• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

عکس تاجهاتون در روز عروسیتون

۲۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آذر-۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ صبح توسط النا عروس.)
ارسال: #21
RE: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون
این تاج عروسی خواهرم بهمن 90
[تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]

ممنونم خداجونمNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط saghar. ، yeshil bahar ، negar90 ، nadin301 ، kimiasokoot ، maysi70 ، پری-ناز ، betsabeh ، yarauf ، ghazali ، maryamtop ، ترانه شب ، nah@l ، dordoone ، Khanom Tala ، khofte ، Ghazaljoon ، نارسيس ، tala2012 ، س.م ، neda khanom ، gilas ، tala680067 ، eli meli joon ، شادی.خ ، *FaRzAnEh* ، نیلوفر24 ، roz1372 ، ne-gin-00
۱۱-بهمن-۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ عصر توسط nah@l.)
ارسال: #22
این هم تاج من تو عروسیم:
[تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" alt="تصویر: [تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" title="تصویر: [تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" />
[تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" alt="تصویر: [تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" title="تصویر: [تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" />

ممنون از خدا جون ...
نوعروسا همه تلاشتونو بکنید ک زودتر برید خونه خودتون و طعم خوشبختی رو بچشید.New2
نقل قول
 سپاس شده توسط پرستیژ ، elnazi ، samira- s.m ، ghazali ، نارسيس ، آبشار ، dordoone ، khofte ، kimiasokoot ، pink lady ، lady-nazy ، فائقه ، س.م ، mahsa sadegh ، آرتمیس ، ell ، fnbaran ، gilas ، tala680067 ، شادی.خ ، *FaRzAnEh* ، ne-gin-00
۱۸-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-بهمن-۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ صبح توسط ghazali.)
ارسال: #23

قامیل دوستمه...

نمیدونین چقد خوشحال میشم وقتی پیرمرد نگهبونی رو میبینم که شبای سرد از دکه ش بیرون میادو از قابلمه غذاش واسه گربه هایی که دورش جمع شدن غذا میریزه یا خانومی که باقیمونده غذاهاشو تو باغچه میریزه و یه بچه گربه گرسنه تندتند ازون میخوره.(خداوند در قران میفرماید من این موجودات بی زبان رو به شما موجودات زبان دارم میسپارم
نقل قول
 سپاس شده توسط شهرزاد جون ، yarauf ، ندا بالا ، ayda ، elnazi ، sahar asal ، dordoone ، marmar91 ، فائقه ، zhaleh95 ، hoda.1221 ، آرتمیس ، gilas ، tala680067 ، Ghazaljoon ، شادی.خ ، *FaRzAnEh* ، نرگس-ابوالفضل ، roz1372 ، ne-gin-00
  • گروه ژ
۲۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-بهمن-۱۳۹۱ ۰۶:۴۷ عصر توسط ardalanparastoo.)
ارسال: #24
اینم تاجای من اولی حنابندون دومی عروسی. کیفیت اولیه خیلی کمه از رو عکس ،عکس گرفتم.

نقل قول
 سپاس شده توسط dordoone ، marmar91 ، sahar asal ، mahboobe ، elnazi ، negar90 ، فائقه ، سپیده صبح ، بهاردخت ، zhaleh95 ، نارسيس ، آرتمیس ، neda khanom ، nahiid ، *shidrokh* ، gilas ، tala680067 ، sahar1230 ، چشم عسلی ، *FaRzAnEh* ، ne-gin-00
۲۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ عصر
ارسال: #25

اینم تاج من

نیستم خصوصی هامو بخونم
لطفا ناراحت نشین و پیغام نزارین تا ناراحت نشین
نقل قول
 سپاس شده توسط شوکران ، ardalanparastoo ، moni joon ، trustme ، dordoone ، سحر ایرانی ، yarauf ، ghazali ، marmar91 ، sahar asal ، mahsa 66 ، mahboobe ، elnazi ، negar90 ، فائقه ، khofte ، maryam gol ، hoda.1221 ، mahla ، آنديا65 ، نارسيس ، yeshil bahar ، n@f@s ، zhaleh95 ، jine ، marjan.rostami ، ala ، tala2012 ، س.م ، asal khano0m ، آرتمیس ، استاتیرا ، شیم شیم ، neda khanom ، ترانه شب ، pegah 999 ، nahiid ، دریا73 ، SaMaa ، dream ، *shidrokh* ، skyisup92 ، sarah ، nilia ، shaparak103 ، gilas ، semire ، tala680067 ، mati ، khoodka ، asal2012 ، Wild Rose ، Shaghayegh ، Ghazaljoon ، کیتی ، sib_sabz ، تپلو ، Beh.Naz ، lili3d ، m.r ، frad ، shirin bano ، ارکیده سبز ، شادی.خ ، *FaRzAnEh* ، خاله ، roz1372 ، ne-gin-00
۲۲-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-بهمن-۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ عصر توسط saraOnavid.)
ارسال: #26

تاج زنداداش عزیزمممممممممممممممممم

الهی" مرا آن ده که آن به "تصویر: images/smilies/heart.gif

https://www.instagram.com/naviisaa70/

تکنسین داروخانه هستم 
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، شوکران ، maysi70 ، nah@l ، فائقه ، elnazi ، سپیده صبح ، dordoone ، نارسيس ، tala2012 ، آرتمیس ، mahtab_200560 ، mahsa69 ، nahiid ، ayshin ، gilas ، YasAmiR(N) ، tala680067 ، najmesn ، تك ستاره ، س.م ، *FaRzAnEh* ، ne-gin-00
۲۸-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ صبح
ارسال: #27
تاج من Angel

قلب من و تو را پیوند جاودانه مهریست در نهان
************ 12 مهر 91 **************

Heart اینستاگرام: nasiba_collection
نقل قول
 سپاس شده توسط elnazi ، yarauf ، dordoone ، nananijoon ، pink lady ، ayda ، وسعت ، نارسيس ، taraneh aros ، farnoush ، ترانه شب ، setare77 ، آبشار ، دریا73 ، سحرافشاری ، tala2012 ، maral1234 ، آرتمیس ، استاتیرا ، شیم شیم ، ayshin ، n@f@s ، SaMaa ، gilas ، YasAmiR(N) ، tala680067 ، فائقه ، سيما ، asal2012 ، morvaryd ، Shaghayegh ، کیتی ، س.م ، *FaRzAnEh* ، ne-gin-00
۲۸-بهمن-۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #28
اینم تاج من

اين نيز بگذرد....
نقل قول
 سپاس شده توسط pegah91 ، samira mz ، dordoone ، pink lady ، ayda ، وسعت ، نارسيس ، yarauf ، farnoush ، *samira* ، sadsadsad ، zhaleh95 ، آبشار ، فائقه ، سحرافشاری ، atrisa33 ، tala2012 ، آرتمیس ، sajede.a ، شیم شیم ، شوکران ، hoda.1221 ، nahiid ، *shidrokh* ، gilas ، tala680067 ، Shaghayegh ، باران تنها ، س.م ، شادی.خ ، *FaRzAnEh* ، roz1372 ، ne-gin-00
۲۹-بهمن-۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ صبح
ارسال: #29
اینم تاج تلی من
بهمن 91

Heartجايي زيبا تر از خونه ات رو كره ي زمين نيست خدا جونم
نقل قول
 سپاس شده توسط ayda ، kimiasokoot ، نارسيس ، dordoone ، khofte ، farnoush ، betsabeh ، fatmeh banooo ، ariii ، zhaleh95 ، ghasedaak64 ، آبشار ، پسته خندون ، فائقه ، سحرافشاری ، tala2012 ، س.م ، آرتمیس ، شوکران ، dream ، reddream ، gilas ، semire ، tala680067 ، *FaRzAnEh* ، ne-gin-00
۱-اسفند-۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-اسفند-۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ صبح توسط عروس خوشحال.)
ارسال: #30
عروسی خرداد91 Angel ارایشگاه کلاسیک

من در سعادت ابدی, شگفتیهایی زیبا و شادمانیهایی سحرآمیز زندگی میکنم.
کائنات مهربون بخاطر همه ی اتفاقات عااااااااالی که هر روز تو زندگیم رقم میزنی
یه عااااااااااااالمه ممنونNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط shishi ، dordoone ، soudi ، samira mz ، ترنج ، آبشار ، sun ، yarauf ، فائقه ، farnoush ، سحرافشاری ، atrisa33 ، sadsadsad ، Faeze S ، آرتمیس ، ترانه شب ، شوکران ، nahiid ، mozhi 2 ، birsan ، gilas ، tala680067 ، Shaghayegh ، تك ستاره ، الی جوجه ، س.م ، شادی.خ ، *FaRzAnEh* ، ne-gin-00
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام