• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس

۱۱-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #11
RE: عکس آینه شمعدان خودمون(فقط عکس)
این آینه شمعدان خوشگل منه خیلی دوسسسسششششش دارم

[تصویر: عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس]" alt="تصویر: [تصویر: عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس]" title="تصویر: [تصویر: عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس]" />

مرداد 92 گرفتم 800 هزار تومن از اصفهان خیابان فروغی
نقل قول
 سپاس شده توسط س.م ، ida ، choobin ، bahar khanom ، eternal ، نداجون ، aroose91 ، ماهگل ، Beh.Naz ، RL92 ، khoshhalam ، pari-ziba ، پناهم باش ، خوشگل خانم ، masoumeh.p ، zori ، m0na-hamed ، shiva2265 ، kameliya ، fatima.s ، masi e mehdi ، ماهی قرمز ، Tinaaa91 ، عروس ماه ، saharjavid ، soni ، ریحان 67 ، negar65 ، $saye$ ، aavaa ، susu ، فاطمه م ، tala680067 ، سمانه65 ، L naz ، ellai ، alexandra ، farnoush ، + Negar ، m.t ، zeinab.mh ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، Minnaa ، karhe ، ajaghvajagh ، اِلی ، motahare.m ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، hanah70 ، wish.M.life ، ne-gin-00 ، زهراگل
۱۲-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-آبان-۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ عصر توسط zahrali.)
ارسال: #12
عاااااااااااااااشق کنسول و شمعدوناممااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کنسول 850000 ت از تولیدی این سبک کنسولها تو دلاوران مغازه تجسم فکر کنم 800000 ت حساب کرد
همینو مغازه های دیگه 900000 ،950000 یه جا هم 1100000 ت قیمت کردیم

[تصویر: عکس آینه شمعدان و کنسول خودمون(فقط عکس)+قیمت+ آدرس]

اینم نمای شمعدونامون از نزدیک
عااااااااااااااااااشقشم خیلی گشتم تا پیداش کردم
یادش بخیر دو سه روز مونده بود به مراسم جهاز برونم خییییییلییی سرم شلوغ بود
منو همسری تقسیم کرده بودیم کارای انجام نشده رو تکمیل کنیم
اون روز من از مزون لباس عروسم رفتم ابوسعید برای خرید شمعدون بیچاره همسریم هم رفت فرشی که قبلا انتخاب کرده بودیم برای اتاق خواب بخره
بعد من هرچی گشتم خوشم نیومد (انقدر با مزه بود می رفتم تو مغازه عکس می گرفتم واسه همسریم می فرستادم و نظر شو می گرفتم فروشنده ها مرده بودن از خنده چیکار می کردیم وقت نداشتیم خبببببببBig Grin)چند روز قبلشم رفته بودیم سمت مهران و میدون استقلال(همونکه میخوره به بهارستان) اونجا هم نپسندیدم
تا اینکه فرداش رفتم بازار تو راسته لباس زیر فروشها یه مغازه کریستال فروشی و شمعدون فروشیه که خیلی هم گرونهNew3
این هم قشنگ بود هم قیمتش خوب بود 650000ت گفت خودمو کشتم 620000 ت خریدم تا همسری عکسشو دید خیلی خوشحال شد اونم اوکی داد منم از کارت مبارک همسری اونو خریدم برای خودمونBig Grin
کلا ما همه چیزامون ماجرا داشت LubHeartLub
حیف که تموم شد خیلی زودConfused
حالا میتونید عکسو ببینیدBig Grin

پیج شال و روسری یاس
اکثر کارامون واردتیه یا ایرانی جنس مرغوب
کلی کارای متنوع و شیک دااريم كه همشون گلچین شده است
yas.scarf2020
نقل قول
 سپاس شده توسط Delnaz ، عروس شیرازی ، فاطمه بانو ، Beh.Naz ، RL92 ، 4051307 ، نفس8008 ، س.م ، goleyakh22 ، meno ، marzie 1000 ، mahjan ، الی 83 ، neda khanom ، yarauf ، زینب گلی ، khoshhalam ، pari-ziba ، خوشگل خانم ، masoumeh.p ، eternal ، choobin ، هیسرا ، nadiyaaa ، masi e mehdi ، ماهی قرمز ، voroojak rize ، mahboobe ، leila71 ، sari ، سپید بانو ، bahar khanom ، z.shh1988 ، negar65 ، $saye$ ، سیماsima ، zahra1212 ، susu ، tala680067 ، سمانه65 ، sun daughter ، L naz ، farnoush ، پاییز87 ، + Negar ، پری رخ 2014 ، m.t ، zeinab.mh ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، معصومه ، karhe ، nazi naz kon ، رویای رنگی ، parastoo_raz ، اِلی ، smclassic ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، ne-gin-00
۲۰-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #13
اینم آینه و شمعدان من!
415 تومن از گوهردشت کرجSmiling
راستی بچه ها لطفا برای خوش بختی خودتون و من دعا کنیدNew1

همیشه از خدا برای زندگیم رنگین کمون می خوام
Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط شیوا جونی ، fatemeh1990 ، khoshhalam ، pari-ziba ، RL92 ، خوشگل خانم ، Beh.Naz ، س.م ، masoumeh.p ، zori ، *FaRzAnEh* ، عروس سپید ، elhaaam ، دختر ایرونی ، shirin93 ، eternal ، neda khanom ، mahla ، fati69 ، choobin ، fatima.s ، elm2030 ، nadiyaaa ، masi e mehdi ، ماهی قرمز ، Tinaaa91 ، leila71 ، sevda 66 ، عروس ماه ، saharjavid ، mozhi 2 ، bahar khanom ، هری پاتر ، eli5530 ، raha669 ، negar65 ، الی جوجو ، پری چهر ، $saye$ ، aavaa ، MEMOOOL ، tala680067 ، fhmkardinal ، Shirin Banoo ، sun daughter ، L naz ، yasi70 ، moje ، saraiiii ، mrezaei ، ellai ، elham joon ، alexandra ، farnoush ، azade229 ، + Negar ، m.t ، zeinab.mh ، Gandoom ، سانازززی ، نازنین زینب ، Ferniko ، Fereshteh K ، amirfarnaz ، معصومه ، Minaaa_R ، MA.JA ، اِلی ، reyhan-etoiles ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، mesripoor.66 ، Bernadet ، hanah70 ، Elahe0098 ، wish.M.life ، arezooo82 ، ne-gin-00 ، عزیز بابا
۲۱-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ عصر
ارسال: #14
پارسال 750 خریدیم

انــگــار کــه شــاهـرگ احـسـاسـم را زده بـاشـی

بـنــد نمـی آیـد دوسـت داشـتـنـتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط eternal ، masoumeh.p ، RL92 ، choobin ، khoshhalam ، س.م ، خوشگل خانم ، خانوم آقای موسوی ، mozhi 2 ، bahar khanom ، negar65 ، $saye$ ، tala680067 ، سمانه65 ، farnoush ، m.t ، zeinab.mh ، Gandoom ، نازنین زینب ، Fereshteh K ، amirfarnaz ، hanah70 ، ne-gin-00
۲۱-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ عصر
ارسال: #15
ساری،سه راه ملا مجدالدین
700،000تومن شد (اینه 410،000ت - شمعدون 210،000ت - کنسول 80،000)

با شاد بودن ، زیبا بودن ، رنگی بودن ، خندیدن ، رقصیدن و آواز خواندن هم می توان به بهشت رفت ،کافیست خوب باشیم و انسان
نقل قول
 سپاس شده توسط eternal ، pichak2014 ، fati69 ، RL92 ، choobin ، niloofar.abi ، negin12 ، khoshhalam ، س.م ، خوشگل خانم ، marzie 1000 ، ماهی قرمز ، Tinaaa91 ، mahboobe ، mozhi 2 ، negar65 ، $saye$ ، tala680067 ، سمانه65 ، farnoush ، m.t ، zeinab.mh ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، nasim.h ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، Bernadet ، ne-gin-00
۲۴-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ عصر
ارسال: #16
دو سال پیش از ت.ب.ریز قیمت یادم نیست حدود 50 60 بود

Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط هیسرا ، وسمه ، Gazaal ، *FaRzAnEh* ، meno ، س.م ، خوشگل خانم ، masi e mehdi ، RL92 ، khoshhalam ، ماهی قرمز ، N3GAR ، aroosak52 ، choobin ، nahiid ، masoumeh.p ، mahboobe ، mahdiyeh ، مهرنوش 66 ، ShahPari ، negar65 ، $saye$ ، آرتمیس ، tala680067 ، solmaz-s ، yasi70 ، farnoush ، + Negar ، m.t ، zeinab.mh ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، nasim.h ، fateme bay ، hanah70 ، Elahe0098 ، ne-gin-00
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ عصر
ارسال: #17
آینه شمعدون خواهرم. برنجی از رشت پارسال حدود 550 تومن

باران باش و ببار
نپرس کاسه های خالی از آن کیست...
نقل قول
 سپاس شده توسط RL92 ، m0na-hamed ، س.م ، khoshhalam ، بانو روشنا ، ماهی قرمز ، N3GAR ، choobin ، nahiid ، masoumeh.p ، mahdiyeh ، mimche ، مهرنوش 66 ، عروس ماه ، mahsa25 ، negar65 ، $saye$ ، آرتمیس ، سیماsima ، tala680067 ، sun daughter ، farnoush ، isarah ، m.t ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، ajaghvajagh ، sana soltani ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، mmot ، ne-gin-00
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-آبان-۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ عصر توسط RL92.)
ارسال: #18

اینم آینه شمعدون من Wink

خیلی وقته خریدیم

یه ساعت هم داشت

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط masoumeh.p ، ریما جون ، rosha kiyan ، س.م ، shk ، *FaRzAnEh* ، khoshhalam ، sahbaj ، ماهی قرمز ، دختر پـــاییز ، ایلگار خانومی ، aroosak52 ، choobin ، pari-ziba ، mahdiyeh ، mimche ، مهرنوش 66 ، yarauf ، عروس ماه ، RONAKK ، MaloooS ، mozhi 2 ، دوستی 92 ، negar65 ، $saye$ ، aavaa ، آرتمیس ، سیماsima ، Javid ، tala680067 ، solmaz-s ، yasi70 ، saraiiii ، farnoush ، + Negar ، m.t ، زیبای خیلی خفته ، نازنین زینب ، Ferniko ، amirfarnaz ، معصومه ، MA.JA ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، Narsis65
۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-آبان-۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ عصر توسط هدا.)
ارسال: #19
فک کنم متفاوت ترین آینه شمعدون آینه شمعدون من باشه
این رو از شهر سفال خریدم: لاله جین ِ همدان

Heart

میدانی رفیق !

هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...
نقل قول
 سپاس شده توسط مهرنوش جون ، Blue Dream ، عروس کارمند ، دختره تابستوون ، نداجون ، گل جان ، khoshhalam ، ریما جون ، ماهی قرمز ، aroosak52 ، choobin ، فرزاااانه ، nahiid ، masoumeh.p ، mahdiyeh ، هیسرا ، مهرنوش 66 ، س.م ، RL92 ، mimche ، soni ، فرشته فرشته ، negar65 ، $saye$ ، آرتمیس ، سیماsima ، tala680067 ، سمانه65 ، yasi70 ، farnoush ، + Negar ، m.t ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، zahra1212 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، ne-gin-00
۴-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-آذر-۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ صبح توسط arose shomal.)
ارسال: #20

نقل قول
 سپاس شده توسط fati69 ، choobin ، masoumeh.p ، مهرنوش 66 ، banoo007 ، س.م ، RL92 ، mimche ، negar65 ، $saye$ ، آرتمیس ، tala680067 ، yasi70 ، bahar ، farnoush ، m.t ، نازنین زینب ، amirfarnaz ، ne-gin-00 ، Fahime
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام