• جوهرات نوبل
  • آرایشگاه مدیس

عکس بالشت و رختخواب و تشک عروس + قیمت + آدرس ( فقط عکس )

۱۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #1

عکس بالشت و رختخواب و تشک عروس + قیمت + آدرس ( فقط عکس )
HeartHeart

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط سحر 66 ، س م ی ه ، ajaghvajagh ، پريهام ، فرزانه خانوم ، shokoli159 ، فایزه 93 ، MaloooS ، فندق ، س.م ، tala680067 ، delaram22 ، nonoo ، ne-gin-00 ، nasibe_603 ، Maryam290
۱۳-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ صبح
ارسال: #2
RE: عکس بالشت و رختخواب و تشک عروس + قیمت + آدرس ( فقط عکس )
[تصویر: عکس  بالشت و رختخواب و تشک عروس + قیمت + آدرس ( فقط عکس )]

نقل قول
 سپاس شده توسط immortal.e ، zinii ، فندق ، عروس رویایی ، فلفل بانو ، khano0omi ، mim mim ، س.م ، tala680067 ، فائقه ، shokoli159 ، nazi68 ، بانو روشنا ، choobin ، nooshi151 ، zahra_bannooo ، nonoo ، سيم سيم ، rezvan baghgoli ، قاصدک .. ، s@maneh ، nila1360 ، Royaiy ، sevdayi ، ida ، Barbie_uchulu ، n.a.i.a ، soheilahamed ، خانم مهربون 1367 ، فلورانس ، سعیده موشی ، میدیا ، خانم*دکتر* ، mf_682 ، سانی قاصدک ، مرضیه هستم ، hiva73 ، hadis sh ، tootak ، Adeleh Tsh ، nasti ، ندای آسمانی ، Reyhaneh70 ، ne-gin-00 ، bily ، nasibe_603 ، Maryam290
۲۲-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ صبح
ارسال: #3
اینم مدل لحاف که طرح طاووس انداختن وسطش و ملحفه سفید دورش رو هویه کاری کردن پارچه وسطشم مخمله
نقل قول
 سپاس شده توسط YaSi Da ، khano0omi ، mim mim ، س.م ، tala680067 ، فائقه ، shokoli159 ، nazi68 ، choobin ، nooshi151 ، zahra_bannooo ، lovestar ، سيم سيم ، قاصدک .. ، s@maneh ، nila1360 ، Royaiy ، sevdayi ، Barbie_uchulu ، sima 22 ، goli goon ، n.a.i.a ، خانم مهربون 1367 ، فلورانس ، ماه وش ، سعیده موشی ، مرضیه هستم ، hiva73 ، Reyhaneh70 ، ne-gin-00 ، samiiiraaa ، nasibe_603 ، Maryam290
  • گروه ژ
  • آرته
۲۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ عصر توسط baran_oghyanos.)
ارسال: #4
بالشت و متکا- یاسوج- قیمت با توجه به پارچه متغییر

سال 94 می تونه یه سال رویایی و بیاد موندنی بشه Heart
لباس مجلسی- محلی شیکمو گذاشتم واسه فروش فوری. صفحه 51 حراج لباس های مجلسی- ارسال 505
نقل قول
 سپاس شده توسط mim mim ، س.م ، tala680067 ، فائقه ، shokoli159 ، nazi68 ، بانو روشنا ، choobin ، mahak2 ، nooshi151 ، zahra_bannooo ، قاصدک .. ، s@maneh ، nila1360 ، Royaiy ، sevdayi ، Barbie_uchulu ، goli goon ، n.a.i.a ، فلورانس ، ssarass ، سعیده موشی ، hiva73 ، ندای آسمانی ، Reyhaneh70 ، ne-gin-00 ، samiiiraaa ، nasibe_603 ، Maryam290
۲۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ عصر
ارسال: #5
لحاف تشک مهمون،خواهرم که واسه 6 دست لحاف تشک یادمه فروردین 92 ، 800 تومن دادن البته خود لحاف تشک نه ها روشون Blush
و آدرس تبریز،کددی بازاری Big Grin

مربی رقصم (تبریز ) هر کی خواست پی ویم پیغام بده تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط lovestar ، س.م ، tala680067 ، فائقه ، فراسو ، ##سمانه## ، s@maneh ، ماهرخ تبریزی ، safoura ، عروس شیرازی ، n.a.i.a ، shokoli159 ، عروس ناناز ، nooshi151 ، nazi68 ، choobin ، mahak2 ، zahra_bannooo ، nonoo ، النا68 ، fariba70 ، مبیناز ، مامان حلما ، mah-d-yeh ، مرجان جووون ، spring71 ، Ghaz All ، النازجونی ، Elmira.67.♥ ، zozoli ، پیشولی ، eli meli joon ، الی جوجو ، shadab va pedram ، zoha 1368 ، nila1360 ، Royaiy ، sevdayi ، farzan24 ، Barbie_uchulu ، sima 22 ، goli goon ، شادی.خ ، missL ، فلورانس ، ssarass ، raha nan ، hengamehh ، mr.khan.familly ، سعیده موشی ، سانی قاصدک ، maryamgol ، میدیا ، نازنین امیری ، titopely ، shuku behzad ، hiva73 ، *عروس برفی* ، *elay* ، Reyhaneh70 ، رهـــــا ، ne-gin-00 ، nasibe_603 ، Maryam290
۱۹-بهمن-۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-بهمن-۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ عصر توسط Lida goli.)
ارسال: #6
عکس بالشت های من
http://nowaroosupload.ir/uploads/14234205452.jpg
http://nowaroosupload.ir/uploads/14234205451.jpg

http://nowaroosupload.ir/uploads/14234214371.jpg
نقل قول
 سپاس شده توسط zozoli ، الهه نیاز ، عالی ، lovestar ، nila1360 ، choobin ، فروزان 1369 ، شادی * محمدسعید ، farzan24 ، س.م ، Barbie_uchulu ، سالومه توپولی ، شادی.خ ، n.a.i.a ، leydi ، moje ، سعیده موشی ، hiva73 ، Reyhaneh70 ، ne-gin-00 ، Maryam290
۲۴-اسفند-۱۳۹۳, ۰۵:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-اسفند-۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ عصر توسط سپیده 72 s.)
ارسال: #7
پارچه ی ساده برای رو بالشتی متری 7 و 500 بود که من 5 متر خریدم با هم شد 37 و 500 تومن

اینم از بالشتـای من 10 تا درست کردم 100 تومن شد

اینم از روکش بالشت اصلی ؛ جفتی 13 تومن که من 5 جفت خریدم که رو هم شد 65 تومن

اینم یه بالشت کوچولو درست کردم اگه یکی از مهمونامون نی نی داشت ازش استفاده کنه ؛ هر چند که خواهرزاده ی خودمم نی نیه و اولین نفری که اونو استفاده میکنه ایلیــاست Tounge

روکش اصلیش باب اسفنجیه اما من از اون دخترای میوه ای خوشم اومد و روکش اصلی اون میشه Wink

این پارچه رو نیم متـر خریدم فکر کنم 6 تومن

از فریدونکنار نساجــــــــی مازنـدران

.
خدایـا شکرت همه چیز به بهترین شکل ممکن انجام شد

تـاریخ عروسی : 28 فروردین 94

تالار سلطان = خوب بود

آتلیه پریـا آمل = کارشون فوق العاده بود مخصوصا کیلیپم که حسابی سوپرایز شدم

آرایشگاه عروس آریـایی = عالی بود

مزون عروس مهتاب بابل = خوب بود

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط ida ، Roshanak65 ، B and I ، zahra_bannooo ، س.م ، choobin ، Barbie_uchulu ، مادر عروس ايشالا 1 ، nila1360 ، goli goon ، RAHAE ، خانم مهربون 1367 ، n.a.i.a ، فاطمه527 ، سارینا گلی ، عشقم کارن و کیمیا ، sara-mohammad ، sahar nana ، سپیده دم ، لوسی ، mahdieh1991 ، Rezvaneh ، raha nan ، سعیده موشی ، مامان پریا نازی ، maryamgol ، میدیا ، titopely ، عشق احسان ، tala680067 ، Reyhaneh70 ، پرنسس.م ، ne-gin-00 ، nasibe_603 ، Maryam290 ، somi arch
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۳:۲۱ عصر توسط mahjan.)
ارسال: #8
رختخوابای من
ملافه هاش متری 22ت از مولوی..بنفشه 5متره.آبیه4مترونیم
200شد
تشک و بالشت هم لحاف دوزی تو شهرری دادم دوختن
بالشتا دونه ای15تومن...تشک هم 50 ت با پشم شیشه و پنبه زده....با هزینه دوخت ملافه ها شده400تومن
[تصویر: عکس  بالشت و رختخواب و تشک عروس + قیمت + آدرس ( فقط عکس )]" alt="تصویر: http:// [تصویر: عکس  بالشت و رختخواب و تشک عروس + قیمت + آدرس ( فقط عکس )]" title="تصویر: http:// [تصویر: عکس  بالشت و رختخواب و تشک عروس + قیمت + آدرس ( فقط عکس )]" />

جاان جانانمتصویر: images/smilies/heart.gif٣٧
نقل قول
 سپاس شده توسط RAHAE ، fatima66 ، زندگیم ایمان ، mahak2 ، choobin ، س.م ، zori ، فاطمه527 ، isarah ، لوسی ، baran_oghyanos ، *mahshid* ، roshanaa ، raha nan ، سعیده موشی ، مامان پریا نازی ، s@m@neh ، سانی قاصدک ، maryamgol ، مهتاب69 ، tala680067 ، مرضیه هستم ، سايان ، *elay* ، Reyhaneh70 ، ne-gin-00 ، nasibe_603 ، Maryam290
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۴:۵۵ عصر
ارسال: #9
Heart RE: عکس بالشت و رختخواب و تشک عروس + قیمت + آدرس ( فقط عکس )
من هنوز نرفتم خونم ولی این لحاف تشک منه که مامان برای تختم دوخته دست گلش درد نکنهNew1New1
برای ایده گذاشتمHeart
تبریز ابوریحان پارچه سرای بهارک گلدار متری 24 تومن ساده (دقیق یادم نیست حدود 10 تومن

كسى كه به غیر خدا تكیه كند، خدا وى را به ھمان غیر وامى گذارد.

وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ
نقل قول
 سپاس شده توسط حانيـــــه ، zahra_bannooo ، choobin ، س.م ، eli meli joon ، Royaiy ، isarah ، Love B ، + Negar ، مادر عروس ايشالا 1 ، nonoo ، همیلا-69 ، *z.a.h.r.a* ، لوسی ، پریسااا ، mahdieh1991 ، مهدخت81 ، sima 22 ، mr.khan.familly ، سعیده موشی ، *FaRzAnEh* ، سانی قاصدک ، maryamgol ، مهتاب69 ، titopely ، mehrana24 ، tala680067 ، مرضیه هستم ، *عروس برفی* ، hadis sh ، *elay* ، Reyhaneh70 ، ne-gin-00 ، فلیسیتی ، nasibe_603 ، Maryam290
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۲:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۲:۵۳ عصر توسط پریسااا.)
ارسال: #10
اینم عکس رختخوابای مهمونای من دو تا تشک (پشم و کرک)+ 6 تا بالشت هنوز پتو متو نخریدم فعلا یدونه خودم و یه دونه همسرم پتو داریم
اینارو دادم محله مامان بزرگم یه مردی که سالهاست اونجا لحاف دوزی داره گرفته هر بالشت دونه ای 10تومن و هر تشک 40تومن برام افتاد بعدش رفتم مولوی خودم پارچه خریدم و تنهایی نشستم دوختم
4متر پارچه رو تشکی کتون نخ صورتی ملیح (اینجا خوب نیفتاده) متری 7000تومن و 4متر هم پارچه بروجرد گل گلی بالشتا متری 8500 حساب کرد ازش اضافی هم مونده یعنی 8تا بالشتم میداد.
راستی اینم بگم این اولین تجربه من از خیاطی بود قدیما فقط واسه عروسکام لباس میدوختم که همیشه هم تنگ میشد خخخخBig Grin
[تصویر: عکس  بالشت و رختخواب و تشک عروس + قیمت + آدرس ( فقط عکس )]" alt="تصویر: [تصویر: عکس  بالشت و رختخواب و تشک عروس + قیمت + آدرس ( فقط عکس )]" title="تصویر: [تصویر: عکس  بالشت و رختخواب و تشک عروس + قیمت + آدرس ( فقط عکس )]" />
[تصویر: عکس  بالشت و رختخواب و تشک عروس + قیمت + آدرس ( فقط عکس )]" alt="تصویر: [تصویر: عکس  بالشت و رختخواب و تشک عروس + قیمت + آدرس ( فقط عکس )]" title="تصویر: [تصویر: عکس  بالشت و رختخواب و تشک عروس + قیمت + آدرس ( فقط عکس )]" />
این کوسنارم دوختم که به عنوان تشکچه بذارم رو صندلی های بالکن
اینم از کوسنای خشگلم که قراره با تم سالن خونم و مبلم ست شهWink

بعد از 100ماه 95/1/6
تالار:فرهاد خوب دی جی فاطیما عالی
آتلیه:آن دو خیلی خوب
آرایشگاه عروس:ساتل عالی
مزون:عروس میرزایی تهران خوب
همه چی خیلی عالی بود حیف عین برق گذشت
نقل قول
 سپاس شده توسط nonoo ، satinik ، baran_oghyanos ، شقایق66 ، sima 22 ، delaram22 ، سعیده موشی ، فندق ، زیبای خیلی خفته ، سانی قاصدک ، maryamgol ، مادر عروس ايشالا 1 ، مهتاب69 ، mahla ، tala680067 ، زهرا م ک ، مرضیه هستم ، Adeleh Tsh ، *elay* ، Reyhaneh70 ، رهـــــا ، ne-gin-00 ، فلیسیتی ، Maryam290 ، mah_tt
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام