• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

عکس از بدلیجات خودمون

۳۰-بهمن-۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ عصر
ارسال: #21
RE: عکس از بدلیجات خودمون
[تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ]

باور نمی کنم که هیچگاه خدا به ما بگوید :نه! Lub
خدا سه گزینه دارد:
آری،
باشه ولی الان نه،
و من پیشنهاد بهتری برایت دارم، فقط صبور باش.
نقل قول
 سپاس شده توسط پرند 70 ، fateme22 ، Ghazaljoon ، آرتمیس ، مهرآرا ، GaMbAlOo ، س.م ، salamat ، mahsa25 ، sinderelaaaaa ، خوشگل خانم ، YALDA68 ، masoumeh.p ، دریا73 ، ایلگار خانومی ، choobin ، farnoush ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، susi ، nasibe_603 ، eli meli joon ، زیبای زیبا ، خاتون جان ، ne-gin-00 ، zahra_123
۴-اسفند-۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ عصر
ارسال: #22
متاسفانه قیمت ندارم

مرگ بر اسراییل و داعش و همه ی کفار آدمکشNew3
نقل قول
 سپاس شده توسط GaMbAlOo ، س.م ، آرتمیس ، ##سمانه## ، sinderelaaaaa ، خوشگل خانم ، پرند 70 ، زیباترین رویا ، fateme22 ، masoumeh.p ، sinderela19 ، دریا73 ، ایلگار خانومی ، choobin ، farnoush ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، susi ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، ne-gin-00
۶-اسفند-۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ عصر توسط سحر 66.)
ارسال: #23

پیج من در اینستاگرام: saha.n
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط susi ، آرتمیس ، خوشگل خانم ، پرند 70 ، س.م ، YALDA68 ، ati_22 ، بانوی سعید ، fateme22 ، masoumeh.p ، Matchless Pearl ، sinderela19 ، ایلگار خانومی ، choobin ، farnoush ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، setareh69 ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، ne-gin-00
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۶-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ عصر توسط وانیا22.)
ارسال: #24
[im[تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ]
g]http://nowaroosupload.ir/uploads/13933222941.jpg

خدارو شکر به اون چیزایی که خواستم رسیدم....ممنون خدا جووووLubن
نقل قول
 سپاس شده توسط ##سمانه## ، آرتمیس ، خوشگل خانم ، ترنم بهاری ، پرند 70 ، س.م ، بانوی سعید ، fateme22 ، masoumeh.p ، sinderela19 ، ایلگار خانومی ، choobin ، farnoush ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، susi ، saraaa72 ، raha669 ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، ne-gin-00
۶-اسفند-۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ عصر توسط سحر 66.)
ارسال: #25

پیج من در اینستاگرام: saha.n
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط neda khanom ، mahsa.mohamad ، آرتمیس ، خوشگل خانم ، پرند 70 ، fatemeh64 ، topol ، س.م ، YALDA68 ، ##سمانه## ، aroosak52 ، بانوی سعید ، saraaa72 ، fateme22 ، masoumeh.p ، Matchless Pearl ، sinderela19 ، دریا73 ، raheleh_fenel ، ایلگار خانومی ، choobin ، farnoush ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، susi ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، ne-gin-00
۸-اسفند-۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-اسفند-۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ صبح توسط fatemeh64.)
ارسال: #26
یه سری دیگه از بدلیجاتم ..خواب زده شدم صبحی !

من و نی نی هفته 39

دعامون کنین..
نقل قول
 سپاس شده توسط پرنس ، مرمر68 ، topol ، س.م ، سحر 66 ، baran.aram ، YALDA68 ، زن باران (مهتاب65) ، gole_yakh ، پرند 70 ، میدیا ، neda khanom ، بانوی سعید ، saraaa72 ، fateme22 ، masoumeh.p ، مهتاب69 ، نسیم عشق ، سمي ، sinderela19 ، ajaghvajagh ، elham.voroOoOOjak ، raheleh_fenel ، سیندخت ، ایلگار خانومی ، choobin ، خانوم آقای موسوی ، Ragazza ، shiva70 ، farnoush ، NIKI JOON ، دختر پـــاییز ، خوب اردیبهشتی نرگس ، سیمولی ، bitajoon ، setareh69 ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، ne-gin-00 ، پارمیسم
۱۸-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-اسفند-۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ عصر توسط aramis.)
ارسال: #27
خیلی بیستر ازاینا بدلیجات دارم اما:

دوم عید عروسیم با تشریفات نارون ،آتلیه ایده آل و آرایشگاه ماه نیلا به بهترین نحو ممکن انجام شد ،خدایا تو رو به خاطر کمک های بی دریغت به بنده ناسپاست شکر تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط پرند 70 ، بانوی سعید ، س.م ، زن باران (مهتاب65) ، saraaa72 ، fateme22 ، masoumeh.p ، ایلگار خانومی ، sinderela19 ، میدیا ، choobin ، shiva70 ، farnoush ، NIKI JOON ، خوب اردیبهشتی نرگس ، خوشگل خانم ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، ne-gin-00
۲۹-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-اسفند-۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ عصر توسط masoumeh.p.)
ارسال: #28

از بازار بزرگ ۳۰ خریدم

نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، ajaghvajagh ، Royaiy ، ##سمانه## ، س.م ، topol ، arezo65 ، پرند 70 ، شادی72 ، raheleh_fenel ، Swallow777 ، سیندخت ، ایلگار خانومی ، fateme22 ، choobin ، shiva70 ، farnoush ، NIKI JOON ، dokhtar irani ، خوب اردیبهشتی نرگس ، mohadeseh71 ، سیمولی ، محدثه خانوم ، خوشگل خانم ، saraaa72 ، bitajoon ، setareh69 ، nasibe_603 ، sara queen ، زیبای زیبا ، ne-gin-00
۱۴-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #29

نقل قول
 سپاس شده توسط پرند 70 ، marta ، samira*reza ، masoumeh.p ، ##سمانه## ، عروس اینده ، atit ، سیندخت ، ایلگار خانومی ، س.م ، fateme22 ، choobin ، زن باران (مهتاب65) ، saraaa72 ، susi ، خانوم آقای موسوی ، وانیا22 ، shiva70 ، topol ، nila1360 ، سمانه65 ، NIKI JOON ، خوب اردیبهشتی نرگس ، mohadeseh71 ، سمیر ، سیمولی ، mina_v ، خوشگل خانم ، set@reh ، parisan ، سینتیا ، لیلا طلا ، setareh69 ، nasibe_603 ، samimi69 ، زیبای زیبا ، ne-gin-00 ، پارمیسم
۱۸-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-فروردين-۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ صبح توسط زن باران (مهتاب65).)
ارسال: #30

بدلیجات خیلی سلیقه ای هستش
حالا من یه تعداد محدودی از بدلیجاتمو میزارم البته فعلا فقط گردنی و اویز و یکی دوتا ست....
گوشواره و انگشتر که خیلی دارم برا بعدا

[تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ] [تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ]

راستی گل دخترها این مرواریدها پرورشی و اصل هستن و مروارید پلاستیکی نیس
زنجیرش فک کنم نقره هستش

من مهتابم
دختری از سرزمین ماه تابان

خدایا دختر کوچولوی من یه فرشته س مراقب سلامتیش باش
نقل قول
 سپاس شده توسط susi ، raheleh_fenel ، س.م ، نازیلا مهربان ، وانیا22 ، shiva70 ، پرند 70 ، yasiyari ، masoumeh.p ، topol ، NIKI JOON ، f@tima ، fateme22 ، خوب اردیبهشتی نرگس ، خوشگل خانم ، saraaa72 ، زیبای زیبا ، ne-gin-00
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام