• هیژا
  • نسیم عقیلی

عکس از بدلیجات خودمون

۲۵-فروردين-۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #31
RE: عکس از بدلیجات خودمون
این گوشوارمه که روکش آب طلا داره
یکیش همه ی گوشمو میگیره
واسه اون یکی گوشم فقط یه نگینه
شوهرم برام خلید خعلی دوتش دالم

[تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ]

توی گوش اینجوری میشه

اینم خیلی دوس دارم

مامان شدم Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط susi ، ##سمانه## ، پرند 70 ، yasiyari ، masoumeh.p ، $saye$ ، topol ، س.م ، nila1360 ، NIKI JOON ، f@tima ، شادی72 ، fateme22 ، mohadeseh71 ، *shirin banoo* ، سیمولی ، *z.a.h.r.a* ، خوشگل خانم ، setareh69 ، sani.m ، زیبای زیبا ، ne-gin-00 ، Light Dream
۲۷-فروردين-۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ صبح
ارسال: #32

گوشواره هام ...Heart

دستبندم ...Heart

انگشترام ...Heart

نقل قول
 سپاس شده توسط ##سمانه## ، نازیلا مهربان ، mahdiye ، beniz ، پرند 70 ، f@tima ، $saye$ ، س.م ، fateme22 ، خوب اردیبهشتی نرگس ، versteckt ، masoumeh.p ، farnoush ، آرتمیس ، tapesh ، topol ، فائقه ، susi ، shadow ، tarlan 66 ، خوشگل خانم ، saraaa72 ، sani.m ، زیبای زیبا ، ne-gin-00
۲۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ عصر
ارسال: #33

شب ها به پهلو می خوابم و پاهایم را در شکم جمع میکنم ؛جنین گونه...به این امید که فردا متولد شوم ..ولی در عجبم که سالهاست بستر مرا آبستن است و من،گستاخانه، نه سقط میشوم و نه متولد...
نقل قول
 سپاس شده توسط sun daughter ، ##سمانه## ، س.م ، NIKI JOON ، fateme22 ، خوب اردیبهشتی نرگس ، masoumeh.p ، farnoush ، آرتمیس ، فائقه ، پرند 70 ، shadow ، hani moon ، tarlan 66 ، زیبای زیبا
  • گروه ژ
  • پیانو
۲۸-فروردين-۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #34

من واقعا اینجارو دوست دارمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط sun daughter ، NIKI JOON ، fateme22 ، iceflower ، خوب اردیبهشتی نرگس ، ایلگار خانومی ، masoumeh.p ، $saye$ ، ##سمانه## ، س.م ، elize ، farnoush ، آرتمیس ، سیمولی ، topol ، فائقه ، پرند 70 ، susi ، hani moon ، *z.a.h.r.a* ، tarlan 66 ، خوشگل خانم ، زن باران (مهتاب65) ، saraaa72 ، ermiaa69 ، setareh69 ، زیبای زیبا ، ne-gin-00 ، zahra_123
۲۸-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-فروردين-۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ عصر توسط Nika65X.)
ارسال: #35
مرواریدهام. خیلی مروارید دوست دارم. میخوام پول جمع کنم اصلشو بخرم یه روزNew2

اینام برای دوران جوانی و جاهلیه!! SmileWinkWink

من عاشق پیامبرم محمدم (ص)
الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ.
حراج کیف و کفش صفحه‌ی 37 تاپیک حراج کیف و کفش
حراج تابلوی نقاشی صفحه‌ی 45 حراج لوازم خانگی
نقل قول
 سپاس شده توسط NIKI JOON ، masoumeh.p ، $saye$ ، f@tima ، ##سمانه## ، roshi72 ، س.م ، تسنیم89 ، elize ، farnoush ، ایلگار خانومی ، آرتمیس ، sun daughter ، فائقه ، bita1359 ، ashoosan ، saraaa72 ، پرند 70 ، susi ، topol ، narcissus433 ، shadow ، hani moon ، زن باران (مهتاب65) ، tarlan 66 ، خوشگل خانم ، عروسکی ، bitajoon ، ajaghvajagh ، raha669 ، زیبای زیبا ، ne-gin-00 ، پارمیسم
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ صبح
ارسال: #36
گوشواره هام
انگشترام
گردنبندام
دستبندام

❤دوستـی:87/04/12
❤نامــزدی:92/12/08
❤عقـــــــد:93/01/09
❤عروسی:94/11/15

❤لباس عروس: 100%
❤لباس دامـاد: 100%
❤تـــــالــار: 100%
❤آرایــشگـاهـ: 100%
❤آتـــلیـــه: 100%
❤خـــــــونه: 100%
❤جـــهیزیـه: 100%
نقل قول
 سپاس شده توسط mini66 ، farnoush ، ایلگار خانومی ، ##سمانه## ، آرتمیس ، mahsaiiii ، behnaz shojaei ، سیمولی ، 2fan ، س.م ، topol ، فائقه ، saraaa72 ، پرند 70 ، susi ، ssarass ، hani moon ، tarlan 66 ، خوشگل خانم ، زن باران (مهتاب65) ، نوعروس92 ، زیبای زیبا ، ne-gin-00
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ عصر
ارسال: #37
من فقط بدلیجاته برند دوست دارم کلا هم زیاد اهله بدلیجات نیستم [تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ] [تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ] [تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ]

یک وقتهایی بنشین و خلوت کن با تمام سکوت هایت…
نگاه کن به اطرافت…
به خوشبختى هایت…
به کسانی که میدانی دوستت دارند…
به وجود آدم هایی که برایت اهمیت دارند…
و به خدایی که تنهایت نخواهد گذاشت…Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط Alice13 ، ##سمانه## ، سیمولی ، آرتمیس ، س.م ، sun daughter ، topol ، فائقه ، پرند 70 ، susi ، pichak2014 ، shadow ، ssarass ، tarlan 66 ، خوشگل خانم ، زن باران (مهتاب65) ، فرانک2 ، 3lena ، زیبای زیبا ، ne-gin-00
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-تير-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ صبح توسط nasi jun.)
ارسال: #38
[تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ][تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ][تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ]
[تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ][تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ][تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ]

[تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ][تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ]این سرویس مروارید کار خودمه دوستای عزیزم[تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ][تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ][تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ][تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ][تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ][تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ][تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ][تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ]
نقل قول
 سپاس شده توسط sadsadsad ، سودی جون ، iceflower ، س.م ، ##سمانه## ، سیمولی ، maryam gol bano ، tannazz ، رونیا بانو ، طنین... ، negara ، heven ، niyousha ، green ، Lili1369 ، شیرین‌ترین ، neda khanom ، سيما ، Moo tala ، boshra.m ، IlR ، hanaa :) ، shiba ، saraaa72 ، versteckt ، sahar_2631 ، پرند 70 ، آسمون آبی ، forough ، بتیس ، میدیا ، آرتمیس ، susi ، z.s ، topol ، narcissus433 ، birsan ، tak o tanha ، شادی72 ، shadow ، ssarass ، hani moon ، man2 ، pari-ziba ، pink girl ، mohadeseh71 ، دختره تابستوون ، nanazMH1 ، نورسا جون ، ahael ، *z.a.h.r.a* ، ferferiii ، tarlan 66 ، فرزاااانه ، خوشگل خانم ، set@reh ، ati_22 ، bitajoon ، asalii ، lilia1367 ، نوعروس92 ، fatima66 ، re.ha ، sara queen ، sahar asal ، shirin93 ، Shirin Banoo ، hoda89 ، parastoO 66 ، madely ، setare 997 ، joelle ، samsam khatoon ، فاطمه م ، lili3d ، raha669 ، سینتیا ، hedi brz ، Ba-ha-re ، mana-mani ، khargosh66 ، *FaRzAnEh* ، آیجان ، eli meli joon ، نسرين ، ماهور ملک ، setareh69 ، مبیناز ، maral70 ، vishad ، +++shadi+++ ، mahak2 ، زیبای زیبا ، خاتون جان ، ne-gin-00 ، پارمیسم ، Ghazaljoon ، zahra_123 ، قرمزی
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ صبح
ارسال: #39
یه سری از انگشترام

مرگ بر اسراییل و داعش و همه ی کفار آدمکشNew3
نقل قول
 سپاس شده توسط پرند 70 ، آرتمیس ، susi ، س.م ، ssarass ، hani moon ، tarlan 66 ، خوشگل خانم ، bitajoon ، زیبای زیبا ، ne-gin-00
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #40
اینم چند تا از بدلیجات من Smiling

چند تا از گوشواره هام Wink

اینم یه سرویس گوشواره و گردنبند Big Grin

میشه برام دعا کنین ؟؟ Sad
نقل قول
 سپاس شده توسط masoumeh.p ، پرستیژ ، سیمولی ، tarlan 66 ، ##سمانه## ، پرند 70 ، س.م ، *FaRzAnEh* ، خوشگل خانم ، versteckt ، آرتمیس ، eli.me ، fateme22 ، nini kooshooloo ، زن باران (مهتاب65) ، mohadeseh71 ، nila1360 ، topol ، f@tima ، susi ، میدیا ، خوب اردیبهشتی نرگس ، farnoush ، eternal ، najmesn ، pari-ziba ، زیبای زیبا ، ne-gin-00
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام