عروس پاییز 93/7/21 عید غدیر HeartNew1:

باغ : 100%
جهیزیه:40%
آرایشگاه:100%
آتلیه: 100%
خونه:100%
خرید عروسی:50%
مزون لباس: 100%
 سپاس شده توسط ostooreh ، s@maneh ، shahrzad.sh ، nafa30 ، raha nan ، فرانک خانم ، marmariye hamedesh ، Tati Beauty ، choobin ، Shirin Banoo ، samanehzaf ، Banooye bahar ، fatemeh-hamid ، parmis93 ، یلدا66 ، نامزدی ، bahar2443 ، نیازز ، Baby jon ، sazizi ، neda khanom ، Banoye khial ، leila71 ، nooshi151 ، pari-ziba ، لیلا12 ، *آوا* ، barane1990 ، zahra-s ، tala680067 ، m.t ، shabnamcat ، reiha ، perlamato ، xxmahyaxx ، سمي ، ندای آسمانی ، isarah ، fatemeh1990 ، پسته خندون ، روناک بیزمارک ، مامان الناز ، nanin69 ، فایزه 93 ، *hoda ، sagheh ، آرشــــــــــیدا ، secret ، moshkan ، maral memool ، elysion_semerdis ، فلورانس ، ṧїᗰα ، مادر عروس ايشالا ، میدیا ، *mahsa ، eliiii6323 ، vina ، Gol naz ، mina s rad ، تبسم زندگی ، سعیده موشی ، sara757 ، Maryam290
۲۳-تير-۱۳۹۳, ۱۰:۲۷ صبح
ارسال: #4315

دوستان تاپیک جدید(شماره4) ایجاد شد

بفرمایید

http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B9%DA...8%AA--9983

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
 سپاس شده توسط simabs2 ، نامزدی ، shirin93 ، *آوا* ، barane1990 ، س.م ، tala680067 ، xxmahyaxx ، Gandoom ، nely ، Black Velvet ، خگوشی ، secret ، moshkan ، elysion_semerdis ، maryam1000 ، niloofar123 ، Maryam290
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام