عقد و عروسی با هم!

۲۷-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ عصر
ارسال: #21
RE: عقد و عروسی با هم!
اره واقعا Angel
نه که من 36 بار ازدواج کردم،Sleepyمیتونم باهاتون هم دردی کنم!Big Grin
نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ عصر
ارسال: #22

(۲۷-تير-۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ عصر)مریم ضیایی نوشته است:  اره واقعا Angel

3 (12)3 (12)3 (12)
نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ عصر
ارسال: #23

ویدو جان منم مثل شما یه عقد محضری داشتم بعد بابام برام سالن گرفت که خداییش عین عروسی بود بطوریکه همه گفتن دیگه عروسی نمیخواد بگیری وهمه هزینه ها رو بابام داد ،این حرفت قبول دارم که باید عروسی بهتر از مراسم نامزدی باشه اما به قول ضحی جون کی گوش میده وکی انجام میده!!!!اینجوری فقط همش باید حرص بخوری باید بیخیال شد وفقط قدر خانواده هامون به خصوص بابا های گلمون بدونیم
نقل قول
 سپاس شده توسط مریم بانو ، Mishka ، HANIYA
۲۹-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۳۹ صبح
ارسال: #24

(۲۷-تير-۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ عصر)مریم ضیایی نوشته است:  اره واقعا Angel

ماشالا! خدا بیشترش کنه Big GrinBig Grin

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ صبح
ارسال: #25
من دلم میخواست بین عقد و عروسیم فاصله زیاد باشه که وقت داشته باشم سر فرصت همه کارهامو انجام بدم نه اینکه مثل الان که 2 ماه فاصله هست و همش دارم با عجله کارهامونو میکنم.
عقد ما هم توی یه سالن بود و 200 نفر دعوت بودن.خیلی همه چیز خوب بود
الانم واسه عروسی 500 نفر دعوت کردن

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ عصر
ارسال: #26
(۲۸-تير-۱۳۹۰ ۰۱:۳۷ عصر)cinderella نوشته است:  ویدو جان منم مثل شما یه عقد محضری داشتم بعد بابام برام سالن گرفت که خداییش عین عروسی بود بطوریکه همه گفتن دیگه عروسی نمیخواد بگیری وهمه هزینه ها رو بابام داد ،این حرفت قبول دارم که باید عروسی بهتر از مراسم نامزدی باشه اما به قول ضحی جون کی گوش میده وکی انجام میده!!!!اینجوری فقط همش باید حرص بخوری باید بیخیال شد وفقط قدر خانواده هامون به خصوص بابا های گلمون بدونیم

واقعا همین طوره که شما میگی!! بنده خدا خانوادههامون برای این که ما ناراحت نشیم حتی حاضرن خیلی بیشتر از وظایفشون کار انجام بدن!!

دوست داشتن از عشق برتر است....
نقل قول
 سپاس شده توسط HANIYA
۲۹-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ عصر
ارسال: #27
دقیقا ویدو جان
آدم خجالت میکشه ازشون
خیلی پدرا اینطور نیستن،جای ِ شکر داره
خدا حفظشون کنه برامون
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۰, ۰۵:۰۸ عصر
ارسال: #28
واقعا چرا اینجوریه؟ خانواده دختر واسه اینکه بچه شون ناراحت نشه همه کار میکنن و همه جوره کوتاه میان و خرج می کنن. ولی خانواده پسر اینجوری نیستن و نمی گن واسه اینکه پسرمون ناراحت نشه یه کم کوتاه بیایم یا دو زار بیشتر خرج کنیم. جالبه که مامان من واسه اینکه دامادش ناراحت نشه و غصه نخوره سر یه چیزایی کوتاه اومد ولی مادرشوهرم به خاطر پسرش این کارو نکرد. خیلی واسم عجیبه.
به نظر من که عروسی کلا با خانواده داماده، چه قبلا عقد کرده باشین چه نه! اصلا این که بعد عقد خانواده دختر باید جشن بگیرن تازه مد شده قبلنا که اینجوری نبود. مریم جون تو هم اگه می خوای دستت بازتر باشه و خانوادت کمک کنن باید جلو خانواده شوهرت بگی. بگو ما چون پول خودمون کمه بابام لطف کرده گفته من هم واسه اینکه مراسم بهتر برگزار شه یه کم کمکتون می کنم. اینطوری هم اونا یه کم شرمنده میشن هم اینکه تو به قول خودت کوچیک نمی شی. البته این نظر منه ها.
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۰, ۰۵:۲۴ عصر
ارسال: #29
به نظرم عقدباید توخونه باشه واینجوری هزینه کمتره واسه خانواده عروس وعروسیم که توسالنه مفصل ترازنامزدیه!
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۰, ۰۶:۵۶ عصر
ارسال: #30
مریم جون تو هم اگه می خوای دستت بازتر باشه و خانوادت کمک کنن باید جلو خانواده شوهرت بگی. بگو ما چون پول خودمون کمه بابام لطف کرده گفته من هم واسه اینکه مراسم بهتر برگزار شه یه کم کمکتون می کنم. اینطوری هم اونا یه کم شرمنده میشن هم اینکه تو به قول خودت کوچیک نمی شی. البته این نظر منه ها.

آخه عزیزم اصلا روم نمیشه همچین چیزی بگم
اصلا روم نمیشه
حتی به نامزدم هم روم نشده بگم
نمیدونم چطور بگم
گمونم باید در حدی که خودش داره و میتونه خرج کنم،درست ترینش اینه
هرچند کم و کسری زیاد داریم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام