• سمیرا مرتضوی
  • تقی زاده

عکاسی های خودمون

۲۷-خرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ صبح
ارسال: #1

عکاسی های خودمون
دوستای عزیزم بیاید اینجا عکس هایی که خودمون انداختیم رو بذاریم[تصویر: عکاسی های خودمون]
از طبیعت....چیزای جالب و خنده دار.... هرچی[تصویر: عکاسی های خودمون]
به هرحال عکاسی هم کار دسته دیگهBlush

خودم شروع میکنمNew2

عکس دختر خاله عسیسم مدل دالتون ها[تصویر: عکاسی های خودمون]
[تصویر: عکاسی های خودمون]

کیک امسالم بازم از رضا کرج[تصویر: عکاسی های خودمون]

مامانم در حال دوختن بافتنیTongueم

امامزاده نمیدونم چی Toungeتو کلاک کرج شام غریبان

ما در حال بازیBig Grin

سفارش بنده در کافه دارچین کرجLub

این داستان ایییییییییینقد ادامه دارد.......

آدرس اینستاگرام منLub mahtab.bahamin
لینک کانالم که کلی ایده داره@ideashpazi
نقل قول
 سپاس شده توسط vida22 ، khoshhalam ، s.a.r.a ، beauty*angel ، Parinaz ، سيما ، hanakhanoom ، Goli khanom ، ** کــــژال ** ، pari joon ، سحرافشاری ، س.م ، Aseman90 ، خوشگل خانم ، بارانک ، green ، دریا73 ، ahlam ، atish ، Judy ، masoumeh.p ، zohre.m ، samira mz ، asal khano0m ، م . ر ، bimbo ، sadsadsad ، ( پدیده ) ، ماهی قرمز ، khofte ، sahel58 ، nillgoon ، elnazi ، saraOnavid ، Khanom Tala ، Diyana ، rezvane ، Ghazaljoon ، naghash ، samae ، شیم شیم ، elidavan ، mona*m ، manasoheil ، girl_74 ، mahya20 ، dew ، آهو مشکی پوش ، 4051307 ، زورو ، عکاسباشی ، لامیا ، سمانه* ، فاطیما_66 ، fati69 ، آتـنـا پـارسیـان ، ana110 ، دونات ، mahsaiiii ، sara kian ، مریم* ، nila1360 ، شکوفه صورتی ، erica ، سوگلي جون ، عروسکی ، motahare ، Amene joon ، melody68 ، 3lena ، banoye irani ، farnoush ، دیازپام ، بهار69 ، فروغ بنی ، secret ، farzanehgoli ، mahya .kh ، parienaz ، nasibe_603 ، متین بانو ، 3tayesh_t ، sh2020 ، elm ، eli meli joon ، جین جیلا ، najmehbu ، Maryam290 ، روزهای شیرین
۲۷-خرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ صبح
ارسال: #2
RE: عکاسی های خودمون
منم میخوام چند تا از عکسامو بذارم. با اجااااااازه Big Grin

نقل قول
 سپاس شده توسط Parinaz ، beauty*angel ، hanakhanoom ، khoshhalam ، Goli khanom ، مهتاب69 ، pari joon ، سيما ، yarauf ، س.م ، دختر ایرونی ، خوشگل خانم ، بارانک ، green ، دریا73 ، HiddenBride ، atish ، yagmur ، Judy ، masoumeh.p ، zohre.m ، samira mz ، asal khano0m ، bimbo ، گل جان ، ماهی قرمز ، mahboobe ، khofte ، saraOnavid ، Khanom Tala ، rezvane ، Ghazaljoon ، naghash ، samae ، فریبا92 ، آهو مشکی پوش ، زورو ، joojoo2000 ، مریم* ، ana110 ، دونات ، mahsaiiii ، فروغ بنی ، lady-nazy ، motahare ، Amene joon ، melody68 ، 3lena ، banoye irani ، farnoush ، دیازپام ، لیلا طلا ، secret ، mahya .kh ، nasibe_603 ، 3tayesh_t ، najmehbu ، Maryam290 ، tootak
۲۷-خرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #3
اگه اشتباه نکنم جاده عسلویه به سمت بند عباس بود
خلیج همیشه فارس خودمون انگشتمم پایین لنزه3 (12)
اینم که شبیه پرانتز اوفتاده خواهرمه شمال!

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط hanakhanoom ، s.a.r.a ، khoshhalam ، Goli khanom ، ashoosan ، مهتاب69 ، pari joon ، سحرافشاری ، moni joon ، رسپینا63 ، yarauf ، Parinaz ، س.م ، دختر ایرونی ، خوشگل خانم ، green ، دریا73 ، عروس شیرازی ، HiddenBride ، atish ، Judy ، masoumeh.p ، shiba ، zohre.m ، samira mz ، asal khano0m ، سحر ایرانی ، bimbo ، ماهی قرمز ، saraOnavid ، Khanom Tala ، rezvane ، Ghazaljoon ، naghash ، samae ، aftab69 ، girl_74 ، narges zaeri ، secret ، najmehbu ، Maryam290
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۷-خرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ عصر
ارسال: #4

رختشورخانه زنجان ــــ عید91

دوست عسیسم لب ساحل شمال

بلههه

یه موزه بود تو راه آرامگاه فردوسی ــــ مشهد

عید امسال اصفهان

بازم لب ساحل

چمنزاری در ایلام

لنجی در آبادان

گلهای ناز آرامگاه حافظ

New1

آدرس اینستاگرام منLub mahtab.bahamin
لینک کانالم که کلی ایده داره@ideashpazi
نقل قول
 سپاس شده توسط pari joon ، somi63 ، سحرافشاری ، moni joon ، khoshhalam ، سيما ، yarauf ، nafas90 ، Parinaz ، س.م ، خوشگل خانم ، green ، narcissus88 ، دریا73 ، roshanak.sh ، atish ، birsan ، Judy ، masoumeh.p ، zohre.m ، samira mz ، سحر ایرانی ، مرمر ، bimbo ، ماهی قرمز ، mahboobe ، Neda.M.N ، nillgoon ، saraOnavid ، Khanom Tala ، Ghazaljoon ، naghash ، samae ، فریبا92 ، sahar1230 ، نیلوفرم ، $saye$ ، آهو مشکی پوش ، زورو ، marzie 1000 ، فاطیما_66 ، نازیلا مهربان ، fatemeh-hamid ، ana110 ، miss sudi ، دونات ، nilana.slt ، nila1360 ، سوگلي جون ، set@reh ، saloomeh ، motahare ، Amene joon ، melody68 ، 3lena ، farnoush ، دیازپام ، sheyda_3m0a ، secret ، farzanehgoli ، zahra_bannooo ، mahya .kh ، nasibe_603 ، hanah70 ، 3tayesh_t ، eli meli joon ، najmehbu ، Maryam290
۲۷-خرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-خرداد-۱۳۹۲ ۰۵:۵۲ عصر توسط mahla.)
ارسال: #5
دلم درد میکنه گفتم یکم عکس بزارم یادم برهBlush
طالقان _منظره ای از پشت سد
[تصویر: عکاسی های خودمون]" alt="تصویر: [تصویر: عکاسی های خودمون]" title="تصویر: [تصویر: عکاسی های خودمون]" />
گل انار _حیاط عمه جونم
[تصویر: عکاسی های خودمون]" alt="تصویر: [تصویر: عکاسی های خودمون]" title="تصویر: [تصویر: عکاسی های خودمون]" />
بازم طالقان

غروب ساحل شمال سال90

در راه جاده چالوس
مشهد بهار سال91
امام زاده باغ فیض اسفند 90 تهنایی رفته بودم خیلی جای خوبیهEmbarrased
اینم شکوفه های امام زاده عینلی و زینلی پونک اسفند90

گنج قارون واسه قارون،ماروچه به مال دنیا ؟ گنج من یه تار موته ،نمیدم به کل دنیا
نی نی ما هم اومد تو دل مامانش
نی نی من الان دیگه پیشمه خدایا شکرتBlush:
نقل قول
 سپاس شده توسط سحرافشاری ، moni joon ، khoshhalam ، مهتاب69 ، سيما ، yarauf ، nafas90 ، دختر ایرونی ، س.م ، Aseman90 ، خوشگل خانم ، pari joon ، green ، دریا73 ، عروس شیرازی ، atish ، masoumeh.p ، zohre.m ، bimbo ، ( پدیده ) ، ماهی قرمز ، وفا ، Ghazaljoon ، naghash ، samae ، فریبا92 ، $saye$ ، آهو مشکی پوش ، زورو ، ana110 ، دونات ، مریم* ، nila1360 ، شکوفه صورتی ، سوگلي جون ، motahare ، farnoush ، secret ، farzanehgoli ، mahya .kh ، yek doost ، خاله ، 3tayesh_t ، samira mz ، elham_rainbow ، دخمل حوا ، najmehbu ، Maryam290 ، tootak
۲۸-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ عصر
ارسال: #6

این آخری اسمم دارهBig Grin
آزادی
نقل قول
 سپاس شده توسط سيما ، nafas90 ، studpk ، Parinaz ، س.م ، دختر ایرونی ، khoshhalam ، pari joon ، green ، دریا73 ، ahlam ، عروس شیرازی ، HiddenBride ، birsan ، Judy ، masoumeh.p ، zohre.m ، samira mz ، مرمر ، bimbo ، ( پدیده ) ، ماهی قرمز ، مهتاب69 ، maary69 ، shima.sa ، saraOnavid ، وفا ، Ghazaljoon ، naghash ، samae ، $saye$ ، آهو مشکی پوش ، زورو ، لامیا ، فاطیما_66 ، مریم* ، دونات ، nila1360 ، saloomeh ، motahare ، 3lena ، سارا-جون ، farnoush ، ghaasedakk ، secret ، mahya .kh ، hanah70 ، 3tayesh_t ، marzie 1000 ، najmehbu
۲۸-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-خرداد-۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ عصر توسط aroos koochooloo.)
ارسال: #7
این عکس مینامونه

خدایا تا حالا تنهام نزاشتی از این به بعدم نزارNew1
إنّ مع العسر یسرا
برای پرندمون دعا کنید حالش خوب شه ممنون ازتون
نقل قول
 سپاس شده توسط nafas90 ، Parinaz ، س.م ، دختر ایرونی ، pari joon ، دریا73 ، HiddenBride ، atish ، Judy ، masoumeh.p ، zohre.m ، مرمر ، bimbo ، ( پدیده ) ، ماهی قرمز ، khofte ، sahel58 ، مهتاب69 ، saraOnavid ، Ghazaljoon ، $saye$ ، آهو مشکی پوش ، faaezeh ، مریم* ، دونات ، motahare ، melody68 ، secret ، yek doost ، 3tayesh_t ، najmehbu
۲۸-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ عصر
ارسال: #8
چه page جالبی Lub
من عاشق عکاسیمLubLub (البته رشتم عکاسی نیستا)ولی عکس زیاد میگیرم
ابیانه
مهاباد
شیراز

پارک ارم

یه عمر هر دردی به من دادی , حس می کنم عین نیازم بود
جایی که افتادم به پای تو , زیباترین جای نمازم بود
هر جای دنیایی دلم اونجاست , من کعبمو دور تو می سازم
من پشت کردم به همه دنیا , تا روبه تو سجاده بندازم
نقل قول
 سپاس شده توسط studpk ، دختر ایرونی ، س.م ، lili3d ، Aseman90 ، pari joon ، green ، دریا73 ، عروس شیرازی ، HiddenBride ، yagmur ، Judy ، masoumeh.p ، zohre.m ، سيما ، samira mz ، سحر ایرانی ، مرمر ، bimbo ، sadsadsad ، ( پدیده ) ، ماهی قرمز ، مهتاب69 ، khofte ، maary69 ، saraOnavid ، وفا ، Ghazaljoon ، n00Ra ، samae ، niniya ، تبسم عشق ، شیم شیم ، جاذبه ، فریبا92 ، sahar1230 ، $saye$ ، فرناز123 ، 4051307 ، زورو ، لامیا ، marzie 1000 ، farzaneh_del ، شا پرک ، مریم* ، ana110 ، دونات ، nila1360 ، شکوفه صورتی ، سوگلي جون ، motahare ، Amene joon ، farnoush ، ghaasedakk ، secret ، farzanehgoli ، mahya .kh ، yek doost ، hanah70 ، 3tayesh_t ، عروس خانوم پاییز ، shiiiva m ، banoo narges ، najmehbu ، Maryam290
۲۸-خرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ عصر
ارسال: #9
کف پای بچه داداشم قربونش بشم منننننننننن
اینجا قشم هستش جزیره هنگام این کشتی هم فکر برای پرتغالیا بود که به گل نشستهههه
اینم دست من تو جزیره هنگام قشم که شن ماسه اونجا اکلیلیههههههه
اینجا بندرعباس هستش که سوار کشتی میشی میری سمت قشم
اینجا دیگه سوار کشتی شدیممممم وسط دریاااا
دلفین های خشگللللللل تو جزیره هنگام
اینجا هم شمال هستش لب دریااااا کوسه درست کردیمممم

هوراااااا مامان شدم خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط pari joon ، بارانک ، green ، narcissus88 ، دریا73 ، ahlam ، عروس شیرازی ، HiddenBride ، F0oRo0uGh ، atish ، birsan ، Judy ، masoumeh.p ، zohre.m ، samira mz ، دلنیا ، asal khano0m ، سحر ایرانی ، bimbo ، ماهی قرمز ، khofte ، sahel58 ، مهتاب69 ، pamchal ، maary69 ، saraOnavid ، وفا ، Ghazaljoon ، samae ، تبسم عشق ، شیم شیم ، aftab69 ، mona*m ، فریبا92 ، آهو مشکی پوش ، زورو ، لامیا ، marzie 1000 ، farzaneh_del ، مریم* ، كيتي ، ana110 ، دونات ، mahsaiiii ، nila1360 ، شکوفه صورتی ، سوگلي جون ، set@reh ، motahare ، farnoush ، فروغ بنی ، secret ، مریم 1367 ، mahya .kh ، yek doost ، lili*malos ، 3tayesh_t ، shiiiva m ، banoo narges ، s@har ، najmehbu ، tootak ، Maryam290
۲۸-خرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ عصر
ارسال: #10

آبـــــــــــی

نقل قول
 سپاس شده توسط خوشگل خانم ، س.م ، atish ، s.a.r.a ، sara4 ، roshanak.sh ، zohre.m ، moni joon ، pink lady ، سيما ، samira mz ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، م . ر ، bimbo ، ماهی قرمز ، vida22 ، khofte ، saraOnavid ، rezvane ، آهو مشکی پوش ، زورو ، ana110 ، nila1360 ، motahare ، farnoush ، ghaasedakk ، secret ، zahra_bannooo ، yek doost ، shiiiva m ، banoo narges ، marzie 1000 ، tootak ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام