• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

عکس تاجهاتون در روز عروسیتون

۲-آذر-۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ عصر
ارسال: #251
RE: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون
[تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]

خـــــدایا خودت هوامونو داشته باش...
نقل قول
 سپاس شده توسط aramis ، mohades ، س.م ، tanin1369 ، Anis71 ، hadis sh ، دی بانو ، roshanaa ، *pranses* ، almam ، farnoush ، مرضیه هستم ، mahsa.mohamad ، neda khanom ، روژیار ، ida ، جودی 69 ، Reyhaneh70 ، tannaz ، nila1360 ، Lucy ، Black Velvet ، noora94 ، فائقه ، ღPuZzleღ ، navda93 ، smclassic ، کیاناز ، Royaiy ، .Maryam ، نرگس-ابوالفضل ، *elay* ، zori ، sani.m ، atfe ، Maryam290 ، ضحی جو و و و ن
۱۸-آذر-۱۳۹۴, ۰۷:۲۲ عصر
ارسال: #252

عروس 27 شهریور 1394
ما خوشبخترین زوج روی زمینیم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط samane.omid ، *pranses* ، atefeatii ، فائقه ، Anis71 ، farzd73 ، ღPuZzleღ ، navda93 ، smclassic ، کیاناز ، عروس خوشگل1394 ، س.م ، atfe ، .Maryam ، نرگس-ابوالفضل ، *elay* ، روژیار ، zori ، sani.m ، pichak2014 ، عرفی ملوسک ، ماهی قرمز ، آرزو بانو ، shirin93 ، Maryam290 ، فهیمه جون
۲۸-آذر-۱۳۹۴, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #253
تاجم 100 تومن کرایه کردم

خدایا مگه میشه تو باشی و من تنها بمونم
نقل قول
 سپاس شده توسط nastaran1990 ، ثمین۲۲ ، مامان گل دخترا ، zozoli ، sonia goli ، smclassic ، کیاناز ، Anis71 ، e.b ، فائقه ، eli meli joon ، دی بانو ، nila1360 ، paeez1367 ، raheleh70 ، س.م ، .Maryam ، *elay* ، supernova ، *Fariba67* ، روژیار ، mehrban0o0o ، mina91 ، zori ، sani.m ، almam ، Royaiy ، الهام64 ، atfe ، My dear 90 ، paria khanoom ، عرفی ملوسک ، *عروس برفی* ، ماهی قرمز ، نیلوفر24 ، erfane67 ، nasemma ، Maryam290 ، maaaed ، مرضیه هستم
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۵-دي-۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-اسفند-۱۳۹۴ ۰۹:۰۰ عصر توسط samane74.)
ارسال: #254
تاج خوشـــــــــــگلم که نمونشو کمتر جایی دیدم

باور نمی کنم که هیچگاه خدا به ما بگوید :نه! Lub
خدا سه گزینه دارد:
آری،
باشه ولی الان نه،
و من پیشنهاد بهتری برایت دارم، فقط صبور باش.
نقل قول
 سپاس شده توسط *elay* ، navda93 ، farzan24 ، دی بانو ، نیلوفر24 ، *Fariba67* ، پرنسس.م ، روژیار ، کیاناز ، zozoli ، mina91 ، eli meli joon ، س.م ، jooje soorati ، sani.m ، nila1360 ، almam ، Royaiy ، pichak2014 ، neda khanom ، الهام64 ، paria khanoom ، Melika-K ، *عروس برفی* ، ماهی قرمز ، monaa jooni ، shirin93 ، raha669 ، Maryam290 ، ضحی جو و و و ن ، maaaed ، sahba73 ، mmmot
۲۰-دي-۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۴ ۰۳:۵۷ عصر توسط mehrban0o0o.)
ارسال: #255

اینم عکس تاج ملکه ای من تو روز عروسیم که از سالن مریم رهنما اجارش کردم خیلیییییییی رو موهام قشنگ بود Lub حالا بعدا عکسشو رو موهام براتون میذارم

[تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" alt="تصویر: [تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" title="تصویر: [تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" />

شروع فصل جدید زندگیم 02♥10♥94
آرایشگاه:مریم رهنما عالى بینظیر مثل فرشته ها شدم
آتلیه:دیدنو غيرحرفه اى،همشون كارآموزند
گلفروشی:رزلند عالی
کیک:مجلسی عالى
لباس عروس:عالى
همسرم صدبارم به عقب برگردم باز تورو ببينم عاشقت میشم
نقل قول
 سپاس شده توسط *Fariba67* ، پرنسس.م ، روژیار ، کیاناز ، lovestar ، Barman ، zozoli ، mahboob banoo ، mina91 ، roshanaa ، eli meli joon ، farzan24 ، zori ، shima_24 ، feri feri ، mahdis71 ، س.م ، mina1627 ، jooje soorati ، sani.m ، nila1360 ، (کژال) ، زلزله-71 ، atfe ، جوجه خوشگله ، Royaiy ، neda khanom ، fereshte.t ، shine star ، الهام64 ، نیلوفر24 ، دی بانو ، عرفی ملوسک ، *عروس برفی* ، ماهی قرمز ، نرگس-ابوالفضل ، خاتون جان ، آرزو بانو ، shirin93 ، mahak2 ، Ghazaljoon ، nasemma ، Samira.ssyt ، آیتک محمد ، paeez1367 ، ahael ، sosan:) ، Maryam290 ، soha jon ، ضحی جو و و و ن ، nedva ، maaaed ، مرضیه هستم ، فرناز طهرانی ، mat ، یار پنهان ، sahba73 ، ronak gh ، elahe***jooon ، sanazjoonn ، MAR-ZIYE ، nazi96 ، محیا96 ، white lily ، mmmot ، عاشق همسرم
۱۷-بهمن-۱۳۹۴, ۱۲:۰۲ صبح
ارسال: #256
تاج گل جشن عقدم ، خیلی گشتم تا چیزی که میخوام پیدا کنم ، 40ت از کوچه رفاهی

خواستگارى اول ٩٤/٣/٢٧ ، خواستگارى دوم ٩٤/٧/٧، بله برون ٩٤/٧/٩(شب عيد غدير )
عقد محضرى٩٤/٩/٢٧
جشن عقد٩٤/١٠/٣،آرايشگاه ميترا زنديه، آتليه آرته 
عروسى ٩٦/٦/١
باغ تالار:فانوس
سالن:ويس، شبنم نظيف
آتليه:فراست 
مزون: كارولن
گل:؟ نارسيس

نقل قول
 سپاس شده توسط jooje soorati ، *Fariba67* ، mina91 ، lovestar ، arezoo1984 ، setareh2300 ، mahdis71 ، nila1360 ، آرزو بانو ، navda93 ، دی بانو ، farzan24 ، Royaiy ، admin2 ، pichak2014 ، neda khanom ، fereshte.t ، کیاناز ، مینا جونی ، atfe ، hadis sh ، Dokhtare royaie ، *عروس برفی* ، ماهی قرمز ، M@hsa1370 ، زیبای بی همتا ، mojam ، roshanaa ، yagmur ، س.م ، nasemma ، noora94 ، erfane67 ، Maryam290 ، soha jon ، nedva ، maaaed ، یار پنهان ، sahba73 ، nazi96 ، marjantt ، mmmot ، Fahime
۲۰-بهمن-۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #257
سلام گل دخترا Heart
تاج روز عروسی من Heart، ساده بود ولی من خیلی دوسمش داشتم. New1

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط mahdis71 ، الهام64 ، farzan24 ، (صبا) ، admin2 ، ابی ، setareh2300 ، nila1360 ، seti!i!i ، دی بانو ، heven ، *عروس برفی* ، Royaiy ، نرگس-ابوالفضل ، آرزو بانو ، monaa jooni ، shirin93 ، س.م ، yagmur ، کیاناز ، Maryam290 ، hadis sh ، maaaed ، sanazjoonn
۲۵-بهمن-۱۳۹۴, ۰۸:۲۵ عصر
ارسال: #258

عکس تاجم روی موهام Angel
قبلا عکس خودشو گذاشته بودم اینم عکسش رو موهام
مدلش ملکه ایه خیلی دوسش داشتم Heart
از سالن مریم رهنما اجارش کردم

[تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" alt="تصویر: [تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" title="تصویر: [تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" />

شروع فصل جدید زندگیم 02♥10♥94
آرایشگاه:مریم رهنما عالى بینظیر مثل فرشته ها شدم
آتلیه:دیدنو غيرحرفه اى،همشون كارآموزند
گلفروشی:رزلند عالی
کیک:مجلسی عالى
لباس عروس:عالى
همسرم صدبارم به عقب برگردم باز تورو ببينم عاشقت میشم
نقل قول
 سپاس شده توسط *AVA* ، fereshte.t ، (صبا) ، ایلین1366 ، seti!i!i ، farzan24 ، almam ، همیشه بهار1394 ، nila1360 ، atousa1366 ، دی بانو ، *pranses* ، heven ، roshanaa ، عرفی ملوسک ، ماهی قرمز ، admin2 ، *عروس برفی* ، Royaiy ، roya74 ، M@hsa1370 ، خاتون جان ، نیلوفر24 ، parnianmehr ، س.م ، Ghazaljoon ، nasemma ، آیتک محمد ، کیاناز ، Maryam290 ، soha jon ، ضحی جو و و و ن ، nedva ، maaaed ، مرضیه هستم ، sahba73 ، رویا.بانو ، elahe***jooon ، MAR-ZIYE ، nazi96 ، محیا96 ، zozoli ، mmmot ، عاشق همسرم
۲۲-فروردين-۱۳۹۵, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #259
سلام به همه اینم تاج سه بعدی جاریم روی سرش
عروسیش روز هفتم عید بود

عروس روز عید فطر 93.05.07Heart
---------------------------------
تاریخ شارژ ارادت ما به شما
تا وقتی نفس باقیست اعتبار دارد...
نقل قول
 سپاس شده توسط ستاره**** ، *عروس برفی* ، heven ، farnoush ، Royaiy ، جودی 69 ، فهیمه جون ، همیشه بهار1394 ، شیما... ، tannaz joon ، atfe ، *aylar* ، hengamehh ، کیاناز ، Maryam290 ، nedva
۲۷-فروردين-۱۳۹۵, ۱۰:۱۲ صبح
ارسال: #260
تاج وتور نامزدیم[تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]

آنیسا
نقل قول
 سپاس شده توسط heven ، جودی 69 ، *Fariba67* ، فهیمه جون ، farzan24 ، مامان گل دخترا ، آرزو بانو ، *عروس برفی* ، hengamehh ، beniz ، tannaz joon ، نرگس-ابوالفضل ، شیما... ، آیتک محمد ، farnoush ، کیاناز ، Maryam290 ، maaaed ، (کژال) ، elahe***jooon
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام