• آرایشگاه گیوا
  • گل سنتر

عکس از بدلیجات خودمون

۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #1

عکس از بدلیجات خودمون
HeartHeartHeartHeartHeart

اسپم ممنوع
تبلیغ ممنوع

New1New1New1New1New1New1New1

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط *shirin banoo* ، خوشگل خانم ، ell ، sara queen ، ajaghvajagh ، nastaran_spring ، مهرآرا ، س.م ، سراب ، saraaa72 ، دختر شرقی ، پرند 70 ، masoumeh.p ، nasibe_603 ، ne-gin-00 ، Maryam290 ، MAR-ZIYE
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-بهمن-۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ عصر توسط sara queen.)
ارسال: #2

RE: عکس از بدلیجات خودمون
مرسی از سمیه عزیزمHeart
[تصویر: عکس از بدلیجات خودمون ]

غم دنیارو فراموش میکنم
وقتی
به تو نگاه میکنم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط *shirin banoo* ، ajaghvajagh ، خوشگل خانم ، مهرآرا ، farnoush ، fateme22 ، آرتمیس ، مهتاب69 ، GaMbAlOo ، tapesh ، س.م ، سراب ، afsan ، atish ، پرند 70 ، خانوم آقای موسوی ، میدیا ، masoumeh.p ، samae ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، mohadeseh71 ، saraaa72 ، barane1990 ، Shirin Banoo ، شادی.خ ، 3lena ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، ne-gin-00 ، Maryam290 ، MAR-ZIYE
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ عصر
ارسال: #3

اینستاگرام

نمدک های زیبای من  namadak_sepidar
زیورآلات چوبی  sepidar.artgroup
نقل قول
 سپاس شده توسط nastaran_spring ، خوشگل خانم ، مهرآرا ، sara queen ، farnoush ، fateme22 ، آرتمیس ، GaMbAlOo ، س.م ، سراب ، afsan ، پرند 70 ، سئويل مامان ، masoumeh.p ، دریا73 ، maedeh_r ، raheleh_fenel ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، susi ، xSaMiRax ، 3lena ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، ne-gin-00 ، Maryam290 ، MAR-ZIYE
  • پیانو
  • اساطیر
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-بهمن-۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ عصر توسط ajaghvajagh.)
ارسال: #4

دست بندام

اینستاگرام

نقل قول
 سپاس شده توسط nastaran_spring ، خوشگل خانم ، مهرآرا ، farnoush ، fateme22 ، آرتمیس ، GaMbAlOo ، س.م ، سراب ، saraaa72 ، پرند 70 ، masoumeh.p ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، susi ، xSaMiRax ، فهیمه جون ، 3lena ، eli meli joon ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، ne-gin-00 ، zahra_123 ، MAR-ZIYE
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ عصر
ارسال: #5

آنجــا که "عشــق" حضوری نیرومند داشتـه باشـد، دلشــوره و نومیـدی و ترس از بین می رود.

***دخترم داره 9 ماهش هم تموم میشه...
زندگی خیلی زیباتر از قبله

*** 94 زیباترین روزها رو برای من رقم میزنه Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط ajaghvajagh ، خوشگل خانم ، مهرآرا ، fati69 ، mahsa_a3moon ، ay naz ، farnoush ، fateme22 ، mahdiye ، fhmkardinal ، آرتمیس ، Rijina ، مهتاب69 ، س.م ، سراب ، beauty*angel ، saraaa72 ، باران68 ، mahboobe ، elza ، پرند 70 ، سئويل مامان ، sinderelaaaaa ، masoumeh.p ، الی گلی ، elham.voroOoOOjak ، sahar1230 ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، mohadeseh71 ، green ، susi ، *z.a.h.r.a* ، xSaMiRax ، barane1990 ، اریکا ، 3lena ، niloo67 ، فریدا ، lopasali ، گیلاسی ، eli meli joon ، nasibe_603 ، Elmira.67.♥ ، زیبای زیبا ، ne-gin-00 ، Maryam290
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-بهمن-۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ عصر توسط ajaghvajagh.)
ارسال: #6

اینستاگرام

نقل قول
 سپاس شده توسط nastaran_spring ، خوشگل خانم ، مهرآرا ، farnoush ، fateme22 ، mahdiye ، آرتمیس ، GaMbAlOo ، س.م ، سراب ، saraaa72 ، پرند 70 ، masoumeh.p ، elham.voroOoOOjak ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، susi ، xSaMiRax ، فهیمه جون ، اریکا ، 3lena ، فریدا ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، Maryam290 ، شیدا_67
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #7

Angel

آنجــا که "عشــق" حضوری نیرومند داشتـه باشـد، دلشــوره و نومیـدی و ترس از بین می رود.

***دخترم داره 9 ماهش هم تموم میشه...
زندگی خیلی زیباتر از قبله

*** 94 زیباترین روزها رو برای من رقم میزنه Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط خوشگل خانم ، ajaghvajagh ، mahsa_a3moon ، ay naz ، farnoush ، زن باران (مهتاب65) ، fateme22 ، mahdiye ، آرتمیس ، س.م ، سراب ، saraaa72 ، mahboobe ، پرند 70 ، masoumeh.p ، elham.voroOoOOjak ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، susi ، xSaMiRax ، فهیمه جون ، اریکا ، 3lena ، setareh69 ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، Maryam290 ، شیدا_67
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ عصر
ارسال: #8

اینستاگرام

نقل قول
 سپاس شده توسط مهرآرا ، farnoush ، fateme22 ، آرتمیس ، GaMbAlOo ، س.م ، سراب ، خوشگل خانم ، saraaa72 ، afsan ، پرند 70 ، masoumeh.p ، elham.voroOoOOjak ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، susi ، xSaMiRax ، فهیمه جون ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، zahra_123 ، Maryam290
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ عصر
ارسال: #9

غم دنیارو فراموش میکنم
وقتی
به تو نگاه میکنم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط مهرآرا ، farnoush ، Sisi88 ، mamoosh ، mahdiye ، *shirin banoo* ، آرتمیس ، مهتاب69 ، GaMbAlOo ، tapesh ، س.م ، ##سمانه## ، سراب ، saraaa72 ، خوشگل خانم ، fhmkardinal ، nairika ، fati asali ، atish ، زن باران (مهتاب65) ، پرند 70 ، سحر 66 ، sinderelaaaaa ، parisa.5085 ، خانوم آقای موسوی ، میدیا ، masoumeh.p ، sinderela19 ، elham.voroOoOOjak ، دختر پـــاییز ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، mohadeseh71 ، susi ، Shirin Banoo ، اریکا ، nasibe_603 ، زیبای زیبا ، پارمیسم ، zahra_123 ، Maryam290 ، شیدا_67
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ عصر
ارسال: #10

غم دنیارو فراموش میکنم
وقتی
به تو نگاه میکنم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط mamoosh ، *shirin banoo* ، آرتمیس ، GaMbAlOo ، tapesh ، س.م ، ##سمانه## ، سراب ، saraaa72 ، خوشگل خانم ، birsan ، مهرآرا ، fati asali ، atish ، پرند 70 ، سحر 66 ، masoumeh.p ، sinderela19 ، elham.voroOoOOjak ، دختر پـــاییز ، $saye$ ، خوب اردیبهشتی نرگس ، Shirin Banoo ، ajaghvajagh ، زیبای زیبا ، ne-gin-00 ، پارمیسم ، Maryam290 ، شیدا_67
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام