• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(2)

۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۳:۳۰ عصر
ارسال: #21
RE: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس (2)
اینم از خریدای امروز من ....

بالاخره با تحقیقات فراوان 1 2 3 رو گرفتمBig Grin...مولینکس-از شوش پاساژ نور-205000

[تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(2)]

تخته گوشت-مارکemza- از خانه من دنیای من پاساژ رضایی شوش-37000

اینم مپکو-از مرکز خرید مریم جنت آباد-15000

New1
 سپاس شده توسط mouod ، aysa ، سحرافشاری ، بنفشه ب ، پسته خندون ، elii66 ، rezvane ، sabzine ، armaan ، satinik ، مانا26 ، sadsadsad ، MAAH ، reyhaneh67 ، narcissus88 ، nanaz ، Wild Rose ، مرمر ، dream ، Zendegim ، RL92 ، neda khanom ، س.م ، میناااا ، aksine ، negar65 ، mahtaab ، yalda2013 ، yarauf ، shabnamcat ، Aseman90 ، HaD3 ، میترا بانو ، آرتمیس ، madely ، مرمر.الف ، گل جان ، sajede shadoone ، نياز ، رسپینا63 ، choobin ، ashoosan ، negar* ، nahid90 ، *آوا* ، سحر ایرانی ، moje majid ، parniya ، مامان ایلیا و هدیکا ، monadavodi ، nooshi151 ، nasibe_603 ، semerdis ، Naz elmas ، parmis93 ، barane1990 ، motahare ، shahrzad.sh ، mojgan.A
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۷:۳۳ عصر توسط sadsadsad.)
ارسال: #22
[[تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(2)]

خرید سال پیش از سوفله خوریه ۴ تا دارم که همه رو ۵۰ تا ۶۰ خریدم ۲ سال پیش

اما چای خوری رو ۴۰ ت

نخ ها رو دونهای ۲۵۰ گرفتم الان میگن دونهای ۱۴۰۰ هست

قیچی رو داداشم ازتایلند اورده

اهواز . خ سعدی

عزیزم شما که خارجی هستی و سرت شلوغه و وقت نداری و مقام داری Huh

کمی وسط سایت گردی به زندگیت هم سر بزن

ثواب داره
 سپاس شده توسط پسته خندون ، دختر مرداد ، elii66 ، aysa ، MAAH ، mina14 ، narcissus88 ، سحر ایرانی ، بارانک ، fazi jon ، RL92 ، neda khanom ، armaan ، س.م ، میناااا ، aksine ، negar65 ، rezvane ، mahtaab ، yalda2013 ، shaparak103 ، yarauf ، shabnamcat ، Aseman90 ، HaD3 ، satinik ، hedyeh ، آرتمیس ، Shaghayegh ، madely ، بنفشه ب ، sajede shadoone ، maryam.na ، choobin ، SHIVA S2 ، مانا26 ، ashoosan ، khorshid khanoom ، negar* ، eliiiiiiinaz ، proxy ، nazijon ، pegah70 ، *آوا* ، moje majid ، فاطمه بانو ، bahar2443 ، H.fard ، layan ، مامان ایلیا و هدیکا ، nooshi151 ، ghazale paiizi ، nasibe_603 ، p.m.n.e ، semerdis ، عکاسباشی ، mojgan.A
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ عصر
ارسال: #23

یک بار دیگه اینجا اسپم ببینم اخطار میدم
حالا میخواد هر تذکری به دوستاتون بدین یا پست مفید باشه

همه هم قیمت و آدرس بدین
حتی اگه یه شهر دیگه باشین
بالاخره شاید یه بنده خدا از شهر شما باشه

Dodgy
 سپاس شده توسط نادیای سعید ، yeliel ، آ.ر.ا.م ، Zendegim ، RL92 ، ostooreh ، س.م ، shabnamcat ، میترا بانو ، hedyeh ، shk ، sajede shadoone ، رسپینا63 ، sarai ، ashoosan ، moje majid ، مامان ایلیا و هدیکا
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #24
[تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(2)]" alt="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(2)]" title="تصویر: [تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(2)]" /> خرید داغ داغ همین الان 165تومن از فروشگاه سیب خیابون گذرنامه کرمانشاه خانوما جنسش خوبه بد نیست؟Huh

ﻫﻤﻪ ﮐﺴﻢ ﺗﻮ ﻫﺮ ﻫﻮﺳﻢ ﺗﻮ
ﻫﻢ ﻧﻔﺴـــــــﻢ ﺗﻮ
ﺑﺎﻝ ﻭ ﭘﺮﻡ ﺗﻮ ﻫﻤﺴﻔﺮﻡ ﺗﻮ ﺑﯿﺶ ﻭ ﺑﺴﻢ ﺗﻮ
ﮔﺮﻣﯽ ﺧﺎﻧﻪ ﺷﻮﺭ ﺗﺮﺍﻧﻪ ﻣﺘﻦ ﻏﺰﻝ ﺗﻮ

ﺷﻌﺮ ﻭ ﺳﺮﻭﺩﻡ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻧﺒﻮﺩﻡ ﻗﻨﺪ ﻭ ﻋﺴﻞ ﺗﻮ
ﻧﻐﻤﻪ ﯼ ﺳﺎﺯﻡ ﻣﺤﺮﻡ ﺭﺍﺯﻡ ﺍﺯ ﺭﻭﺯ ﺍﺯﻝ ﺗﻮ

ﺑﯽ ﺗﻮ ﺧﻤﻮﺷﻢ ﺑﺎ ﮐﻪ ﺑﺠﻮﺷﻢ
ﺟﻔﺖ ﺗﻨﻢ ﺗﻮHeart
 سپاس شده توسط rezvane ، mahtaab ، پسته خندون ، yalda2013 ، immortal.e ، elii66 ، yarauf ، shabnamcat ، RL92 ، سحر ایرانی ، dream ، sadsadsad ، HaD3 ، hedyeh ، آرتمیس ، madely ، aksine ، بنفشه ب ، گل جان ، sajede shadoone ، رسپینا63 ، choobin ، sarai ، taraneh91 ، ashoosan ، negar* ، معصومه ، *آوا* ، moje majid ، bahar2443 ، layan ، مامان ایلیا و هدیکا ، nasibe_603 ، حدیث گلی ، semerdis ، motahare
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ عصر توسط aroos koochooloo.)
ارسال: #25
این ست نمک و فلفل و ادویه و چای....
از شوش خریدم
وقت ارزونی خریدم 75000 3 (12)

خدایا تا حالا تنهام نزاشتی از این به بعدم نزارNew1
إنّ مع العسر یسرا
برای پرندمون دعا کنید حالش خوب شه ممنون ازتون
 سپاس شده توسط negar65 ، HaD3 ، میترا بانو ، shabnamcat ، hedyeh ، آرتمیس ، madely ، sajede shadoone ، choobin ، sarai ، ashoosan ، nazijon ، *آوا* ، moje majid ، نوعروس92 ، مامان ایلیا و هدیکا ، ghazale paiizi ، nasibe_603 ، semerdis ، motahare
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ عصر
ارسال: #26

اینم من از بازار بزرگ تهران خریدم

قبل از عید

36 تومن

اینم از لایکوی کلارآباد

51 تومن

لیسک گفو

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست
 سپاس شده توسط RL92 ، negar65 ، پسته خندون ، yalda2013 ، elii66 ، dream ، yarauf ، sadsadsad ، Aseman90 ، HaD3 ، shaparak103 ، satinik ، میترا بانو ، shabnamcat ، hedyeh ، آرتمیس ، ابراهام ، aksine ، Shaghayegh ، madely ، بنفشه ب ، reyhaneh67 ، sajede shadoone ، نياز ، MAAH ، choobin ، sarai ، yeliel ، ashoosan ، Zendegim ، nazijon ، *آوا* ، سحر ایرانی ، moje majid ، parniya ، مامان ایلیا و هدیکا ، nooshi151 ، ghazale paiizi ، nasibe_603 ، semerdis ، Naz elmas ، barane1990 ، motahare ، mojgan.A
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ عصر توسط ell.)
ارسال: #27
اینم اتوی زشت من Big Grin

چون بخارش زیاد بود خریدم

البته یه مدل خوشگل داشت که بخارش در حد این بود و الکتریسیته لباس رو میبرد که 100 تومن گرونتر بودDodgy
دلم شوخت واسه مامانمRolleyes

[تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(2)] [تصویر: عکس خریدهای جهاز+قیمت+آدرس(2)]

مشهد-نبش سناباد 45 - فروشگاه عقیق قیمت 380

تلفن 8455255 با کد 0511

یکی از دوستان شمارشو میخاست
 سپاس شده توسط nafiss ، dream ، yarauf ، sadsadsad ، س.م ، پسته خندون ، نو عروسک ، elii66 ، negar65 ، rezvane ، narcissus88 ، Aseman90 ، HaD3 ، RL92 ، میترا بانو ، shabnamcat ، hedyeh ، ترانه شب ، آرتمیس ، ahlam ، aksine ، madely ، بنفشه ب ، reyhaneh67 ، گل جان ، sajede shadoone ، maryam_gh_jojo ، yalda2013 ، choobin ، sarai ، ashoosan ، shrz ، *آوا* ، elham f ، moje majid ، parniya ، layan ، مامان ایلیا و هدیکا ، nooshi151 ، H.fard ، sanamjoon ، سحر ایرانی ، nedam ، nasibe_603 ، semerdis ، barane1990 ، motahare ، mojgan.A
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ عصر
ارسال: #28

از اینا دو تا داشتم یعنی یه دستکش و یه جفت دستگیره

اضافشون کردم

دستگیره 27 و دستکش 19

البته تو دنیای من خانه من از این ارزونتره

اینم از همون فروشگاه خریدم 19 پولو ریختم به حساب رفتم بگیرم دیدم شده 30

خیلی خیلی باحال و تیزه

عاشقشم

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست
 سپاس شده توسط negar65 ، پسته خندون ، sadsadsad ، narcissus88 ، سحر ایرانی ، ell ، HaD3 ، shaparak103 ، میترا بانو ، shabnamcat ، yarauf ، س.م ، sweeety ، آرتمیس ، marzie 1000 ، aksine ، madely ، Shaghayegh ، بنفشه ب ، sajede shadoone ، نياز ، MAAH ، choobin ، sarai ، nillgoon ، ashoosan ، Judy ، proxy ، dream ، *آوا* ، moje majid ، parniya ، مامان ایلیا و هدیکا ، nooshi151 ، nasibe_603 ، Naz elmas ، barane1990 ، mojgan.A
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ عصر
ارسال: #29
اینم خرید من سبزی خرد کن دستی سایز بزرگ همه جا 30میگفتن من رفتم گمرک لطف اباد 25 میگفت چون دونه اخرش بود 23 اازش خریدمTounge

خدا رو صد هزار بار شکر.خدایا شکرت .New1
 سپاس شده توسط rezvane ، پسته خندون ، shaparak103 ، RL92 ، arezoo joon ، satinik ، mahboube_mv ، میترا بانو ، Aseman90 ، shabnamcat ، negar65 ، hedyeh ، yarauf ، آرتمیس ، marzie 1000 ، aksine ، madely ، سونیتا ، بنفشه ب ، reyhaneh67 ، sajede shadoone ، elii66 ، نو عروسک ، yalda2013 ، choobin ، sarai ، ashoosan ، dream ، *آوا* ، moje majid ، parniya ، نوعروس92 ، monadavodi ، nasibe_603 ، barane1990 ، mojgan.A ، آرزو بانو
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ صبح توسط sa.ha.)
ارسال: #30
این خریدای چند روز پیش من همش از مولوی
روتختی 10 تیکه مخمل به همراه یه جفت بالش 425 تومان البته این واسه دم دستمه

این از زاویه دیگهl
کاسه پلاستیکی 14 تومان
چمدون واسه همسری 60 تومان
برنج شور
این جعبه حصیری واسه داروها 18 تومان
جاجورابی 10 تومان

اشتباه شده بود اصلاحش کردم خانمی

برای عاشق شدن
یک بهانه کافی ست
برای عاشق ماندن
یک دنیا بهانه
 سپاس شده توسط س.م ، negar65 ، hedyeh ، yarauf ، Aseman90 ، آرتمیس ، shaparak103 ، rezvane ، sadsadsad ، pikard ، aksine ، madely ، سونیتا ، reyhaneh67 ، Ghazaljoon ، 3peed ، گل جان ، mahboube_mv ، armaan ، sajede shadoone ، نياز ، رسپینا63 ، RL92 ، SaMaa ، sabzine ، elii66 ، nah@l ، مه لقا ، neda khanom ، taraneh91 ، eternal ، shabnamcat ، gole sorkh ، mahtaab ، choobin ، dream ، sarai ، satinik ، HaD3 ، ashoosan ، ell ، nahid90 ، asal khano0m ، عشقم حسن جون ، proxy ، *آوا* ، moje majid ، bahar2443 ، مین مینا ، مامان ایلیا و هدیکا ، monadavodi ، nooshi151 ، sanamjoon ، fati69 ، mona_ti ، ghazale paiizi ، نیلوفر1 ، nedam ، الی جوجه ، بانو روشنا ، maryna ، semerdis ، لیلای مجنون ، misha63 ، mojgan.A
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام