• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

عکس حلقه ازدواجتون (فقط عکس + قیمت)

۲۰-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ صبح
ارسال: #31
RE: حلقه ازدواج
اینم حلقه ازدواج من
تو هر ردیفش 7تا برلیان داره
[تصویر: عکس حلقه ازدواجتون (فقط عکس + قیمت)]
این یکی رو هم بدون مناسبت خریدم ولی خیلی دوسش دارم

6 مهر91 Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط dordoone ، سحرافشاری ، seshish ، sd3 ، HiddenBride ، کاملیا ، فاطمه بانو ، kimiasokoot ، پری-ناز ، eli_91 ، آرتمیس ، hanie ، خوشگل خانم ، farnoush ، mona*m ، آیتا ، ala ، الی جوجه ، fatima1986 ، ferferiii ، Royaiy
۲۰-آبان-۱۳۹۱, ۰۵:۳۶ عصر
ارسال: #32
اینم حلقه نشون من
http://nowaroosupload.ir/uploads/13525560943.jpg

اینم حلقه من و عزیزم
http://nowaroosupload.ir/uploads/13525560942.jpg

و

http://nowaroosupload.ir/uploads/13525560941.jpg

دوستشون میدارم هم حلقه نشونمو و هم حلقه های ستمونSmiling
مخصوصاً نشونمو چون روزی بود که برای من پر از خاطره خوش بهم رسیدن دوسسسسسسسسسسستش دارم

مجلسم تموم شد ........ فقط میتونم بگم خدارو شکر New2
نقل قول
 سپاس شده توسط نازدونه ، کاملیا ، HiddenBride ، mona joon ، pari joon ، dordoone ، پری-ناز ، asal2012 ، pishi_gogoli ، صنم ، نانا جون ، mattina ، آرتمیس ، ell ، hanie ، farnoush ، mona*m ، سئويل مامان ، فندق ، nafiss ، fatima1986 ، ferferiii ، شادی.خ ، saraOnavid
۲۱-آبان-۱۳۹۱, ۰۶:۱۱ عصر
ارسال: #33
واسه عقدمونه انشالههههههههههه حلقه عروسیمونو بذارم
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، pari joon ، eli_91 ، sd3 ، سحرافشاری ، Zahraa ، آرتمیس ، hanie ، farnoush ، mona*m ، fatima1986 ، ferferiii ، Royaiy ، شادی.خ
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-آبان-۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ صبح توسط nafa30.)
ارسال: #34
اینم حلقه ی منه ک با شوشو سته و مدلشو خودم طراحی کردم پلاتینه و وسطشم 1 نگین برلیان داره 14آذر 89خریدیم
http://nowaroosupload.ir/uploads/13528737991.jpg

بعد از کلی سختی همه چیز داره میوفته رو غلتک
خدایا مرسیNew1
عروسی جوجه ی منم(خواهرم) مشخص شد 93/6/6
نقل قول
 سپاس شده توسط بتیس ، سحرافشاری ، *یگانه* ، حوریا ، farnoush ، *he_is_mine* ، ملورین ، آرتمیس ، hanie ، mona*m ، الی جوجه ، ♥♥♥ NazaNiN ♥♥♥ ، fatima1986 ، ferferiii ، Royaiy ، شادی.خ
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-آبان-۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ عصر توسط dordoone.)
ارسال: #35
راستی یگانه نشونت عینه منه ایناهاش:

پس موفق باشی هم در عرصه مهم فوق و هم در عرصه مهم ترترترتر شوهر داری

خدایا شکرت منم عروس شدمNew1دلم برای شب عروسیم تنگ شده

پیش به سوس قانون جذب خرید خونه 2خوابه...
نقل قول
 سپاس شده توسط *یگانه* ، *he_is_mine* ، آرتمیس ، hanie ، farnoush ، mona*m ، parastoO 66 ، fatima1986 ، ferferiii ، nasemma ، فرشته ی نجات ، شادی.خ ، soniamousavi
۳۰-آبان-۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ عصر
ارسال: #36
اینم حلقه های من و محمد

یا مقلب القلوب ....
حول حالنا
نقل قول
 سپاس شده توسط سپیده صبح ، asal2012 ، elhaaam ، سحرافشاری ، si30 ، پری-ناز ، Zahraa ، eli_91 ، farnoush ، آرتمیس ، jojoie ، mona*m ، fatima1986 ، ferferiii ، nasemma ، فرشته ی نجات ، bahare jan ، Royaiy ، شادی.خ ، آرزو بانو ، almam
۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۷:۳۹ عصر
ارسال: #37
سلام به همه دوستای گلم...
اینم عکس حلقه منه که الان گرفتم....
نقل قول
 سپاس شده توسط pari joon ، elhaaam ، Zahraa ، tala680067 ، sadsadsad ، asal2012 ، پری-ناز ، صنم ، ملورین ، ghazali ، eli_91 ، paeizi ، nargol ، الی بانو گل ، farnoush ، آرتمیس ، mona*m ، fatima1986 ، ferferiii ، Royaiy ، شادی.خ ، آرزو بانو
۲-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-آذر-۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ عصر توسط anahit.)
ارسال: #38
[تصویر: عکس حلقه ازدواجتون (فقط عکس + قیمت)]" alt="تصویر: [تصویر: عکس حلقه ازدواجتون (فقط عکس + قیمت)]" title="تصویر: [تصویر: عکس حلقه ازدواجتون (فقط عکس + قیمت)]" />

اینم انگشتر نشون منه

خدایــــــــــــا
دلــــم معجزه میخــواهد
از آن معجزه هایی که
به هنگامه ی وقــوعش
خدایا دوستت دارم..
خدایا شکرت ..
میانِ هق هق گریه هـــایِ شوقم
گــــم شود
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa ، eli_91 ، khoodka ، jojo gogoli ، نانا جون ، narcissus88 ، *یگانه* ، farnoush ، elnazi ، hanakhanoom ، saraOnavid ، آرتمیس ، ghazal_1367_joni ، mona*m ، الی جوجه ، topol ، fatima1986 ، ferferiii ، nasemma ، شادی.خ
۵-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-آذر-۱۳۹۱ ۰۷:۰۵ عصر توسط negar66.)
ارسال: #39

حلقه ما ست نیست.5200 شد نگینهاش برلیان هست.حلقه اصلی ام این هست ویه ست هم داریم که ساده هست واونو دستم میکنم چون این خیلی سنگینه

دختر مهر ماه من مهرسا
29 مهر اومد بغلمونNew2
نقل قول
 سپاس شده توسط Sweet92 ، *یگانه* ، anahit ، sadsadsad ، Zahraa ، khoodka ، پری-ناز ، farnoush ، dordoone ، MAAH ، Nazy ، آرتمیس ، nazgol22 ، mona*m ، آیتا ، فندق ، الی جوجه ، Samaa2 ، elham joon ، fatima1986 ، ferferiii ، nasemma ، Royaiy ، توطیا ، شادی.خ ، ♥ Mina Banou ♥ ، فاطمه527 ، almam
۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۶:۰۲ عصر
ارسال: #40
اینم حلقه من 1300
نقل قول
 سپاس شده توسط ssaminn ، paeizi ، ( پروشات ) ، *یگانه* ، pishi_gogoli ، dordoone ، sadsadsad ، asal2012 ، goli khanoom ، Ghazaljoon ، elnazi ، HiddenBride ، eli_91 ، پری-ناز ، farnoush ، آرتمیس ، skyisup92 ، jojoie ، رها جون ، homa ye aseman ، mona*m ، آیتا ، fatima1986 ، ferferiii ، nasemma ، فرشته ی نجات ، bahare jan ، Royaiy ، Ms. Sarah ، نیلوفر24 ، شادی.خ ، ♥ Mina Banou ♥ ، آرزو بانو
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام