عقد و عروسی با هم!

۲۵-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ صبح
ارسال: #11
RE: عقد و عروسی با هم!
توی تهران هم عقد با داماد هست کی گفته عقد با عروس هست؟ شاید تو خونه عروس بگیرن ولی خرجش با داماد هست حالا اگه نامزدی بود اون با عروس بود و اگه با عروسی باشه باززم هیچ فرقی نداره و وظیفه داماد هست حالا یکی خودش بهتر میخواد باشه شراکتی میگیرن

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط fj_saaed
۲۵-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ عصر
ارسال: #12
بله نیلا جون اصلشم همینه که با داماد باشه عقد اما اکثرا دیگه خانواده های عروس بیچاره میگیرن اگه جدا باشه، من خودم عقد محضری داشتم و بعدش بابام برام سالن گرفت و تمام هزینه هاشم خودش داد مثل یه عروسی بود حتی شام و ارایشگاه و اتلیه و کارت و ... همه چی و خودش گرفت!!! ما یه مراسم گرفتیم و اونا هم یه عروسی خوب باید بگیرن! اما سفره عقدو دیگه تو سالن عروسی میندازیم، چون من کادوهامو هنوز نگرفتم فقط سرویسو حلقه گرفتم، همش مونده واسه عروسی!!! دیگه حنابندون و اینا دیگه نداریم!!!

دوست داشتن از عشق برتر است....
نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-تير-۱۳۹۰ ۰۹:۰۰ صبح توسط مریم بانو.)
ارسال: #13
ویدو جان اینطور که از شواهدو قرائن بر میاد خانواده ی دختر چند برابره داماد پول خرج میکنه،دخترشم دو دستی تقدیم میکنه!
کلا خیلی مردا خوش به حالشونه تو ایران!
نیلا جان آخه شراکتی گرفتنم یه جوریه
نمیدونم چطور مطرح بشه برای عزّت دختر بد نمیشه
نمیخوام دروغ بگم مثلا آرایشگاه 1.5 میلیونی بگیرم بهشون بگم 1 بقیشو بابام بده
نمیخوام از اولش دروغ باشه که بعد یه روزی معلوم بشه ،آدم بیخود و بی جهت سر مارک ِ بهتر رژ و مدل جدیدتر ِ مو بده بشه جلو خانواده ی شوهر
ولی با این بودجه ی محدود ِ ما یکمی کارمون سخته،فکر نمیکنم بتونم خرید ِ خاصی جز حلقه و سرویس ظریف بکنم
چون پول آرایشگاه و آتلیه و لباس و تور و دسته گل عروس و اینام هست
.
راستی دوستان ،عید همتونم مبارک
انشالله خود ِ حضرت ِ موعود به زندگی ِ مشترکمون نگاه کنه و زیبا و سلامت نگهش داره
:*
نقل قول
 سپاس شده توسط Mishka
۲۶-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ صبح
ارسال: #14

یکی از دوستان ما همین کار رو کردند، یعنی عقد و عروسی با هم بود. لباس و آرایش و فیلم کلا با داماد بود. شام و سالن رو فقط با عروس نصف کردند.
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۵۶ صبح
ارسال: #15
همه ی هزینه های عقد من رو بابام داد اونا فقط یه سبد گل خریدن حتی لباس و آرایشگاهم رو بابام حساب کرد
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۵۹ صبح
ارسال: #16
بیچاره بابای دخترا
نقل قول
 سپاس شده توسط مریم بانو
۲۷-تير-۱۳۹۰, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #17
من میگم وقتی که بابای دختر بیچاره این همه هزینه میکنه واسه جشن عقد یا همون نامزدی حداقل خانواده پسر باید یه عروسی بهتر از اون بگیرن؟؟؟؟
بچه ها من اشتباه میگم؟؟؟

دوست داشتن از عشق برتر است....
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۰, ۰۴:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ عصر توسط zoha.)
ارسال: #18

خیلی کارها رو خیلی آدما باید انجام بدن، آیا همه مسئولیت ها و تعهداتشون رو درست انجام میدن. اصلا میتونی چیزی بهشون بگی؟!
نقل قول
 سپاس شده توسط JOOJOOK
۲۷-تير-۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ عصر
ارسال: #19
خوب به اونا هم حق بدید،
لطف کردن عروس گرفتن،تا یه کم خوش بگذرونن،یکی هست که بهش غر بزنن،ازش کار بکشن،کلی حرصشو در بیارن،در اخر هم از جهیزیه و... ایراد بگیرن و با هزار تا نیشو کنایه،داغونش کنن،
گناه دارن بنده خداها!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط cinderella ، JOOJOOK ، HANIYA
۲۷-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #20

(۲۷-تير-۱۳۹۰ ۰۴:۴۳ عصر)مریم ضیایی نوشته است:  خوب به اونا هم حق بدید،
لطف کردن عروس گرفتن،تا یه کم خوش بگذرونن،یکی هست که بهش غر بزنن،ازش کار بکشن،کلی حرصشو در بیارن،در اخر هم از جهیزیه و... ایراد بگیرن و با هزار تا نیشو کنایه،داغونش کنن،
گناه دارن بنده خداها!!!

آخی! میفهمم چی میگی مریم جان، اما چیزی نمیشه گفتHuh
امیدوارم خدا به همه عروسا صبر بدهNew1
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام