• آرایشگاه گیوا
  • مزون فابرا

عکس جدیدترین چیزهایی که خریدیم + قیمت + آدرس (4)

۱۲-دي-۱۳۹۷, ۰۵:۰۰ عصر
ارسال: #701
RE: عکس جدیدترین چیزهایی که خریدیم + قیمت + آدرس (4)
خریدهای چند روز پیشم از کتاب فروشی نزدیک خونمونتصویر: images/smilies/heart.gif
قیمت تک تک یادم نیست؛اما کلا" حدود ۹۸۰۰۰ تومان شد

تصویر: ./uploads/201901/post_117021_1546435775_8378707719aa798fff15174fbf6a42c0.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpg  1546435774616626.jpg (اندازه: 78.48 KB / دانلودها: 0)

فوق لیسانس روانشناسی؛اما خانه دار.
عاشق همسرم،خانوادم،آشپزی و شیرینی پزی،کتاب،عطر و موسیقی هستم...
اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، اتيشپاره ، major ، پروانه ابریشم ، جودی 69 ، almam ، 136383 ، (صبا) ، tara 1987 ، النازی ی ی ، Liliaa ، hadis sh ، "parva" ، maryam1990 ، parmin.ab ، رهگذر@ ، ترانه خانوم ، tootak ، Zibbbaaa ، nasimnasim ، پری سیما 89
۱۴-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۴۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۴۳ عصر توسط Sahraa71.)
ارسال: #702
خریدهای امشبم از آیریک سنتر بلوار فردوس شرق.همین چند تا تیکه شد ۱۱۳۰۰۰ تومان!!!تصویر: /images/smilies/new/crying.png قبلا" یه کیسه شکلات میخریدیم این قیمت میشد.خیلی هوس کرده بودم که گرفتم،الانم کلی عذاب وجدان دارم(از بابت گرون بودنشون).تازه یه عالمه شکلات دیگه هم دلم میخواست که نخریدمتصویر: /images/smilies/new/sad.png

تصویر: ./uploads/201901/post_117021_1546549812_557b780c08d4a4532ffdf3cbc304ab54.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpg  1546549200956835.jpg (اندازه: 154.98 KB / دانلودها: 0)

اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، almam ، (صبا) ، 71aroosak ، tara 1987 ، Ladyjooon ، النازی ی ی ، yalda r ، Liliaa ، hadis sh ، "parva" ، maryam1990 ، اتيشپاره ، parmin.ab ، ترانه خانوم ، جودی 69 ، tootak ، nasimnasim ، پری سیما 89
۱۹-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۲۴ صبح
ارسال: #703
خریدهای امشبم از نشر چشمه ی پاساژ کوروش.کلا" ۱۵۰۰۰۰ تومان.البته من ۲۰۰۰۰ تومان تخفیف داشتم و ۱۳۰۰۰۰ تومان شدن.

تصویر: ./uploads/201901/post_117021_1546984417_b87fd036bd701d6beeb234b6f71f4bdb.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpg  1546984089891671.jpg (اندازه: 132.41 KB / دانلودها: 4)

نقل قول
 سپاس شده توسط (صبا) ، Elham 67 ، اتيشپاره ، parmin.ab ، eli meli joon ، رهگذر@ ، ترانه خانوم ، جودی 69 ، tootak ، maryam1990 ، almam ، hivaa ، "parva" ، nasimnasim
  • اساطیر
۲۱-دي-۱۳۹۷, ۰۵:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-دي-۱۳۹۷ ۰۵:۳۸ عصر توسط ژاکلین.)
ارسال: #704
خریدهای من از دیجی کالا؛

قاب عکس "گروه سرانی": دوتا خریدم هرکدوم ٣٧٠٠٠ سایز ٢٠*٢٥
نظم دهنده کشو؛ اینبار سایز بزرگتر گرفتم که وسیله بیشتری جا شه ١٠/٥٠٠
جدا کننده کشو؛ واسه داخل کشو گرفتم که لوازم آرایش و کرم و اینجور چیزا بذارم بینشون ١٣٠٠٠
و پد آرایشی هانی هیر که ریویهای مثبت زیاد داشت ١٨٠٠٠

[تصویر: عکس جدیدترین چیزهایی که خریدیم + قیمت + آدرس (4)]

دوستي: آذر ٩٣ ❤️
.
.
.
❤️ Everything will be OK
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71 ، رهگذر@ ، نسترن ۲۰۱۸ ، ترانه خانوم ، جودی 69 ، eli meli joon ، (صبا) ، parmin.ab ، tootak ، maryam1990 ، almam ، hadis sh ، hivaa ، اتيشپاره ، nasimnasim ، پری سیما 89
۲۱-دي-۱۳۹۷, ۰۶:۳۳ عصر
ارسال: #705

آویز پوم پوم9 ت بچه ام انقدر نرمهتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71 ، major ، ترانه خانوم ، جودی 69 ، رهگذر@ ، مامان جون آینده ، (صبا) ، parmin.ab ، tootak ، maryam1990 ، almam ، hadis sh ، hivaa ، "parva" ، nasimnasim ، پری سیما 89
۲۶-دي-۱۳۹۷, ۰۸:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-دي-۱۳۹۷ ۰۸:۱۰ عصر توسط major.)
ارسال: #706

جمع دلربایان^_^
همشون۱۲۰

چه استراحت خوبی است،درجوار خودم...
خودم برای خودم باخودم کنارخودم...!
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، رهگذر@ ، Sahraa71 ، hivaa ، اتيشپاره ، (صبا) ، مامان جون آینده ، hadis sh ، parmin.ab ، "parva" ، جودی 69 ، nasimnasim ، almam ، پری سیما 89 ، maryam1990
۲۸-دي-۱۳۹۷, ۰۵:۳۶ عصر
ارسال: #707

سفارشای من به خواهرم،از قشم
سارافن مخملی ۵۵ تومن/کیف ۴۵ تومن

اینام سوغاتیتصویر: /images/smilies/new/lub.png

لیلیِ شیرینِ علی
۹۰/۵/۷
۹۱/۱۲/۱۶
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام