• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست

۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ صبح
ارسال: #21
RE: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست
سلااااااااااااااااام
سوپ خوری نانازیم.خیلللللللللللللللی میدوستمش در حدی که دلم نمیاد استفاده کنم.Big Grin
bahar khanom عزیزم زحمتشو کشیدن از گل افشان برام خریدن و فرستادن.دستت طلا بهار جونNew1New1
دونه ای 11300
[تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست]

جا قاشقی برای داخل کشو کابینت-دو طبقه صنعت سازان 8000
صندوقچه برای جوراب 7000
سرویس کفگیر و ملاقه لی لی پوتی 3000Big Grin
سفره 4 نفره 2000 -همه از فارمین نیشابور

دیگه ایجا رو مثل قدیما دوست ندارمHuh
 سپاس شده توسط پريسان ، nafasak ، Starfish ، نیازز ، Wild Rose ، روناک بیزمارک ، m0na-hamed ، رسپینا63 ، lili3d ، خانم لورا ، satinik ، shirin93 ، ostooreh ، setiya ، bahare.hadi ، Gazaal ، fati asali ، فهیم ، Sonel ، MAAH ، sajede shadoone ، لامیا ، elm ، armaan ، choobin ، mahdiyeh ، sara queen ، شقایق محسن ، 2m123 ، *آوا* ، نونوش خانوم ، ida ، .mahta. ، bahar khanom ، sahel aram ، ریما جون ، fatemeh1990 ، shabnamcat ، perlamato ، مهتاب69 ، ارکیده سبز ، tala680067 ، negar65 ، نوشین بانو92 ، آیتا ، ساحل آرام ، *عروس برفی* ، shahrzad.sh ، marii ، فرنوش جون :) ، pooh13 ، nedam ، fafaoamin ، آرتمیس ، میدیا ، مانا26 ، هاله ، tak ، nasim po ، مهلقا ، nasibe_603 ، کیتی ، FAEZE.S ، elahe_chat ، mina747 ، پالیذ ، baharak7 ، L naz ، رها 92 ، معصومه ، elysion_semerdis ، hanah70 ، شادیL
۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ صبح
ارسال: #22
بچه ها یکی از دوستان لطف کرده بود ایمیل زده بود که چرا تو یه پست بیشتر از 3 عکس گذاشتی و منم سریع ویرایش کردم تا پاک نشه. بخاطر همین شرمنده این 3 عکس تکراریهSad
قالب های بزرگ و کوچیک شیرینی رو پارسال از یه مغازه پلاسکو نزدیک خونه مون خریدم که متاسفانه یادم نیست چه قیمتیSad قالب های کوکو دونه ای 3 تومن از شوش
پیمانه های اندازه گیری و قاشق های پیمانه که عاشق رنگشم Smile از همون مغازه تو خیابون بهار که یادم نیست چند خریدم
قیف با سرهای مختلف که واسه تزیین کشک روی آش رشته و خامه روی ژله و درست کردن حلوا ازش استفاده کردم که عالیه

شروع رژيم 07/06/94
وزن فعلي 56 - قد 155
وزن هدف 50
وزن ايده آل 45Angel
 سپاس شده توسط چشم عسلی ، marzie 1000 ، hanakhanoom ، nafasak ، zahrali ، shk ، Starfish ، نیازز ، Wild Rose ، روناک بیزمارک ، m0na-hamed ، رسپینا63 ، lili3d ، A.E.A ، satinik ، ostooreh ، setiya ، bahare.hadi ، Gazaal ، fati asali ، Sonel ، MAAH ، sajede shadoone ، armaan ، *آوا* ، نونوش خانوم ، ida ، erica ، .mahta. ، sahel aram ، shabnamcat ، مهتاب69 ، ارکیده سبز ، tala680067 ، negar65 ، *عروس برفی* ، shahrzad.sh ، marii ، pooh13 ، آرتمیس ، nasibe_603 ، کیتی ، FAEZE.S ، ajaghvajagh ، heminu ، melody68 ، rahsepar ، الهام گل ، baharak7 ، nedva ، معصومه ، misha63 ، elysion_semerdis
۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ صبح
ارسال: #23
وردنه از شوش - قیمتشو یادم نیست چون قاطی بقیه خریدام بود و باهم حساب کرد - میدونم وردنه سیلیکونی هم هست اما من همیشه عاشق وردنه چوبی بودم! Smile
اینم واسه صاف کردن روی کیک و حلوا و مسقطی - از حراجی های شوش - 5 ت
نمکدان کریستال - از شوش - دوتاش باهم 13 ت

شروع رژيم 07/06/94
وزن فعلي 56 - قد 155
وزن هدف 50
وزن ايده آل 45Angel
 سپاس شده توسط lili3d ، shirin93 ، بهار خانوم ، ostooreh ، setiya ، Gazaal ، saharfff ، fati asali ، آناهیتا49 ، zahrali ، Sonel ، sajede shadoone ، لامیا ، چشم عسلی ، bahare.hadi ، armaan ، سونیتا ، choobin ، mahdiyeh ، *آوا* ، نونوش خانوم ، ida ، m.pardis ، sahel aram ، shabnamcat ، perlamato ، مهتاب69 ، tala680067 ، negar65 ، نیازز ، Starfish ، *عروس برفی* ، shahrzad.sh ، marii ، pooh13 ، آرتمیس ، nasibe_603 ، کیتی ، FAEZE.S ، الهام گل ، elysion_semerdis
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-آبان-۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ عصر توسط پريسان.)
ارسال: #24
نمکدون چینی سنتی - شش عدد - که چندسال پیش از اصفهان خریدم و یکی دوبار بیشتر تو خونه استفاده نکردیم و الان مامانم گذاشته تو جهیزیه م. خواهرم به شوخی میگه با این همه نمکدون زندگیت شور نشه یه وقتSmile
[[تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست]
اون 2 تا نمکدون کریستالارو واسه سرویس پذیرایی میوه شیرینی گرفتم این دو تا هم واسه سرویس غذاخوری دم دستیم از شوش - دو تاش باهم شد 4200 ت
این ست جا ادویه ای استیل هم که به سرویس آشپزخونه اورانوسم میاد تابستون از گل افشان خریدم 50900 ت

شروع رژيم 07/06/94
وزن فعلي 56 - قد 155
وزن هدف 50
وزن ايده آل 45Angel
 سپاس شده توسط m0na-hamed ، آرتمیس ، bahare.hadi ، gesges ، *آوا* ، ostooreh ، mahdiyeh ، setiya ، ##سمانه## ، mona_ti ، آرزوجون ، ida ، سونیتا ، pareye ali ، sarai ، m.pardis ، sahel aram ، ریما جون ، ghazale paiizi ، یاسمین بلا ، shirin93 ، نوعروس92 ، خانه رویاها ، perlamato ، shabnamcat ، مهتاب69 ، چشم عسلی ، ارکیده سبز ، tala680067 ، شیوا جونی ، آیتا ، s@maneh ، yarauf ، نیازز ، Starfish ، *عروس برفی* ، mohadeseh71 ، armaan ، shahrzad.sh ، marii ، negar65 ، nedam ، fafaoamin ، مانا26 ، sajede shadoone ، Gazaal ، silverlakewater ، nasibe_603 ، کیتی ، fatemeh-hamid ، L naz ، *z.a.h.r.a* ، nedva ، رها 92 ، معصومه ، elysion_semerdis ، hanah70
۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۲۰ عصر
ارسال: #25
بازم نمکدون اما این یکی بیشتر حالت دکوری داره چون با سرویس قهوه خوریم سته Smile 6 ت از گل افشان
ست فنجان قهوه خوری چوب و سرامیک واسه روی اپن - 49 ت از گل افشان
انبر سالاد و مرغ مپکو - دونه ای 14 ت - از گل افشان

شروع رژيم 07/06/94
وزن فعلي 56 - قد 155
وزن هدف 50
وزن ايده آل 45Angel
 سپاس شده توسط mahdiyeh ، ostooreh ، saharfff ، mona_ti ، آرزوجون ، ida ، سونیتا ، pareye ali ، sarai ، masyy ، m.pardis ، *آوا* ، m0na-hamed ، sahel aram ، ریما جون ، ghazale paiizi ، fatemeh1990 ، shirin93 ، خانه رویاها ، satinik ، perlamato ، shabnamcat ، مهتاب69 ، چشم عسلی ، ارکیده سبز ، choobin ، tala680067 ، آیتا ، s@maneh ، yarauf ، نیازز ، ساحل آرام ، Starfish ، *عروس برفی* ، mohadeseh71 ، armaan ، shahrzad.sh ، marii ، pooh13 ، negar65 ، آرتمیس ، مانا26 ، sajede shadoone ، silverlakewater ، کیتی ، fatemeh-hamid ، FAEZE.S ، رها 92 ، elysion_semerdis
۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۵۹ عصر
ارسال: #26
سلام . من سرویس 18 نفره ی crown گرفتم . 465 تومن بود که من با تخفیف 430 گرفتم . به نظرتون خوب گرفتم ؟ شیکه ؟ Sad Huh

میشه برای منم که می خوام عروس تابستون 94 شم صلوات بفرستید Embarrased
 سپاس شده توسط ida ، zahrali ، فاطمه بانو ، سونیتا ، پريسان ، فرزاااانه ، pareye ali ، marzie 1000 ، masyy ، *sareh* ، m.pardis ، *آوا* ، روناک بیزمارک ، m0na-hamed ، sahel aram ، ریما جون ، ghazale paiizi ، mehrnoosh khanomi ، pari_85 ، shirin93 ، نوعروس92 ، خانه رویاها ، satinik ، perlamato ، mona_ti ، shabnamcat ، مهتاب69 ، چشم عسلی ، ارکیده سبز ، choobin ، ostooreh ، setiya ، tala680067 ، شیوا جونی ، هیام ، arela3298 ، بهار خانوم ، nafasak ، آرزوجون ، پرینـاز ، لامیا ، s@maneh ، yarauf ، s.alikhani ، CIEL0 ، نیازز ، Starfish ، *عروس برفی* ، mohadeseh71 ، Baby jon ، armaan ، shahrzad.sh ، سانی ساناز ، pooh13 ، negar65 ، شادی.خ ، nedam ، homaparva ، jigili joon ، آرتمیس ، مانا26 ، saghar. ، sajede shadoone ، busy ، الی گلی ، دوستی92 ، وارش64 ، farzij000n ، Sami.7 ، silverlakewater ، l_queen ، nasibe_603 ، کیتی ، هیسرا ، marveh ، azaji ، leila71 ، گلی آرزو ، anita ، malihehf ، L naz ، fj_saaed ، rahsepar ، پالیذ ، rojan joooni ، neloo65 ، زهرا 19 ، mnasim ، رها 92 ، معصومه ، Taranome ehsas ، ZoOZoO goli ، elysion_semerdis
۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ صبح توسط پريسان.)
ارسال: #27
بازم من اومدم. بچه ها من عکسارو گذاشته بودم اما چون بخاطر رعایت نکردن قانون سه عکس پاکش کرده بودن دوباره میذارم با اجازه تونSmile
سرویس قاشق چنگال دم دستی با پایه سفید - 86600 ت - خرید تابستون از گل افشان
سرویس قاشق چنگال مهمان که این عکسی نیست که روی جعبه میبینین و مدل کار من خوشگل تره که متاسفانه همون موقع که گرفتم عکس نگرفتم و الانم مامانم حسابی بسته بندیش کرده Big Grin قیمتش 335800 ت از گل افشان - خرید تابستون
قاشق آجیل - دونه ای 13800 ت - بازم از گل افشان - خرید تابستون

شروع رژيم 07/06/94
وزن فعلي 56 - قد 155
وزن هدف 50
وزن ايده آل 45Angel
 سپاس شده توسط m.pardis ، sarai ، *آوا* ، روناک بیزمارک ، m0na-hamed ، sahel aram ، ریما جون ، ghazale paiizi ، shirin93 ، خانه رویاها ، perlamato ، neda khanom ، shabnamcat ، چشم عسلی ، choobin ، ostooreh ، setiya ، tala680067 ، آیتا ، s@maneh ، diba jooni ، yarauf ، نیازز ، نارمك ، ساحل آرام ، Starfish ، *عروس برفی* ، mohadeseh71 ، armaan ، pooh13 ، negar65 ، آرتمیس ، sajede shadoone ، nasibe_603 ، کیتی ، fatemeh-hamid ، melody68 ، rahsepar ، الهام گل ، *z.a.h.r.a* ، L naz ، sima avini ، elysion_semerdis ، hanah70
۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-آبان-۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ عصر توسط شه بانو.)
ارسال: #28
امروز رفته بودم واسه دخترم کفش بخرم اینارو هم خریدم
شیرینی خوری 37 تومن دو سایز بود من بزرگش رو خریدم.قبلا دوست خوبم حنا کیک خوریش رو هم برام خریده بود .اردو خوریش هم خودم خریده بودم.
این چشم نظر هام رو هم 15 خریدم البته 5 عدد بود سایز متوسط و کوچکش دوتا بود من یکی از متوسط و کوچکش رو دادم به مامانم.گذاشتم زیر ساعت جایی که هر کسی تو خونه حداقل یه بار نگاهش می افته.خخخخخخخخخ
این ابکش هامو و یه صافی چایی با هم 10 تومن در ادامه اشپزخونه سبزم.همه خریدام از تنکابن

یه دوش اب گرم.
یه لباس راحت.
یه فنجون چای تازه دم.
یه موسیقی ملایم.
به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه...
 سپاس شده توسط سونیتا ، ماهتیسا ، sarai ، پريسان ، *آوا* ، m.pardis ، m0na-hamed ، sahel aram ، ریما جون ، ghazale paiizi ، fatemeh1990 ، shirin93 ، نوعروس92 ، saharfff ، خانه رویاها ، satinik ، perlamato ، neda khanom ، shabnamcat ، چشم عسلی ، ارکیده سبز ، choobin ، هاله ، ostooreh ، setiya ، mahdiyeh ، tala680067 ، mohadeseh71 ، آیتا ، s@maneh ، zahrali ، yarauf ، نیازز ، نارمك ، lili3d ، A.E.A ، Starfish ، *عروس برفی* ، armaan ، shahrzad.sh ، شقایق محسن ، marii ، pooh13 ، negar65 ، nedam ، آرتمیس ، sajede shadoone ، Gazaal ، الی گلی ، marzie 1000 ، nasibe_603 ، کیتی ، fatemeh-hamid ، ajaghvajagh ، L naz ، الهام گل ، 618maryam ، Naz elmas ، elysion_semerdis ، sima avini
۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ عصر
ارسال: #29
ظرف برنج شور4500.لیوان در دار1000.ظروف فریزری دونه ای 5000.سبد کوچک برا گذاشتن رنگ انگشتی های دخملی تو حموم2000.همه از اصفهان خیابان کاوه

ما سه تایی جمعمون جمعهBlush
 سپاس شده توسط sahel aram ، ریما جون ، ghazale paiizi ، miss star ، shirin93 ، نوعروس92 ، خانه رویاها ، satinik ، perlamato ، shabnamcat ، مهتاب69 ، چشم عسلی ، m0na-hamed ، ارکیده سبز ، choobin ، ostooreh ، setiya ، mahdiyeh ، tala680067 ، mohadeseh71 ، sarai ، آیتا ، پريسان ، s@maneh ، yarauf ، نیازز ، A.E.A ، Starfish ، *آوا* ، armaan ، شقایق محسن ، marii ، pooh13 ، negar65 ، homaparva ، آرتمیس ، sajede shadoone ، دوستی92 ، nasibe_603 ، کیتی ، sima avini ، elysion_semerdis ، Arezoo71
۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۷:۴۲ عصر
ارسال: #30
من چون ادم اینده نگری هستم ممکنه بعدها دیگه کسی لیف نبافه بعد ما کثیف بمونیم بعد کی جواب گو بودش تا دیدم زودی خریدم دو نه ای 500 تومان دو تا خریدم از 4شنبه بازار خاوران
اینم از پاساژ پروانه 4000 تومان نمیدونم به چه دردی میخوره خخخ

اللّهُمَ اَغنِنِی بِحلالِکَ عَن حَرامِک و بِفَضِلکَ عَمَّن سِواک
ان شاالله مشکلات همه حل بشه الهی آمین
 سپاس شده توسط perlamato ، shabnamcat ، چشم عسلی ، m0na-hamed ، سئويل مامان ، choobin ، ارکیده سبز ، ostooreh ، setiya ، mahdiyeh ، tala680067 ، mohadeseh71 ، sarai ، m.pardis ، سونیتا ، پريسان ، shk ، mary1365 ، s@maneh ، نیازز ، Starfish ، *آوا* ، shirin93 ، shahrzad.sh ، شقایق محسن ، pooh13 ، negar65 ، homaparva ، آرتمیس ، sajede shadoone ، خانه رویاها ، Gazaal ، marzieh411 ، nasibe_603 ، کیتی ، خوب اردیبهشتی نرگس ، elysion_semerdis ، hanah70 ، Arezoo71
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام