• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

عکس از بدلیجات خودمون

۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۴:۴۰ عصر
ارسال: #11

RE: عکس از بدلیجات خودمون
اینو از TTخریدم البته تابستون
[تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ]
این دوتارم از تیراژه خریدم فکر میکنم دونه ای 38 تومن

غم دنیارو فراموش میکنم
وقتی
به تو نگاه میکنم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط GaMbAlOo ، مهتاب69 ، tapesh ، س.م ، neda khanom ، سراب ، saraaa72 ، *shirin banoo* ، خوشگل خانم ، مهرآرا ، fati asali ، mahboobe ، atish ، زن باران (مهتاب65) ، mahsa.mohamad ، neda_azadi99 ، پرند 70 ، سحر 66 ، sinderelaaaaa ، parisa.5085 ، YALDA68 ، خانوم آقای موسوی ، میدیا ، lilia1367 ، soni ، masoumeh.p ، الی گلی ، sinderela19 ، elham.voroOoOOjak ، دختر پـــاییز ، $saye$ ، mohadeseh71 ، nirvana r ، Shirin Banoo ، nasibe_603 ، شیوا خانمی ، زیبای زیبا ، ne-gin-00 ، پارمیسم
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ عصر
ارسال: #12
نقل قول
 سپاس شده توسط tapesh ، س.م ، سراب ، خوشگل خانم ، مهرآرا ، ell ، neda_azadi99 ، پرند 70 ، GaMbAlOo ، masoumeh.p ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، خاتون جان ، ne-gin-00
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ عصر
ارسال: #13

غم دنیارو فراموش میکنم
وقتی
به تو نگاه میکنم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط GaMbAlOo ، tapesh ، س.م ، سراب ، saraaa72 ، *shirin banoo* ، خوشگل خانم ، مهرآرا ، باران68 ، fati asali ، mahboobe ، آرتمیس ، atish ، mahsa.mohamad ، پرند 70 ، سحر 66 ، sinderelaaaaa ، خانوم آقای موسوی ، masoumeh.p ، sinderela19 ، دختر پـــاییز ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، mohadeseh71 ، susi ، شروین ، Shirin Banoo ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، خاتون جان ، ne-gin-00
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ عصر
ارسال: #14

غم دنیارو فراموش میکنم
وقتی
به تو نگاه میکنم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط topol ، aseman72 ، Ghazaljoon ، فراسو ، مرمر68 ، shamim ، سراب ، saraaa72 ، خوشگل خانم ، nairika ، مهرآرا ، باران68 ، س.م ، fati asali ، mahsa_a3moon ، mahboobe ، ell ، آرتمیس ، زن باران (مهتاب65) ، fateme22 ، happily_diba ، mahsa.mohamad ، elza ، fati69 ، پرند 70 ، ( عروس عید ) ، سئويل مامان ، GaMbAlOo ، ایلگار خانومی ، sinderelaaaaa ، YALDA68 ، جیما ، خانوم آقای موسوی ، masoumeh.p ، sinderela19 ، elham.voroOoOOjak ، Ragazza ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، susi ، Shirin Banoo ، M.J ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، ne-gin-00
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ عصر
ارسال: #15
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، bitajoon ، *shirin banoo* ، خوشگل خانم ، مهرآرا ، س.م ، sara queen ، آرتمیس ، saraaa72 ، fateme22 ، happily_diba ، neda_azadi99 ، پرند 70 ، GaMbAlOo ، وانیا22 ، susi ، زن باران (مهتاب65) ، nafas70 ، میدیا ، بانوی سعید ، masoumeh.p ، sinderela19 ، elham.voroOoOOjak ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، اریکا ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، خاتون جان ، ne-gin-00
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-بهمن-۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ عصر توسط saraaa72.)
ارسال: #16
من عاشققققققققق بدلیجاتم چندتا عکس میزارم اگه خوشتون اومد بازم میزارم خیلییی زیاد دارم
آخری انگشتره اولی دستبند
اینارو از اهواز خریده بودم قیمت یادم نیس

مرگ بر اسراییل و داعش و همه ی کفار آدمکشNew3
نقل قول
 سپاس شده توسط خوشگل خانم ، مهرآرا ، س.م ، mahsa_a3moon ، آرتمیس ، fateme22 ، eternal ، sara queen ، پرند 70 ، GaMbAlOo ، susi ، sinderelaaaaa ، masoumeh.p ، sinderela19 ، مونامنصور30 ، Moonlight ، ایلگار خانومی ، choobin ، $saye$ ، *z.a.h.r.a* ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، خاتون جان ، ne-gin-00
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ عصر
ارسال: #17

اینو پارسال از میلاد نور خریدم 40000 تومن
اینم از تیراژه خریدم 36000 تومن

غم دنیارو فراموش میکنم
وقتی
به تو نگاه میکنم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط saraaa72 ، مهرآرا ، ell ، آرتمیس ، atish ، س.م ، زن باران (مهتاب65) ، fateme22 ، bitajoon ، fati69 ، پرند 70 ، sayeh mahtab ، GaMbAlOo ، سحر 66 ، susi ، parisa.5085 ، YALDA68 ، جیما ، میدیا ، shania ، masoumeh.p ، الی گلی ، sinderela19 ، raheleh_fenel ، ایلگار خانومی ، بهار جون ، choobin ، دختر پـــاییز ، $saye$ ، nasibe_603 ، شیوا خانمی ، زیبای زیبا ، ne-gin-00
۲۶-بهمن-۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ صبح
ارسال: #18
این آخریه صورتیه ها

همه از جنوب(اهواز) و دوبی خرییداری شدن واسه همین قیمت ندارم

مرگ بر اسراییل و داعش و همه ی کفار آدمکشNew3
نقل قول
 سپاس شده توسط مهرآرا ، آرتمیس ، س.م ، fateme22 ، samane74 ، خوشگل خانم ، پرند 70 ، GaMbAlOo ، sinderelaaaaa ، shania ، masoumeh.p ، sinderela19 ، دریا73 ، ایلگار خانومی ، choobin ، $saye$ ، susi ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، ne-gin-00
۲۶-بهمن-۱۳۹۲, ۰۳:۳۱ عصر
ارسال: #19

غم دنیارو فراموش میکنم
وقتی
به تو نگاه میکنم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط eternal ، آرتمیس ، samane74 ، saraaa72 ، mahsa.mohamad ، lady-nazy ، bitajoon ، س.م ، shamim ، Ghazaljoon ، مهرآرا ، پرند 70 ، fateme22 ، mary92 ، sayeh mahtab ، غزال غزال ، GaMbAlOo ، سحر 66 ، susi ، mahsa25 ، sinderelaaaaa ، YALDA68 ، زن باران (مهتاب65) ، nafas70 ، خانوم آقای موسوی ، میدیا ، بانوی سعید ، lilia1367 ، masoumeh.p ، الی گلی ، مهتاب69 ، مونامنصور30 ، elham.voroOoOOjak ، raheleh_fenel ، سیندخت ، ایلگار خانومی ، choobin ، دختر پـــاییز ، farnoush ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، mohadeseh71 ، Shirin Banoo ، raha669 ، nasibe_603 ، شیوا خانمی ، Elmira.67.♥ ، زیبای زیبا ، خاتون جان ، ne-gin-00
۲۶-بهمن-۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #20

این دوتارو از اهواز خریدم صورتیه 25000 تومن
سفیده 8000 تومن

اینو یه ساعت سواچ خریدم بهم اشانتیون دادن

غم دنیارو فراموش میکنم
وقتی
به تو نگاه میکنم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط samane74 ، saraaa72 ، bitajoon ، آرتمیس ، س.م ، neda khanom ، مهرآرا ، پرند 70 ، fateme22 ، mary92 ، sayeh mahtab ، GaMbAlOo ، سحر 66 ، susi ، sinderelaaaaa ، YALDA68 ، زن باران (مهتاب65) ، nafas70 ، خانوم آقای موسوی ، میدیا ، بانوی سعید ، masoumeh.p ، الی گلی ، فرزاااانه ، sinderela19 ، elham.voroOoOOjak ، سیندخت ، ایلگار خانومی ، choobin ، دختر پـــاییز ، farnoush ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، mohadeseh71 ، Shirin Banoo ، شادی.خ ، اریکا ، Elmira.67.♥ ، زیبای زیبا ، ne-gin-00 ، پارمیسم
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام