• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

عکس تاجهاتون در روز عروسیتون

۲۷-فروردين-۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-فروردين-۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ عصر توسط aida.h.)
ارسال: #261
RE: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون
اینم تاج خوشگل من
[تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]

عروسی . 20/ 1/ 95
اتلیه .؟؟؟؟؟
مزون .نیایش
ارایشگاه . نغمه ونگین.(چهره پردازان)
جهیزیه . 80 ٪
خونه . بلاخره ساختش تموم شد
تالار.بهشت
نقل قول
 سپاس شده توسط aramis ، almam ، Anis71 ، همیشه بهار1394 ، hadis sh ، زی+با+مهر= با مهربانی زندگی کن ، atefeatii ، HanaRam ، zozoli ، farzan24 ، Royaiy ، *عروس برفی* ، mahak2 ، beniz ، س.م ، tannaz joon ، erfane67 ، atfe ، nasemma ، نرگس-ابوالفضل ، hengamehh ، heven ، شیما... ، آیتک محمد ، جودی 69 ، فهیمه جون ، farnoush ، samirakarimi ، کیاناز ، Maryam290 ، ضحی جو و و و ن ، paeez1367 ، maaaed ، مرضیه هستم ، نیلوفر24 ، iasi ، محیا96 ، sahba73 ، ronak gh ، nazi96 ، عاشق همسرم ، goli_sh66
۲۸-فروردين-۱۳۹۵, ۱۰:۲۷ صبح
ارسال: #262
اینم تاج من HeartHeartHeart

نقل قول
 سپاس شده توسط admin2 ، hadis sh ، Royaiy ، *عروس برفی* ، beniz ، tannaz joon ، heven ، جودی 69 ، فهیمه جون ، samirakarimi ، کیاناز ، maaaed ، Maryam290
۵-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۴:۳۹ عصر
ارسال: #263

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
السَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَيْن
94/6/4عروس شدم
95/5/5امیرشهریارم به دنیا اومد
نقل قول
 سپاس شده توسط *عروس برفی* ، admin3 ، beniz ، tannaz joon ، atfe ، Royaiy ، نرگس-ابوالفضل ، heven ، شیما... ، جودی 69 ، فهیمه جون ، samirakarimi ، کیاناز ، Maryam290 ، maaaed ، marall
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۴:۰۸ عصر
ارسال: #264
تاجم......94/12/27
نقل قول
 سپاس شده توسط شیرین‌ترین ، almam ، hengamehh ، atefeatii ، پرنسس.م ، مامان گل دخترا ، دلارا ، heven ، sama_6399 ، وحیده64 ، شیما... ، farzan24 ، آیتک محمد ، جودی 69 ، فهیمه جون ، B and I ، *Fariba67* ، samirakarimi ، کیاناز ، مه گل70 ، Maryam290 ، ضحی جو و و و ن ، erfane67 ، چکاوک ، maaaed ، مرضیه هستم ، فرناز طهرانی ، nazi96 ، نرگس-ابوالفضل
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۸:۳۶ صبح
ارسال: #265
اینم تاج عروسیم که از رو فیلم عکس انداختم

خودت را بهتـــر کن
این است همه کاری که برای بهتر کردن جهان میتوانی بکنی
نقل قول
 سپاس شده توسط وحیده64 ، almam ، ماه و تک ستاره ، beniz ، شیما... ، farzan24 ، مامان گل دخترا ، جودی 69 ، hengamehh ، فهیمه جون ، خانوم دکتری ، Royaiy ، heven ، samirakarimi ، کیاناز ، مه گل70 ، Maryam290 ، soha jon ، maaaed ، نیلوفر24 ، عاشق همسرم ، نرگس-ابوالفضل
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۶:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۶:۲۹ عصر توسط mahshad joon.)
ارسال: #266
تاج خوووووووووووووووشگلمLub

94/12/20
نقل قول
 سپاس شده توسط zozoli ، جودی 69 ، mesripoor.66 ، مامان گل دخترا ، فهیمه جون ، sama_6399 ، farnoush ، Royaiy ، heven ، *Fariba67* ، ahoo27 ، samirakarimi ، آذین.. ، کیاناز ، erfane67 ، Maryam290 ، چکاوک ، maaaed ، نیلوفر24 ، نرگس-ابوالفضل
۳۱-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ عصر
ارسال: #267
[تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" alt="تصویر: [تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" title="تصویر: [تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" />

تاجم روز عقدNew2

با من قدم بزن من هوای تو رو نفس میکشم
دست بیار به سمتم از کل دنیا دست میکشم
دلیل بیداریه توی شبهای منن روزای تو
حرفه ای ترین قاب بسته روی لب های منن گوشای تو
نقل قول
 سپاس شده توسط ندا10020 ، *Fariba67* ، hadis sh ، آرزو بانو ، کیاناز ، marziye521 ، Maryam290 ، Royaiy ، mehrban0o0o ، مامان گل دخترا ، maaaed ، نرگس-ابوالفضل
۳۱-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-خرداد-۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ عصر توسط ندا10020.)
ارسال: #268

این تاج عروسی منه دیماه 94

زندگی آب روانی است روان می‌گذرد

آنچه تقدیر من و توست همان می‌گذرد
نقل قول
 سپاس شده توسط samirakarimi ، *Fariba67* ، hadis sh ، hengamehh ، آرزو بانو ، کیاناز ، marziye521 ، Maryam290 ، Royaiy ، mehrban0o0o ، zori ، almam ، ضحی جو و و و ن ، maaaed ، paeez1367 ، yasiyari ، مرضیه هستم ، نیلوفر24 ، موکوشله ، sahba73 ، نرگس-ابوالفضل
۱۰-مرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مرداد-۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ صبح توسط مرکز رنگ مو شیمامحمدزاده.)
ارسال: #269
تاج عروسیم
خریدمش
بعدها بدمش به دخترم

https://www.instagram.com/shima_mohamadzadeh_haircolor/
نقل قول
 سپاس شده توسط almam ، مامان گل دخترا ، yasiyari ، sama-goli ، hadis sh ، A.Bidel ، eli meli joon ، جوجه خوشگله ، nedva ، نرگس-ابوالفضل ، Royaiy ، چکاوک ، ahael ، maaaed ، مرضیه هستم ، نیلوفر24 ، venoos ، heven ، arooose naz ، sogoli jooon ، *نهال* ، طناز 325 ، sahba73 ، ronak gh ، marall ، آرزو بانو ، princess aylar ، sanazjoonn ، sun daughter ، MAR-ZIYE ، shiva.29 ، nazi96 ، Maryam290 ، mmmot ، Fahime ، goli_sh66
۲۳-مرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۳۹ عصر
ارسال: #270
اینم تاج من، خیلی زیبا وپرزرق و برقه ،هر کسی خواست میفروشمش.
نقل قول
 سپاس شده توسط maaaed ، مرضیه هستم ، جوجه خوشگله ، almam ، eli meli joon ، farzan24 ، ahael ، نیلوفر24 ، TOOSHKA ، نرگس-ابوالفضل ، mat ، ایلین1366 ، *pranses* ، Royaiy ، admin2 ، iasi ، heven ، sogoli jooon ، *نهال* ، طناز 325 ، hadis sh ، sahba73 ، ronak gh ، marall ، آرزو بانو ، tateena ، sun daughter ، MAR-ZIYE ، B and I ، roya74 ، Maryam290 ، Alice13 ، کیاناز ، عاشق همسرم ، elahe***jooon ، لومانا ، banoo narges ، golava ، goli_sh66
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام