• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

عکس تاجهاتون در روز عروسیتون

۲۶-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ صبح
ارسال: #11

RE: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون
اینم عکس تاج من برا مراسم نامزدی
موهامم پوستیژه
حذفش نکردم

[تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]

من مهتابم
دختری از سرزمین ماه تابان

خدایا دختر کوچولوی من یه فرشته س مراقب سلامتیش باش
نقل قول
 سپاس شده توسط farnoush ، paeizi ، immortal.e ، golshana ، sd3 ، پری-ناز ، ghazali ، سحرافشاری ، kimiasokoot ، HiddenBride ، arous ، ملورین ، ترنج ، maryam_gri ، dordoone ، شکیبا ، zamin safe ، 3peed ، آرتمیس ، tala2012 ، فریر ، gilas ، یگانه** ، tala680067 ، sahar1230 ، پریزاد ، س.م ، *FaRzAnEh* ، 3aman goli ، ne-gin-00 ، Maryam290
۲-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-آذر-۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ صبح توسط arous.)
ارسال: #12
اینم عکس تاج من ...ببخشید که کیفیت عکس پایینه چون از روی شاسی عکس گرفتم هنوز عکسهام به دستم نرسیده

نقل قول
 سپاس شده توسط بتیس ، پری-ناز ، shania ، samira- s.m ، sd3 ، Saghi ، ملورین ، ترنج ، maryam_gri ، ghazali ، farnoush ، kimiasokoot ، paeizi ، Fahime 70 ، moni joon ، dordoone ، Shaghayegh ، آرتمیس ، نارسيس ، tala2012 ، س.م ، gilas ، tala680067 ، فائقه ، شادی.خ ، *FaRzAnEh* ، 3aman goli ، الی جوجو ، ne-gin-00 ، Maryam290
۸-آذر-۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ عصر
ارسال: #13

نقل قول
 سپاس شده توسط فرنازى ، n@f@s ، پری-ناز ، betsabeh ، بتیس ، HiddenBride ، hoda.1221 ، کاملیا ، ملورین ، ghazali ، مولود ، zamin safe ، machuli ، yeshil bahar ، زن باران (مهتاب65) ، nah@l ، Ghazaljoon ، آرتمیس ، hkhnasab ، saghar. ، پسته خندون ، ترانه شب ، سيما ، نارسيس ، س.م ، reddream ، gilas ، tala680067 ، خوشگل خانم ، sahar1230 ، parisََA ، Beh.Naz ، شادی.خ ، *FaRzAnEh* ، 3aman goli ، mah.sa ، bitasadat ، reyhan-etoiles ، Elahe0098 ، نازنین امیری ، laleh paeezi ، roz1372 ، ne-gin-00 ، Maryam290
  • گروه ژ
۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-آذر-۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ عصر توسط mahsa.k.)
ارسال: #14
اینم کلاه من واسه نامزدیم
http://nowaroosupload.ir/uploads/13541885521.jpg

زن شاد،
زنی نیست که هیچگونه نگرانی ندارد ،

زن شاد،
زنی است که نگرانی دارد،

ولی نمی‌گذارد نگرانی‌ها او را شکست دهند
نقل قول
 سپاس شده توسط ayda ، دسی ، پری-ناز ، maryam_gri ، pari joon ، بتیس ، dordoone ، sd3 ، shania ، kimiasokoot ، HiddenBride ، Miriam ، farnoush ، کاملیا ، ملورین ، ghazali ، مولود ، zamin safe ، yeshil bahar ، Ghazaljoon ، آرتمیس ، سيما ، نارسيس ، آنديا65 ، gilas ، semire ، tala680067 ، asal2012 ، پریزاد ، تك ستاره ، *FaRzAnEh* ، 3aman goli ، yalda.najva ، #neda# ، nil0ufar ، ne-gin-00 ، Maryam290
۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۵:۳۱ عصر
ارسال: #15

خدایا شکرتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط pari joon ، بتیس ، dordoone ، sd3 ، shania ، سپیده صبح ، آترين ، kimiasokoot ، HiddenBride ، moni joon ، Miriam ، farnoush ، مولود ، کاملیا ، دریا73 ، ملورین ، a_r_e_z_oo ، لیزا ، safoura ، ghazali ، yeshil bahar ، madely ، nah@l ، Khanom Tala ، pishi_gogoli ، Ghazaljoon ، آرتمیس ، نارسيس ، س.م ، yagmur ، فریر ، gilas ، یگانه** ، tala680067 ، najmesn ، Beh.Naz ، mahrooz ، *FaRzAnEh* ، pichak2014 ، ملیحه جون ، 3aman goli ، Fahime ، nil0ufar ، roz1372 ، ne-gin-00 ، Maryam290
۱۰-آذر-۱۳۹۱, ۰۴:۴۴ عصر
ارسال: #16
تاج من جشن عقدم Heart

[تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" alt="تصویر: [تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" title="تصویر: [تصویر: عکس تاجهاتون در روز عروسیتون ]" />

حس خوبیه: وقتی سرش شلوغه و یه دفعه بی هوا بر میگرده بهت میگه:
محض اطلاع,حواسم بهت هست
منو پسر قشنگم رایان 34 هفتست مونس همیم Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط kimiasokoot ، paeizi ، pari joon ، پری-ناز ، دسی ، farnoush ، کاملیا ، yarauf ، narcissus88 ، sd3 ، ملورین ، n@f@s ، safoura ، ghazali ، zamin safe ، yeshil bahar ، madely ، زن باران (مهتاب65) ، atrisa33 ، khofte ، آرتمیس ، saghar. ، نارسيس ، tala2012 ، س.م ، gilas ، یگانه** ، tala680067 ، فائقه ، najmesn ، asaliii ، Beh.Naz ، leila71 ، *FaRzAnEh* ، Fahime ، BaHar joni ، ne-gin-00 ، Maryam290
۱۳-آذر-۱۳۹۱, ۰۴:۴۹ عصر
ارسال: #17

عروسی خواهرم.سال 89.بجای تاج این گلو زد Cool

مام رفتیم تو رژیم...قد 159...وزن 74
تا 1 تیر 3 کیلو...پپیش به سوی 71Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط کاملیا ، sd3 ، پری-ناز ، ملورین ، ghazali ، zamin safe ، Khanom Tala ، nah@l ، آرتمیس ، saghar. ، نارسيس ، tala2012 ، fnbaran ، gilas ، tala680067 ، فائقه ، asal2012 ، parisََA ، دختر برفی ، *FaRzAnEh* ، ne-gin-00
۱۸-آذر-۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ صبح
ارسال: #18
نقل قول
 سپاس شده توسط n@f@s ، مرمر.الف ، ayda ، zhaleh95 ، Miriam ، پری-ناز ، paeizi ، hoda.1221 ، hava ، کاملیا ، b@H@r ، ghazali ، Khanom Tala ، دسی ، samira- s.m ، atish ، atrisa33 ، golbarg7111 ، khofte ، pishi_gogoli ، Ghazaljoon ، آرتمیس ، hkhnasab ، mahboobe ، نارسيس ، س.م ، neda khanom ، sajede.a ، استاتیرا ، فریر ، angelmaryam ، nanaz ، nahiid ، baran_68 ، sarah ، آنديا65 ، shaparak103 ، gilas ، masoumeh.p ، Far.far.far ، شیم شیم ، Neda.M.N ، tala680067 ، هانا ، چشم عسلی ، parisََA ، rimah ، نوعروس68 ، *ReiHaNe* ، مريمي ، MaAah ، aannaa ، شایلی 68 ، شادی.خ ، *FaRzAnEh* ، sogoli3010 ، mah.sa ، نیلوفر24 ، نازنین امیری ، laleh paeezi ، nil0ufar ، roz1372 ، ne-gin-00 ، "nemoune"
۲۰-آذر-۱۳۹۱, ۰۷:۵۶ عصر
ارسال: #19
من هنوز عکسامو نگرفتم، می دونم زیاد واضح نیست Embarrased
نقل قول
 سپاس شده توسط ghazali ، farnoush ، HiddenBride ، maryam gol ، samira mz ، hoda.1221 ، آبشار ، پری-ناز ، dordoone ، kimiasokoot ، الیناز ، مولود ، zamin safe ، maryamtop ، yarauf ، pari joon ، ندا. ، sd3 ، paeizi ، saghar. ، negar90 ، madely ، ترنج ، betsabeh ، AfaMtiImaR ، بارووووون ، eli_ali ، atish ، nah@l ، نارسيس ، Khanom Tala ، روشا ، sadsadsad ، Ghazaljoon ، maneli ، mahboobe ، sajede.a ، nahiid ، arezo ، fnbaran ، آنديا65 ، gilas ، tala680067 ، sahar1230 ، چشم عسلی ، باران تنها ، شادی.خ ، *FaRzAnEh* ، swallowjk ، ملیحه جون ، zahre_asal ، aroose_khorshid ، laleh paeezi ، nil0ufar ، BaHar joni ، roz1372 ، ne-gin-00
۲۳-آذر-۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ صبح
ارسال: #20
اینم عکس تاج من

13 آبان عروس شدم همه چی عالی بود
چه بی انتهاست قصر عشق تو و من چه خوشبختم از اینکه اینجا هستم ، در کنار تو تویی که برایم از همه چیز بالاتری و از همه کس عزیزتری
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، dordoone ، sd3 ، paeizi ، hava ، پری-ناز ، hoda.1221 ، saghar. ، yeshil bahar ، negar90 ، kimiasokoot ، Pegi ، betsabeh ، ghazali ، ترانه شب ، بارووووون ، shania ، nah@l ، Khanom Tala ، zhaleh95 ، mahboobe ، نارسيس ، س.م ، neda khanom ، sajede.a ، gilas ، tala680067 ، sahar1230 ، چشم عسلی ، شادی.خ ، *FaRzAnEh* ، hayahoo ، laleh paeezi ، ne-gin-00
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام