• گل سنتر
  • مزون فابرا

عکس حلقه ازدواجتون (فقط عکس + قیمت)

۶-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-مهر-۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ عصر توسط mhdshs.)
ارسال: #11
RE: حلقه ازدواج
این حلقه منه
رنگ طلای خام که شوهرم عاشقش شد دوتاپاشو تو یه لنگه کفش کرد که من فقط همینو میخوام!
Cool
واسه من شد 1.200 وسطای تیر بود خریدیم گرمی فکر کنم 75 شده بود

[تصویر: عکس حلقه ازدواجتون (فقط عکس + قیمت)]

اینم نشونمه
وسطش یاقوت کبوده اخه همسرم هم یه انگشتر داره نگین یاقوت کبود درشت داره اینو خودش انتخاب کرد که با هم ست شیم

Wink

قیمتش هم اواخر خرداد بود 500 گرفتیم

خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست؟

"سعدی"

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط dordoone ، MAAH ، sogoli567 ، sarai ، Zahraa ، maryam_gri ، atrisa33 ، پرنیا ، سحرافشاری ، mattina ، nafa30 ، فندق ، narcissus88 ، توت فرنگی ، immortal.e ، Rijina ، آرامه ، HiddenBride ، taraneh91 ، khoodka ، آرتمیس ، خوشگل خانم ، jojoie ، farnoush ، mona*m ، *آوا* ، ala ، topol ، sun daughter ، Royaiy ، tamana713 ، ssarass ، رها 92 ، fatima1986 ، ferferiii ، nasemma ، Rozbarg ، goli_sh66 ، شادی.خ ، ♥ Mina Banou ♥ ، *elay* ، soniamousavi
۱۰-مهر-۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ عصر
ارسال: #12
[تصویر: عکس حلقه ازدواجتون (فقط عکس + قیمت)]" alt="تصویر: http://[تصویر: عکس حلقه ازدواجتون (فقط عکس + قیمت)]" title="تصویر: http://[تصویر: عکس حلقه ازدواجتون (فقط عکس + قیمت)]" />
اولیه انگشتر نشونمه کناریشم حلقمه،هر دو جواهره بخاطر همین باهم شلوغ میشهSmilingاول رینگ میخواستم بگیرم چون همه چی عجله ای شد همینو گرفتم ولی من دوسش دارم با مال عشقمم ستهBig Grin

پسر نازم ۲۵ هفتشهHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط sana jigili ، farnoush ، MAAH ، HiddenBride ، آرتمیس ، خوشگل خانم ، mona*m ، *آوا* ، ala ، ssarass ، رها 92 ، fatima1986 ، ferferiii ، nasemma ، شادی.خ ، ♥ Mina Banou ♥ ، *elay*
۱۰-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #13
اینم حلقه ما
امروزخریدیم باطلا گرمی 132 تومن

نقل قول
 سپاس شده توسط بهار امدادی ، atrisa33 ، farfar ، ahlam ، farnoush ، immortal.e ، سحرافشاری ، سراب ، سراب ، mattina ، Zahraa ، HiddenBride ، دریا ، آرتمیس ، هانی hani ، خوشگل خانم ، jojoie ، mona*m ، *آوا* ، ala ، sun daughter ، neda khanom ، fhmkardinal ، پالیذ ، fatima1986 ، ferferiii ، nasemma ، Royaiy ، Bernadet ، شادی.خ ، ♥ Mina Banou ♥ ، *elay* ، autmngirl94 ، almam
  • اساطیر
  • پیانو
۲۶-مهر-۱۳۹۱, ۰۴:۱۰ عصر
ارسال: #14
بچه ها اینم حلقه ی من سال 88 مال من شد 400 فکر کنم مال داماد شد 650 سه تا برلیان داره مات هم هستش البته اینجا فقط مال خودم هست با ماله همسری یکی هست

بالاخره بعد از 5 سال عقد رفتم سر خونه زندگیم 2 مهر 92
الان دلم همه چی میخواد مخصوصا مامان بابامو
ولی خیلی حال میده خونمSmile
نقل قول
 سپاس شده توسط mattina ، سحرافشاری ، farnoush ، elham_ali ، parnian ، elina69 ، HiddenBride ، بارانک ، آرتمیس ، خوشگل خانم ، mona*m ، *آوا* ، ala ، فندق ، Royaiy ، lady-nazy ، fatima1986 ، ferferiii ، nasemma ، عروس بهاااار ، تی تی سا ، شادی.خ ، ♥ Mina Banou ♥ ، *elay* ، Lili1369
۲۷-مهر-۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #15
اینم نشون من LubLubLub

خوشبختیممم Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط سپیده صبح ، سحرافشاری ، farnoush ، parnian ، elina69 ، HiddenBride ، آرتمیس ، خوشگل خانم ، mona*m ، *آوا* ، مريمي ، ala ، Royaiy ، 3lena ، رها 92 ، fatima1986 ، ferferiii ، goli_sh66 ، شادی.خ ، ♥ Mina Banou ♥ ، *elay*
۲۹-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مهر-۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ عصر توسط pikard.)
ارسال: #16

اینم حلقه ی من
تو اردیبهشت ماه 730 تومن خریدیم...از بازار بزرگ

پیج فروش لوازم دکوری chicco.gallery
.................................................
ارایشگاه:لی لی سعادت اباد بینظیر
اتلیه:آویسا فوق العاده
گلفروشی:گل باختر سعادت اباد عالی
ارایشگاه داماد:نیوفیس سعادت اباد احمدپور عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط pishi_gogoli ، Zahraa ، سحرافشاری ، dordoone ، anita ، mattina ، farnoush ، سپیده صبح ، فندق ، parnian ، narcissus88 ، elina69 ، HiddenBride ، samira mz ، madely ، کاملیا ، ell ، mahtab.mah ، khoodka ، دریا ، آرتمیس ، خوشگل خانم ، mona*m ، *آوا* ، سئويل مامان ، ala ، الی جوجه ، sun daughter ، پالیذ ، رها 92 ، fatima1986 ، ferferiii ، nasemma ، عروس بهاااار ، Royaiy ، شادی.خ ، ♥ Mina Banou ♥ ، *elay* ، ترنج86
۲-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ عصر
ارسال: #17
[تصویر: عکس حلقه ازدواجتون (فقط عکس + قیمت)]" alt="تصویر: [تصویر: عکس حلقه ازدواجتون (فقط عکس + قیمت)]" title="تصویر: [تصویر: عکس حلقه ازدواجتون (فقط عکس + قیمت)]" />

اینم حلقه نشونم ک برام آوردن

خدایــــــــــــا
دلــــم معجزه میخــواهد
از آن معجزه هایی که
به هنگامه ی وقــوعش
خدایا دوستت دارم..
خدایا شکرت ..
میانِ هق هق گریه هـــایِ شوقم
گــــم شود
نقل قول
 سپاس شده توسط dordoone ، narcissus88 ، sadsadsad ، فری جون ، سحرافشاری ، parnian ، atrisa33 ، elina69 ، پری-ناز ، Zahraa ، آرتمیس ، خوشگل خانم ، farnoush ، mona*m ، *آوا* ، ala ، الی جوجه ، Royaiy ، رها 92 ، fatima1986 ، ferferiii ، goli_sh66 ، شادی.خ ، *elay*
۵-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ عصر
ارسال: #18
سلام بچه ها این عکس انگشتر نشونه منه.انشالا عکس حلقمم بعد از عقدم میذارم.

Heartفقط خدا
.
.
.
.
یکی هست
و
واسه همیشه تو قلب همه خواهد ماند

بچه ها برای شادی روح مرتضی عزیزمان یه صلوات یا یه فاتحه اگه دوست داشتید بفرستید .
چقدر زود از بین ما رفت :crying
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa ، سحرافشاری ، sharshar ، pishi_gogoli ، sadsadsad ، nil0o0o ، tala680067 ، Nanas ، Ghazaljoon ، پری-ناز ، parnian ، عاطفه.جون ، nedda ، eli_91 ، مولود ، sd3 ، yeshil bahar ، آرتمیس ، hanie ، خوشگل خانم ، farnoush ، mona*m ، *آوا* ، ala ، mina g ، sun daughter ، soni ، رها 92 ، fatima1986 ، zahrayasini ، ferferiii ، nasemma ، Royaiy ، smclassic ، شادی.خ ، *elay*
۶-آبان-۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #19

13 , 14 قشنگن

اینم حلقه من برلیان از کشتی آرای خریدیم مهر 90 2تومن
عاشق مدلشم
خاصه و هیچ جا تا حالا شبیهشو ندیدم

اینم مال همسری
پلاتینه با 5تا برلیان
اینم از کشتی آرای خریدیم 2تومن
نقل قول
 سپاس شده توسط MAAH ، **یگانه** ، Nanas ، سحرافشاری ، Zahraa ، nedda ، پری-ناز ، صنم ، kimiasokoot ، HiddenBride ، sahar jo0o0on ، آرتمیس ، hanie ، Hyojoo ، خوشگل خانم ، farnoush ، mona*m ، آیتا ، fatima1986 ، ferferiii ، Royaiy ، نیلوفر24 ، شادی.خ ، ♥ Mina Banou ♥ ، Leilaehtesham ، almam
۷-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ صبح
ارسال: #20

دوست جونا پنجشنبه همین هفته ( ۱۱ آبان‌ ) بله برونمه Heart اینم نشونم Lub

عقدم ۱۲ آبانه٬ اما هنوز حلقه نخریدیم... هفته دیگه میام عکسشو میزارم Tongue

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط سحر ناز ، Nanas ، mattina ، dordoone ، MAAH ، ghasedaak64 ، parnian ، Zahraa ، raha-71 ، ayda ، simony ، پری-ناز ، zi zi ، leyli ، elhaaam ، seshish ، pishi_gogoli ، صنم ، tala680067 ، farnoush ، taraneh91 ، yeshil bahar ، دریا ، asal2012 ، ندا بالا ، sahar jo0o0on ، آرتمیس ، hanie ، هانی hani ، خوشگل خانم ، yalda2013 ، jojoie ، mona*m ، ala ، mina g ، sun daughter ، neda khanom ، lady-nazy ، fatima1986 ، ferferiii ، nasemma ، razi70 ، Royaiy ، smclassic ، تی تی سا ، goli_sh66 ، شادی.خ ، ♥ Mina Banou ♥ ، *elay* ، الیوت ، آرزو بانو ، شاه پری ، almam
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام