• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس

۵-آذر-۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ عصر
ارسال: #21
RE: عکس آینه شمعدان خودمون(فقط عکس)
آینه شمدون من که عاشقشم ، جنسش برنزه 1600000تومن

[تصویر: عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس]

خدا مرا کافیست ، خدایی که جز او معبودی نیست، بر او توکل کردم و او پروردگار عرش بزرگ استAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط nahiid ، masoumeh.p ، mahboobe ، pari-ziba ، mahdiyeh ، leila71 ، هیسرا ، مهرنوش 66 ، عروس ماه ، س.م ، sun daughter ، RL92 ، هما عروس شهر ، mimche ، جرقه ، sahar naziii ، mahsa25 ، من و خودم ، negar65 ، $saye$ ، آرتمیس ، سیماsima ، MEMOOOL ، tala680067 ، parisa.5085 ، silverlakewater ، yasi70 ، saye_roshan88 ، farnoush ، پاییز87 ، + Negar ، isarah ، m.t ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، nazi banoo ، سیمولی ، nafis joon ، *shahla* ، missL ، shiva1394 ، sima avini ، mmot ، ne-gin-00 ، زهراگل
۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-آذر-۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ صبح توسط مهرنوش 66.)
ارسال: #22
اینم مال منه
اینم شمعدون وساعت
نقل قول
 سپاس شده توسط مهرنوش جون ، الی 83 ، masoumeh.p ، eli_ali ، banoo007 ، س.م ، RL92 ، mimche ، saharjavid ، خانوم آقای موسوی ، negar65 ، خوش شانس ، آرتمیس ، سیماsima ، tala680067 ، سمانه65 ، farnoush ، + Negar ، m.t ، Gandoom ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، sogand irani ، ne-gin-00
۷-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #23

رویایی دارم از جنس آزادی ....
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، ارکیده سبز ، عروس ماه ، banoo007 ، saharfff ، س.م ، RL92 ، anita ، مهرنوش جون ، mimche ، Beh.Naz ، kameliya ، Tinaaa91 ، masoumeh.p ، دوستی 92 ، negar65 ، $saye$ ، aavaa ، tala680067 ، yasi70 ، zahrali ، farnoush ، + Negar ، m.t ، Gandoom ، نازنین زینب ، ne-gin-00
۸-آذر-۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ عصر
ارسال: #24
آیینه شمعدان ما خیلیییییی دوستش دارم خودشو میزش کار دست
سال پیش با میزش حدودا 800-900شد

نقاشم
نقل قول
 سپاس شده توسط نفس8008 ، topol ، sun daughter ، س.م ، RL92 ، asal-t ، anita ، مهرنوش جون ، عروس شیرازی ، aroosak52 ، مهتاب69 ، مهرنوش 66 ، marzie 1000 ، janjan2 ، eternal ، nastaran83 ، جرقه ، masoumeh.p ، choobin ، nikita617 ، خانوم آقای موسوی ، mozhi 2 ، fatemeh77 ، eli5530 ، من و خودم ، پريهام ، banooomina ، negar65 ، $saye$ ، mahdiyeh ، نرمين ، kimish ، آرتمیس ، سیماsima ، skyisup92 ، tala680067 ، raha669 ، H.fard ، مهری67 ، atit ، saraiiii ، zahrali ، farnoush ، + Negar ، parisa-kz ، نازنین زینب ، Fereshteh K ، amirfarnaz ، سیمولی ، معصومه ، رویای رنگی ، parastoo_raz ، سمیه سبحانی ، sogand irani ، دخت تهران ، tinagol ، ne-gin-00
۱۰-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ صبح
ارسال: #25
نقل قول
 سپاس شده توسط neda khanom ، janjan2 ، مهرنوش جون ، sarai ، nastaran83 ، جرقه ، mahdiyeh ، ریحانه68 ، RL92 ، masoumeh.p ، choobin ، nikita617 ، س.م ، mojgan-wien ، خانوم آقای موسوی ، mozhi 2 ، گل جان ، پريهام ، negar65 ، جسیکا ، آرتمیس ، فرانک2 ، پرن ، ell ، سیماsima ، bita z ، tala680067 ، sun daughter ، مهری67 ، atit ، sara queen ، لیلا12 ، farnoush ، + Negar ، fh.abourezaei ، m.t ، Gandoom ، xxmahyaxx ، khatooon ، نازنین زینب ، Fereshteh K ، amirfarnaz ، معصومه ، رویای رنگی ، parastoo_raz ، smclassic ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، ne-gin-00 ، Fahime
۱۰-آذر-۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #26
اینم مال من پارسال 650

کوروش کبیر:من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند!
نقل قول
 سپاس شده توسط eternal ، nastaran83 ، جرقه ، *FaRzAnEh* ، mahdiyeh ، مهرنوش جون ، RL92 ، مریم* ، masoumeh.p ، zori ، choobin ، nikita617 ، mojgan-wien ، خانوم آقای موسوی ، mozhi 2 ، fatemeh1990 ، topol ، من و خودم ، هیراد ، پريهام ، شهرآشوب ، banooomina ، negar65 ، sahar joon ، $saye$ ، aavaa ، آرتمیس ، ayshin-66 ، سیماsima ، tala680067 ، مهری67 ، yasi70 ، Taraneh19 ، saraiiii ، vahide-b ، farnoush ، + Negar ، isarah ، m.t ، Gandoom ، khatooon ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، ارامش من ، smclassic ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، نیلوفر24 ، Fereshteh K ، ne-gin-00
۱۱-آذر-۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ عصر
ارسال: #27
چرا عسکم رو پاک کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Crying
دوباره میزارم نقره است پارسال 1.500 یا 600 شد.
http://nowaroosupload.ir/uploads/13641939461.jpg
http://nowaroosupload.ir/uploads/13646250802.jpg

92/07/02 بهترين روز زندگيم به بهترين شكل گذشت.
دلم واسش تنگ شده.
من عاشق عشقمم.
نقل قول
 سپاس شده توسط مریم* ، masoumeh.p ، *FaRzAnEh* ، neda khanom ، choobin ، س.م ، پريهام ، negar65 ، tala680067 ، مهری67 ، narjes goli ، saraiiii ، farnoush ، khatooon ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، ajaghvajagh ، بهار ...
۱۸-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آذر-۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ صبح توسط soni.)
ارسال: #28
Wink RE: عکس آینه شمعدان خودمون(فقط عکس)
اینم آینه و شمعدان عروسی بنده که تازه خریدیم نقره هستن نمیدونم چرا واضح نمیوفته گلهاش تو مراسمم کاملا عکس میندازمو میذارم دوباره
[تصویر: عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس]" alt="تصویر: [تصویر: عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس]" title="تصویر: [تصویر: عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس]" />[تصویر: عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس]" alt="تصویر: [تصویر: عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس]" title="تصویر: [تصویر: عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس]" />
ببخشین دیگه اون قرمزه هم لباسمه افتاده تو آیینهAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط mozhi 2 ، RL92 ، ##سمانه## ، masoumeh.p ، neda khanom ، ریحانه68 ، س.م ، topol ، bahar khanom ، *FaRzAnEh* ، mahdiyeh ، choobin ، پريهام ، arooose naz ، negar65 ، $saye$ ، maede.f ، aavaa ، N3GAR ، آرتمیس ، سیماsima ، Javid ، tala680067 ، L naz ، مهری67 ، atit ، saraiiii ، farnoush ، + Negar ، dordaneh ، m.t ، Gandoom ، Baby jon ، khatooon ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، ajaghvajagh ، *shahla* ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، tala8334 ، ne-gin-00
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ صبح
ارسال: #29
اینم آینه شمدونه منه.
ببخشید خیلی واضح نیست همین دیشب خریدیم 750
از تو مغازه عکس گرفتم.

ان شاالله همه بزودی مامان بشنتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط goleyakh22 ، RL92 ، bahar khanom ، mahdiyeh ، س.م ، پريهام ، arooose naz ، choobin ، negar65 ، $saye$ ، آرتمیس ، tala680067 ، مهری67 ، farnoush ، m.t ، khatooon ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، mona91 ، ne-gin-00 ، mehrban0o0o
۲۷-آذر-۱۳۹۲, ۰۷:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آذر-۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ عصر توسط samaneh amiri.)
ارسال: #30
ایینه و شمعدان من .عاشق شمعدون و ساعتمم.از ابو سعید پارسال با میزش
800

http://nowaroosupload.ir/uploads/13873809672.jpg
http://nowaroosupload.ir/uploads/13873813501.jpg

ببخشید کیفیت عکسا خیلی بده......معذرت.....

1 بهمن عروسی داداشی جونم...عاشقشم......Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط nastaran83 ، س.م ، پريهام ، choobin ، negar65 ، tala680067 ، مهری67 ، farnoush ، khatooon ، amirfarnaz ، معصومه ، ne-gin-00
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام