• مرضیه محمدی
  • نسیم عقیلی

عکس تاتو و هاشور ابرو ( فقط عکس + آدرس+قیمت)

۱۱-مهر-۱۳۹۵, ۰۲:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مهر-۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ عصر توسط مزدا.)
ارسال: #21
RE: عکس تاتو و هاشور ابرو ( فقط عکس + آدرس+قیمت)
(۱۱-مهر-۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ صبح)*نهال* نوشته است:  
(۱۷-شهريور-۱۳۹۵ ۰۹:۰۰ عصر)افتابگردون نوشته است:  منم دلم میخواد عکس بزارم ولی چه جوری کمک کنین به من HuhHuhHuhCrying

عزیز دلم من اینجا توضیح دادم
امیدوارم ک تونسته باشم کمکی کرده باشم
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A2%D9...pid7083982

نهال جون مرسی منم یاد گرفتم ارایشگاه:: سلاطین قیمت ۳۰۰ از قبل تاتو نداشتم

[تصویر: عکس تاتو و هاشور ابرو ( فقط عکس + آدرس+قیمت)]
نقل قول
 سپاس شده توسط *نهال* ، ma ab ، هولیا ، نرگس-ابوالفضل ، hadis sh ، fatima66 ، golava ، کیاناز
۱۲-مهر-۱۳۹۵, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #22
بچه های عزیز اینجا تاپیک عکس فقط لطفا به موضوع تاپیک توجه کنید IdeaIdea
نقل قول
 سپاس شده توسط *نهال*
۱۲-مهر-۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #23
اینم از تاتوی مامانم از قبل تاتوداشت که خیلی کمرنگ شده بود مدلشو عوض کردن
سالن سلاطین قیمت ۳۵۰ چون از قبل تاتو داشت وگرنه ۳۰۰ ترمیم ۵۰
نقل قول
 سپاس شده توسط *نهال* ، پسرم حسين. ، valeh ، هولیا
  • اساطیر
  • تقی زاده
۵-آبان-۱۳۹۵, ۰۹:۳۸ صبح
ارسال: #24
هاشور ابروى خودم پیش خانوم سایه الهى
نقل قول
 سپاس شده توسط آرزو بانو ، Paria khanoom95 ، iasi ، (*ســارا*) ، hadis sh ، almam ، faeze24 ، کیاناز ، كتي خانم ، negarjooni ، heven
۲۸-آذر-۱۳۹۵, ۰۹:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-آذر-۱۳۹۵ ۰۹:۲۸ عصر توسط دختر اسفند..)
ارسال: #25
سلام
هاشورمن همین یه ساعت پیشBig Grin
رنگش گف روشن میشه
قیمتش،360
تتو کار بهار
این قبل
این بعد

Instagram:@galleryahu
نقل قول
 سپاس شده توسط baharmehr ، shah navaz ، زیبای خیلی خفته ، فرگلی ، almam ، hoda.mmmm ، gole sorkh ، آترين ، پری سیما 89 ، اوریانا6969 ، hadis sh ، B and I ، mintime ، @زهرا@ ، کیاناز ، negarjooni
۱۳-بهمن-۱۳۹۵, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #26
بعد از یکسال دوباره رفتم پیش سایه جون و ابروهامو هاشور زدم
کارشون عالیه
برای ترمیم از من 400 گرفت
ولی اگه کسی اولین بارش باشه 850 میگیره

نقل قول
 سپاس شده توسط *كيانا* ، B and I ، fereshte.t ، Paria khanoom95 ، فرگلی ، hadis sh ، Royaiy ، fatemeh amiri ، کیاناز ، Miss.mari ، كتي خانم ، Alice13 ، heven ، پروانه ابریشم ، Honey.M
۲۲-اسفند-۱۳۹۵, ۰۹:۳۱ صبح
ارسال: #27
[تصویر: عکس تاتو و هاشور ابرو ( فقط عکس + آدرس+قیمت)]" alt="تصویر: [تصویر: عکس تاتو و هاشور ابرو ( فقط عکس + آدرس+قیمت)]" title="تصویر: [تصویر: عکس تاتو و هاشور ابرو ( فقط عکس + آدرس+قیمت)]" />
عکس هاشور ابروهای من که دیشب انجام دادم خانومی که برام انجام داد دلش سوخت که من 6 ماه پیش بابت خرابکاری خانم شبنم حاجیان در سالن رخ 630 هزار توومان پرداخت کرده بودم به خاطر همین 200 ازم گرفتم در صورتیکه قیمتش 400 هست عکس خرابکاری خانم حاجیان با کلی ادعا و مشتری رو هم براتون میذارم ببینید توروخدا اینجا نرید اینقدر وقیح هستند که اصلا گردن نمیگیرن
[تصویر: عکس تاتو و هاشور ابرو ( فقط عکس + آدرس+قیمت)]" alt="تصویر: [تصویر: عکس تاتو و هاشور ابرو ( فقط عکس + آدرس+قیمت)]" title="تصویر: [تصویر: عکس تاتو و هاشور ابرو ( فقط عکس + آدرس+قیمت)]" />

عروس خااانوما لباس عروسم رو خیلی خیلی مناسب به قیمت 550 هزار تومان میفروشم(تاپیک اجاره و فروش لباس عروس ارزان)
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، negarjooni
۲۲-تير-۱۳۹۶, ۰۶:۱۸ عصر
ارسال: #28
تصویر: ./uploads/201707/post_104336_1499957295_776e1ce0abfa033a1ab652242624de20.attach

نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۱۱ عصر توسط كتي خانم.)
ارسال: #29
لبام که پیش سایه الهى ماکیاژ(یا همون هاشور رژلب) رو ترمیم کردم كه الان از يوسف آباد رفتن زعفرانيه
قيمت:٦٥٠
عکس قبل سمت چپ عکساى بعد سمت راست
تصویر: ./uploads/201707/post_52401_1500979062_63e748a1da1c97f011052498fabb3a65.attach

من خيلي با احساسم ولي يادت نره تنفرم يه حسه
نقل قول
 سپاس شده توسط Paria khanoom95 ، کیاناز ، شکوفه سفید ، Aban Mahii ، heven ، pooooooneh ، دختر اسفندی
۴-بهمن-۱۳۹۶, ۱۰:۵۸ صبح
ارسال: #30
 تصویر: ./uploads/201801/post_110293_1516778923_78970ec853703a246c41b15a46f0ac63.attachتصویر: ./uploads/201801/post_110293_1516778928_af4e62d2221b6452cdbde72cf11734c3.attach
نقل قول
 سپاس شده توسط ثمین دادفر ، parmin.ab
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام