• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس

۷-دي-۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ عصر
ارسال: #31
RE: عکس آینه شمعدان خودمون(فقط عکس)
آینه شمعدون من. اسفند 90 .
6میلیون و 800. نقره باروقی

[تصویر: عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس]

مسابقه با شکوه ترین میزبانی من
صفحه 19 ارسال 184و 187 و صفحه 21 ارسال 213
منتظر نظراتتون هستمHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط sanam yas ، nasim.h ، choobin ، arooose naz ، negar65 ، خانوم دکتری ، س.م ، lilia1367 ، mahdiyeh ، Shaghayegh ، ayshin-66 ، Gazaal ، sahbaj ، mohadeseh71 ، ela_66 ، نداجون ، خوشگل خانم ، آرتمیس ، elize ، Javid ، neda khanom ، tala680067 ، mozhi 2 ، مهری67 ، yasi70 ، هما عروس شهر ، saraiiii ، Nika65X ، Nadin ، farnoush ، پاییز87 ، + Negar ، parinaz70 ، m.t ، khatooon ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، ajaghvajagh ، hanah70 ، ne-gin-00
۷-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۰۹ عصر
ارسال: #32

۱۸ اردیبهشت Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط nasim.h ، choobin ، arooose naz ، negar65 ، س.م ، $saye$ ، mahdiyeh ، ayshin-66 ، sahbaj ، mohadeseh71 ، نداجون ، خوشگل خانم ، آرتمیس ، elize ، tala680067 ، مهری67 ، Taraneh19 ، masoumeh.p ، farnoush ، m.t ، Gandoom ، khatooon ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، sedighe_813 ، hanah70 ، wish.M.life ، ne-gin-00
۸-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-دي-۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ عصر توسط Fariba-65H.)
ارسال: #33
آینه شمعدون من Lub
دست همسری جونم درد نکنه Heart
1/000/000 خریدم از نمایشگاه بین المللی با 20 درصد تخفیف !!!
البته لاله هاش این نیست چون دوستش نداشتم کریستال آلمان گرفتم 50 تومن از اتابک
عکس اونم بعدا میذارم هروقت رفتم خونه خودم اینجا خونه مامانمه... Angel

خداوند به هر کس بخواهد بی حساب می بخشد..
مامان شدم.. مامان هامین New2
نقل قول
 سپاس شده توسط نسیم عشق ، *FaRzAnEh* ، mahsa.mohamad ، $saye$ ، topol ، س.م ، mahdiyeh ، مهتاب69 ، ela_66 ، ayshin-66 ، تارا جان ، sahbaj ، نداجون ، خوشگل خانم ، susi ، choobin ، N3GAR ، آرتمیس ، فرانک2 ، banooomina ، elize ، سیمولی ، tala680067 ، فاطمه 70 ، مهری67 ، aavaa ، هما عروس شهر ، najm ، masoumeh.p ، bahar khanom ، شادی72 ، pari-ziba ، farnoush ، + Negar ، shahrzad.1917 ، m.t ، Gandoom ، xxmahyaxx ، khatooon ، parvazeh ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، marmariye hamedesh ، nazi naz kon ، J.1986 ، ajaghvajagh ، ~*tiyam*~ ، ارامش من ، مرغ عشق مو طلایی ، *z.a.h.r.a* ، smclassic ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، hanah70 ، wish.M.life ، mmot ، fatima66 ، ne-gin-00
۹-دي-۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ صبح
ارسال: #34

Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط Shaghayegh ، ela_66 ، ayshin-66 ، س.م ، Gazaal ، sahbaj ، mohadeseh71 ، نداجون ، خوشگل خانم ، ##سمانه## ، وانا ، choobin ، آرتمیس ، banooomina ، elize ، اeli1985 ، Javid ، neda khanom ، narcissus88 ، tala680067 ، sun daughter ، مهری67 ، masoumeh.p ، farnoush ، پاییز87 ، + Negar ، parinaz70 ، m.t ، Gandoom ، khatooon ، amirfarnaz ، l3ahare_m ، ajaghvajagh ، bahare jan ، مرغ عشق مو طلایی ، *shahla* ، b@H@r ، s_sara_j7788 ، soudi ، هستي ، اِلی ، Sind0kht ، tala8334 ، hanah70 ، Black Velvet ، ne-gin-00
۹-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #35
دیماه 91.
2تومن.
سفارش دادم طرحیو که میخواستم ساختن.

یعنی عاشقشممممممNew1

[تصویر: عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس][تصویر: عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس]

کاش میتونستم مثل Celine Dion برات آهنگ [Because You Loved Me] بخونم و به تو تقدیمش کنمAngel
I'm everything I am
Because you loved me
نقل قول
 سپاس شده توسط دختره تابستوون ، خانوم آقای موسوی ، zahrali ، ayshin-66 ، sara-sina ، س.م ، hani moon ، *FaRzAnEh* ، kiana1390 ، banooomina ، mohadeseh71 ، ela_66 ، نداجون ، aavaa ، choobin ، MadMazel ، آرتمیس ، elize ، Javid ، neda khanom ، tala680067 ، H.fard ، مهری67 ، yasi70 ، masoumeh.p ، elham joon ، farnoush ، isarah ، m.t ، Gandoom ، nasemma ، khatooon ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، سیمولی ، مرغ عشق مو طلایی ، *shahla* ، smclassic ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، پرسفووون ، ne-gin-00
۱۰-دي-۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #36
آینه شمعدونم که انتخاب خودم نبود .... یعنی من اصلا نمیخواستم آینه شمعدون بخرم ... ولی یه روز قبل از عروسی دیدم مادرشوهرم آینه شمعدون با اون میز زیرشو گرفت آورد خونمون با شوهرم

خواستن سورپرایز بشم Big Grin

فک کنم با میزش حدود 400 تومن شد دقیق یادم نیست

لباس عروسمو(دانتل) واسه اجاره گذاشتم با قیمت مناسبAngel
اینجاست :
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=2388443#pid2388443
نقل قول
 سپاس شده توسط topol ، *FaRzAnEh* ، س.م ، banooomina ، mahsa.mohamad ، mohadeseh71 ، ela_66 ، ##سمانه## ، choobin ، آرتمیس ، ayshin-66 ، elize ، Javid ، رسپینا63 ، tala680067 ، nazi68 ، سمانه65 ، L naz ، مهری67 ، masoumeh.p ، pari-ziba ، farnoush ، + Negar ، m.t ، Gandoom ، xxmahyaxx ، khatooon ، نازنین زینب ، Fereshteh K ، amirfarnaz ، ~*tiyam*~ ، lonely.girl ، مرغ عشق مو طلایی ، اِلی ، پرسفووون ، hanah70 ، ne-gin-00
۱۸-دي-۱۳۹۲, ۰۳:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ عصر توسط venous23.)
ارسال: #37
این ایینه شمعدان منه 2 سال پیش خریدم 4700 از سهروردی........

همیشه مراقب شنیده هایتان در مورد یک زن باشید...
مردان اگر او را به دست نیاورند و زنان اگر توان رقابت با او را نداشته باشند در موردش شایعه میسازند...
نقل قول
 سپاس شده توسط نداجون ، عروس ته تغاری ، lili3d ، susi ، *FaRzAnEh* ، choobin ، banoo007 ، topol ، آرتمیس ، ayshin-66 ، عشقم رضا ، neda khanom ، elize ، ela_66 ، Javid ، fatemeh1990 ، banooomina ، MAHASTI ، س.م ، MAAH ، zibaye ziba ، tala680067 ، boheira ، sun daughter ، Anayar ، مهری67 ، pegah70 ، najm ، masoumeh.p ، saraiiii ، sara queen ، شادی72 ، pari-ziba ، farnoush ، + Negar ، parinaz70 ، fh.abourezaei ، m.t ، Gandoom ، nasemma ، xxmahyaxx ، khatooon ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، marmariye hamedesh ، فاطیما66 ، karhe ، پریچهر25 ، skyisup92 ، lonely.girl ، مرغ عشق مو طلایی ، اِلی ، smclassic ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، tala8334 ، نیلوفر24 ، sogand irani ، ne-gin-00
۲۰-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ عصر
ارسال: #38
اینم آیینه شمعدان خواهرم که دیروز سفارش دادیم از کوچه برلن................قیمتش هم 1 تومان با کلی تخفیف ...............البته سرویس کامل (آیینه/شمعدان/ساعت/کنسول)
جنسش هم برنج هست با روکش نقره........:toung
نقل قول
 سپاس شده توسط mahjan ، آرتمیس ، goleyakh22 ، banooomina ، elize ، ela_66 ، Javid ، س.م ، سیمولی ، tala680067 ، مهری67 ، aavaa ، masoumeh.p ، N3GAR ، pari-ziba ، farnoush ، m.t ، Gandoom ، xxmahyaxx ، khatooon ، amirfarnaz ، marmariye hamedesh ، مرغ عشق مو طلایی ، *shahla* ، راحیل rahil ، hanah70 ، ne-gin-00
۲۲-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ صبح توسط maryamini.)
ارسال: #39
اینم آیینه شمعدون من. به خوشگلی آیینه شمعدونای شما که نمیرسه
از کوچه برلن خریدیم 800 هزار. تو عکس خوب نیوفتاده ایشاالله خونه رو چیدیم یه عکس قشنگ می ندازم Smile
جنسش برنزه. نگین هاش اتریشی هست، 10 سال هم گارانتی داره!
من خیلی آیینه شمعدون برام مهم نبود همین جوری یه چیزی خریدم که وسواسی نشم سرش! Big Grin

دوستای خوبم هر سوالی در زمینه ی داروها عوارض دارویی مشکلاتی که از نظر سلامتی براتون ایجاد شده یا راهنمایی برای زندگی سالم تر با اصلاح رژیم غذایی و ... دارین بپرسین ازم.
نقل قول
 سپاس شده توسط ell ، سیماsima ، marzie 1000 ، elize ، ela_66 ، وانا ، negar* ، آرتمیس ، HANIYA ، س.م ، tala680067 ، boheira ، فاطمه 70 ، سمانه65 ، sun daughter ، مهری67 ، yasi70 ، aavaa ، هما عروس شهر ، masoumeh.p ، pari-ziba ، farnoush ، Negin.B ، + Negar ، m.t ، Gandoom ، nasemma ، xxmahyaxx ، شایا ، khatooon ، نازنین زینب ، Ferniko ، amirfarnaz ، noaroos ، nonoo ، اِلی ، smclassic ، hanah70 ، nazanin11 ، Elahe0098 ، wish.M.life ، ne-gin-00 ، زهراگل
۲۵-دي-۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-دي-۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ عصر توسط اناهیتا.)
ارسال: #40
[تصویر: عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس] اینه شمعدون دختر داییم از پاساژ ازادی کرج 3 سال پیش دویست و پنجاه خریده
نقل قول
 سپاس شده توسط mahdiyeh ، 1girl ، فرزانه71 ، alonegirl ، آرتمیس ، banooomina ، RL92 ، maryam95 ، س.م ، narcissus88 ، zibaye ziba ، susu ، eternal ، skyisup92 ، tala680067 ، nazi68 ، سمانه65 ، مهری67 ، masoumeh.p ، elham joon ، pari-ziba ، farnoush ، + Negar ، isarah ، m.t ، Gandoom ، nasemma ، xxmahyaxx ، khatooon ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، مرغ عشق مو طلایی ، smclassic
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام