• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

عکس جدیدترین لوازم آرایشی بهداشتی که خریدین؟( شامپو ژل صورت، کرم لوسیون، و........)

۲۶-آذر-۱۳۹۸, ۰۷:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آذر-۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ صبح توسط آبگينه.)
ارسال: #1331

RE: عکس جدیدترین لوازم آرایشی بهداشتی که خریدین؟( شامپو ژل صورت، کرم لوسیون، و........)
مرطوب کننده، همسر از داروخونه خریده قیمت روش 15 تومن اسمش تا حالا نشنیده بودم بد نبود 

[تصویر: عکس جدیدترین لوازم آرایشی بهداشتی که خریدین؟( شامپو ژل صورت، کرم لوسیون، و........)]

80 درصد امید

[size=medium]خدایا دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین می رسد“ بلندم کن “

نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، ترانه خانوم ، (صبا) ، نورا بانو ، S♥️Y ، parmin.ab ، پری سیما 89 ، sarakoorani ، آیسان96 ، maryam1990 ، Maryam290
۱-بهمن-۱۳۹۸, ۰۸:۵۵ صبح
ارسال: #1332

RE: عکس جدیدترین لوازم آرایشی بهداشتی که خریدین؟( شامپو ژل صورت، کرم لوسیون، و........)
این خمیر دندون همسر از داروخونه خریده ، جفتمون راضی راضیتصویر: /images/smilies/new/new2.gif 

[تصویر: عکس جدیدترین لوازم آرایشی بهداشتی که خریدین؟( شامپو ژل صورت، کرم لوسیون، و........)]

80 درصد امید

[size=medium]خدایا دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین می رسد“ بلندم کن “

نقل قول
 سپاس شده توسط ترانه خانوم ، جوجه خوشگله ، parmin.ab ، maryam1990 ، آیسان96 ، Maryam290 ، (صبا) ، S♥️Y ، Miss.Santia
۲۱-اسفند-۱۳۹۸, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #1333

نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، S♥️Y ، آبگينه ، نورا بانو ، ستی‌لیته ، (صبا) ، maryam1990 ، maraal ، Miss.Santia ، nazgol22 ، nedaa71 ، ماهتــــــــاب
  • آرته
  • خرید اقساطی
۷-فروردين-۱۳۹۹, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #1334

تصویر: ./uploads/202003/post_83953_1585172066_7fb7f3e5c91f962c648a85953cadb5ae.attach
یه سریش رو از حراج خریدم اون کرم سبز کوچولو هم سمپل بود تصویر: images/smilies/biggrin.gif

دو تا کاربر برای من سوال پزشکی فرستاده بودن لطفا مجددا بفرستین پیامتون رو اشتباهی پاک کردم و ندارم که جواب بدم
نقل قول
 سپاس شده توسط Miss.Santia ، (صبا) ، جوجه خوشگله ، nazgol22 ، آبگينه ، ترانه خانوم ، **مینو** ، ماهتــــــــاب ، S♥️Y
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام