• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

عکس جا کفشی های خودمون(فقط عکس)

۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۶:۴۵ عصر
ارسال: #1

عکس جا کفشی های خودمون(فقط عکس)

نوعروس های گل اینجا عکس جاکفشیاتون رو بذارینWink

و لطفا بنویسین

- قیمت خرید

- محل خرید

- یا اگر سفارش دادین هزینه اش رو بگین

- هر گونه سوال و بحث اسپم محسوب میشه. لطفا رعایت کنین
مرسی New1New1

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته هستم ، nasemma ، سراب ، سراب ، sevdayi ، وانا ، س.م ، sefid barfy ، bahar2443 ، معصومه ، tala680067 ، rojan joooni ، zeinab.mh ، nasibe_603 ، *آوا* ، ne-gin-00 ، Maryam290
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۶:۴۸ عصر
ارسال: #2

RE: عکس جا کفشی های خودمون(فقط عکس)
بسم الله الرحمن....
اینم جا کفشیه من این مدلش هست اما رنگش رنگ کناریشه
سفارش دادم روز دوازدهم ایشالله قراره 25 تحویلش بگیرم از دلاوران 180 خریدم

[تصویر: عکس جا کفشی های خودمون(فقط عکس)]

خدایا شکرت چهارمين سالگرد عروسیمونم تموم شدe
آرایشگاه مریم رهنما ینظیر مریم جونم عاشقتم
مزون:تاج محل خیلی راضی بودم
موزیک:آرمین نصرتی خیلی عالی بود
نقل قول
 سپاس شده توسط سیمولی ، pari-ziba ، sabina ، fariohamid ، m@hta ، hadisj ، فرشته هستم ، arela3298 ، nidaaa ، susi ، eternal ، RL92 ، مهتاب69 ، سراب ، سراب ، sahbaj ، ایلگار خانومی ، sevdayi ، س.م ، arose shomal ، tapesh ، elysion_semerdis ، L naz ، fazi jon ، xxmahyaxx ، سارا91 ، fatemeh1990 ، fatemeh-hamid ، آرتمیس ، bahar2443 ، masoumeh.p ، ahael ، farnoush ، آیتا ، مینا75 ، فلفل بانو ، فائقه ، tala680067 ، fateme22 ، rojan joooni ، zeinab.mh ، سيم سيم ، $saye$ ، كاشوني . فاطمه ، فرانک2 ، zahrali ، nasibe_603 ، bad girl ، بهارک72 ، mehranna ، مبیناز ، choobin ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، انیلا (anila) ، Narsis65 ، *آوا* ، reyhaneh25 ، قاصدک .. ، ne-gin-00 ، Maryam290
۲۰-فروردين-۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #3

اینم جاکفشی ما. 150 تومن گرفتیم.

آموخته ام که شکست های کوچک را برای پیروزی های بزرگ بپذیرم.

تلاش و صبر = موفقیت
نقل قول
 سپاس شده توسط mohadeseh71 ، nila1360 ، mary ho ، sevdayi ، س.م ، pari-ziba ، nasemma ، Royaiy ، Mari Khanoom ، L naz ، tapesh ، RL92 ، fazi jon ، xxmahyaxx ، فائقه ، fatemeh-hamid ، آرتمیس ، نداجون ، bahar2443 ، پريهام ، My dear 90 ، masoumeh.p ، ahael ، farnoush ، nazi68 ، مینا75 ، فلفل بانو ، tala680067 ، Baby jon ، fateme22 ، rojan joooni ، zeinab.mh ، سيم سيم ، $saye$ ، nasibe_603 ، bad girl ، بهارک72 ، mehranna ، choobin ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، HoOriy ، نوعروس دلشکسته ، Narsis65 ، *آوا* ، قاصدک .. ، smclassic ، golgoli jaan ، ne-gin-00 ، saman.m ، navda93 ، Maryam290
۲۲-فروردين-۱۳۹۳, ۰۴:۰۰ عصر
ارسال: #4
جاکفشی قشنگم300 تومن[تصویر: عکس جا کفشی های خودمون(فقط عکس)]

دوستان خوبم من یک جفت بوت ساق بلند ورنی پوست ماری سایز 40 که همسری از ترکیه آورده و شانس من به پام نميخوره رو میفروشم میتونیم بهم پیغام بزنید
نقل قول
 سپاس شده توسط Mari Khanoom ، pari-ziba ، س.م ، نجوا89 ، L naz ، مهتاب69 ، tapesh ، RL92 ، fazi jon ، xxmahyaxx ، مریم* ، سارا91 ، فائقه ، sevdayi ، nonoo ، fatemeh-hamid ، آرتمیس ، نداجون ، bahar2443 ، پريهام ، lovestar ، My dear 90 ، masoumeh.p ، zeinab.mh ، ahael ، farnoush ، مینا75 ، فلفل بانو ، mohadeseh71 ، tala680067 ، Baby jon ، fateme22 ، rojan joooni ، aylin joooooon ، busy ، BARANyn ، Gandoom ، سيم سيم ، $saye$ ، paria khanoom ، nasibe_603 ، bad girl ، somi_b ، بهارک72 ، mehranna ، choobin ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، 136383 ، shirin93 ، Narsis65 ، *آوا* ، قاصدک .. ، smclassic ، نارنيا ، پیشولی ، ne-gin-00 ، navda93 ، Maryam290 ، Fahime
۲۲-فروردين-۱۳۹۳, ۰۶:۵۶ عصر
ارسال: #5
اینم جاکفشیمون
300 تومن خریدیمش

مامان شدم Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط pari-ziba ، س.م ، tapesh ، busy ، RL92 ، Royaiy ، yasiyari ، fazi jon ، isarah ، xxmahyaxx ، nazi6864 ، مریم* ، Banoye khial ، سارا91 ، فائقه ، sevdayi ، fatemeh1990 ، mary ho ، آرتمیس ، نداجون ، bahar2443 ، پريهام ، My dear 90 ، masoumeh.p ، zeinab.mh ، farnoush ، nazi68 ، رهانبوي ، mohadeseh71 ، tala680067 ، fateme22 ، rojan joooni ، miss-lonely ، سيم سيم ، $saye$ ، sara-hosein ، nasibe_603 ، bad girl ، بهارک72 ، mehranna ، bahar.b ، choobin ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، *آوا* ، قاصدک .. ، smclassic ، ne-gin-00 ، zibamehr1377 ، navda93 ، Maryam290 ، Fahime
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۷:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ عصر توسط shoko0ofe.)
ارسال: #6
جا کفشی مامی 120تومن

چشام و که می بندم خدا میاد تو ذهنم با یه لبخند مثل اون پرستار که دستشو گذاشته روبروبینیش میگه هییییییییس بنده من به من اعتماد کن
سبحان الله یا فارج الهم و یا کاشف الغم فرج همی و یسر امری وارحم ضعفی و قله حیلتی و ارزقنی من حیث لا احتسب یارب العالمین
نقل قول
 سپاس شده توسط فائقه ، RL92 ، sevdayi ، pari-ziba ، fatemeh1990 ، آرتمیس ، ممول021 ، نداجون ، bahar2443 ، س.م ، My dear 90 ، masoumeh.p ، zeinab.mh ، دختر-زمستون ، farnoush ، nazi68 ، مینا75 ، فلفل بانو ، mohadeseh71 ، پريهام ، tala680067 ، xxmahyaxx ، fateme22 ، rojan joooni ، دختر شمالیه غمگین ، BARANyn ، سيم سيم ، $saye$ ، كاشوني . فاطمه ، nasibe_603 ، bad girl ، بهارک72 ، mehranna ، choobin ، 136383 ، *آوا* ، قاصدک .. ، ne-gin-00 ، navda93 ، Maryam290
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۷:۲۳ صبح
ارسال: #7
اینم جاکفشی ما
سفارش دادیم/ام دی اف/حدودا فکر کنم 400شد آخه با چیزای دیگه سفارش دادیم دقیق نمیدونم
هنوز کفشامو نیوردم از خونه بابامTongue
[تصویر: عکس جا کفشی های خودمون(فقط عکس)] [تصویر: عکس جا کفشی های خودمون(فقط عکس)]

زندگی شیرین استHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط نداجون ، bahar2443 ، شه بانو ، beniz ، s@maneh ، pari-ziba ، arose shomal ، susi ، س.م ، fatemeh1990 ، My dear 90 ، معصومه ، masoumeh.p ، zeinab.mh ، دختر-زمستون ، farnoush ، nazi68 ، ##سمانه## ، مینا75 ، فلفل بانو ، فائقه ، fatemeh-hamid ، mohadeseh71 ، پريهام ، آرتمیس ، tala680067 ، xxmahyaxx ، mohaeseh ، fateme22 ، rojan joooni ، sevdayi ، miss-lonely ، BARANyn ، سيم سيم ، فرزانه71 ، $saye$ ، كاشوني . فاطمه ، nasibe_603 ، bad girl ، zibaye ziba ، بهارک72 ، mehranna ، bahar.b ، choobin ، elm ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، زنبور خانوم ، 136383 ، shirin93 ، *آوا* ، آیتا ، قاصدک .. ، ne-gin-00 ، navda93 ، Maryam290
۸-خرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۲۸ صبح
ارسال: #8
سفارش دادیم.خودش اومد خونمون اندازه گرفت.چون یه گوشه بود و منم میخواستم مثلثی باشهBig Grin
280ت

کاش میتونستم مثل Celine Dion برات آهنگ [Because You Loved Me] بخونم و به تو تقدیمش کنمAngel
I'm everything I am
Because you loved me
نقل قول
 سپاس شده توسط معصومه ، masoumeh.p ، banooomina ، دختر-زمستون ، س.م ، nonoo ، nazi68 ، فلفل بانو ، فائقه ، fatemeh-hamid ، mohadeseh71 ، پريهام ، آرتمیس ، tala680067 ، Baby jon ، xxmahyaxx ، mohaeseh ، fateme22 ، rojan joooni ، farnoush ، sevdayi ، zeinab.mh ، banooye mohsen ، Gandoom ، سيم سيم ، $saye$ ، nasibe_603 ، bad girl ، masi62 ، بهارک72 ، mehranna ، choobin ، mroga ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، 136383 ، *آوا* ، قاصدک .. ، نارنيا ، hadis sh ، sahar_sara ، پیشولی ، ne-gin-00 ، zibamehr1377 ، navda93 ، Maryam290 ، Fahime
۱۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-آبان-۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ صبح توسط asal_banoo.)
ارسال: #9
ازفروشگاه پوشن روبروی جام جم.زمستون 91 حدود 400 گرفتم
البته به عنوان کنسول گذاشته بود نه جاکفشی ولی چون سایز ومدلش مناسب بود برا جاکفشی گرفتم

چون خیلی تو خصوصی پرسیدین، اون طبقه های سفید بالای جا کفشی رو دو سال پیش از بازار چینیهای کیش خریدم حدود 40 تومن

وکیل پایه یک دادگستری.دوستان سوال حقوقی داشتین خصوصی بپرسین/ مشاوره تخصصی قراردادهای رحم جایگزین
نقل قول
 سپاس شده توسط س.م ، پری رخ 2014 ، nargol 69 ، banooomina ، دختر-زمستون ، isarah ، leila71 ، fatemeh-hamid ، shabnamjon ، عروس شیرازی ، fati69 ، marzie 1000 ، سراب ، mohadeseh71 ، sweeety ، shk ، vida 89 ، فندق ، lovestar ، بهارخاتون ، ##سمانه## ، آرتمیس ، tala680067 ، nonoo ، neda khanom ، Mari Khanoom ، s.a.h.a.r ، xxmahyaxx ، nazi68 ، My dear 90 ، fateme22 ، jahan ، ماهرخ تبریزی ، rojan joooni ، پريهام ، aylin joooooon ، pari-ziba ، farnoush ، هرمس ، busy ، fatima66 ، sevdayi ، parisan ، satinik ، zeinab.mh ، reyzan ، banooye mohsen ، همت نيا ، سيما ، nill ، kiana1390 ، سيم سيم ، يگانه بانو ، مامان الناز ، Sonel ، nasemma ، فرزانه71 ، سایه سرد ، $saye$ ، كاشوني . فاطمه ، بتیس ، مانلی جونی ، میشا و پانی ، Tati Beauty ، عاشق مادرم ، Mahiyas ، jama ، miss sudi ، sheyda_3m0a ، sara-hosein ، mamaneshina ، paria khanoom ، شمیم خانومی ، bad girl ، zibaye ziba ، حدیث_ر ، بهارک72 ، baran_oghyanos ، missL ، mehranna ، donya k ، bahar.b ، فاطمه دی کی ، مبیناز ، choobin ، zinii ، دخت تهران ، ناد ، پالیذ ، delaram22 ، bano70 ، Fate92 ، Ezati ، مهدیه جون ، vina ، bita z ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، انیلا (anila) ، hanaa :) ، mandanak ، 136383 ، shirin93 ، Narsis65 ، bahar - shz ، *آوا* ، banoo narges ، آیتا ، mona*m ، hayahoo ، roshi72 ، قاصدک .. ، smclassic ، mina s rad ، بانو روشنا ، نارنيا ، amirfarnaz ، venuskade ، golgoli jaan ، hadis sh ، پیشولی ، almam ، fery73 ، ne-gin-00 ، مامان حلما ، zibamehr1377 ، Adeleh Tsh ، arezo.r ، happy.k ، navda93 ، Maryam290 ، fahimeh.1369 ، Fahime
۱۸-خرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-اسفند-۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ عصر توسط shirin93.)
ارسال: #10
عاشقشم....LubLub

بخاطر اینکه عده زییییادی از دوستان آدرس دقیق خواسته بودن ازم:
از سمت خ هنگام که وارد بلوار دلاوران میشید ، سمت راست خیابون...پیاده برید جلو نرسیده به تقاطع یه فروشگاه هست به اسم مبل عزیزی.کنار اون یه مغازه هست که پله میخوره میره طبقه بالا.پر از وسایل چوبی و صنایع دستیه...مثل شمال.از اونجا خریدمش.
راستی من از اینا خیلی جاها دیدم.مثل بازار مبل یافت آباد.شوش-طبقه بالای پاساژ رضایی.ولی خب اینی که من خریدم جمع و جورتر و ارزونتر از اونجاهاست...

160 تومن از دلاوران

تاریخ عروسیمون: 93/6/22 ::Heart
--------------------
نی نی نازم: هفته 39
پسری 6 دی اومد بغلم.خدایا شکرت
--------------------------
اینستاگرام: honare.namadi
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: آرایشگاه گل رز

آتلیه: آتليه آرته

لباس عروسی و نامزدی: مزون هستی

نقل قول
 سپاس شده توسط mohadeseh71 ، atiye_m ، پريهام ، س.م ، lovestar ، yas-sam ، بهارخاتون ، آرتمیس ، tala680067 ، neda khanom ، دخترشيرازي70 ، xxmahyaxx ، nazi68 ، My dear 90 ، fateme22 ، leila71 ، rojan joooni ، taba ، pari-ziba ، farnoush ، drdevil ، maho ، sevdayi ، nada ، hani moon ، دختر شمالیه غمگین ، مینا75 ، satinik ، BARANyn ، zeinab.mh ، banooye mohsen ، همت نيا ، alexandra ، marta ، ailinjooon ، fahimeh89 ، hedi brz ، سمیه جون ، parnianmehr ، 3lena ، سایه سرد ، $saye$ ، shahrzad.sh ، معصومه ، nasibe_603 ، RL92 ، زهره جون ، bad girl ، ساناز جون.رشت ، حدیث_ر ، zori ، بهارک72 ، سيم سيم ، mahsara ، mehranna ، bahar.b ، choobin ، دخت تهران ، Ezati ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، parisa-kz ، samalovely ، bahar - shz ، *آوا* ، hayahoo ، قاصدک .. ، smclassic ، mina s rad ، hadis sh ، پیشولی ، ne-gin-00 ، zibamehr1377 ، Adeleh Tsh ، saman.m ، kimiyaa ، happy.k ، peyvand391 ، زیبای تبریز ، navda93 ، Maryam290 ، Cyberlife ، Fahime
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام