عقد صوری

۱۹-تير-۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #31

RE: عقد صوری
ولی رزیتا جون بعضی چیزا تا اخر عمر تو ذهن میمونه
من گاهی که باشوهر به مشکل میخورم یاد روزای اول میفتم که تمام رسم و رسوم و هدیه دادنا رو موبه مو انجام داد البته در حد وسعش و ما بیش از اون چیزی نخواستیم مثلا ی لباس به کسی بر نمیخوره چونلباس عروس اگه خوب باشه ابروی دو طرف حفظ میشه و اگه بد باشه ابروی دو طرف در خطر قرار میگیره پس باید هرکدومشون که میتونن کوتاه بیان مثلا من شب بله برونم عقد هم بودیم ولی لباسمو خودم تهیه کردم و اونها به می گیپور دادن و بعضی وسایل دیگه هر چند گذشته ها گذشته ولی باید به طرف مقابل احترام گذاشتن رو اموزش داد

اگر از پایان گرفتن غم هایت نا امید شده ای،
به یادبیاور زیباترین صبحی که تجربه کرده ای را
مدیون صبرت در برابر سیاه ترین شبی هستی
 که هیچ دلیلی برای تمام شدن آن نمی دیدی 
نقل قول
 سپاس شده توسط golsaa ، zahra_yuksel
۳۰-مرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۰۷ عصر
ارسال: #32
معمولا اینجوریه که عروس و داماد میرن تو جایگاه اتاق عقد اگه تو تالار باشه بعد هم اون فامیلایی که نزدیک هستن مثل دایی و عمو و اینا میان کادو میدن و عکس میگیرن و این حرفا
نقل قول
 سپاس شده توسط zahra_yuksel
۱۵-شهريور-۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-شهريور-۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ صبح توسط رویا خانم.)
ارسال: #33
درسته فرمالیته س ولی اینکه بالباس عروس بشینی سر سفره عقد یه صفای دیگه ای داره

درسته فرمالیته س ولی اینکه بالباس عروس بشینی سر سفره عقد یه صفای دیگه ای داره
نقل قول
۲۱-آبان-۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ عصر
ارسال: #34
با این نظرت موافقم،من با اینکه کلی عکس و فیلم از محضرم کنار سفره ی عقد داشتم،اما دوست داشتم حتما عکس و فیلم با لباس عروسی کنار سفره عقد داشته باشم و همین طورم شدHappy قبل از اینکه وارد سالن بشیم عقد صوری داشتم داخل اتاق عقد تالارAngel

عشق مهربونم دوست دارمHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط zahra_yuksel ، سايان
۲۲-دي-۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #35
والا من محضر عقد کردم و روز عروسی یه عقد صوری دارم که تو سالنه و سفره عقد هست... چون میخواستم حتما عقدم تو فیلم عروسیم باشه...
عقد صوریمم داداشم میخونه Smile

عرض کنم خدمتتون
مزون : رویال ........ فوق العاده ... اصلن بینظیر
گل : پوژان.... عالی
آرایشگاه: مرضیه محمدی
تالار : الماس الوند.... خیلی خوب
.....................................................
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۳, ۰۳:۲۴ عصر
ارسال: #36
یاسمین جون اتفاقا منم همین کارو کردم و شوهرخالم خوند... فقط اگه میبینی صداشون بلند نیست داداشت یه میکروفون از خواننده بگیرید که تو فیلم بیفته... چون اولش شوهرخالم شروع کرد به خوندن که همه و فیلمبردار گفتن صدا نمیاد یه کم طول کشید تا میکروفون خواننده رو آوردن و یه کم معطلی داشت...

عروس شهریور 93
مرسی خداااااا جونمNew1
انتخاب های من بستن

خدمات مجالس و تشریفات: خدمات مجالس- اصفهان

نقل قول
۱۶-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #37
سلام هزینه عقد صوری تو تالار چقدره؟
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar200 ، *ناهید*
۲۷-تير-۱۳۹۴, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #38
سلام خانوما کسی هست کمک کنه؟؟؟؟ ما می خوایم محضر عقد کنیم . یه سال بعد هم دوباره تالار عقد صوری انجام بدیم واسه کادو های اقوامو اینا . ولی نمی دونم الان محضر خانواده دختر باید به پسر کادو بدن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا چند تا باید به داماد کادو داد . تو محضر می دن یا می مونه واسه عقد تو تالار ؟؟؟؟ کمکککککک
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید*
۲۷-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ عصر توسط *ناهید*.)
ارسال: #39

(۱۶-اسفند-۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ صبح)asalaksalak95 نوشته است:  سلام هزینه عقد صوری تو تالار چقدره؟

سلام عزیزم معمولا هزینه سفره عقد و تزئینات اون است که اگه منظورتون تو شب عروسی همزمان باشه اضافه میشه و بستگی به مدل و جزئیاتش داره.

(۲۷-تير-۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ عصر)mahgoljun نوشته است:  سلام خانوما کسی هست کمک کنه؟؟؟؟ ما می خوایم محضر عقد کنیم . یه سال بعد هم دوباره تالار عقد صوری انجام بدیم واسه کادو های اقوامو اینا . ولی نمی دونم الان محضر خانواده دختر باید به پسر کادو بدن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا چند تا باید به داماد کادو داد . تو محضر می دن یا می مونه واسه عقد تو تالار ؟؟؟؟ کمکککککک

سلام عزیزم...من خواهرم تقریبا همینطوری عقد کردن اول تو خونه که فقط خونواده های ما و داماد بودن...اما روز عروسی سفره عقد مفصل داشت و کادوها شو گرفت تقریبا رایج هست...اما تو زمان عقد واقعی فقط خریدهای عروس و داماد بود و هدیه های خوانواده ها تو مراسم رسمی که همزان با جشن و سایر کادوها بود داده شد...و همین 1 بار کادو دادن کفایت میکنه دقیقا و توی همون تالار....Wink

تصویر: http://avazak.ir/Java/smili/Avazak.ir-smili16.gif
ღ❤N & R❤ღ
نقل قول
 سپاس شده توسط mahgoljun ، sheyda_sh ، saye goli
۲۷-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ عصر
ارسال: #40
مه گل جان باید خودتون راجع به این موضوع تصمیم بگیرید که کادو هارو الان بهتون بدن یا تو عروسی و سر عقد صوری
اما تو خانواده ما که اینجوریه که کادو هارو سر همون عروسی میدن همه
شما با خانواده خودت و همسرت چک کن ببین اگه اونا میخوان الان بدن شمام الان بدید خوب اما اینجوری نباشه که دو بار دو بار شه خانواده ها گناه دارن خوب

پيش به سوي خوشبختييييييي
نقل قول
 سپاس شده توسط mahgoljun
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام