• مهناز
  • هیژا

عکس از جواهرات خودتون (النگو-دستبند-گردنبند-انگشتر-کادو عقد ........)

۲۱-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-دي-۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ صبح توسط nasim.h.)
ارسال: #11
RE: عکس از النگو
دستبند من که کادو روز زن اول اسمم روشه N
[تصویر: عکس از جواهرات خودتون (النگو-دستبند-گردنبند-انگشتر-کادو عقد ........)]

قانون جذب من امسال حتماااا كنكور قبول ميشم.

یادداشت مدیریت : امضای س ی ا س ی ممنوع
نقل قول
 سپاس شده توسط farnoush ، si30 ، sd3 ، pari joon ، dordooone ، elnazi ، elina69 ، narcissus88 ، کاملیا ، فائقه ، آرتمیس ، سایان ، khoshhalam ، پرستیژ ، سارا 722 ، kameliya ، marmar91 ، elize ، فندق ، ayshin ، سحر ایرانی ، somi_b ، Samira miss ، nora ، سراب ، tala680067 ، ساراسارایی ، sahar1230 ، طنازي ، Ghazaljoon ، بهار امدادی ، sahel aram ، *آوا* ، *FaRzAnEh* ، melody68 ، فرزاااانه ، fatima.s ، یلدا66 ، sun daughter ، khoodka ، مونامنصور30 ، ala ، ssarass ، رها 92 ، fatima1986 ، ferferiii ، ماهرخ 93 ، mahs a ، nasibe_603 ، goli_sh66 ، smclassic ، شاه پری ، it_2011 ، zibamehr1377 ، مامان گل دخترا
۲۵-دي-۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-دي-۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ صبح توسط MiNo.)
ارسال: #12
[url=http://nowaroosupload.ir/][تصویر: عکس از جواهرات خودتون (النگو-دستبند-گردنبند-انگشتر-کادو عقد ........)][/url

اینم النگوهای من که مردادماه 90 گرفتیم طلا گرمی 55 بود فکر کنم،النگوهای منم 32 گرم شد

مــن به دستای خـــدا خیره شدم معـــجـــزه کـــرد...Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط elnazi ، elina69 ، آرتمیس ، kameliya ، sd3 ، khoshhalam ، حباب ، پرستیژ ، marmar91 ، elize ، نانا جون ، somi_b ، hani st ، فائقه ، Samira miss ، maysi70 ، nora ، سراب ، tala680067 ، ساراسارایی ، نوشین بانو92 ، رخشان ، sahel aram ، *آوا* ، farnoush ، ala ، ssarass ، رها 92 ، fatima1986 ، عاشق همسرم ، ferferiii ، nasibe_603 ، شاه پری ، it_2011 ، zibamehr1377
۱۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ صبح توسط جوجوعروس.)
ارسال: #13
[تصویر: عکس از جواهرات خودتون (النگو-دستبند-گردنبند-انگشتر-کادو عقد ........)]اینم النگو و دستبند من...

انقدر دوست دارم که نگران خودمم/ اما باز جونمو میدم واسه باتو بودنمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط mahnaz110 ، elnazi ، آرتمیس ، sd3 ، khoshhalam ، حباب ، پرستیژ ، pegah91 ، marmar91 ، elize ، شادن ، farzaneh66 ، somi_b ، فائقه ، Samira miss ، nora ، سراب ، tala680067 ، ساراسارایی ، sahar1230 ، Ghazaljoon ، نوشین بانو92 ، رخشان ، sahel aram ، *آوا* ، سئويل مامان ، arezoo23 ، یلدا66 ، jojoie ، farnoush ، ala ، ssarass ، رها 92 ، fatima1986 ، 3lena ، ferferiii ، ماهرخ 93 ، mahs a ، nasibe_603 ، 136383 ، smclassic ، شاه پری ، it_2011 ، zibamehr1377 ، asi f
  • اساطیر
  • پیانو
۱۷-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ عصر
ارسال: #14
اینک النگوهای من
نقل قول
 سپاس شده توسط پرستیژ ، آرتمیس ، kameliya ، elnazi ، marmar91 ، elize ، lena ، mahnaz110 ، فائقه ، Samira miss ، nasim_70 ، سراب ، sara sadat ، tala680067 ، ساراسارایی ، نارینه ، sahel aram ، *آوا* ، fatima.s ، تك ستاره ، ala ، رها 92 ، fatima1986 ، ferferiii ، nasibe_603 ، شاه پری ، it_2011 ، zibamehr1377 ، مامان گل دخترا
۲۲-بهمن-۱۳۹۱, ۰۴:۳۴ عصر
ارسال: #15
[تصویر: عکس از جواهرات خودتون (النگو-دستبند-گردنبند-انگشتر-کادو عقد ........)]" alt="تصویر: [تصویر: عکس از جواهرات خودتون (النگو-دستبند-گردنبند-انگشتر-کادو عقد ........)]" title="تصویر: [تصویر: عکس از جواهرات خودتون (النگو-دستبند-گردنبند-انگشتر-کادو عقد ........)]" />

[تصویر: عکس از جواهرات خودتون (النگو-دستبند-گردنبند-انگشتر-کادو عقد ........)]" alt="تصویر: [تصویر: عکس از جواهرات خودتون (النگو-دستبند-گردنبند-انگشتر-کادو عقد ........)]" title="تصویر: [تصویر: عکس از جواهرات خودتون (النگو-دستبند-گردنبند-انگشتر-کادو عقد ........)]" />
14 گرم و 400 سوت طلا گرمی 148.000 تومن(خام) شد 2.460.000 با تخفیف Hehe!
خیلــــــــــــــــــــــــی دوستشون دارم Lub
از طرف یار عزیز بابت کادو تولد AngelLubNew1

خدایا آخر نفهمیدم اینجا که هستم "تقدیر" من است یا "تقصیر" من؟؟؟Rolleyes
نقل قول
 سپاس شده توسط آرتمیس ، Far.far.far ، narcissus88 ، elnazi ، farzaneh_del ، farnoush ، mahnaz110 ، فائقه ، mahtaab ، Samira miss ، khanoomGol ، lilia1367 ، F0oRo0uGh ، mohadeseh71 ، nora ، nasim_70 ، سراب ، tala680067 ، sahar banu ، sahar1230 ، ay naz ، Ghazaljoon ، shiba ، *gandom* ، رخشان ، sahel aram ، پرنسس عشق ، *آوا* ، نیلوفرم ، fatima.s ، تك ستاره ، jojoie ، ala ، ssarass ، pari-ziba ، *FaRzAnEh* ، رها 92 ، fatima1986 ، سایه سرد ، 3lena ، ferferiii ، sintia ، nasibe_603 ، شاه پری ، it_2011 ، zibamehr1377
۵-اسفند-۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #16
اینم النگوى منه ، زیاد دوسش ندارمHuh
کادو شب یلدا......

عشق همین است...
همین که یک ذره از تو....
میشود تمام من...
نقل قول
 سپاس شده توسط zohrehgoli ، آرتمیس ، somi_b ، kameliya ، farnoush ، mahnaz110 ، فائقه ، Samira miss ، saraOnavid ، nora ، سراب ، tala680067 ، sogand20 ، *آوا* ، مهتاب69 ، معصومه ، ala ، ssarass ، رها 92 ، fatima1986 ، عاشق همسرم ، ferferiii ، nasibe_603 ، smclassic ، شاه پری ، zibamehr1377
۶-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ عصر
ارسال: #17
النگویی که شوشو برام خریده 1400000 تومان

هنگام تنگدستی در عیش کوش و مستی
کین کیمیای هستی قارون کند گدارا
نقل قول
 سپاس شده توسط elnazi ، hani st ، pari joon ، kameliya ، Shabnam1010 ، farnoush ، آرتمیس ، فائقه ، Samira miss ، neda khanom ، nora ، سراب ، tala680067 ، sahar1230 ، ay naz ، sogand20 ، sahel aram ، پرنسس عشق ، *آوا* ، shadow ، paarsis ، jojoie ، mahta.a ، ala ، ssarass ، رها 92 ، fatima1986 ، دختر اردیبهشتم ، ferferiii ، فاطمه خوشجل ، nasibe_603 ، شاه پری ، zibamehr1377
۲۴-فروردين-۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ عصر
ارسال: #18
امروز خریدم دو تا ساده هارو ک شد یک میلیونو هفتاد

(..')/♥ ♥('..)
.\♥/. = .\█/
_| |_ ♥ _| |_
مامان النا
نقل قول
 سپاس شده توسط naghash ، farnoush ، khanoomGol ، آرتمیس ، nora ، سراب ، tala680067 ، sahar1230 ، sogand20 ، *آوا* ، نیلوفرم ، تك ستاره ، ala ، ssarass ، رها 92 ، fatima1986 ، ferferiii ، nasibe_603 ، شاه پری
۲۶-فروردين-۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #19
بچه ها اینم النگویه من که پدر شوهرم واسه عید نوروز بهم دادن.

گاهی بسات عشق نا خواسته جور میشود

گـــــــاهی جور شده نا جــــــــــــــور میشود ....
نقل قول
 سپاس شده توسط آرتمیس ، lilia1367 ، farnoush ، nasim_70 ، elize ، سراب ، yarauf ، س.م ، tala680067 ، mahnaz110 ، ساراسارایی ، sahar1230 ، ay naz ، sogand20 ، Ghazaljoon ، هانی hani ، *آوا* ، مهتاب69 ، melody68 ، ala ، ssarass ، سحری68 ، fatima1986 ، ferferiii ، مامان گل دخترا ، 136383 ، شاه پری ، zibamehr1377
۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۲:۵۴ صبح
ارسال: #20

خداجونم هزار مرتبه شکرتNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط nora ، آرتمیس ، elize ، farnoush ، سراب ، si30 ، yarauf ، sara sadat ، tala680067 ، ساراسارایی ، sogand20 ، نوشین بانو92 ، رخشان ، *آوا* ، تك ستاره ، bahmas ، یلدا66 ، ala ، ssarass ، رها 92 ، fatima1986 ، 3lena ، ferferiii ، ماهرخ 93 ، ♥ Mina Banou ♥ ، شاه پری ، it_2011 ، zibamehr1377
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام