عقد و عروسی با هم!

۱۸-مرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #171
RE: عقد و عروسی با هم!
(۱۸-مرداد-۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ صبح)sara99 نوشته است:  سلام
دوستان ما هم میخایم عقد و عروسی با هم تو یک روز باشه اما با دردسرهای عکاسی توی باغ و آتلیه واقعا معلوم نیست چه ساعتی عکسا و فیلمامون تموم بشه که بخایم بریم محضر یا تو تالار عروسی کنیم.
بقیه که تو یک روز گرفتن میشه بگید چکار کردید؟

عزیزم منم شرایط مشابه شما داشتم ولی عقد رو دو روز قبل توی محضر انجام دادیم و بعدش جشن حنابندون بود
روز عروسی با ارامش توی تالار مراسم فرمالیته عقد رو انجام دادیم اینجوری استرسی هم نداشتیم ولی اگه تونی عکاسی رو قبلش انجام بدی هم خوبه کلی توی ساعت جلو میفتیWink

عروس 20 فروردین 95
یه سری وسایل توی تاپیک حراج لوازم خانگی گذاشتم 11061
نقل قول
 سپاس شده توسط sara99
۱۸-مرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ صبح
ارسال: #172
(۱۸-مرداد-۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ صبح)faribaye f نوشته است:  
(۱۸-مرداد-۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ صبح)sara99 نوشته است:  سلام
دوستان ما هم میخایم عقد و عروسی با هم تو یک روز باشه اما با دردسرهای عکاسی توی باغ و آتلیه واقعا معلوم نیست چه ساعتی عکسا و فیلمامون تموم بشه که بخایم بریم محضر یا تو تالار عروسی کنیم.
بقیه که تو یک روز گرفتن میشه بگید چکار کردید؟

عزیزم فرمالیته بگیر خوب چون اذیت میشی ؛ عکاسی باغ و کلیپ و یه روز جدا از روز عقد و عروسی انجام بده لرای روز عقد و عروسیت دیگه باغ نمیری

آخه قبلش نمیشه چون میخام عکسام بالباس عروس باشه و یه بار پول آتلیه بدم.
نقل قول
۱۸-مرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #173
دوستان چرا انقدر با صیغه مخالفین؟Huh
واقعا ادم تا برنامه های عروسیش جور شه خیلی زمان میبره
و اون زمان بدون محرمیت یکم سخته مگر اینکه خانواده خیلی به ادم ازادی عمل بدن
اتلیه ای.عکسی.مهمونی.
بدون محرمیت ادم همش سختشهSad

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط maaaed
۱۲-دي-۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ عصر
ارسال: #174
سلام دوستان خوب هستید
من شدیدااا به کمک نیاز دارم
دوتا روش میکم راهنماییم کنید کدام خوب
اول اینکه مراسم عقد رو به صورت ساده تو یه تالار بگیریم ۱/۵ساعت با لباس ساده کت شلوار و شام تموم بشه
یا اینکه مراسم عقد باشه ۱/۵ ساعت بعد اتمام عقد ۳ساعتم مراسم جشن نامزدی باشه برا خانوما با لباس نامزدی رنگی اینا و شام تموم بشه
اینم بگم بعد اینکه دوران نامزدی تموم بشه اخر سر مراسم گرفته میشه بالباس عروس نظرتون چیه؟؟؟

تاریخ آشنایی 91/3/25
تاریخ عقدکنان 96/6/9
نقل قول
۱۲-دي-۱۳۹۵, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #175
(۱۲-دي-۱۳۹۵ ۱۰:۴۸ عصر)_aniemir_ نوشته است:  سلام دوستان خوب هستید
اول اینکه مراسم عقد رو به صورت ساده تو یه تالار بگیریم ۱/۵ساعت با لباس ساده کت شلوار و شام تموم بشه
یا اینکه مراسم عقد باشه ۱/۵ ساعت بعد اتمام عقد ۳ساعتم مراسم جشن نامزدی باشه برا خانوما با لباس نامزدی رنگی اینا و شام تموم بشه
اینم بگم بعد اینکه دوران نامزدی تموم بشه اخر سر مراسم گرفته میشه بالباس عروس نظرتون چیه؟؟؟

سلام. من متوجه مورد دوم نشدم راستش. بعد از عقد محضری، نامزدی زنونه بگیرین؟! بدون داماد و مردای نزدیک فامیل؟! اینکه دیگه نامزدی نمیشه عزیزم. در این صورت به نظرم همون عقد توی محضر و بعدش شام باشه خیلی بهتره.
نقل قول
 سپاس شده توسط _aniemir_
۱۲-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۱۱ عصر
ارسال: #176

خب چرا نامزدی زنونه؟؟؟اسمش جشن عقد بشه و مردا هم باشن بهتر نیس؟؟؟ شما که هزینه رو میخوای بکنی یا مورد اولو انجام بده یا جشن عقد بگیر به نظرم

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد
یک بد نکند تا به خودش صد نرسد
من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من
تو نیک نبینی و به من بد نرسد
نقل قول
 سپاس شده توسط _aniemir_
۱۲-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۱۱ عصر
ارسال: #177

عزیزم قطعا روش اول که تو محضره بهترهShy حنابندون یا مراسم جهیزیه نیس که بگیم عیب نداره مردا هم نباشنWink

افکار تو به اوضاع تو تبدیل میشود!
نقل قول
 سپاس شده توسط _aniemir_
۱۲-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ عصر
ارسال: #178
نه دوستان اخه من اهل تبریزم
میخوایم مراسم عقد رو با اقایون و خانوما به طور رسمی تو تالار بگیریم ولی چون تالار اجازه نمیده مراسم مختلط اهنگ اینا باز بشه به جای اینکه بریم خونه و اذیت کنیم مهمون هارو میگیم همون بعد عقد مراسم بگیریم برا خانوم
انگارعقد و جشن باهم

تاریخ آشنایی 91/3/25
تاریخ عقدکنان 96/6/9
نقل قول
۱۲-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ عصر توسط raharaha.)
ارسال: #179
(۱۲-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ عصر)_aniemir_ نوشته است:  نه دوستان اخه من اهل تبریزم
میخوایم مراسم عقد رو با اقایون و خانوما به طور رسمی تو تالار بگیریم ولی چون تالار اجازه نمیده مراسم مختلط اهنگ اینا باز بشه به جای اینکه بریم خونه و اذیت کنیم مهمون هارو میگیم همون بعد عقد مراسم بگیریم برا خانوم
انگارعقد و جشن باهم

دوستان گویا در شهر تبریز مراسم عروسی که در تالار گرفته می شود فقط خانم ها می روند اونم فقط عصر مثلا ساعت 2 تا 5 به صرف میوه و شیرینی
و اقایون هم میرن خونه داماد یا در تالار وایمیسن تا خانمشون بیاد و بعد که خانمشون اومد میرن و شام عروسی برای همه مهمون ها نیست
نقل قول
۱۲-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #180
(۱۲-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ عصر)raharaha نوشته است:  
(۱۲-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ عصر)_aniemir_ نوشته است:  نه دوستان اخه من اهل تبریزم
انگارعقد و جشن باهم

دوستان گویا در شهر تبریز مراسم عروسی که در تالار گرفته می شود فقط خانم ها می روند اونم فقط عصر مثلا ساعت 2 تا 5 به صرف میوه و شیرینی
و اقایون هم میرن خونه داماد یا در تالار وایمیسن تا خانمشون بیاد و بعد که خانمشون اومد میرن و شام عروسی برای همه مهمون ها نیست

بله به همین روش هست متاسفانه و هیچ کاری نمیشه کرد
و چون مراسم فقط عقد کنان هست دیگه باز اینا نمیگیریم

تاریخ آشنایی 91/3/25
تاریخ عقدکنان 96/6/9
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام