عقد صوری

۲۷-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ عصر توسط mahgoljun.)
ارسال: #41
RE: عقد صوری
مادر شوهرم به مامانم تو بله برون گفته که ما زیر لفظی می دیم خانواده عروس هم به داماد کادو می دن (یعنی تو محضر) رسم تهران اینطوریه یعنی؟؟؟ تازه فرمودن تو تالار هم کتدو می دیم باز

یه سوال دیگم داشتم . تو محضر نیاز به سفره قند ساب هست ؟ ؟؟ تو خوده محضر سفره قند ساب داره یا باید ما ببریم ؟؟؟
نقل قول
۲۸-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۱۹ صبح
ارسال: #42
سلام بچه ها
من عقدمو توو محضر انجام دادیم زیرلفظی هم گرفتم
توی عقد صوری هم زیر لفظی لازمه؟داماد به عروس چی میده؟کی زیر لفظی میده؟Confused
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس ریزه میزه
۱۱-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۱۶ عصر
ارسال: #43
سلام دوستان من عقدم صوری هست عقد اصلیم جز پدر مادرها کسی نبود الان باز باید عاقد بیارم؟؟ عقد صوری چطوریه؟
نقل قول
۱۱-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۲۸ عصر
ارسال: #44

(۱۱-اسفند-۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ عصر)'تینا خانوم' نوشته است:  سلام دوستان من عقدم صوری هست عقد اصلیم جز پدر مادرها کسی نبود الان باز باید عاقد بیارم؟؟ عقد صوری چطوریه؟

دختر عمه من عقد صوری داشت فیلم بردار گفت نمیخواد عاقد بیاری فقط بالا سرشون قند سابیدیم عروس دوماد بله گفتن بعدا خود فیلم بردار صدا گذاری کرد روش اصلنم مشخص نیست . بعدم که بله گفت همه دست زدن اومدن کادو دادن روبوسی اینا

خدایاااااا همیشه کنارم باش حضورتو تو لحظه لحظه زندگیم نیاز دارم
نقل قول
 سپاس شده توسط تينا خانوم
۱۱-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #45
 آره میتونین اصلا خودتون عقد آریایی رو بدین به یکی از آشناهاتون بخونه‌شمام تکرار کنین تو فیلم‌قشنگتره اگه قبلا عقد دائم داشتین و الان صوری میخواین تو فیلمتون باشه عاقد بیارین یا یکی بگه دوشیزه وکیلم و اینو‌۳ بار بگه یکیم از اون ور عروس رفته گل بیاره

آرایشگاه : چهره پردازان ( اصلا پیشنهاد نمیکنم )
گل فروشی: بهرام ( عالی )
آتلیه : آرته ( خیلی راضیم )
لباس: از ترکیه آوردم ( قیمت از تهران پایینتر کیفیت بالاتر )
نقل قول
 سپاس شده توسط تينا خانوم
۱۱-اسفند-۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #46
مرسی دوستای عزیز از راهماییتون
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام