عقد و عروسی با هم!

۲۹-شهريور-۱۳۹۴, ۰۷:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-شهريور-۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ صبح توسط آشق.)
ارسال: #161
RE: عقد و عروسی با هم!
(۲۷-شهريور-۱۳۹۴ ۰۷:۰۱ عصر)کیانا نامی نوشته است:  ببخشید اما به هیچ وجه صیغه نکنید.
زیاد بودن پسرهایی که بعد صیغه حاضر به عقد دائم نشدند.
نمیگم نامزد شما از اونهاست ولی احتمالش رو در نظر داشته باشند همه دختر خانمها

مرسیNew2
عزیزم پس برای عکس نامزدی و قبل مراسم عقد و عروسی چیکار کنیم؟

(۲۷-شهريور-۱۳۹۴ ۰۷:۲۳ عصر)ارام احمدی نوشته است:  ای کاش قبل عقدم با این انجمن اشنا میشدم در این صورت حتی یک روز هم عقد نمیموندم همون اولش عروسی میکردم دوران عقد زجراورترین دورانه
بچه هایی که مجردن و این تایپیک و میخونین اگه از طرفتون مطمعن هستین بهتره غقد وعروسی و با هم بگیرین

از چه نظر زجر؟
پس چرا قبلنا میگفتن شیرین ترین دورانه؟Huhالبته الان اکثرا نظر شمارو دارن که دوران بدیهSad

ممنون میشم با ذکر یه صلوات دعای خیر کنید تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
۳۰-شهريور-۱۳۹۴, ۰۸:۲۹ صبح
ارسال: #162
به نظر من دوران عقد خیلی هم خوبه اما نباید طولانی بشه ، نهایتا 6 ماه ، چون برای شناخت خیلی خوبه ، البته بستگی به خانواده ها داره ، بعضیا بدون محرمیت میتونن 6 ماه نامزد بمونن و بعدش عقد و عروسی باهم بگیرنو برن سر خونه زندگیشون
ما یه عقد محضری گرفتیم که خانواده های دوطرف بودن فقط ، بعدش هم تو خونه یه جشن مختصر فقط فامیل درجه 1 ، که بله برون هم باهمون شد

از اول هم قرار گزاشتیم که موقع عروسی یه عقد فرمالیته هم بگیریم که کادوهای عقدمونو بدن
نقل قول
 سپاس شده توسط خـانومی ، آشق ، heven ، nasrin8 ، (کژال)
۳۰-شهريور-۱۳۹۴, ۰۸:۴۶ صبح
ارسال: #163
من و خانواده هیچ وقت با عقد و عروسی جدا موافق نبودیم و من اصلن دوست نداشتم دوره عقد داشته باشم همیشه دلم میخواست عقد و عروسیم در یک روز برگزار بشه حتا صیغه محرمیت هم خونده نشه قبل از عقد که خدا روشکر خانواده همسرم هم به همین شکل رضایت داشتند. و بالاخره عقد و عروسیمون یک روز برگزار شد و خیلی خیلی از کاری که کردم راضی ام .

جشن عروسيم ٥شهريور در كنار همسر عزيزم عالي برگزار شد.
ممنونم همسر مهربونم به خاطر همه تلاش هايت
ممنونم از تشريفات رنسانس ( آقاي ياوري)...عالييييي
كيوان بهارلو(موزيك)عالييييي عالييييييي
تيم آتليه ملكه زيبا(مهرداد جان و بهاره عزيز)عالييي
نقل قول
 سپاس شده توسط آشق ، heven ، yasaman_ab ، مریم 1363 ، ماهلی ، nasrin8 ، atefeatii ، (کژال) ، ماهرخ تبریزی
۳۱-شهريور-۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ عصر
ارسال: #164
(۲۹-شهريور-۱۳۹۴ ۰۷:۵۳ صبح)آشق نوشته است:  [quote='کیانا نامی' pid='6473267' dateline='1442590266']
ببخشید اما به هیچ وجه صیغه نکنید.
زیاد بودن پسرهایی که بعد صیغه حاضر به عقد دائم نشدند.
نمیگم نامزد شما از اونهاست ولی احتمالش رو در نظر داشته باشند همه دختر خانمها

مرسیNew2
عزیزم پس برای عکس نامزدی و قبل مراسم عقد و عروسی چیکار کنیم؟

میتونید یکی دو روز قبل مراسم عقد رسمی کنید و از عاقد بخواهید توی مراسم م حضور داشته باشه

سلامتی همه مادرها صلوات
نقل قول
 سپاس شده توسط آشق ، nasrin8
۳-آبان-۱۳۹۴, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #165
اینجا(بوشهر) وقتی عقد و عروسی با هم باشه تمام مخارج با داماده چون دیگه جشن عقد جدا نیست.
نقل قول
 سپاس شده توسط مریم 1363 ، nasrin8
۱۶-آذر-۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #166
گاهی خانواده ها مومن و معتقد هستند. به جای نامزدی عقد میگیرن. اون خرجش با خانواده ی عروسه. اگرم عقد نگیرن یا نامزدی گرفته باشن، خرج عروسی در هر صورت با داماده و ارتباطی با خانواده ی عروس نداره.
نقل قول
۱۷-آذر-۱۳۹۴, ۱۲:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آذر-۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ صبح توسط atefeatii.)
ارسال: #167

منم با صیغه %100 مخالفمDodgy
حاضر نیستم یک ساعت هم این اسم رووم باشهDodgy
یه بارم سراینکه نامزدم گف صیغه کنیم باهاش یه دعوای حسابی کردم. اوون نمیدونست من چقدر بدم میاد از شنیدن اسمش. خیلی تعجب کردConfusedConfused
بااینکه قراره عیداگر خدا بخواد بعداز 14 ماهExclamation!! عقد کنیم، اما بازم برگردم به عقب نامزدی بدون عقد و محدودیت هارو به صیغه ترجیح میدم.
قرار بود 6ماه نامزد باشیم. 6ماه عقد بعدش عروسی. که شرایطمون جور نشد.
خیلی دلم میخواد نامزدم قبول کنه که عقد و عروسی باهم باشهHuh. یعنی آخرای تابستون 95 اگر قراره عروسی کنیم همون موقع عقد باشه. اما میدونم مخالفه.Dodgy تا همینجاشم همش میگه من تحملش برام سخته که تاعید منتظر بمونم وعقد نکنیم......جرات اینکه در موردعقد ِ تابستون بگم ندارمBig Grin

من الان مشکلی ندارم. خیلی وقتا دلم میخواسته عقد باشیم و از صبح تا شب پیش هم باشیم و...Wink ولی میدونم محرمیت بعداز عقد هم سختی و مشکلات خودشو داره. برای همین خیلی اذیت نمیشم دراین شرایطی که هستمBig Grin
نظر شما چیه بچه ها!

انجام ترجمه تخصصی،پروپوزال، سمینار و پایان نامه در زمینه مهندسی ژئوتکنیک با قیمت مناسب
نقل قول
۴-اسفند-۱۳۹۴, ۱۱:۳۴ صبح
ارسال: #168
(۱۷-آذر-۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ صبح)atefeatii نوشته است:  

منم با صیغه %100 مخالفمDodgy
حاضر نیستم یک ساعت هم این اسم رووم باشهDodgy
یه بارم سراینکه نامزدم گف صیغه کنیم باهاش یه دعوای حسابی کردم. اوون نمیدونست من چقدر بدم میاد از شنیدن اسمش. خیلی تعجب کردConfusedConfused
بااینکه قراره عیداگر خدا بخواد بعداز 14 ماهExclamation!! عقد کنیم، اما بازم برگردم به عقب نامزدی بدون عقد و محدودیت هارو به صیغه ترجیح میدم.
قرار بود 6ماه نامزد باشیم. 6ماه عقد بعدش عروسی. که شرایطمون جور نشد.
خیلی دلم میخواد نامزدم قبول کنه که عقد و عروسی باهم باشهHuh. یعنی آخرای تابستون 95 اگر قراره عروسی کنیم همون موقع عقد باشه. اما میدونم مخالفه.Dodgy تا همینجاشم همش میگه من تحملش برام سخته که تاعید منتظر بمونم وعقد نکنیم......جرات اینکه در موردعقد ِ تابستون بگم ندارمBig Grin

من الان مشکلی ندارم. خیلی وقتا دلم میخواسته عقد باشیم و از صبح تا شب پیش هم باشیم و...Wink ولی میدونم محرمیت بعداز عقد هم سختی و مشکلات خودشو داره. برای همین خیلی اذیت نمیشم دراین شرایطی که هستمBig Grin
نظر شما چیه بچه ها!

عزیزم به نظرم شیوه خوبی پیش گرفتی اما باید همسرت هم در نظر داشته باشی. 14 ماه خیلی مدت زیادی بوده و تحت فشار قرار گرفته Big Grin ولی خوب بنا به تجربیاتی که داشتم آدم هرچی میخ محکم تر بکوبه خیالش راحت تره. تونستی با خودت کنار بیای و اگر شناختی که میخواستی پیدا کردی یکی دوماه قبل عروسی عقد کن. اگر که تونستی راضیش کنی بذار روز عروسی ؛ عقد و عروسی با هم

نه تو می مانی
نه اندوه
و نه هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود قسم
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت
غصه هم می گذرد
آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند
لحظه ها عریانند
به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز
نقل قول
۱۸-مرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۴۲ صبح
ارسال: #169
سلام
دوستان ما هم میخایم عقد و عروسی با هم تو یک روز باشه اما با دردسرهای عکاسی توی باغ و آتلیه واقعا معلوم نیست چه ساعتی عکسا و فیلمامون تموم بشه که بخایم بریم محضر یا تو تالار عروسی کنیم.
بقیه که تو یک روز گرفتن میشه بگید چکار کردید؟
نقل قول
۱۸-مرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ صبح
ارسال: #170
(۱۸-مرداد-۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ صبح)sara99 نوشته است:  سلام
دوستان ما هم میخایم عقد و عروسی با هم تو یک روز باشه اما با دردسرهای عکاسی توی باغ و آتلیه واقعا معلوم نیست چه ساعتی عکسا و فیلمامون تموم بشه که بخایم بریم محضر یا تو تالار عروسی کنیم.
بقیه که تو یک روز گرفتن میشه بگید چکار کردید؟

عزیزم فرمالیته بگیر خوب چون اذیت میشی ؛ عکاسی باغ و کلیپ و یه روز جدا از روز عقد و عروسی انجام بده لرای روز عقد و عروسیت دیگه باغ نمیری
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام