• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(2)

۲۲-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آبان-۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ عصر توسط پريسان.)
ارسال: #2361
RE: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(2)-پست اول را مطالعه کنید* 3 عکس در هر پست
دوستای گلم ازتون کمک میخوام. لطف کنید نظرتون رو در مورد این روتختی که البته عکسشو تو چندتا صفحه قبل تر با چندتا خرید دیگم گذاشته بودم تو قسمت نظر در مورد خرید جهیزیه بگید. اگه خوب نیست باهام تعارف نکنید چون میرم عوضش میکنم. پیشاپیش مرسییییییییی... بیصبرانه منتظرم
این عکس روی بسته ش
[تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(2)]
عکس زنده ش که این روی کاره
اینم پشت کار چون کارش دو رو ا

شروع رژيم 07/06/94
وزن فعلي 56 - قد 155
وزن هدف 50
وزن ايده آل 45Angel
 سپاس شده توسط mohadeseh71 ، sarai ، lemon ، sajede shadoone ، pari-ziba ، ارکیده سبز ، setiya ، choobin ، negar65 ، *آوا* ، tala680067 ، الی جوجه ، ida ، هیام ، fatemeh1990 ، کیتی ، چشم عسلی ، s_sara ، خانه رویاها ، س.م ، سونیتا ، *عروس برفی* ، mahdiyeh ، رسپینا63 ، فلورانس ، شادی.خ ، lale021 ، مریم 1363 ، ساينا ، وانا ، زهره بانو ، زن باران (مهتاب65) ، عروس 67 ، لیلای مجنون ، miss sudi ، jelveh ، setareh65 ، عطرین ، *Yeganeh* ، فرشته ی نجات ، شادی72 ، ازیسا2 ، aros tak ، Mah.a ، سمانه ق ، y@siii ، مبیناز ، زهرا فرجی ، nasibe_603 ، Maryam290 ، raha bano
۲۲-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ عصر
ارسال: #2362
سلام
این ظرفای صنعت سازان رو خریدم در 2سایز که در مقابل حرارت و سرما مقاوم 6تومن و 7 تومن. گرون گرفتم؟ حس میکنم گرون خریدم

اینم ظرفای فریزری به ترتیب 8ت-6ت-5100ت-3800ت- قیمتش همین حدوداست؟ چندتا باید ظرف فریزری بخرم؟

راستی همش از هایپر خریدم

به خودم آمدم انگار تویی در من بود
این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بودتصویر: images/smilies/heart.gif
 سپاس شده توسط mohadeseh71 ، m0na-hamed ، sarai ، asal gisoo ، chikiloop ، Tati Beauty ، سحری68 ، yarauf ، sajede shadoone ، m.pardis ، pari-ziba ، ارکیده سبز ، setiya ، ghazale paiizi ، choobin ، negar65 ، *آوا* ، ارشیدا ، tala680067 ، shirin93 ، مهتاب69 ، ida ، یلدا66 ، پريسان ، armaan ، چشم عسلی ، RL92 ، کیتی ، Starfish ، erica ، H.fard ، خانه رویاها ، ostooreh ، perlamato ، marzie 1000 ، نونوش خانوم ، *عروس برفی* ، هیسرا ، پسته خندون ، همسری ، mahdiyeh ، sahel aram ، رسپینا63 ، نیازز ، fafaoamin ، سارا91 ، marii ، فلورانس ، mona*m ، sam.mas ، الی.بلو ، lale021 ، مریم 1363 ، fariohamid ، saharpouyan ، zori ، fereshte_reza ، خگوشی ، Gol naz ، mahdan jun ، xxmahyaxx ، aros tak ، parastoo938 ، nooshi151 ، mojgan.A ، hanah70 ، nasibe_603 ، Maryam290
۲۲-آبان-۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ عصر
ارسال: #2363
اون گل صورتیه را قبلا خریده بودم یه بسته بنفش هم خریدم 6000 که با خواهرم نصف کردیم 4تا صورتی4تا بنفش من
این گلها رو 2000 خریدم 6تا بسته کوچیک بود با هنر نمایی من اینطوری شد.
سرویسم رو هم پارسال از اصفهان 70000 خریدم

ما سه تایی جمعمون جمعهBlush
 سپاس شده توسط pari-ziba ، ارکیده سبز ، sarai ، عروس شیرازی ، setiya ، satinik ، sajede shadoone ، ghazale paiizi ، choobin ، negar65 ، *آوا* ، m0na-hamed ، ارشیدا ، tala680067 ، ریما جون ، shirin93 ، مهتاب69 ، ida ، یلدا66 ، رونیا بانو ، پريسان ، armaan ، چشم عسلی ، RL92 ، کیتی ، Starfish ، s_sara ، voroojak rize ، آناهیتا49 ، Gazaal ، bahar.7007 ، خانه رویاها ، س.م ، ostooreh ، nooshi151 ، perlamato ، سونیتا ، zahrali ، mohadeseh71 ، *عروس برفی* ، همسری ، s.alikhani ، دوستی91 ، mahdiyeh ، بانو روشنا ، sahel aram ، نیازز ، 4051307 ، fafaoamin ، سارا91 ، فرانك ، zahraban00 ، خانوم آقای موسوی ، فلورانس ، mona*m ، رزناز ، tootia ، eternal ، + Negar ، نوشین بانو92 ، lale021 ، وانا ، saharpouyan ، zori ، عروس 67 ، لیلای مجنون ، miss-lonely ، sarazamani ، eli5530 ، خرگوش خانمی ، mahdan jun ، غزال غزال ، ماه نو ، xxmahyaxx ، sevdayi ، aros tak ، نیر صالح ، samiira ، سمانه ق ، parastoo938 ، فایزه 93 ، sahararoos ، بهارک72 ، ماهرخ 93 ، nasibe_603 ، Maryam290
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ صبح
ارسال: #2364
قاشق چای خوری 12000ت و قاشق شربت 18000ت 2سال پیش از نازیلا میدان انقلاب اصفعان بالا تر از مجتمع سپاهان
جا شکلاتی 10000ت و قندان هاش جفتی 8000ت 4 سال پیش از مغازه ی دم خونمون
فلفل ساب برقی از سایت البسکو دات کامک پارسال 15000ت

بچه ها کارهای دستیم را از صفحه ی 33 به بعد تو قسمت فروش کارهای هنری نو عروس گذاشتم دوست داشتید ببینید
 سپاس شده توسط رونیا بانو ، m0na-hamed ، ghazale paiizi ، پريسان ، armaan ، چشم عسلی ، RL92 ، pari-ziba ، کیتی ، choobin ، ارکیده سبز ، Starfish ، s_sara ، negar65 ، m.pardis ، sarai ، marii ، sajede shadoone ، bahar.7007 ، *آوا* ، خانه رویاها ، ostooreh ، perlamato ، sara.best ، nafasak ، mohadeseh71 ، *عروس برفی* ، پسته خندون ، همسری ، mahdiyeh ، بانو روشنا ، sahel aram ، نیازز ، Tati Beauty ، fafaoamin ، سارا91 ، ریحون ، neda68 ، فلورانس ، mona*m ، maryam1391 ، asal gisoo ، tootia ، نوشین بانو92 ، zahrali ، mahdan jun ، sevdayi ، parastoo938 ، nooshi151 ، بهارک72 ، maed00 ، nasibe_603 ، Maryam290
۲۳-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ صبح
ارسال: #2365

نوعروس های گل

به دلیل حجم بالا این تاپیک رو میبندیم و

تاپیک شماره 3 رو زدیم

بفرمایید تاپیک جدیدWink

عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(3) ---قانون: 3 عکس در هر پست

http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B9%DA...8%AA--8157

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
 سپاس شده توسط pari-ziba ، پريسان ، s_sara ، شبنم68 ، *آوا* ، fafaoamin ، aroose barfiii ، *عروس برفی* ، bahar2443 ، سحر گلی ، mona*m ، reyhun ، rosha kiyan ، roonika ، baharak7 ، فایزه 93 ، خگوشی ، نرگس موسوی ، Maryam290
۴-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ صبح توسط RL92.)
ارسال: #2366

RE: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(2)

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
 سپاس شده توسط عروس 67 ، roonika ، xxmahyaxx ، nonoo ، مهسا 73 ، Maryam290
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام