• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

عکس ترشی های تزئینی جهازمون +لینک آموزش ترشی در نوعروس

۱-مهر-۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مهر-۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ عصر توسط RL92.)
ارسال: #1

Photo عکس ترشی های تزئینی جهازمون +لینک آموزش ترشی در نوعروس
عکس ترشی های تزئینی جهازمون +لینک آموزش ترشی در نوعروس

-دوستان لطفا فقط و فقط عکس بذارین (نهایتا 5 عکس در هر پست)

برای اموزش هر ترشی تاپیک جداگانه داریم.

- حتما لینک تاپیک آموزش ترشی توی خود این سایت رو زیر عکساتون بیارین(اوایی که لینک نداشته باشن حذف میشن)

اگه ترشی مورد نظرتون اینجا تاپیک نداره اینجا درخواستشو بدین

درخواست ایجاد تاپیک آشپزی

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط طلا خانمی ، khoshhalam ، versteckt ، pikard ، سحر بانی ، عسل جان ، saahaar banoo ، nasibe_603 ، yarauf ، *mahsa ، sani.m ، نژلا ، nonoo
۵-مهر-۱۳۹۳, ۰۵:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-مهر-۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ عصر توسط mehranna.)
ارسال: #2
RE: عکس ترشی های تزئینی جهازمون +لینک آموزش ترشی در نوعروس
من اینارو پارسال برای یخچالم درست کردم هنوز موندن خیلی خشگل شدن البته ظرفاشو بعد عوض کردم ترشی گیلاس و البالو هست و بی نهایت خوشمزه
[url= http://nowaroosupload.ir/][تصویر: عکس ترشی های تزئینی جهازمون +لینک آموزش ترشی در نوعروس]
دستور ترشی البالو البالوی پاک کرده با هسته بدون دم شسته خشک شده به اندازه ی دلخواه شیشه یا همون ظرف مورد نظر دو سوم ظرف مورد نظر اب و یک سوم ظرف سرکه سفید هر ظرفی برداشتین باید دو سومش اب باشه یک سوم سرکه و نمک یه قاشق و شکر یه قاشق
برای لابه لاش ترخون بریزین و گلپر اگرم گلپر نریختین اشکال نداره دلبخواهه.
برای گیلاسم همین دستوره درشو با نایلکس ببندین چون سرکه درای فلزی رو از بین میبره بین در فلزی و شیشه نایلکس بزارین تو یخچال بمونه بهتره کپک نمیزنه و حدودا یه ماهه میرسه.

مامان عزیزم از دنیا رفتCrying.
نقل قول
 سپاس شده توسط مریم خانومی! ، zahra_bannooo ، tala680067 ، سرو سبز ، مهری67 ، ماهی قرمز ، yarauf ، فرانک2 ، اشی ، eli meli joon ، ماه عروس ، khatoon62 ، RL92 ، nonoo ، fahim.s ، سارای امیر ، احسانه ، هرمس ، zibaye ziba ، cHaPDaST ، RAHAE ، choobin ، sani.m ، مژگان69 ، ehfa72 ، تبسم زندگی ، فرشته ی نجات ، ne-gin-00 ، *نهال* ، hengamehh ، عسل بانووو ، ida
۲۴-آبان-۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-آبان-۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ صبح توسط مها93.)
ارسال: #3
سلام به همه اینم ترشی های امسال من که خودم درس کردمش . ترشی مخلوط. ترشی کلم بنفش. بادمجون شکم پر New1
[تصویر: عکس ترشی های تزئینی جهازمون +لینک آموزش ترشی در نوعروس]

خـــدا بـــزرگـــــــــــــه=*
نقل قول
 سپاس شده توسط ماه عروس ، khatoon62 ، Rozbarg ، RL92 ، yasaman64 ، پریچهر25 ، ماه وش ، Moonlight ، mehranna ، nonoo ، fahim.s ، سارای امیر ، احسانه ، هرمس ، zibaye ziba ، cHaPDaST ، فشفشه ، zahra bala ، ImWish ، n.a.i.a ، RAHAE ، choobin ، sani.m ، فایزه 93 ، hadis sh ، tootak ، نژلا ، *elay* ، eli meli joon ، ehfa72 ، تبسم زندگی ، فرشته ی نجات ، مامان گل دخترا ، ne-gin-00 ، معصومه ، *نهال*
۲۵-دي-۱۳۹۳, ۰۶:۲۲ عصر
ارسال: #4
اینم ترشی های من... ترشی فلفل تند...ترشی سیر 8ساله است ...شور زیتون..ترشی مخلوط [تصویر: عکس ترشی های تزئینی جهازمون +لینک آموزش ترشی در نوعروس]" alt="تصویر: [تصویر: عکس ترشی های تزئینی جهازمون +لینک آموزش ترشی در نوعروس]" title="تصویر: [تصویر: عکس ترشی های تزئینی جهازمون +لینک آموزش ترشی در نوعروس]" />

دوستای گلم خواهش میکنم اونایی که میتونن از ته دل یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستن..یه دنیاممنون
نقل قول
 سپاس شده توسط choobin ، mehranna ، sani.m ، فایزه 93 ، tootak ، eli meli joon ، ehfa72 ، تبسم زندگی ، فرشته ی نجات ، مامان گل دخترا ، ne-gin-00 ، maaaed
۲۵-دي-۱۳۹۳, ۰۶:۵۸ عصر
ارسال: #5

بچه هااااااااااااااااHeartHeartHeartHeart

لینک آموزشو هم اگه تو نوعروس هست بذارید

بوس New1New1

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط sani.m ، نژلا ، ehfa72 ، ne-gin-00 ، *نهال*
۳۱-خرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-خرداد-۱۳۹۴ ۰۲:۲۸ عصر توسط نژلا.)
ارسال: #6
اینم ترشی های که خواهر شوهرم پارسال برامن درست کرده بود.
بامیه /زیتون/خیارشور
اینم ترشی لبو که خودم با رنگ سبز شبزشون کردم.با ترشی فلفل که عاشقشیم.
خودم درستیدم.
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

خدایا ممنوننتم به خاطر صادق ......
نقل قول
 سپاس شده توسط A.Bidel ، sani.m ، فایزه 93 ، dokhtare69 ، hadis sh ، tootak ، *elay* ، eli meli joon ، ehfa72 ، تبسم زندگی ، فرشته ی نجات ، مامان گل دخترا ، ne-gin-00 ، HP_22 ، *نهال* ، marziye521 ، hengamehh ، دختر آروم ، M V M ، almam ، آرزو بانو ، دختر پر انرژی ، Niloofariiii ، marall ، ida ، fereshte.t
۱-تير-۱۳۹۴, ۰۵:۰۳ عصر
ارسال: #7
اینم از ترشی های من که امسال درستشون کردمLub

پیاز ترشی

ترشی آلبالو

ترشی گوجه سبز

لیته

یه نوع ترشی بادمجون که خیلی سریع آماده میشه و خیلی هم خوشمزش... بادمجون رو بعد از شستن حلقه حلقه میکنیم بعد با چند تا حبه سیر و سرکه به همراه نمک و فلفل توی قابلمه میجوشونیم تا حسابی نرم بشه، در انتهای کار نعناع و اگر دوست داشتیم سیاه دانه هم اضافه میکنیم و میکوبیم

زانو نمی زنم، حتی اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد.
نقل قول
 سپاس شده توسط nonoo ، ehfa72 ، tootak ، تبسم زندگی ، heven ، zozoli ، mahtab87 ، atefeh1393 ، فرشته ی نجات ، مامان گل دخترا ، ne-gin-00 ، HP_22 ، شاه پری ، *نهال* ، marziye521 ، عسل بانووو ، M V M ، almam ، آرزو بانو ، دختر پر انرژی ، Niloofariiii ، Ladyjooon ، *elay* ، marall
۱۷-مرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۱۲ عصر
ارسال: #8

اینم ترشی پیاز من HeartHeart
به ایییین همه بو گرفتن می ارزید خخ

اِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْراً...
نقل قول
 سپاس شده توسط hengamehh ، جوجه خوشگله ، maaaed ، مامان گل دخترا ، venuuus ، helmabanoooo ، فاطمه1268 ، M V M ، almam ، tootak ، آرزو بانو ، Niloofariiii ، *elay* ، marall
۱۹-مرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۵ ۰۱:۴۳ عصر توسط beniz.)
ارسال: #9
اینم ترشی بادمجون شکم پرِ منHeart
دستور آماده کردنش هم گذاشتمNew1
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D9...pid7028438

زندگی باور می خواهد آن هم از جنس امید که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد ... یک امید از ته قلبت به تو گوید:" که خدا هست هنوز ..."
تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط maaaed ، almam ، اوریانا6969 ، helmabanoooo ، hastinaz ، Niloofariiii ، sarvinbahari ، tootak ، *elay* ، آرزو بانو ، marall
۱۷-آذر-۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آذر-۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ صبح توسط admin2.)
ارسال: #10

نقل قول
 سپاس شده توسط *elay* ، آرزو بانو ، marall ، ziba70 ، ida ، مامان گل دخترا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام