• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست

۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ صبح
ارسال: #11
RE: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست
اینم سرویس چینی دوست داشتنی من!
دو هفته قبل از شوش خریدم سرویس 18 نفره بدون سرویس چایخوری 1750000 از پاساژ نام آوران تاج
البته از عکسش خوشگلتره. عکس بی کیفیت افتاده

[تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست]

اینم مارک سرویسم

عمر زندگی کوتاست مثل شعله کبریت
عمر هرچی غیر از عشق
مثل عمر کوتاهه! Angel
 سپاس شده توسط saharfff ، روناک بیزمارک ، بلوط ، mona_ti ، چشم عسلی ، سونیتا ، دوستی92 ، هیسرا ، marzie 1000 ، Baby jon ، shk ، خانه رویاها ، asal gisoo ، آسو ، نداجون ، Gazaal ، aysa ، میدیا ، nooshi151 ، sarai ، ostooreh ، setiya ، armaan ، ارکیده سبز ، s.alikhani ، Starfish ، taraneh91 ، *آوا* ، perlamato ، shirin93 ، باران 92 ، m0na-hamed ، لامیا ، sajede shadoone ، pareye ali ، vishkaaa ، tala680067 ، neda khanom ، pink lady ، mahdiyeh ، isarah ، choobin ، نیازز ، fati asali ، tootia ، ida ، masyy ، shabnamcat ، رخشان ، raha669 ، negar65 ، آیتا ، ساحل آرام ، pooh13 ، مانا26 ، آلتین ، nasibe_603 ، FAEZE.S ، $saye$ ، melody68 ، s@maneh ، *z.a.h.r.a* ، معصومه ع ، fariohamid ، L naz ، رها 92 ، elysion_semerdis ، hanah70
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-آبان-۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ عصر توسط shk.)
ارسال: #12

من بلخره مخ بابامو زدم و با شوشوم رفتم شمال Big Grin

این سبد واسه پیک نیک از برکات سفرمونه؛ 30 تومن از یه مغازه بین راهی

وقتی تو ماشین مذاری خیلی خوشگل و با کلاسه

دسترسی هم به وسایل داخلش فوق العاده راحته؛ راضیم ازشTongue

فکرمیکردم دسته اش مقاومت چندانی نداشته باشه اما تا 3 کیلو رو راحت تحمل کرد

اینم مخاستم بخرم اما گفتم شاید گرون بده؛ دیگه نخریدم 50 تومن

اینارو هم 2 هفته پیش از هایپر خریدم

پارچ 13500؛ کاسه ها دونه ای 5 تومن

3 تام کاسه گل ابی مخاستم ک نداشت؛ اگه بیاره مخرم

لباس عــــروس ماهیمو اجاره مدم

لینکوکپی کنین اون بالا

nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6463270#pid6463270
 سپاس شده توسط خانم لورا ، mohadeseh71 ، فاطمه بانو ، erica ، خانه رویاها ، خانوم دکتری ، sarai ، ostooreh ، فرزاااانه ، setiya ، armaan ، ارکیده سبز ، چشم عسلی ، Starfish ، پسته خندون ، *آوا* ، pinch ، perlamato ، shirin93 ، vishkaaa ، fati69 ، باران 92 ، پريسان ، marzie 1000 ، negar90 ، asal gisoo ، m0na-hamed ، fifi ، بنفشه ب ، saharfff ، fatemeh77 ، sajede shadoone ، سونیتا ، فهیم ، pareye ali ، mona_ti ، tala680067 ، neda khanom ، pink lady ، mahdiyeh ، بانو روشنا ، satinik ، isarah ، choobin ، س.م ، 2m123 ، بهار خانوم ، zahrali ، نیازز ، رسپینا63 ، fati asali ، Gazaal ، هیسرا ، یلدا 60 ، tootia ، آرتمیس ، ida ، .mahta. ، sahel aram ، shabnamcat ، negar65 ، marii ، pooh13 ، دختر ایرونی ، fafaoamin ، مانا26 ، فاطیما_66 ، وارش64 ، روناک بیزمارک ، 3peed ، nasibe_603 ، FAEZE.S ، ajaghvajagh ، $saye$ ، دختر-زمستون ، سحر گلی ، s@maneh ، L naz ، shahrzad.sh ، nedva ، misha63 ، elysion_semerdis ، sima avini ، hanah70 ، Elahe0098 ، آرزو بانو
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #13
باز اومدم خدمتتون با ادامه خریدا. این دو تا رومیزی رو واسه هفت سینم گذاشتم Smile
رومیزی قلم کار سایز کوچیک - 18 ت - کادوی سفر مامان گلم از اصفهان (ببخشید اگه خوب عکس نگرفتم)
رومیزی قلم کار سایز بزرگ - 35 ت - اصفهان
خوب میرسیم به سفره ها! سفره کرم رنگ رو بابا جونم خریده 10 ت - سفره گلدار از حراجی های شوش 10 ت (که مامانم حسابی از دیدنش شاکی شد و گفت باید یه طرح ساده بدون گل میخریدیSad اما من میدوستمشSmile - سفره کوچیک 4 نفره 4700 ت از شهروند بیهقی - دستمال بشقاب 6500 ت از شوش

شروع رژيم 07/06/94
وزن فعلي 56 - قد 155
وزن هدف 50
وزن ايده آل 45Angel
 سپاس شده توسط perlamato ، sarai ، asal gisoo ، m0na-hamed ، بنفشه ب ، saharfff ، Happykid ، shirin93 ، نوعروس92 ، sajede shadoone ، سونیتا ، ارکیده سبز ، setiya ، چشم عسلی ، mohadeseh71 ، pareye ali ، vishkaaa ، paarsis ، ostooreh ، tala680067 ، neda khanom ، pink lady ، mahdiyeh ، satinik ، choobin ، zahrali ، Starfish ، نیازز ، رسپینا63 ، fati asali ، Gazaal ، bahare.hadi ، nooshi151 ، tootia ، *آوا* ، ida ، sahel aram ، shabnamcat ، negar65 ، آیتا ، marii ، pooh13 ، دختر کاشونی ، مانا26 ، آرتمیس ، nasibe_603 ، FAEZE.S ، $saye$ ، s@maneh ، L naz ، nedva ، elysion_semerdis ، sima avini
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۴:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-آبان-۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ صبح توسط پريسان.)
ارسال: #14
دوستای گلم متاسفانه یادم نیست بیشتر این وسایلو چند خریدم چون قبلا واسه خونه خودمون خریده بودم و مامانم گفت بذارم تو جهیزیه م چون تو خونه مون بجز خودم هیشکی ازشون استفاده نمیکنه! Smile
الک چرخشی : از یه مغازه لوازم شیرینی پزی توی خیابون بهار (اگه اشتباه نکنم) این مدل الک خیلی خوبه و واقعا آردو عالی الک میکنه و دستتون هم موقع الک کردن اصلا خسته نمیشه
قالب ژله و تخم مرغ - 12 ت - از سایت نت برگ که چندماه پیش تخفیف گذاشته بود. تا حالا ازش استفاده نکردم ببینم خوبه یا نه
این قالب ها رو بجز برس سیلیکونی و قالب گل آفتابگردون و قالب قلبی شکل پارسال از شهروند بیهقی خریدم. من باهاشون مسقطی و ژله و حلوا درست کردم که عالیه! این خریدا از حراجی شوش برس سیلیکونی 4 ت - قالب قلبی 8 ت - قالب گل آفتابگردون 9 ت

شروع رژيم 07/06/94
وزن فعلي 56 - قد 155
وزن هدف 50
وزن ايده آل 45Angel
 سپاس شده توسط setiya ، ارکیده سبز ، erica ، mim mim ، sara queen ، saharfff ، mohadeseh71 ، چشم عسلی ، نوعروس92 ، m0na-hamed ، sarai ، vishkaaa ، perlamato ، paarsis ، MAAH ، ostooreh ، شیوا جونی ، tala680067 ، neda khanom ، pink lady ، mahdiyeh ، بانو روشنا ، sajede shadoone ، maryamnaznazi ، shirin93 ، satinik ، isarah ، choobin ، عاشقای عاشق ، peler ، بهار خانوم ، zahrali ، Starfish ، نیازز ، رسپینا63 ، fati asali ، Gazaal ، bahare.hadi ، nooshi151 ، tootia ، آرتمیس ، *آوا* ، ida ، الی 83 ، .mahta. ، sahel aram ، shabnamcat ، negar65 ، ساحل آرام ، shahrzad.sh ، marii ، pooh13 ، دختر کاشونی ، مانا26 ، nasibe_603 ، FAEZE.S ، elahe_chat ، ajaghvajagh ، sara.mb ، melody68 ، rahsepar ، پالیذ ، الهام گل ، *z.a.h.r.a* ، paariinaz ، حدیث_ر ، nedva ، sima avini ، elysion_semerdis ، مبیناز
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۶:۲۵ عصر
ارسال: #15
کوسن خوشگل من که دوتاست اما فعلا یکیش آماده شده
نخریدم ،هنر دست مادر شوهر عزیزم هستش که با 70 سال سنشون زحمت این رو برام کشیدن ، علاوه بر این یک روتختی چهل تیکه هم دارن برام میدوزن که اون هم آماده شد عکسشو میزارم
همچین مادر شوهر خوبی دارم New1

دوستای گلم آموزش درست کردن پروانه های روی دیوار خونم رو تو تاپیک " کارهای ارزان و ساده برای زیباتر کردن خونه هامون " ارسال شماره ی 1361 تو صفحه ی 137 گذاشتمNew1
 سپاس شده توسط paarsis ، sarai ، setiya ، m0na-hamed ، ostooreh ، مینو ، Fariba-65H ، nillgoon ، sara queen ، tala680067 ، njm ، neda khanom ، perlamato ، ارشیدا ، pink lady ، mahdiyeh ، چشم عسلی ، sajede shadoone ، shirin93 ، isarah ، satinik ، choobin ، هدا خانوم ، 2m123 ، فرنوش جون :) ، Happykid ، پريسان ، مینااا ، shk ، nafasak ، zahrali ، Starfish ، نیازز ، homa banoo ، ماهتیسا ، fati asali ، هیسرا ، لامیا ، nooshi151 ، tootia ، *آوا* ، ida ، الی 83 ، .mahta. ، sahel aram ، shabnamcat ، negar65 ، arela3298 ، *عروس برفی* ، shahrzad.sh ، م . ر ، marii ، pooh13 ، دختر ایرونی ، دختر کاشونی ، مانا26 ، آرتمیس ، sahar paeizi ، الی گلی ، nelia ، فاطیما_66 ، گل جقه ، nasromid ، baran.aram ، اعظم 27 ، nasibe_603 ، FAEZE.S ، elahe_chat ، bily ، nahid90 ، L naz ، الهام گل ، *z.a.h.r.a* ، صفا جون ، yarauf ، حدیث_ر ، nedva ، Moni Jooni ، sima avini ، elysion_semerdis
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۷:۰۹ عصر
ارسال: #16
سلام سلام بعد از چند ماه خواننده خاموش بودن بالاخره منم عضو شدم Big Grin
در عوض با دست پر اومدم Wink اینم عکسای خریدای امروزه من داااااغ داااااغ از فروشگاه زیر پل کریمخان با تشکر از فاطمه بانو و zahrali ب آدرسهای دقیقشون Heart

کفگیر کوچک 5 هزار دستگیره زییییبایم جفتی 22.500 و ظرف عسل سایز بزرگ 13 هزار سایز کوچیکو میداد 10 هزار
بچه ها من عااااشق این ظرفا با در شیشه ای هستم تا دیدم دلم غش رفت خریدم ولی الان دیدم دوستمون starfish خریده 5.300 از گل افشان Huh یعنی من چقد بدشانسم فکر میکردم با انصافن Mad خوب گل افشان دوووره Crying

عروسی ما هم تموم شد New1
" الهی و ربی من لی غیرک "
 سپاس شده توسط paarsis ، setiya ، ارکیده سبز ، m0na-hamed ، tala680067 ، سحری68 ، H.fard ، perlamato ، pink lady ، mahdiyeh ، چشم عسلی ، sajede shadoone ، shirin93 ، isarah ، satinik ، choobin ، پسته خندون ، بهار خانوم ، پريسان ، marzie 1000 ، shk ، zahrali ، Starfish ، نیازز ، رسپینا63 ، lili3d ، fati asali ، Gazaal ، هیسرا ، bahare.hadi ، nooshi151 ، tootia ، آرتمیس ، *آوا* ، ida ، sahel aram ، shabnamcat ، negar65 ، *عروس برفی* ، marii ، pooh13 ، دختر کاشونی ، روناک بیزمارک ، nasibe_603 ، FAEZE.S ، الهام گل ، L naz ، sima avini ، elysion_semerdis
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ عصر
ارسال: #17
دوست جونا من تعدادی عکس تو تایپیک قبلی گذاشتم که دوستان لطف فرمودن پاک کردن قصد داشتم نزارم اما چون خیلی از این تایپیک استفاده کردم و ممنونم از دوستای گل خودم براتون میزارم
دو تا سوفله خوری با 2 تا سینی از شوش شهریور بود فکر کنم کلا شد 700 تومن

خورد کن یا همان گوشت کوب برقی گاسونیک که من خودم خیلی باهاش کار می کنم از هایپر خریدم 90000 تومن

سپاس شده توسط فهیم ، saharfff ، ارکیده سبز ، mona_ti ، tala680067 ، neda khanom ، وسمه ، perlamato ، mahdiyeh ، ostooreh ، rosha kiyan ، pink lady ، m0na-hamed ، چشم عسلی ، paarsis ، sarai ، maryamnaznazi ، isarah ، shirin93 ، نوعروس92 ، satinik ، choobin ، RL92 ، sajede shadoone ، پسته خندون ، پريسان ، ghazale paiizi ، Starfish ، نیازز ، lili3d ، bahare.hadi ، fati asali ، لامیا ، marzie 1000 ، خانه رویاها ، آرتمیس ، *آوا* ، نونوش خانوم ، ida ، .mahta. ، m.pardis ، sahel aram ، shabnamcat ، Tati Beauty ، negar65 ، آیتا ، ساحل آرام ، *عروس برفی* ، nedam ، fafaoamin ، مانا26 ، فاطیما_66 ، maryna ، FAEZE.S ، elahe_chat ، L naz ، rahsepar ، mona*m ، marzeye ، حدیث_ر ، nedva ، sima avini ، elysion_semerdis
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ عصر
ارسال: #18
این کاسه ها 17 ت
بچه ها من دارم تیکه تیکه این ست کریستالو میخرم. چای خوری 6 نفره شد 84000 ت/ از بازارچه تحفه سر پیروزی
سینی هم 60000 ت
اینم عکس خانوادگیشون Big Grin قشنگه؟؟؟ بقیشم بخرم؟؟

خوشــ میگذره بَغَلِت حَتمـــــا Heart
 سپاس شده توسط tala680067 ، setiya ، neda khanom ، وسمه ، perlamato ، asal gisoo ، هانیه2 ، mahdiyeh ، ostooreh ، ریما جون ، pink lady ، چشم عسلی ، ارکیده سبز ، paarsis ، sarai ، mona_ti ، shirin93 ، choobin ، RL92 ، sajede shadoone ، پسته خندون ، m0na-hamed ، پريسان ، بهار خانوم ، nafasak ، ghazale paiizi ، Starfish ، نیازز ، سونیتا ، سئويل مامان ، رسپینا63 ، روناک بیزمارک ، lili3d ، A.E.A ، مهری67 ، bahare.hadi ، Gazaal ، fati asali ، هیسرا ، لامیا ، armaan ، خانه رویاها ، tootia ، *آوا* ، نونوش خانوم ، الی 83 ، ida ، erica ، .mahta. ، m.pardis ، sahel aram ، shabnamcat ، negar65 ، arela3298 ، آیتا ، s.alikhani ، *عروس برفی* ، م . ر ، pooh13 ، fafaoamin ، آرتمیس ، مانا26 ، nasim po ، FAEZE.S ، elahe_chat ، سحر گلی ، banooomina ، mona*m ، nedva ، sima avini ، elysion_semerdis ، laleh paeezi
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-آبان-۱۳۹۲ ۰۸:۲۷ عصر توسط شیوا جونی.)
ارسال: #19
سلام،
اینم خریدهای جینگیل مستون من...
سوپ خوری های خوششششششگلم هرکدوم 13 تومن از گوهردشت کرج، پایینتر از هفتم، پاساژ عزیزی (روبروی پارک آزادی)
بچه ها کسی لیوان قرمز این طرحی جایی ندیده؟
اینم قالب ژله حشرات 10 تومن از شوش
قالبهای برش که قبلا خریده بودم. ریزها 5 تومن و درشتها 6 تومن از گوهردشت، بالاتر از دهم، لوازم قنادی الزهرا.

زندگی کوتاه است
پس بیایید بگوییم به هم
دوستت می دارمLub
کار دشواری نیست
و بیایید بخندیم به غم ها با هم...
آنچه می ماند و زیباست وفای من و توست
زندگی یعنی عشق
عشق را تازه کنیم
عشق را با همه قلب خود اندازه کنیم
زندگی کوتاه است...
 سپاس شده توسط وسمه ، H.fard ، setiya ، فهیم ، asal gisoo ، mahdiyeh ، ostooreh ، rosha kiyan ، perlamato ، ریما جون ، pink lady ، چشم عسلی ، ارکیده سبز ، paarsis ، sarai ، maryamnaznazi ، neda khanom ، shirin93 ، نوعروس92 ، satinik ، choobin ، RL92 ، sajede shadoone ، salijoon ، busy ، erica ، فرنوش جون :) ، Happykid ، m0na-hamed ، پريسان ، marzie 1000 ، ghazale paiizi ، Starfish ، نیازز ، سونیتا ، سئويل مامان ، lili3d ، Baby jon ، bahare.hadi ، fati asali ، MAAH ، لامیا ، armaan ، خانه رویاها ، tootia ، *آوا* ، نونوش خانوم ، ida ، m.pardis ، sahel aram ، fatemeh1990 ، shabnamcat ، مهتاب69 ، tala680067 ، raha669 ، negar65 ، s.alikhani ، ساحل آرام ، *عروس برفی* ، marii ، pooh13 ، nice lady ، دختر ایرونی ، چکامه ، آرتمیس ، مانا26 ، میدیا ، فاطیما_66 ، آلتین ، nasibe_603 ، کیتی ، FAEZE.S ، ajaghvajagh ، دختر-زمستون ، melody68 ، rahsepar ، baharak7 ، L naz ، nedva ، elysion_semerdis ، ap6672
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۳۰ عصر
ارسال: #20
آبکش میوه و برنج هر کدوم 4 سایزه هر دو با هم شد 250 تومن از شوش

قوری خوشگلم که قیمتش رو یادم نیست

سپاس شده توسط setiya ، miss star ، فهیم ، asal gisoo ، mahdiyeh ، rosha kiyan ، ostooreh ، perlamato ، ریما جون ، pink lady ، چشم عسلی ، ارکیده سبز ، paarsis ، sarai ، maryamnaznazi ، saharfff ، mona_ti ، isarah ، shirin93 ، نوعروس92 ، satinik ، choobin ، RL92 ، sajede shadoone ، س.م ، heminu ، erica ، پسته خندون ، m0na-hamed ، پريسان ، nafasak ، ghazale paiizi ، Starfish ، نیازز ، سونیتا ، سئويل مامان ، رسپینا63 ، Baby jon ، bahare.hadi ، fati asali ، لامیا ، armaan ، tootia ، *آوا* ، نونوش خانوم ، ida ، zahrali ، m.pardis ، sahel aram ، shabnamcat ، مهتاب69 ، tala680067 ، negar65 ، آیتا ، s.alikhani ، ساحل آرام ، *عروس برفی* ، sanaz BanoO ، pooh13 ، آرتمیس ، مانا26 ، بانو روشنا ، nasim po ، مهلقا ، nasibe_603 ، کیتی ، FAEZE.S ، دختر-زمستون ، L naz ، rahsepar ، الهام گل ، nedva ، معصومه ، sima avini ، elysion_semerdis
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام