• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

عکس تاجهاتون در روز عروسیتون

۲۵-مهر-۱۳۹۴, ۰۷:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-فروردين-۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ عصر توسط paritabestani.)
ارسال: #241
RE: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون
اینم تاج خوشگل من که خیلی دنبالش گشتم که هم سنگ باشه هم مروارید همه تو عروسی عاشقش شدن 50 اجاره میدم
[تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]

[تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]http://nowaroosupload.ir/uploads/14450971801.jpg" alt="تصویر: [تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]http://nowaroosupload.ir/uploads/14450971801.jpg" title="تصویر: [تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]http://nowaroosupload.ir/uploads/14450971801.jpg" />

عروسی :  1394/6/25
تشریفات رنسانس:خوب
آرایشگاه پارسانا:خوب اما خیلی بهتره میتونست باشه
اتلیه کلاسیک : کلیپ و عکس خوب
باغ کلاسیک :خوب
مزون صبا:لباس زیبا اخلاق بد
1بهمن 96 روزی که مامان شدمتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط نارنيا ، دی بانو ، tala680067 ، مرضیه هستم ، س.م ، Anis71 ، مامان گل دخترا ، کیاناز ، Royaiy ، nila1360 ، ماه وش ، farzan24 ، My dear 90 ، HP_22 ، آرزو بانو ، Barman ، fahim.s ، jo0jo0 ، nasti ، Ghazaljoon ، ne-gin-00 ، raheleh70 ، فرشته ی نجات ، (کژال) ، نیلوفر24 ، فائقه ، علی جون ، almam ، Reyhaneh70 ، Black Velvet ، heven ، eli meli joon ، atfe ، prancess kocholo ، sahba73 ، navda93 ، الهام64 ، موکوشله ، mahak2 ، Maryam290 ، فرناز طهرانی
۲۷-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۱۴ صبح
ارسال: #242
اینم از تاج من

خداروشکر

من دوباره برگشتممممممممممتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط HP_22 ، mahya .kh ، Anis71 ، atefeatii ، آرزو بانو ، e.b ، A.Bidel ، مرضیه هستم ، hani moon ، دی بانو ، zori ، Barman ، fahim.s ، Royaiy ، nila1360 ، ne-gin-00 ، raheleh70 ، missL ، فرشته ی نجات ، چشم خوشگله عششقم ، (کژال) ، فائقه ، دختر ایرونی ، Reyhaneh70 ، Black Velvet ، ماه وش ، sam1367 ، heven ، tala680067 ، maahboobeh ، zozoli ، نیلوفر24 ، آذین.. ، navda93 ، mashaza ، الهام64 ، Maryam290
۲۷-مهر-۱۳۹۴, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #243
تاج من سالن چهره ها ی تبریز
120 تومن کرایه کردم

مربی رقصم (تبریز ) هر کی خواست پی ویم پیغام بده تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط jooje soorati ، رزز ، Anis71 ، fatemeh.91 ، farzan24 ، دی بانو ، zori ، *pranses* ، آرزو بانو ، hadis sh ، fahim.s ، Royaiy ، nasti ، nila1360 ، samane.omid ، ahael ، پاریس ، ne-gin-00 ، Love B ، Barman ، roya74 ، (کژال) ، فائقه ، almam ، nasrin khanumi ، Reyhaneh70 ، B and I ، Pishi pishi ، Black Velvet ، heven ، tala680067 ، sahba73 ، navda93 ، الهام64 ، Ghazaljoon ، آیتک محمد ، Maryam290 ، dyantswda
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۲-آبان-۱۳۹۴, ۰۳:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-آبان-۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ عصر توسط لیلی ممل.)
ارسال: #244
مدل تاج بندهWink رایگان در اومد با لباس عروسم.

کیاراد و کیارش دوتا عشق کوچولو که ۲۶ مهر منو عاشق تر کردن.
لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ
نقل قول
 سپاس شده توسط *elay* ، س.م ، فهیمه جون ، مامان گل دخترا ، nila1360 ، ne-gin-00 ، nasemma ، Royaiy ، Reyhaneh70 ، Black Velvet ، مه گل70 ، فائقه ، ماه وش ، دی بانو ، heven ، tala680067 ، eli meli joon ، محی123 ، نارنيا ، navda93 ، شیوا خانمی ، neda khanom ، الهام64 ، HanaRam ، roshanaa ، erfane67 ، Maryam290 ، nedva ، مرضیه هستم ، MAR-ZIYE
۲۰-آبان-۱۳۹۴, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #245
http://nowaroosupload.ir/uploads/14472606621.jpg
آرایشگاه زهره مشهد
نقل قول
 سپاس شده توسط Anis71 ، farzan24 ، فائقه ، Barman ، nahid3 ، س.م ، Royaiy ، heven ، tala680067 ، navda93 ، Maryam290
۲۷-آبان-۱۳۹۴, ۰۲:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ عصر توسط admin2.)
ارسال: #246

تاج حنابندونم .کرایه 70 تومن

تاجم شب عروسی . 100 کرایه

در حال جدایی ....
نقل قول
 سپاس شده توسط farnoush ، رهـــــا ، دی بانو ، مرضیه هستم ، heven ، Royaiy ، farzan24 ، tala680067 ، eli meli joon ، محی123 ، nasemma ، almam ، nafizad ، Reyhaneh70 ، navda93 ، raheleh70 ، الهام64 ، Maryam290 ، MAR-ZIYE
۲۸-آبان-۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ صبح
ارسال: #247
تاج خوشگلم که از ارایشگاه گرفتمAngel

جشن عقد :❤ 91/12/11 ❤
عروسی :❤ 94/6/9 ❤
پگاه دیگه بابا ندارهتصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
 سپاس شده توسط tala680067 ، دی بانو ، محی123 ، e.b ، farzan24 ، آرزو بانو ، nasemma ، almam ، Reyhaneh70 ، navda93 ، Maryam290
۲۹-آبان-۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ عصر
ارسال: #248

تاریخ عروسی: یکی از روزهای خوب شهریور 94
آرایشگاه: آرایشگاه گل آرا
آتلیه: آتلیه مــایـــن
تالار و باغ: باغ تالار قصر پارسیان (شرق تهران)
"ألا بذكر الله تطمئن القلوب‌"
نقل قول
 سپاس شده توسط farzan24 ، زیبای زیبا ، دی بانو ، فهیمه جون ، نیلوفر24 ، Barman ، nila1360 ، آذین.. ، س.م ، Anis71 ، خانوم دکتری ، nasemma ، mohades ، almam ، کیاناز ، samane74 ، niyan ، ida ، جودی 69 ، mehrban0o0o ، Reyhaneh70 ، مهتاب69 ، Lucy ، فائقه ، Royaiy ، ღPuZzleღ ، navda93 ، raheleh70 ، shirin93 ، Maryam290 ، مرضیه هستم
۲۹-آبان-۱۳۹۴, ۰۸:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آبان-۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ عصر توسط ladysamane.)
ارسال: #249

من تاجم رو با سرویس عروسیم که مروارید بود ست کردم. لباسمم خیلی کم مروارید کار شده بود.

در ضمن تاجم رو دوست خوب نوعروسیم نرگس جون برام درست کرد.

شهریور 92 نامزدی
مهر 92 عقد
مهر 94 عروسی
آبان 97 ... تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط فهیمه جون ، farzan24 ، hadis sh ، Barman ، دی بانو ، nila1360 ، س.م ، Anis71 ، almam ، farnoush ، neda khanom ، ida ، جودی 69 ، Reyhaneh70 ، Lucy ، Black Velvet ، فائقه ، ღPuZzleღ ، navda93 ، کیاناز ، Royaiy ، atfe ، .Maryam ، *elay* ، روژیار ، sani.m ، pichak2014 ، mogeabi ، الهام64 ، erfane67 ، Maryam290 ، lili***
۳۰-آبان-۱۳۹۴, ۰۳:۰۶ عصر
ارسال: #250

قیمت یادم نمی یاد ولی زیر 100 بود خیلیم براق بود از امامزاده حسن خریدم

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
 سپاس شده توسط mehrban0o0o ، آذین.. ، nila1360 ، س.م ، farzan24 ، آرزو بانو ، Anis71 ، hadis sh ، عطارد ، *pranses* ، almam ، farnoush ، neda khanom ، samane74 ، ida ، جودی 69 ، Reyhaneh70 ، roya74 ، Lucy ، Black Velvet ، دی بانو ، فائقه ، Royaiy ، ღPuZzleღ ، navda93 ، raheleh70 ، smclassic ، کیاناز ، mah.sa ، atfe ، .Maryam ، نرگس-ابوالفضل ، *elay* ، روژیار ، *Fariba67* ، shima_24 ، sani.m ، (کژال) ، B and I ، pichak2014 ، الهام64 ، Maryam290 ، ضحی جو و و و ن ، فرناز طهرانی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام