• هیژا
  • نسیم عقیلی

عکس تاتو و هاشور ابرو ( فقط عکس + آدرس+قیمت)

۶-تير-۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-تير-۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ صبح توسط Black Velvet.)
ارسال: #1

عکس تاتو و هاشور ابرو ( فقط عکس + آدرس+قیمت)
سلام نوعروس ها Heart
این هم تاپیکی که فقط عکس تاتو و هاشور ابروهاتون رو بزارید Heart

لطفا قوانین رو رعایت بفرمایید New1

1) فقط عکس
2) عکس هاتون سایزش مناسب باشه ، نه بزرگ نه خیلی کوچیک
3) درج آدرس ( اسم سالن یا اسم آرایشگر )
4) درج قیمت

با تشکر از توجه شما
نقل قول
 سپاس شده توسط Paria khanoom95 ، zozoli ، عروس گل بهار ، تكتم ، fani94 ، shiftehh ، nonoo ، niloo khanoom ، SaBooRa ، fafar :) ، secret ، دریا 34 ، Sahara.n ، دلارا ، پاریس ، zoya65 ، tala680067 ، hiva73 ، فائقه ، TOOSHKA ، sani.m ، لیلین ، "shana" ، A.Bidel
۶-تير-۱۳۹۴, ۰۲:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-تير-۱۳۹۴ ۰۸:۳۹ صبح توسط تكتم.)
ارسال: #2
RE: عکس تاتو و هاشور ابرو ( فقط عکس + آدرس+قیمت)
سلام ، من تاپیک رو شروع میکنم
نام هاشورکارم:سایه الهى (آدرس : یوسف آباد)
قیمت : ٤٥٠
عکس
عکس قبلم
[تصویر: عکس تاتو و هاشور ابرو ( فقط عکس + آدرس+قیمت)]
این عکس چند ماه پیشم که ابروم چربه
اینم عکس الانم بعد از گذشت ٥-٦ ماه

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط *الهه* ، لوسی ، رونیا بانو ، nila1360 ، nasemma ، fani94 ، mahdiye ، س.م ، عروس گل بهار ، leilalibra1992 ، * آسمان * ، فهیمه جون ، shiftehh ، eli meli joon ، miss bride ، heven ، fereshte.t ، دلارا ، ati_22 ، مامان پریا نازی ، zahra_as ، niloo khanoom ، Paria khanoom95 ، كتي خانم ، parastooyeamin ، Hassti ، Royaiy ، نارنيا ، فرشته ی نجات ، samane.omid ، SaBooRa ، شادی.خ ، دختر اسفندی ، fafar :) ، secret ، دریا 34 ، re.ha ، الهه 1988 ، Sahara.n ، kitty ، mahak2 ، elir ، fateme22 ، Naceem ، پاریس ، maryamereza ، sefid barfy ، ♥ممول♥ ، Mahsarafia ، zibagool ، ملكه ى زيبايى ، tala680067 ، ملکه93 ، hiva73 ، fatima66 ، شادشاد ، عروس شیرازی ، انیا اشپز کوچولو من ، eliii8 ، asalii ، prancess kocholo ، مامان آرشام ، janan joon ، arasbaran ، fatima.s ، mmot ، Amene joon ، helma12 ، sani.m ، hoda joon ، versteckt ، * رها * ، لیلین ، آرزو گلی ، naziDli69 ، B and I ، سراب ، ریان ، meli joon ، Tati Beauty ، nahid90 ، سيم سيم. ، 3lena ، MEMOOOL ، nafas-m ، Sajam ، A.Bidel ، fati-bala ، زورو ، smclassic ، memol1367 ، کیاناز ، آدریانا20 ، 136383 ، mshj
۶-تير-۱۳۹۴, ۰۷:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-بهمن-۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ صبح توسط admin2.)
ارسال: #3
سلام دوستان
خوشحالم این پیج باز شده و میتونه کمک خیلی خوبی باشه در انتخاب هاشورکار

هاشورکار: خانم سایه الهی

[تصویر: عکس تاتو و هاشور ابرو ( فقط عکس + آدرس+قیمت)] [تصویر: عکس تاتو و هاشور ابرو ( فقط عکس + آدرس+قیمت)]

هیچ آرایشی شخصیت زشت را نمی پوشاند !
نقل قول
 سپاس شده توسط eli meli joon ، miss bride ، heven ، nasemma ، fani94 ، fereshte.t ، دلارا ، رونیا بانو ، س.م ، مامان پریا نازی ، niloo khanoom ، Paria khanoom95 ، nila1360 ، smclassic ، كتي خانم ، parastooyeamin ، Hassti ، نارنيا ، mahdiye ، Royaiy ، فرشته ی نجات ، samane.omid ، SaBooRa ، fafar :) ، secret ، re.ha ، Sahara.n ، lovelygirl ، elir ، fateme22 ، پاریس ، maryamereza ، ♥ممول♥ ، Mahsarafia ، zibagool ، ملكه ى زيبايى ، tala680067 ، سعیده موشی ، ملکه93 ، hiva73 ، fatima66 ، شادشاد ، عروس شیرازی ، انیا اشپز کوچولو من ، asalii ، prancess kocholo ، مامان آرشام ، janan joon ، Paramour ، arasbaran ، fatima.s ، mmot ، Amene joon ، sani.m ، hoda joon ، versteckt ، لیلین ، آرزو گلی ، فهیمه جون ، naziDli69 ، B and I ، سراب ، تكتم ، Tati Beauty ، سيم سيم. ، 3lena ، **خانوم کوچولو** ، A.Bidel ، زورو ، کیاناز ، آدریانا20
  • پیانو
  • گروه ژ
۷-تير-۱۳۹۴, ۱۰:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-بهمن-۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ صبح توسط admin2.)
ارسال: #4
این عکس ٣ سال پیشم هستش که از تو آلبوم پیدا کردم بدون هاشور و تتوى رژلب

هاشور ابرو : سایه الهى ، یوسف آباد

هاشور ابروم بعد از گذشت یکسال و سه ماه

من خيلي با احساسم ولي يادت نره تنفرم يه حسه
نقل قول
 سپاس شده توسط سوسن 66 ، Paria khanoom95 ، shiftehh ، Hassti ، mojam ، fani94 ، نارنيا ، Royaiy ، فرشته ی نجات ، samane.omid ، دلارا ، SaBooRa ، nasemma ، fafar :) ، secret ، re.ha ، Sahara.n ، س.م ، bahare jan ، فهیمه جون ، elir ، fateme22 ، Naceem ، fereshte.t ، پاریس ، maryamereza ، nila1360 ، sana-8201 ، ملكه ى زيبايى ، tala680067 ، سعیده موشی ، ملکه93 ، hiva73 ، fatima66 ، شادشاد ، leila71 ، عروس شیرازی ، eliii8 ، asalii ، prancess kocholo ، مامان آرشام ، janan joon ، arasbaran ، fatima.s ، mmot ، Amene joon ، sani.m ، hoda joon ، versteckt ، لیلین ، آرزو گلی ، naziDli69 ، سراب ، تكتم ، Tati Beauty ، nahid90 ، سيم سيم. ، (*ســارا*) ، **خانوم کوچولو** ، Sajam ، A.Bidel ، زورو ، کیاناز
۷-تير-۱۳۹۴, ۰۲:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۱۰ عصر توسط كتي خانم.)
ارسال: #5
عکس هاشور رژلبم مربوط به ١١ ماه پیش
هاشورکار : سایه الهى
Insta:sayeh.micropigmentation
عکس قبل از هاشور رژلبم

و این هم عکس الانم بعد از گذشت ١١ ماه

من خيلي با احساسم ولي يادت نره تنفرم يه حسه
نقل قول
 سپاس شده توسط ♥ممول♥ ، fani94 ، nasemma ، Paria khanoom95 ، دختر اسفندی ، fafar :) ، arezoo.migo ، secret ، دریا 34 ، re.ha ، تكتم ، Sahara.n ، shiftehh ، س.م ، zozoli ، sApari ، dokhtare69 ، mojam ، شادی.خ ، فهیمه جون ، mahak2 ، elir ، fateme22 ، Naceem ، samane.omid ، miss bride ، *Leila* ، پاریس ، میدیا ، nila1360 ، نارنيا ، ملكه ى زيبايى ، tala680067 ، سعیده موشی ، ملکه93 ، hiva73 ، 'گیلگیلی ، nadiyaaa ، 1shima ، prancess kocholo ، مامان آرشام ، janan joon ، arasbaran ، fatima.s ، znm1365 ، mmot ، sima 22 ، Amene joon ، bahare jan ، sani.m ، hoda joon ، versteckt ، لیلین ، whmahboobe ، آرزو گلی ، naziDli69 ، TiTi 92 ، Alice13 ، سراب ، mim mim ، Tati Beauty ، آوا 93 ، 3lena ، yagmur ، My dear 90 ، Sajam ، A.Bidel ، زورو ، روکسانا ، عروس موشی ، 136383
۸-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-بهمن-۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ صبح توسط admin2.)
ارسال: #6
هاشور کار سایه الهى
یوسف آباد

قیمت : ٤٥٠

عکس بلافاصله بعد از هاشور

عکس هاشور بعد از ٦ ماه

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط پاریس ، sara619 ، fani94 ، maryamereza ، تكتم ، nila1360 ، فرشته ی نجات ، sefid barfy ، ♥ممول♥ ، س.م ، گلاره71 ، nasemma ، كتي خانم ، Mahsarafia ، Paria khanoom95 ، ملكه ى زيبايى ، tala680067 ، سعیده موشی ، Sahara.n ، ملکه93 ، hiva73 ، fatima66 ، fateme22 ، parisa-kz ، prancess kocholo ، مامان آرشام ، janan joon ، secret ، arasbaran ، fatima.s ، sani.m ، لیلین ، آرزو گلی ، فهیمه جون ، سراب ، nahid90 ، سيم سيم. ، A.Bidel ، fati-bala
۱۰-تير-۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-تير-۱۳۹۴ ۰۶:۱۹ عصر توسط TOOSHKA.)
ارسال: #7
هاشور کرکی ابروم اردیبهشت 92 -عکس یکسال بعد از هاشور - سالن مریم رهنما
قیمت : 320 و ترمیم 40

خداجون خیلی دوستت دارم
نقل قول
 سپاس شده توسط mojam ، نارنيا ، ♥ممول♥ ، zozoli ، رونیا بانو ، atefeh1393 ، ماه وش ، فرشته ی نجات ، Royaiy ، مهتاب خانم ، fereshte.t ، eli meli joon ، nasemma ، لیلیناز ، tala680067 ، سعیده موشی ، طلا خانمی ، ملکه93 ، hiva73 ، س.م ، yagmur ، شادشاد ، 'گیلگیلی ، الی 74 ، nadiyaaa ، عروس شیرازی ، fateme22 ، sara619 ، عاشق مادرم ، انیا اشپز کوچولو من ، nargol1 ، marjan.rv ، bily ، eliii8 ، parisa-kz ، *Leila* ، مامان آرشام ، Paramour ، secret ، arasbaran ، fatima.s ، Amene joon ، bahare jan ، sani.m ، hoda joon ، versteckt ، لیلین ، شادی.خ ، Eliii liii ، آرزو گلی ، فهیمه جون ، naziDli69 ، سراب ، venous23 ، الهه بانو ، ملیکه ملکیان ، Tati Beauty ، سحردخت ، maryami86 ، 3lena ، Shengel ، A.Bidel ، fati-bala ، sogand22 ، zibagool ، almam ، 136383
۱۸-تير-۱۳۹۴, ۰۶:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-تير-۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ صبح توسط khoshhalam.)
ارسال: #8
عکس هاشور ابروم بعد یکسال و نیم - بچه ها ببخشید ابرومو تمیز نکرده بودم -مریم رهنما

عکس هاشور -سایه ابرو - مریم رهنما سال 93

یادداشت مدیر:حذف عکس به دلیل نامناسب بودن سایز عکس

خداجون خیلی دوستت دارم
نقل قول
 سپاس شده توسط tala680067 ، لیلیناز ، پریوش بانو ، ♥ممول♥ ، عاشق مادرم ، atefeh1393 ، janan joon ، asalii ، roya74 ، hoda joon ، heven ، لیلین ، marjan.rv ، nasrin_71 ، سراب ، ملیکه ملکیان ، Shengel ، A.Bidel ، Alice13
۲۰-تير-۱۳۹۴, ۰۲:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ عصر توسط TOOSHKA.)
ارسال: #9
هاشور ابروم همین الان یهویی: بعد دوسال و نه ماه که هنوز رنگش تموم نشده . مریم رهنما
یادداشت مدیریت : کاربر محترم فقط عکس هاشور ابروهای خودتون رو بزارید : چشششششششششششششششم
با تشکر از توجه و همکاری شما

خداجون خیلی دوستت دارم
نقل قول
 سپاس شده توسط fatima.s ، janan joon ، ماهتــــــــاب ، mmot ، **باران67** ، nila1360 ، س.م ، Amene joon ، bahare jan ، sani.m ، Royaiy ، zori ، versteckt ، الهه 1988 ، heven ، فرشته ی نجات ، لیلین ، شادی.خ ، آرزو گلی ، nasrin_71 ، زیبای زیبا ، B and I ، سراب ، mehrafarin90 ، marjan.rv ، ملیکه ملکیان ، Shengel ، A.Bidel ، 136383
۲۰-تير-۱۳۹۴, ۰۳:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-تير-۱۳۹۴ ۰۳:۳۷ عصر توسط Paria khanoom95.)
ارسال: #10
شقایق
قیمت :850
سالن خاطره ، جردن

خدایا کمکم کنتصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
 سپاس شده توسط TOOSHKA ، miss94 ، تكتم ، **باران67** ، فرشته ی نجات ، nila1360 ، س.م ، Amene joon ، mojam ، znm1365 ، bahare jan ، sani.m ، janan joon ، zori ، versteckt ، * رها * ، heven ، نرگس-ابوالفضل ، mogeabi ، لیلین ، شادی.خ ، nasrin_71 ، كتي خانم ، negin.n ، زیبای زیبا ، fani94 ، elir ، Sahara.n ، mehrafarin90 ، mahak2 ، Sweetworld ، gemini ، الهه بانو ، meli joon ، nahid90 ، 3lena ، Shengel ، A.Bidel ، کیاناز ، 136383
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام