عقد صوری

۱۹-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ صبح
ارسال: #11
RE: عقد صوری
من که تو مراسم نامزدیم عقد کردیم و سفره عقد هم انداختیم و دیگه دوباره قرار نیست عقد صوری کنیم.خیلی حساس بودم عقدمون صوری نباشه یعنی اون موقعی که سرسفره عقدیم همون موقع خطبه رو بخونن و زن و شوهر شیم
نقل قول
 سپاس شده توسط خانوم دکتری ، saraiiii
۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ عصر
ارسال: #12
بچه ها لطفا منو راهنمایی کنید. من عقدم توی محضر بود منتهی یه سفره عقد خوشگل داشت(سفره عقد آکواریومی که تو تاپیک انتخاب محضر دیده بودم) و آرایشگاه و آتلیه هم رفتم اما توی محضر فیلم برداری از طرف آتلیه نداشتیم و خودمون فیلم گرفتیم و بعدم توی خونه ما یه مهمونی خودمونی بود که فامیلای نزدیک دو طرف اومدن. و بجز زیرلفظی که شوهرم داد کادوی دیگه ای نگرفتم چون به مهمونا اعلام نکرده بودیم و شوهرم گفت اونا هم فکر کردن که باید کادو رو توی اتاق عقد تالار واسه عروسی بدن. از طرفی من از عقد صوری خوشم نمیادSad حالا به نظرتون چیکار کنم؟ چه طوری بدون عقد صوری کادوهای عقدمو بگیرم؟؟D: ممنون میشم کمکم کنید... پیشاپیش مرسیی

شروع رژيم 07/06/94
وزن فعلي 56 - قد 155
وزن هدف 50
وزن ايده آل 45Angel
نقل قول
۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ عصر
ارسال: #13
من 3تا عقد داشتم یکی تو محضر که ثبت دفتری کردیم 3 روز بعد رفتیم پیش حاج اقا طباطبایی عقد شرعی خوندیم و محرم شدیم(البته بودیم قبلش طی مراسم بله برون نامزد شدیم محرم هم شدیم همم بودن )3 روز بعد هم جشن عقد گرفتیم تو 3 مرحله از مامانامون کادو گرفتیم البته دو تاش کوچیک بود تو جشن کلی دادن اصلا هم عقد صوری بد نیست اتفاقا من بدم میاد موقع خطبه هزار تا ادم باشن منو شوشومو چشم میکردن

بر من مباد بی توماندن بی توبودن بی تو خفتن بی تو رفتن
نقل قول
 سپاس شده توسط Bernadet
۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ صبح توسط دختر*دی.)
ارسال: #14
(۲۶-آبان-۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ عصر)gesges نوشته است:  من 3تا عقد داشتم یکی تو محضر که ثبت دفتری کردیم 3 روز بعد رفتیم پیش حاج اقا طباطبایی عقد شرعی خوندیم و محرم شدیم(البته بودیم قبلش طی مراسم بله برون نامزد شدیم محرم هم شدیم همم بودن )3 روز بعد هم جشن عقد گرفتیم تو 3 مرحله از مامانامون کادو گرفتیم البته دو تاش کوچیک بود تو جشن کلی دادن اصلا هم عقد صوری بد نیست اتفاقا من بدم میاد موقع خطبه هزار تا ادم باشن منو شوشومو چشم میکردن

جان؟؟؟؟چشم میکردن؟!!Surprised

(۲۶-آبان-۱۳۹۲ ۰۴:۵۵ عصر)پریسان نوشته است:  بچه ها لطفا منو راهنمایی کنید. من عقدم توی محضر بود منتهی یه سفره عقد خوشگل داشت(سفره عقد آکواریومی که تو تاپیک انتخاب محضر دیده بودم) و آرایشگاه و آتلیه هم رفتم اما توی محضر فیلم برداری از طرف آتلیه نداشتیم و خودمون فیلم گرفتیم و بعدم توی خونه ما یه مهمونی خودمونی بود که فامیلای نزدیک دو طرف اومدن. و بجز زیرلفظی که شوهرم داد کادوی دیگه ای نگرفتم چون به مهمونا اعلام نکرده بودیم و شوهرم گفت اونا هم فکر کردن که باید کادو رو توی اتاق عقد تالار واسه عروسی بدن. از طرفی من از عقد صوری خوشم نمیادSad حالا به نظرتون چیکار کنم؟ چه طوری بدون عقد صوری کادوهای عقدمو بگیرم؟؟D: ممنون میشم کمکم کنید... پیشاپیش مرسیی

عزیزم دختر عمه ی من وقتی عقد کرد هیچ کدوم از فامیل نبودن.فقط خودش بود و شوهرش و مامانش و خواهر و شوهر خواهرش و مامان بزرگمون.همین.عروسیش هم اتاق عقد نداشت.البته اینم بگم توی عروسی هیچ کدوم از فامیلای داماد هم نبودن.اونم به یه دلایل خاصی.خلاصه مامانش به همه سپرده بود و اعلام کرده بود که هرکس کادو میخواد بده بیاره تو عروسی بده.همه رفتن کادوهاشونو به مادر عروس دادن و اونم همه رو چید روی میز جلوی عروس و داماد.و یه تشکر کلی از همه کردن.حتی اعلام نکردن که هرکی چقدر داده.همون موقع هم که تشکر کردن مهمونا اومدن عکس با عروس داماد گرفتن.همین.والسلام.شما هم میتونی یه همچین کاری کنی.

امسال سال منه Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط پريسان ، banoo
۲۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ عصر
ارسال: #15
عزیزم ممنون از کمکت. سریعا به شوشو زنگ زدم گفتم اونم موافقت کرد Big Grin مرسییییییی دوستمSmile

شروع رژيم 07/06/94
وزن فعلي 56 - قد 155
وزن هدف 50
وزن ايده آل 45Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر*دی
۱۱-دي-۱۳۹۲, ۱۰:۰۷ صبح
ارسال: #16
نه أصلا خوشم نمیاد
نقل قول
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ صبح
ارسال: #17

دخترا، من نمیتونم بفهمم که یعنی چی میگین، من از عقده صوری بدم میاد؟
مثلا من خودم عقده محضریم (تو محضر) همه دعوت نبودن و فقط بزرگای فامیل بودن و فقط خانواده درجه یکمون بهمون کادو دادن. بعدشم که همون روز جشنه نامزدیمون بود. خودمون به همه گفتیم که کادو رو تو عقد صوری بدن. چیزه بدی نیست که آخه Wink من مشکلش رو نفهمیدم Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط ويس ، شهرزاد91
۱۰-بهمن-۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ عصر
ارسال: #18
آخه از عقد صوری خوشش نمی یاد .تازه عزیزم عقد صوری رو می گیرن یا توی فیلمشون باشه یا اینکه کادو بگیرن شما عقد صوری رو دوست نداری نگیر مهمونها که میان تو عروسی می دونن که باید کادو بدن بلخره تو مراسم از این و اون می پرسن خوت درگیر این مسائل نکن دخترم به نظر من اصلا نیاز نیست به مهمونها برای کادو چیزی رو اعلام کنی خودشن می دونن
نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ عصر
ارسال: #19
منم میخوام تو عروسیم سفره عقد داشته باشم و عقد صوری
چون تو نامزدیم نداشتم
داییم گفته خودش میخواد سفره بچینه برام
منم دیدم خیلی اصرار میکنه گفتم باشهBig Grin

18 مهــــــــــــــــر بهترین روز دنیا
خدایـــــــــــــــــا شکرتNew1
باورم نمیشه یک سال گذشت
نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #20
به نظرم بی معنی ه

خیلی قشنگه وقتی داری موهاتو مدل می دی..
یا جلوی آینه داری آرایش میکنی
و به خودت میرسی...
.
بچه ات بیاد بگه: آخ جون الان بابایی میاد.Heart
نه اینکه بگه :مامان قراره کجا بریم؟!!!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام