• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

عکس تاجهاتون در روز عروسیتون

۱-اسفند-۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ عصر
ارسال: #31
RE: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون
تاج دوستم. سال 88

[تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]

حلقه ی بــــازوانت تنگ تـــــر می شـــود..
و من آزاد تـــر گـُـــــم می شـــومــــــ..
میـان ِ دنیـــــایی ِ کـــــه..
فقط انـدازه ی ِ یکـــــ من جـــا دارد..

10 آبان 92 Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط dordoone ، آبشار ، mahsaa ، نارسيس ، noodle ، yarauf ، فائقه ، farnoush ، سحرافشاری ، آرتمیس ، MAAH ، negar65 ، (گندم) ، aroosak52 ، pink lady ، کاملیا ، عروس خوشحال ، شوکران ، nahiid ، gilas ، tala680067 ، asal2012 ، مولود ، Shaghayegh ، س.م ، *FaRzAnEh* ، yalda.najva ، roz1372 ، ne-gin-00
۱-اسفند-۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-اسفند-۱۳۹۱ ۰۴:۲۷ عصر توسط sun.)
ارسال: #32
اینم تاج من Big Grin

نقل قول
 سپاس شده توسط سحر ایرانی ، ماه چهره ، Farnaziii ، سوگلی جون ، yarauf ، narcissus88 ، عروس خوشحال ، ترنج ، Nazan ، zi zi ، آبشار ، کوزت 65 ، shamim ، Gandom ، samira mz ، دریا73 ، MAAH ، bano70 ، maysi70 ، sadafiii ، فائقه ، farnoush ، noodle ، dordoone ، دفنــــــــه ، ayda ، پری-ناز ، behin ، سحرافشاری ، atrisa33 ، betsabeh ، jine ، F0oRo0uGh ، sadsadsad ، پسته خندون ، ارمیتا ، شیم شیم ، sepide ، Faeze S ، دختر ایرونی ، mahsa sadegh ، asal khano0m ، maral1234 ، خاله قرمزی ، Mahsa B.S ، آرتمیس ، negar65 ، (گندم) ، * رزماري * ، s-nassim ، ell ، aroosak52 ، SaMaa ، مریم2 ، pari joon ، rozban ، neda khanom ، shooka ، ala ، هاله ، Parinaz ، شوکران ، khofte ، mozhi 2 ، nillgoon ، soudi ، baharak7 ، Eros ، Zahraa ، نیکو ، arezo ، arianaz ، yeshil bahar ، Sahba ، s.a.64 ، nirvana-ra ، رها شایسته ، n@f@s ، dream ، مریم بانو ۶۶ ، p@rdiS ، maryamii ، رسپینا63 ، باران 2 ، skyisup92 ، YasAmiR(N) ، khorshid khanoom ، گل پری ، آنديا65 ، shaparak103 ، gilas ، mohadeseh71 ، pegah70 ، niloo.ferraa ، انیلا (anila) ، Neda.M.N ، tala680067 ، سيما ، bimbo ، هانا ، sogoli567 ، گل جان ، سارا خانوم ، nahiid ، khoodka ، asal2012 ، lili91 ، maary69 ، morvaryd ، Shaghayegh ، shagha khoshgele ، کیتی ، RL92 ، صـبا ، eliiiiiiinaz ، Beh.Naz ، parisََA ، lili3d ، shrz ، Lili1369 ، دختر شرقی ، nikiii ، fati.gh ، shirin bano ، پریزاد ، mahrooz ، تك ستاره ، sun daughter ، *FaRzAnEh* ، Oranus ، الی جوجه ، س.م ، شادی.خ ، ناناس ، ملیحه جون ، strawberry ، arghavan99 ، yalda.najva ، تی تی سا ، reyhan-etoiles ، Elahe0098 ، kelopatra ، nil0ufar ، sarakoorani ، roz1372 ، خاله ، sama-ali ، ne-gin-00 ، versteckt ، pari3a ، "nemoune" ، white lily
۳-اسفند-۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ عصر
ارسال: #33

خدایا شکرت
9هفتهHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط سحرافشاری ، farnoush ، فائقه ، yarauf ، ala ، Faeze S ، negar65 ، (گندم) ، aroosak52 ، عروس خوشحال ، شوکران ، gilas ، tala680067 ، sahar1230 ، najmesn ، shirin bano ، *FaRzAnEh* ، sogoli3010 ، kelopatra ، ne-gin-00
  • گروه ژ
۷-فروردين-۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ عصر
ارسال: #34
اینم تاج عروسی من/عروس 15 اسفند91

گفتم: چقدر احساس *تنهایی* می‌کنم …

گفتی: *فانی قریب*

.:: من که نزدیکم (بقره/۱۸۶) ::.

وقتـــــــی دعات قبول میشه Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط مرسده ، toranj ، دریا73 ، saraOnavid ، baran_84 ، negar65 ، (گندم) ، farnoush ، لیلین ، aroosak52 ، عروس خوشحال ، شوکران ، فائقه ، khofte ، maryamtop ، yarauf ، dream ، gilas ، tala680067 ، sahar1230 ، مريمي ، *FaRzAnEh* ، bitasadat ، ne-gin-00
۱۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ صبح
ارسال: #35
عکس تاج عقدم...

و این...

دختر برگ گلم
قدمت روی چشامون.خوش اومدی به زندگی
نقل قول
 سپاس شده توسط rozban ، س.م ، آرتمیس ، mahtab_200560 ، شیم شیم ، farnoush ، pink lady ، negar65 ، عروس خوشحال ، lady-nazy ، فائقه ، yarauf ، gilas ، tala680067 ، sahar1230 ، najmesn ، مريمي ، *FaRzAnEh* ، ne-gin-00
۱۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-فروردين-۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ صبح توسط rozban.)
ارسال: #36

ادامش یه گل پشت سرم می خورد که متاسفانه عکسی از پشت سر ندارم..... Sad
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس شیرازی ، آرتمیس ، شیم شیم ، farnoush ، pink lady ، negar65 ، عروس خوشحال ، marjan.rostami ، فائقه ، gilas ، tala680067 ، sahar1230 ، *FaRzAnEh* ، ne-gin-00
۱۱-فروردين-۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ عصر
ارسال: #37
اینم تاج عروسی منAngel

من در سعادت ابدی, شگفتیهایی زیبا و شادمانیهایی سحرآمیز زندگی میکنم.
کائنات مهربون بخاطر همه ی اتفاقات عااااااااالی که هر روز تو زندگیم رقم میزنی
یه عااااااااااااالمه ممنونNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط farnoush ، negar* ، pari joon ، sahar asal ، narcissus88 ، الی2 ، pink lady ، negar65 ، rozban ، sepide ، Amitis6 ، shaghayegh.aza ، ترانه شب ، ترنج ، samira- s.m ، سحرافشاری ، bahare71 ، دختر ایرونی ، شیم شیم ، دفنــــــــه ، Parinaz ، دریا73 ، شوکران ، annali ، marjan.rostami ، فائقه ، immortal ، bano70 ، دسی ، mozhi 2 ، نارسيس ، پسته خندون ، yarauf ، arianaz ، s.a.64 ، رها شایسته ، birsan ، عسل س ، آنديا65 ، سراب ، shaparak103 ، gilas ، tala680067 ، asal2012 ، Shaghayegh ، صـبا ، نانا جون ، Beh.Naz ، jine ، تك ستاره ، الی جوجه ، س.م ، شادی.خ ، *FaRzAnEh* ، الی جوجو ، strawberry ، نرگس-ابوالفضل ، Fahime ، تی تی سا ، narsis20 ، Lili1369 ، ne-gin-00 ، white lily
۱۱-فروردين-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ عصر
ارسال: #38
تاج دختر عمم ، روز عروسیش مهر 88 ، سه تا دایره بود که دورتادورش نگین داشت و وسطشونم یه چیزی مثل آینه بود

خدایا شکرت..
آرزوی سلامتی , شادی , برکت و خوشبختی برای همه ...
نقل قول
 سپاس شده توسط کاملیا ، negar65 ، samira khosh ، فائقه ، farnoush ، nahiid ، miss star ، سحرافشاری ، gilas ، tala680067 ، *FaRzAnEh* ، ne-gin-00
۱۲-فروردين-۱۳۹۲, ۰۶:۱۲ عصر
ارسال: #39
تاج دوستم ...
[تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" alt="تصویر: [تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" title="تصویر: [تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" />

15 اسفند عقدم بود*خیلی خوش گذشت
پیش به سوی عروسی New2
نقل قول
 سپاس شده توسط lady-nazy ، س.م ، دریا73 ، فائقه ، farnoush ، dordoone ، کاملیا ، سحرافشاری ، gilas ، tala680067 ، saye_roshan88 ، *FaRzAnEh* ، ne-gin-00
۱۶-فروردين-۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ عصر
ارسال: #40
نامزدیمNew2New2New2

خدایا شکرت منم عروس شدمNew1دلم برای شب عروسیم تنگ شده

پیش به سوس قانون جذب خرید خونه 2خوابه...
نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71 ، yarauf ، شوکران ، farnoush ، negar* ، Tinaaa91 ، کاملیا ، فائقه ، gilas ، tala680067 ، Shaghayegh ، س.م ، *FaRzAnEh* ، نازنین امیری ، ne-gin-00
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام