• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

عمل لیزیک چشم ( جراحی چشم با لیزر ) (2)

۳-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #141
RE: عمل لیزیک چشم ( جراحی چشم با لیزر ) (2)
(۳-دي-۱۳۹۷ ۰۶:۳۵ عصر)'عروس ۱۲۳۴' نوشته است:  بچه ها کسی می تونه اطلاعات کامل بده
کجاها برای عمل چشم بهتره و کدوم دکتر و بیمارستان
کسی در مورد بیمه اطلاعی داره...چه شرایطی داره تا بیمه هزینرو بده
چشم من آستیکماته فکر کنم ۲ آستیکمات یک چسمم یاسه و ۲ و خورده ای آستیکمات اون یکی چشمم و نزدیک نیم یا ۷۵ هم هر کوم چشمام ضعیفن...

عزیزم همه کلینیک های تخصصی چشم خوب هستن
من خودم پیش دکتر جعفرنژادی عمل کردم هم تو کلینیک بینا هستن و هم  هلال ایران؛ هلال ایران هزینه اش کمتر هست
من پیش این دکتر رفتم چون پدربزرگ و مادربزرگم رو هم عمل کرده بود و راضی بودن
عزیزم شماره چشم ۳ به بالا رو بیمه قبول میکنه و از ۳ به پایین رو خودت باید بدی

شما آهن ربایی زنده هستید،در مورد هر چه بیندیشید،همان را به سمت خود می کشید.

احساس منفی،ترمز موفقیت ماست؛
ترمزهای خود را رها کنید.
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس ۱۲۳۴
۵-دي-۱۳۹۷, ۰۶:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-دي-۱۳۹۷ ۰۶:۱۷ صبح توسط عروس ۱۲۳۴.)
ارسال: #142
خانوما کسی بیمارستان تریتا چشمشو عمل کرده...؟باکدوم دکتر؟
کسی اطلاعاتی در باره عمل چشم در این بیمارستان داره؟خوبه؟
ممنون

بیمارستان تریتادر تهرانه...تقریا نزدیکا شهرک گلستان.....
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۷, ۰۶:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۷ ۰۶:۲۴ صبح توسط عروس ۱۲۳۴.)
ارسال: #143
خانوما کسی تو بیمارستان تریتا عمل نکرده بود؟
نقل قول
  • گروه ژ
۱۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۳۲ صبح
ارسال: #144
بچه ها کسی اطلاعاتی راجع به بیماستان تریتا نداشت؟
بیمارستان فارابی چی؟
بهترین بیمارستان برای عمل چشم تهران کجاست؟
ممنون
نقل قول
۱۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #145
امکان عمل دوباره هست

(..')/♥ ♥('..)
.\♥/. = .\█/
_| |_ ♥ _| |_
مامان النا
نقل قول
۱۵-بهمن-۱۳۹۷, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #146
سلام خانما.کسی جدیدا عمل لیزیک انجام داده؟هزینه اش چقدر میشه حدودا؟؟؟؟؟
نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #147
(۱۵-بهمن-۱۳۹۷ ۰۴:۴۸ عصر)'F.gh' نوشته است:  سلام خانما.کسی جدیدا عمل لیزیک انجام داده؟هزینه اش چقدر میشه حدودا؟؟؟؟؟

بین 3 تا 5 میلیون بستگی به نوع عملت و بیمارستان.

من و امیر بهم انرژی می دیم

قد: 160؛
وزن از 57.500 به 56.100 
------- به 55.000
------- به 54.500
------- به 53.900
------- به 53.100 تصویر: images/smilies/biggrin.gif
درصد امید : 93 درصد

نقل قول
 سپاس شده توسط ساحلی
۳۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #148
سلام منم حدود یک ماه پیش با دکتر هاشمی عمل پی آر کی کردم، اصلا هیچ درد و سوزشی نداشتم، فقط همون چند روز اول نور اذیتم می کرد و تقریبا الان خیلی کم شده. من فقط اومدم اینجا بگم که یکی از دوستان از پاره شدن پرده شبکیه چشمش گفت ولی من الان هرچی می گردم پیامشون رو نمی بینم. ای کاش یکم توضیحات بیشتری می دادند چون من از روزی که پیام ایشون رو خوندم به قدری استرس گرفتم که باعث چشم درد شدید شده چون خیلی به چشمام فشار میارم. همش احساس می کنم دیدم مشکل پیدا کرده، توی این یک ماه بیشتر از 5 بار رفتم کلینیک نور پیش دکتر چشم و متخصص شبکیه، خلاصه نگم براتون که چی کشیدم. البته من کلا آدم خیلی حساس و ترسویی هستم ولی متاسفانه امثال من کم نیستند و اینطور حرفا خیلی راحت روشون تاثیرهای بدی می زاره، ممنون از دوستمون که اومدند توضیحاتشون رو دادند با هدف اینکه کمکی به بقیه کنند اما ای کاش یکم توضیح می دادند که توی اون یک ماه چه علایمی داشتند و قرنیه چشمشون مگه چقدر نازک بوده و کلا اطلاعات دقیق تری می گفتند. در هر حال من انقدر به پزشک مراجعه کردم و فشار چشمم بالا بود و سردرد های شدید گرفته بودم که دفعه آخر دکتر افضلی که مورد اعتماد دکتر هاشمی بودند و قبل و بعد از عمل ویزیت بیمارهای ایشون رو انجام می دادند بهم گفتند چرا انقدر به خودت استرس می دی؟ عملی که انجام دادی خیلی ساده تر از اون چیزی هست که فکر می کنی فقط یک نور لیزر به قرنیه چشم شما تابیده شده و انقدر استرس نداره! شبکیه چشم شما به دلیل اینکه نزدیک بین هستید نازک تر از دیگران هست ولی این عمل هیچ دخالتی روی پرده شبکیه شما نداره! خلاصه الان بعد از یک ماه نتونستم با این موضوع کنار بیام!

با مردم این زمانه، سلامی و وسلام
نقل قول
 سپاس شده توسط ساحلی
۲۱-فروردين-۱۳۹۸, ۰۸:۱۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-فروردين-۱۳۹۸ ۰۸:۱۳ صبح توسط ab3.)
ارسال: #149
سلام . اردیبشت وقت گرفتم برای مراحل اولیه لیزیک چشم .معاینه وغیره . بیمارستان نور
می خواستم بدونم مراحل به چه شکل هست . ایا در یک روز میشه معاینه ازمایش عکس همه کار رو انجام داد ؟ چند روز بعد هم عمل بشم ؟
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۵۶ صبح توسط روکسانا.)
ارسال: #150
بچه ها من یه دختر ۲ ساله دارم. میخامبرم چشممو عمل کنم. کمکی هم تقریبا میشه گفت ندارم. باید چه چیزاایی و رعایت کنم؟

یه سوال مثلا اگه بعدا یه وقتی تو چشم یه چیزی بره مجبور بشه با دست درش بیاری بعد عمل میشه؟
یا مثلا چشمت شامپو بره و هی مجبور بشی بشوریش و دست بمالی میشه؟

حضور آرامت مدتهاست در کنارم نیست......
ولی یادت مهمان همیشگی قلبم است.New1
خدایا بچمو در پناه خودت حفظ کن، 36
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام