• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(2)

۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ صبح
ارسال: #31
RE: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس (2)
[[تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(2)]

[][تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(2)]

ظزف ۱۴ ت
کاسه سوپ خوری ۲ تا دونهای ۹
دستمال ۴ ت

عزیزم شما که خارجی هستی و سرت شلوغه و وقت نداری و مقام داری Huh

کمی وسط سایت گردی به زندگیت هم سر بزن

ثواب داره
 سپاس شده توسط سونیتا ، negar65 ، aksine ، reyhaneh67 ، بنفشه ب ، madely ، فلورانس ، گل جان ، سحر ایرانی ، armaan ، sajede shadoone ، yeliel ، رسپینا63 ، RL92 ، MAAH ، hedyeh ، SaMaa ، narcissus88 ، yarauf ، rezvane ، پسته خندون ، satinik ، eternal ، آرتمیس ، shabnamcat ، نو عروسک ، mahtaab ، choobin ، dream ، sarai ، HaD3 ، ahlam ، ashoosan ، Shaghayegh ، Aseman90 ، *آوا* ، moje majid ، نوعروس92 ، ostooreh ، setiya ، دوستی92 ، heminu ، zanirap ، nasibe_603 ، semerdis ، Naz elmas ، barane1990
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ صبح
ارسال: #32
اینم خرید مگنت من واسه یخچال.کله سحر از یه فروشنده تو مترو Big Grin
بزرگا دونه ای 1000 و کوچیکا 5 تاش 1000
[تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(2)]
 سپاس شده توسط سونیتا ، aksine ، sadsadsad ، فلورانس ، reyhaneh67 ، گل جان ، negar65 ، armaan ، tiamo ، sajede shadoone ، دختر مرداد ، RL92 ، SaMaa ، elii66 ، neda khanom ، پسته خندون ، eternal ، آرتمیس ، shabnamcat ، maryam.na ، نو عروسک ، yalda2013 ، choobin ، sarai ، Amitis6 ، satinik ، HaD3 ، ashoosan ، Shaghayegh ، asal khano0m ، zi zi ، *آوا* ، ajaghvajagh ، moje majid ، نوعروس92 ، bahar2443 ، ostooreh ، setiya ، دوستی92 ، roonika ، nasibe_603 ، الی جوجه ، semerdis ، saraaa72 ، barane1990
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۸:۲۷ صبح توسط shk.)
ارسال: #33

اینارو همشو از قزوین خریدم
ازون مغازه ای که اجناس چین میاره
همون ک چاقو و کلی چیز دیگه ازش خریده بودم:Cool

اینو خریدیم واسه سالاد سر میز یا ماست خیار
اما فعلا که توش میوه میذاریمBig Grin
خییییییییییلی نازه و دوسش میدارم؛ آخه سایز بزرگشم داریم...این کنار اون خیلی باحالهNew2
16 تومن

دستمال ال سی دی 4تایی؛ 5 تومنHehe!
اون لیوانای خوشگل؛ 12 تومن (همون شب رفتم تو یه مغازه تو فردوسی دیدم میده 18 تومن!SurprisedSurprisedSurprised

نظرات:
http://www.nowaroos.com/newreply.php?tid=6011

لباس عــــروس ماهیمو اجاره مدم

لینکوکپی کنین اون بالا

nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6463270#pid6463270
 سپاس شده توسط sadsadsad ، reyhaneh67 ، aksine ، بنفشه ب ، گل جان ، Wild Rose ، negar65 ، armaan ، sajede shadoone ، سونیتا ، RL92 ، sabzine ، elii66 ، neda khanom ، satinik ، آرتمیس ، shabnamcat ، choobin ، sarai ، ashoosan ، ostooreh ، negar* ، asal khano0m ، madely ، *آوا* ، moje majid ، arezo65 ، setiya ، nooshi151 ، مهرنوش جون ، پسته خندون ، nasibe_603 ، semerdis ، barane1990 ، mojgan.A
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ صبح توسط خانه رویاها.)
ارسال: #34
مشهد-بازار امیر-330تومن
از گل نارنجی اش خوشم اومد

جاکلیدی 5 تومن بازار امیر

خدایا کمکم کنLub
........................
 سپاس شده توسط سونیتا ، دختر مرداد ، RL92 ، aksine ، nadin301 ، negar65 ، sabzine ، nah@l ، armaan ، پسته خندون ، sajede shadoone ، hedyeh ، آرتمیس ، shabnamcat ، taranom25 ، choobin ، ashoosan ، Aseman90 ، asal khano0m ، madely ، proxy ، *آوا* ، moje majid ، bahar2443 ، arezo65 ، ostooreh ، nasibe_603 ، semerdis ، barane1990
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ عصر توسط mahiia.)
ارسال: #35
تاپیک جدید مبارک

این چند وقت، کلی خریدم کردم
یه سری هاش رو چند روز پیش خریده بودم و برده بودم خونم و توی کابینت ها چیده بودم برای همین عکس کلی اش رو می اندازم . ببخشیدم مرتب نیست همین طوری رو هم رو هم چیدمشون تا بعدا مرطبشون کنم!
چیزهایی که از Mapco خریدم به این شرحه : 12 تا بانکه بزرگ هر کدوم 29500
4 تا متوسط هر کدوم 27500
4 تا کوچک هر کدوم 23000
5 تا ادویه پاش هر کدوم 17500
دو تا جا شکری کوچک (که طبقه بالای کابینت ها گذاشتمشون) هر کدوم 20000
دو تا هم بزرگش رو خریدم که فروشنده می گفت برای روغنه (توی عکس نیست) اما من برای آبلیمو و آبغوره ی توی یخچال خریدم هر کدوم 28500
دو تا هم خریدم که سرش اسپری داره مثلا برای سرکه بالزامیک و این چیزها هر کدوم 16500
یه دونه ست شیر و شکر دو جداره 49000
یه جفت نمکدون و فافل پاش دو جداره کوچک هم خریدم که اصلا به درد نمیخوره و سرش همش در میاد 26000
یه دونه هم جای صابون مایع 22000
همش روی همدیگه شد یک میلیون و بیست هزار تومن

بعد که چیدیم دیدم جای ادویه ای کمه برای همین رفتم دو جفت از این جا ادویه ای ها خریدم که شد 52 هزار تومن
فروشنده گفت چون این ها درش کیپ میشه عطر ادویه نمی پره (مثلا برای زعفرون و این چیزها)

یه جای لوازم آرایش برای روی میزم خریدم
20 تومن شد

این هم یک کره است که جلوش آیینه است و پشتش جای پنبه است
توی عکس زیاد مشخص نیست . این هم شد 40 تومن

این ها هم ابزار های اشپزخونم هستش که بعد از کلی سرچ کردن و دو دلی خریدم
مارک راشن آلمانه
این هم ریز قیمت هاشه: درب کنسرو باز کن 25.000
قیچی آشپزخانه 22.500
پیتزا بر 16.000
رنده تک دسته 15.000
صافی 14.500
انبر 13.000
انبر سر سیلیکون دار 24.000
قلم مو 9.000
پوره کن 9.000
همزن سر تفلون 18.000

این قالب ها رو هم برای سولاردومم خریدم
از طبقه ی بالای پاساز رضایی (پشت شوش)

این ها رو هم برای شکلات و شیرینی خریدم
همش رو هم شد 60 تومن

این رو یادم رفت البته از روی کاورش عکس انداختم ان شالله تختم و که اووردن و روی تخت انداختمش عکس زنده اش رو میگذارم
لحاف altinbasak برای روی تختم! از مولوی خریدم دقیق یادم نیست نزدیک 600 تومن شد
با دو تا بالش طبی که شد 60 تومن.

.
آرایشگاه : نسیم عقیلی - که عالی بود خداییییش
مزون: هستی (امیراکرم) - همونی که میخواستم و در اوورده بود
آتلیه آریا نگار -واقعا عکس و فیلمش (چه اسپرت چه عروسی) خوب شد من که راضی بودمHeart
 سپاس شده توسط ممول ، negar65 ، shima.mahdi ، shk ، sabzine ، fnbaran ، elii66 ، sadsadsad ، بنفشه ب ، nah@l ، SaMaa ، سونیتا ، narcissus88 ، RL92 ، shaparak103 ، aksine ، مه لقا ، neda khanom ، MAAH ، monamoni ، yarauf ، armaan ، mahboob banoo ، پسته خندون ، سحر ایرانی ، sajede shadoone ، satinik ، eternal ، hedyeh ، maryam_gh_jojo ، آرتمیس ، shabnamcat ، Saghi ، نو عروسک ، yalda2013 ، choobin ، sarai ، HaD3 ، ماریا م ، خانه رویاها ، annali ، ghazall ، رسپینا63 ، مانا26 ، Ghazaljoon ، ashoosan ، Shaghayegh ، Aseman90 ، ida ، nahid90 ، asal khano0m ، madely ، proxy ، pegah70 ، zari_azad ، *آوا* ، moje majid ، نوعروس92 ، *s* ، arezo65 ، firelight ، ostooreh ، هاله ، nooshi151 ، sanamjoon ، fati69 ، nedam ، nasibe_603 ، پريدخت ، بانو روشنا ، semerdis ، marmariye hamedesh ، barane1990 ، لیلای مجنون ، mojgan.A ، lovestar
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ عصر توسط nah@l.)
ارسال: #36
پارچ و لیوان دم دستی.(پارچ18 تومن و لیوانها32تومن)از طبقه-1گوهر شاد:
پارچ و لیوان 2دست ساخت ژاپن . (دستی 85تومن) از همونجا:
قوری فانتزی پارسال از جای خونمون حدود 10(یا کمتر یا بیشتر!)
کفگیر چوبی پرستیژ13500،وچای صاف کن بنتاتی5500(از مغازه شکلات تو راهنمایی)

ممنون از خدا جون ...
نوعروسا همه تلاشتونو بکنید ک زودتر برید خونه خودتون و طعم خوشبختی رو بچشید.New2
 سپاس شده توسط RL92 ، shaparak103 ، سونیتا ، immortal.e ، neda khanom ، nilia ، yarauf ، armaan ، sadsadsad ، narcissus88 ، rezvane ، پسته خندون ، سحر ایرانی ، sajede shadoone ، satinik ، eternal ، aksine ، hedyeh ، آرتمیس ، shabnamcat ، Saghi ، نو عروسک ، yalda2013 ، negar65 ، choobin ، dream ، sarai ، HaD3 ، خانه رویاها ، ghazall ، رسپینا63 ، مانا26 ، Ghazaljoon ، ashoosan ، asal khano0m ، Zendegim ، madely ، *آوا* ، bahar2443 ، ostooreh ، nooshi151 ، nedam ، nasibe_603 ، semerdis ، marmariye hamedesh ، barane1990
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #37
این گلدون خوجلو همسر برام خریده از قم، نمی دونم از کجای قم، ولی قیمتش 20000 تومن

سوم شهریور بهترین روز زندگیم بود. همه چیز عالی بود. من و همسری یه جفت خوشگل و خوشتیپ شده بودیم و عروسی به همه خوش گذشت. خدایا شکرت بوووووس
 سپاس شده توسط sadsadsad ، سونیتا ، shima.mahdi ، rezvane ، hedyeh ، yarauf ، narcissus88 ، آرتمیس ، RL92 ، shabnamcat ، taranom25 ، نو عروسک ، پسته خندون ، yalda2013 ، negar65 ، choobin ، armaan ، satinik ، HaD3 ، خانه رویاها ، بنفشه ب ، ghazall ، رسپینا63 ، nillgoon ، aksine ، Ghazaljoon ، ashoosan ، sajede shadoone ، Elena ، asal khano0m ، mohadeseh71 ، Zendegim ، madely ، *آوا* ، moje majid ، نوعروس92 ، bahar2443 ، ostooreh ، nasibe_603 ، semerdis ، barane1990 ، mojgan.A
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۴:۳۹ عصر توسط Saghi.)
ارسال: #38
قوری زعفران...............طبقه سوم پاساژ گلستان..........14000

Heart
 سپاس شده توسط سحر ایرانی ، yeliel ، yarauf ، rezvane ، RL92 ، narcissus88 ، baranrain ، پسته خندون ، negar65 ، shabnamcat ، sarai ، HaD3 ، خانه رویاها ، بنفشه ب ، ghazall ، رسپینا63 ، aksine ، marzie 1000 ، ashoosan ، sajede shadoone ، shrz ، choobin ، asal khano0m ، madely ، proxy ، nasibe_603 ، semerdis ، barane1990
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ عصر
ارسال: #39

اینم از خانه و آشپزخانه خریدم

ژوزف ژوزف

قیمتش 77 تومن بود تو حراج 10 درصد به علاوه 5 درصد ارزش افزوده مسخره حدود 74 تومن شد

می دونم خط میفته چون از اون یکی مدلش دارم ولی این چون کشو داره دوسش داشتم

از وقتی 35 تومن بود می خواستم بخرم تا اومدم بگیرم تموم کرد و بعدشم شد 77 تومن

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست
 سپاس شده توسط hedyeh ، yarauf ، yeliel ، daniyal ، shaparak103 ، RL92 ، taraneh91 ، baranrain ، سحر ایرانی ، مینو ، پسته خندون ، yalda2013 ، sadsadsad ، negar65 ، choobin ، shabnamcat ، dream ، neda khanom ، sarai ، آرتمیس ، Saghi ، armaan ، satinik ، pikard ، ghazall ، بنفشه ب ، فلفلی ، رسپینا63 ، مانا26 ، matilla ، nillgoon ، aksine ، ashoosan ، Shaghayegh ، MAAH ، آنديا65 ، sajede shadoone ، Aseman90 ، mahtaab ، eliiiiiiinaz ، moya ، asal khano0m ، madely ، proxy ، ناسي ، *آوا* ، moje majid ، bahar2443 ، ladybug ، sanamjoon ، مهرنوش جون ، nasibe_603 ، marmariye hamedesh ، barane1990 ، mojgan.A
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۶:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ عصر توسط ahanroba.)
ارسال: #40
اینم حاصل خریدای امروز من....5ساعت راه برو آخرم همین فقطDodgy

جاادویه- از بازار-40000....از این ورش

از اون ورشBig Grin

با تشکر از پسته عزیز و بقیه نوعروساNew1

هاون کوچولو واسه زعفرون-بازار-10000 ...دیدم با هاون راحت تر از اون جدیدا هستم اینه که این گرفتم ....چیکار کنم سنتی هستیم دیگه!!!

مگنت-2000-بازار

نظرات

راستی بچه ها امروز یه ایکیا تو بازار یافتم....کشفی بس بزرگ Tongueچون من که تا حالا ایکیا تو بازار ندیده بودم...اینم آدرسش:

سبزه میدان-مرکز خرید تهران-طبقه همکف-واحد1/12
برید خوش باشیدNew1
 سپاس شده توسط Wild Rose ، RL92 ، پسته خندون ، hedyeh ، tiamo ، yarauf ، choobin ، negar65 ، shabnamcat ، بارانک ، dream ، daniyal ، sarai ، آرتمیس ، گیسو ، armaan ، mouod ، narcissus88 ، satinik ، HaD3 ، nadin301 ، گل جان ، ghazall ، بنفشه ب ، مانا26 ، matilla ، aksine ، Ghazaljoon ، ashoosan ، ostooreh ، MAAH ، آنديا65 ، sajede shadoone ، ell ، mahtaab ، F0oRo0uGh ، nahid90 ، asal khano0m ، madely ، zi zi ، *آوا* ، moje majid ، meno ، bahar2443 ، Nasi Jo0on ، **باران67** ، marmariye hamedesh ، barane1990 ، yaghma
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام