• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست

۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ عصر
ارسال: #31
RE: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست
پتوی دو نفره ای که چن هفته پیش خریدمش
مارک : نمیدونم چن روز دیگه میبینمش میگم
ساخت : ژاپن
قیمت : 200 هزار
دولایه است .
[تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست]
اینم یه طرف دیگه که خیلی دوسش دارم .

صفحه ی من در اینستاگرام. پر از ایده و مدل برای لباس عروس و کیک و کارت و دسته گل aroos_ziba
 سپاس شده توسط روناک بیزمارک ، ارکیده سبز ، ostooreh ، setiya ، mahdiyeh ، tala680067 ، mohadeseh71 ، satinik ، m0na-hamed ، perlamato ، sarai ، arela3298 ، m.pardis ، nafasak ، سونیتا ، لامیا ، پريسان ، s@maneh ، zahrali ، سحر گلی ، چشم عسلی ، yarauf ، Wild Rose ، نیازز ، نارمك ، Starfish ، *آوا* ، shirin93 ، choobin ، armaan ، شقایق محسن ، marii ، pooh13 ، negar65 ، homaparva ، sahel aram ، سئويل مامان ، آرتمیس ، sajede shadoone ، خانه رویاها ، maryna ، shabnamcat ، nasibe_603 ، کیتی ، elahe_chat ، الهام گل ، *z.a.h.r.a* ، خوب اردیبهشتی نرگس ، parichehr888 ، sima avini ، elysion_semerdis ، hanah70
۲۷-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ صبح توسط پريسان.)
ارسال: #32
سلام دوستان. این سرویس رجنت که عکساشو میذارم تابستون از فروشگاه شهروند بیهقی خریدم و دیشب رفتم گل افشان دیدم هر تیکه این سرویس رو حداقل 40 50 تومن ارزون تر میده که اولش حسابی ناراحت شدمSad اما بعدش شوشو کلی دلداریم داد که دیگه خریدی و بهش فکر نکن. البته گل افشان فقط سوپ خوری و سالاد خوریشو داشت و بدی گل افشان همینه که زود زود جنساش تموم میشه و شاید مجبور شی چندبار بری تا ست یه چیزی رو بگیری. میدونم زیاد حرف زدم اما چرا واقعا بعضی از دوستان میگن ما عکس وسیله هامونو نمیذاریم چون ممکنه بقیه دلشون بخواد و اینجوری دل کسی رو بشکونیم!! من خودم خیلی از وسیله های بچه ها رو دیدم که دوست داشتم بخرم اما دیدم توان مالیشو فعلا ندارم یا مثلا خودم یه مدل دیگه شو خریدم (مثلا من سرویس چینی اصلا نخریدم و بجاش لومینارک گرفتم و پول سرویس چینی رو دادم همین سرویس رجنت که میبینین) که اگه بخوام دوباره بگیرم اسرافه اما بجای اینکه دلم بشکنه! از مدل اون وسیله واسه خریدام ایده گرفتم. مثلا همین ظرفای روغن مپکو رو من مشابهشو توی شوش با قیمت پایین تر دیدم و خریدم و تا قبل از دیدن عکسش اصلا نمیدونستم که میتونم واسه روغن ظرف جدا داشته باشم!! پس بیاید یه کم دلامونو بزرگ کنیم و بجای ناراحت شدن از دیدن وسایل دیگران، قدر داشته هامونو بدونیم و از خدا بخوایم به ما هم توان مالیشو در آینده بدهSmile
سوفله خوری - 215100 ت
سینی پذیرایی - 88400 ت
سالاد خوری - 188700 ت

شروع رژيم 07/06/94
وزن فعلي 56 - قد 155
وزن هدف 50
وزن ايده آل 45Angel
 سپاس شده توسط yarauf ، CIEL0 ، Wild Rose ، rosha kiyan ، آرزوجون ، یلدا66 ، shk ، ارکیده سبز ، سونیتا ، نیازز ، lili3d ، بهار خانوم ، mahdiyeh ، ساحل آرام ، Starfish ، ستاره بارون ، ##سمانه## ، homa banoo ، nafasak ، راحل ، mahya20 ، mohadeseh71 ، ریما جون ، *آوا* ، perlamato ، sarai ، setiya ، shirin93 ، ostooreh ، choobin ، Baby jon ، armaan ، sanaz BanoO ، shamim ، شقایق محسن ، marzie 1000 ، marii ، m.pardis ، روناک بیزمارک ، nilia ، janjan2 ، negar65 ، بانو روشنا ، ghazilo ، khoshgel maloos ، fatemeh1990 ، fafaoamin ، sukut ، sahel aram ، چشم عسلی ، آرتمیس ، s.alikhani ، saghar. ، sajede shadoone ، عروس ماه ، busy ، خانه رویاها ، الی گلی ، دوستی92 ، آلتین ، nasim po ، baran.aram ، shabnamcat ، nasibe_603 ، کیتی ، fatemeh-hamid ، elahe_chat ، Gol naz ، azin_az ، سحر گلی ، samaneohz ، rahsepar ، nasim.h ، خوب اردیبهشتی نرگس ، neda khanom ، L naz ، Negin.B ، YALDA68 ، Naz elmas ، فندق ، گلشن ، mnasim ، رها 92 ، Barbie_uchulu ، misha63 ، sima avini ، elysion_semerdis
۲۷-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آبان-۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ صبح توسط rosha kiyan.)
ارسال: #33
اینه و میز کنسول عزیزم که از کارای دوست خوبم نگار جون خریدم، لطف کردن و زحمتشو کشیدن برام از تبریز فرستادن Lub
توو حراج محرمشون 90000ت
چون دوستان خیلی سوال کردن من از این تاپیک خرید کردم
http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%85%D8...pid2729316

خوشــ میگذره بَغَلِت حَتمـــــا Heart
 سپاس شده توسط mahdiyeh ، negar66 ، aroose barfiii ، ##سمانه## ، مهری67 ، Starfish ، A.E.A ، nafasak ، پريسان ، *آوا* ، ارکیده سبز ، mohadeseh71 ، perlamato ، وحیده68 ، shirin93 ، ostooreh ، choobin ، m0na-hamed ، armaan ، shahrzad.sh ، پسته خندون ، شقایق محسن ، neda khanom ، m.pardis ، satinik ، pooh13 ، asal khano0m ، setiya ، negar65 ، nillgoon ، fafaoamin ، شه بانو ، چشم عسلی ، خانوم آقای موسوی ، آرتمیس ، tootia ، مانا26 ، sajede shadoone ، نیازز ، royaaaa ، خانه رویاها ، soni ، nooshi151 ، نفس *22* ، shabnamcat ، royalovely ، nasibe_603 ، elahe_chat ، aavaa ، faaezeh ، snow-white ، L naz ، خوب اردیبهشتی نرگس ، m.t ، رها 92 ، elysion_semerdis
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ عصر
ارسال: #34
خببببببببب اینم از استند وچاقوهای خوکششششلم که عاشـــــــقـــــشمLubLubHeartHeart
از اونجایی که برقی هام سیلوره وقراره ست اشپزخونه ام
سرخابی باشهHeart...خیـــــــلی دنبال این رنگ استند میگشتم...
heminu که عکسای فروشگاه لیندو رو گذاشت...این استند رو اونجا دیدمWink

واسه ادرس هم خیلی کمکم کرد...مرســـــی heminu جونNew1New1
تو حراج 76650 گرفتم...قیمت اصلیش 109ت بود...Shy
تیزیه چاقوهاشم خوبه...
ادرسم که گفتم از فروشگاه لیندوWink
این رنگش اخریش بود ولی 2-3 تا دیگه ابی هم داشتSmiling

داخل استندش اینجوریه...این رشته ها که مثله ماکارونیه انعطاف پذیره...یعنی هر مدلی که بخوای میشه چاقوها رو داخلش گذاشت....
 سپاس شده توسط فرزاااانه ، مهری67 ، *آوا* ، ارکیده سبز ، yarauf ، mohadeseh71 ، asal gisoo ، سونیتا ، maryamgol ، nafasak ، sabina ، Starfish ، perlamato ، shk ، mahdiyeh ، وحیده68 ، sarai ، shirin93 ، ostooreh ، birsan ، choobin ، m0na-hamed ، YasAmiR(N) ، بنفشه ب ، sweeety ، armaan ، fati69 ، شقایق محسن ، marzie 1000 ، پسته خندون ، marii ، setare 997 ، فرنوش جون :) ، neda khanom ، m.pardis ، خانه رویاها ، amitida ، pooh13 ، asal khano0m ، setiya ، روناک بیزمارک ، tannazz ، heminu ، peler ، negar65 ، Mary Gh ، pari-sa ، nillgoon ، پريسان ، پرینـاز ، khoshgel maloos ، fatemeh77 ، satinik ، arela3298 ، H.fard ، fafaoamin ، چشم عسلی ، آرتمیس ، tootia ، بهار خانوم ، elitebride ، مانا26 ، Saghi ، sajede shadoone ، m.r ، نیازز ، عروس ماه ، taraneh91 ، nooshi151 ، shabnamcat ، patalport ، کیتی ، دختر-زمستون ، faaezeh ، L naz ، banooomina ، rahsepar ، الهام گل ، baharak7 ، parisa65 ، Moni Jooni ، elysion_semerdis
۲۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-فروردين-۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ عصر توسط maryamgol.)
ارسال: #35

سلام دوستان اون فنجون ها رو خواهرام به مناسبت تولدم برام کادو خریدن ، قیمت شون رو هم نمی دونم هرکارم کردم که بهم بگن دستی چند خریدن نگفتن که

نگفتن Sad گفتم می خوام عکسشون رو بگذارم نوعروس با قیمت Huh ( اگر کسی می دونه قیمتشو می شه خصوصی بهم بگه Wink)

خلاصه که قیمت دو دست فنجون ها رو نمی دونم مارک jcc است طرح هریس ، اون سینی پویتر رو خودم خریدم و خواهرام هم خریدن قیمتش 30 هزار تومن

دقیقا 6 تا فنجون توش جا می شه ، از طرح انگورش خوشم اومد

آدرس محل خرید سینی
گرگان مجتمع تجاری کاپری طبقه 1- ، از پله برقی که پایین می ری روبروت فقط یک مغازه ظرف و ظروف شیک هست ( اسم مغازه رو نمی دونم ) کلا جنس های پویترش رو قیمت مناسب می داد و تخفیف هم نمی داد و می گفت می خوام اینها رو با قیمت مقطوع رد کنم برن دیگه نمی خوام پویتر بیارم
اها راستی تو پاساژ مرسل طبقه 1- هم شعبه دارن

ببخشید زیاد صحبت کردم خواستم اطلاعات کامل بدم ToungeBig Grin

منتظر یه معجزه از طرف خدا هستم .....یقین دارم که یک روز خوب اونو بهم هدیه می ده Angel

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
 سپاس شده توسط ارکیده سبز ، پريسان ، yarauf ، mohadeseh71 ، سونیتا ، mahdiyeh ، *آوا* ، Starfish ، perlamato ، sarai ، shirin93 ، ostooreh ، choobin ، m0na-hamed ، armaan ، شقایق محسن ، marzie 1000 ، marii ، neda khanom ، m.pardis ، خانه رویاها ، روناک بیزمارک ، setiya ، satrycon ، m_lovely ، negar65 ، پرینـاز ، satinik ، نارمك ، چشم عسلی ، آرتمیس ، sajede shadoone ، نیازز ، nooshi151 ، shabnamcat ، nasibe_603 ، کیتی ، fatemeh-hamid ، هیسرا ، s@maneh ، خوب اردیبهشتی نرگس ، hani moon ، Shadi95 ، sima avini ، elysion_semerdis ، hanah70
۲۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ عصر توسط پريسان.)
ارسال: #36
ادامه عکسام Big Grin
سوپ خوری - 212900 ت - شهروند بیهقی
ست 4 تایی آبلیمو نمک فلفل - 94400 ت - شهروند بیهقی
ظرف سرو ماهی (خیلی دوستشون دارم چون من و شوشو ماهی و میگو خور حرفه ای هستیمBig Grin- دونه ای 20 تومن - از شوش

شروع رژيم 07/06/94
وزن فعلي 56 - قد 155
وزن هدف 50
وزن ايده آل 45Angel
 سپاس شده توسط فرزاااانه ، ارکیده سبز ، yarauf ، mohadeseh71 ، asal gisoo ، سونیتا ، mahdiyeh ، *آوا* ، Starfish ، shk ، perlamato ، sarai ، shirin93 ، maryamnaznazi ، آرزوجون ، birsan ، choobin ، mona_ti ، m0na-hamed ، armaan ، bahare.hadi ، shahrzad.sh ، شقایق محسن ، marzie 1000 ، یلدا66 ، marii ، m.pardis ، خانه رویاها ، satinik ، asal khano0m ، روناک بیزمارک ، setiya ، peler ، negar65 ، بانو روشنا ، pareye ali ، دختر ایرونی ، پرینـاز ، fatemeh1990 ، H.fard ، arela3298 ، نارمك ، رسپینا63 ، چشم عسلی ، سئويل مامان ، آرتمیس ، بهار خانوم ، sajede shadoone ، نیازز ، nooshi151 ، shabnamcat ، nasibe_603 ، کیتی ، fatemeh-hamid ، L naz ، s@maneh ، خوب اردیبهشتی نرگس ، Naz elmas ، elysion_semerdis
۲۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ عصر
ارسال: #37

سلام من باز اومدم با جهیزیه ام راستی تایپیک نو مبارک
این ال سی دی رو هم دو سال پیش خریدم بازم از قیمتش تعجب نکنین 580 ت 32 اینچ

عروسکم پرنسسم رو مادر شوهرم از مشهد برام آورده
این سگ پشمالو رو هم شوهرم خریده برام

♥♥تاریخ بهترین روزم♥♥
♥♥روز عروسیم 95/10/16♥♥

13 دی فرشته آسمونیم زمینی شد
گل پسرم اومد بغلم
خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/angel.png
 سپاس شده توسط پريسان ، مهری67 ، mohadeseh71 ، asal gisoo ، سونیتا ، mahdiyeh ، *آوا* ، Starfish ، perlamato ، sarai ، njm ، ostooreh ، choobin ، m0na-hamed ، armaan ، شقایق محسن ، marii ، m.pardis ، خانه رویاها ، setiya ، negar65 ، pareye ali ، مینو ، ##سمانه## ، چشم عسلی ، آرتمیس ، sajede shadoone ، نیازز ، royaaaa ، Gazaal ، دختر کاشونی ، nasibe_603 ، کیتی ، faaezeh ، mina747 ، s@maneh ، elnazreza ، خوب اردیبهشتی نرگس ، Shadi95 ، رها 92 ، elysion_semerdis
۲۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #38
دوستای گلم این شیشه های روغن که تو پست قبلیام گفتم از عکس شیشه روغن مپکوی یکی از دوستان ایده گرفتم. از شوش - پاساژ رضایی - سه تاش باهم شد 35 ت
این بانکه های خوشجلو که چندتا از دوستان خریده بودن و من کمکی سرویس اورانوس آشپزخونم گرفتم - از شوش پاساژ رضایی - اون دو تا بانکه های کوچولو دونه ای 2 تومن واسه جای هل و زعفرون گرفتم - بقیه بانکه ها یعنی 6 تا بزرگ رو واسه جای جو و گندم و اسپند و بقیه شو یادم نیستBig Grin و بانکه های کوچیک رو واسه جای ادویه گرفتم که 12تاش باهم شد 49 ت
من یه سرویس قابلمه تفلون گرفتم و این دوتا هم واسه دم دستی گرفتم که پیشنهاد میکنم بگیرید عالیییییییههههه!!!! چون بردم خونه مامانم خوشش اومد و واسه مامانم هم بعدا رفتیم گرفتیم. کلا سه تا سایز داشت که من سایز متوسط و کوچیکشو گرفتم که باهم شد 50 ت - از شوش پاساژ رضایی - همون وک خارجیه در واقع و گودی قابلمه رو داره اما استفاده راحت ماهیتابه رو! من توش پاستا و دمپخت و برنج کته ای و خوراک گوشت با ظرفای مامانم درست کردم که خیلی خیلی سریع و راحت آماده شد. در ضمن شستنشم از قابلمه خیلی راحت تره Big Grin

شروع رژيم 07/06/94
وزن فعلي 56 - قد 155
وزن هدف 50
وزن ايده آل 45Angel
 سپاس شده توسط rosha kiyan ، سحری68 ، mahdiyeh ، *آوا* ، Starfish ، perlamato ، nafasak ، ارکیده سبز ، sarai ، shirin93 ، ostooreh ، آرزوجون ، choobin ، سونیتا ، m0na-hamed ، armaan ، bahare.hadi ، شقایق محسن ، یلدا66 ، marii ، m.pardis ، pooh13 ، asal khano0m ، setiya ، negar65 ، دختر ایرونی ، پرینـاز ، nastaran83 ، fatemeh1990 ، sukut ، s@maneh ، چشم عسلی ، lili3d ، سئويل مامان ، آرتمیس ، *عروس برفی* ، sajede shadoone ، شیلا نوعروس ، نیازز ، royaaaa ، خانه رویاها ، taraneh91 ، nooshi151 ، Gazaal ، آلتین ، دختر کاشونی ، nasibe_603 ، کیتی ، fatemeh-hamid ، Gol naz ، serendipiti ، L naz ، الهام گل ، marmariye hamedesh ، 3lena ، معصومه ، sima avini ، elysion_semerdis
۲۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ عصر
ارسال: #39
این ست خوشملم که خیلی دوستش دارم .
خرید از : سایت ایکیابندرعباس
قیمت : اون دوتایی ها هرکدوم 79 هزار و اون تکیه 36 هزار

اینم پارچ و لیوان و فنجون هام که سه دست پارچ و لیوان خریدم و دو دست فنجان .
مارک : silica
ساخت : ژاپن
قیمت : پارچ و لیوان : هردست 97 هزار . فنجون ها : هر دست 56 هزار .
اینم همش

صفحه ی من در اینستاگرام. پر از ایده و مدل برای لباس عروس و کیک و کارت و دسته گل aroos_ziba
 سپاس شده توسط پريسان ، mahya20 ، nafasak ، مهری67 ، shirin93 ، sarai ، ostooreh ، perlamato ، ارکیده سبز ، *آوا* ، choobin ، سونیتا ، m0na-hamed ، mona_ti ، armaan ، شقایق محسن ، marzie 1000 ، neda khanom ، m.pardis ، سانی ساناز ، pooh13 ، setiya ، فرزاااانه ، pareye ali ، mahdiyeh ، پرینـاز ، nastaran83 ، elm ، satinik ، ##سمانه## ، arela3298 ، fafaoamin ، s@maneh ، چشم عسلی ، lili3d ، آرتمیس ، بهار خانوم ، sajede shadoone ، نیازز ، royaaaa ، *عروس برفی* ، خانه رویاها ، taraneh91 ، nooshi151 ، Gazaal ، الی گلی ، nasibe_603 ، کیتی ، fatemeh-hamid ، fatila64 ، باران.م ، melody68 ، الهام گل ، cool ، L naz ، elysion_semerdis
۲۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ عصر توسط پريسان.)
ارسال: #40
سرویس اورانوس آشپزخونه م - راستش من خودم رنگ سفید یا قرمزشو بیشتر دوست دارم اما مامانم گفت این رنگی بهتره چون هم شیک تره و هیچ وقت قدیمی نمیشه هم اینکه وسیله های بزرگ آشپزخونه م سیلوره - کلا 14 تیکه بود که من ست جا ادویه ایشو چون قبلا خریده بودم برنداشتم که شد 13 تیکه - 450 ت - چند ماه پیش از شوش - بعضی از تیکه هاش عکس زنده است و بعضی هاش که درآوردنش سخت بود عکس غیر زنده Big Grin
ترازو
ظرف ماکارونی
ظرف حبوبات

شروع رژيم 07/06/94
وزن فعلي 56 - قد 155
وزن هدف 50
وزن ايده آل 45Angel
 سپاس شده توسط yarauf ، عاشقای عاشق ، ostooreh ، sarai ، perlamato ، ارکیده سبز ، *آوا* ، choobin ، سونیتا ، mona_ti ، m0na-hamed ، Baby jon ، armaan ، 2m123 ، bahare.hadi ، شقایق محسن ، یلدا66 ، marii ، neda khanom ، m.pardis ، شیوا جونی ، pooh13 ، روناک بیزمارک ، setiya ، negar65 ، ریما جون ، shirin93 ، mahdiyeh ، پرینـاز ، ghazilo ، fatemeh1990 ، چشم عسلی ، آرتمیس ، sajede shadoone ، نیازز ، royaaaa ، *عروس برفی* ، خانه رویاها ، nooshi151 ، nasibe_603 ، کیتی ، fatemeh-hamid ، L naz ، spring71 ، rahsepar ، elysion_semerdis
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام