عقد صوری

۲۴-فروردين-۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #1
عقد صوری
بچه ها جون ما موقع عقدمون یه جشن نامزدی با حضور بزرگترای فامیل گرفتیم حالا که میخوایم تالار عروسی بگیریم بازم باید مراسم عقدو اجرا کنیم؟ اگه بخوایم اجرا کنیم من دوست ندارم که داخل اتاق عقد باشه و میخوام تو جمع اجرا بشه بعد اونوقت چجوری عروس دوماد وارد میشن؟ اولش میرقصن یا بعدش؟یه جوری نیست؟!!Huh

بی تو اما عشق بی معناست ، می دانی؟
دستهایم تا ابد تنهاست ، می دانی؟
آسمانت را مگیر از من ، که بعد از تو
زیستن یک لحظه هم ، بی جاست ، می دانی؟
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۲۴-فروردين-۱۳۹۱, ۰۶:۲۲ عصر
ارسال: #2
RE: عقد صوری
وقتی نامزدی گرفتی سفره عقد داشتی؟
من چون مراسم عقدم جدا بود و سفره داشتم و...دیگه واسه عروسی اینکارو نکردم...
من تا حالا ندیدم تو جمع اجرا بشه...به نظرم یه جوریه واقعا!

به سلامتی اونی که نگفت با بقیه فرق داره!!!!!

ثابت کرد ...
نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ عصر
ارسال: #3

من عروسی رفتم اونا عقد نگرفته بودن که تو عروسی گرفتن ولی تو اگه میخوای وقت عروسیتو تلف کنی کار خوبیه بگیر!که نخوای غصه بخوری برا رقص
اونام که گرفتن اعلام کردن میخوایم عقد بگیریم تو بلندگو حجاب کنین
پدر و برادراشون اومدن همون قسمت عروس داماد که مینشستن جلوش سفره عقد بود یکی براشون خوند و عسل دهن هم گذاشتن و اینا ماها که مهمون بودیم دور بودیم داشتیم تعریف میکردیم مجلسم ساکت بود
تو بلندگوام نبود صداش نمیومد بعد تو میکروفن گفت بیاین کادو هاتونو بدین دیگه همه رفتن کادو دادن گیفت گرفتن و تموم که شد مردا رفتن بیرون حجابا برداشته شد و رقص عروس داماد و بریدن کیک ...این همون برنامه س که دادم برات
تو بعدش یکم آهنگ بذار شام بده
بعد از شامم تاریک کن فقط نورپردازی باشه و بزن و برقص خیال راحت
هرکیم خواست دیگه میره
خوبیش اینه که دیگه مجبور نیستی سر یه ساعت خاص تمومش کنی تا بیان یکی یکی خداحافظی و برن

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط Bernadet
۲۴-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-فروردين-۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ عصر توسط ماهرخ.)
ارسال: #4
(۲۴-فروردين-۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ عصر)mmmm4 نوشته است:  من عروسی رفتم اونا عقد نگرفته بودن که تو عروسی گرفتن ولی تو اگه میخوای وقت عروسیتو تلف کنی کار خوبیه بگیر!که نخوای غصه بخوری برا رقص
اونام که گرفتن اعلام کردن میخوایم عقد بگیریم تو بلندگو حجاب کنین
پدر و برادراشون اومدن همون قسمت عروس داماد که مینشستن جلوش سفره عقد بود یکی براشون خوند و عسل دهن هم گذاشتن و اینا ماها که مهمون بودیم دور بودیم داشتیم تعریف میکردیم مجلسم ساکت بود
تو بلندگوام نبود صداش نمیومد بعد تو میکروفن گفت بیاین کادو هاتونو بدین دیگه همه رفتن کادو دادن گیفت گرفتن و تموم که شد مردا رفتن بیرون حجابا برداشته شد و رقص عروس داماد و بریدن کیک ...این همون برنامه س که دادم برات
تو بعدش یکم آهنگ بذار شام بده
بعد از شامم تاریک کن فقط نورپردازی باشه و بزن و برقص خیال راحت
هرکیم خواست دیگه میره
خوبیش اینه که دیگه مجبور نیستی سر یه ساعت خاص تمومش کنی تا بیان یکی یکی خداحافظی و برن

عزیزم مرسی از حوصلت.
پیشنهادت خیلی خوبه فقط من نمیدونم عروس و دوماد باید چجوری وارد بشن؟Huh

(۲۴-فروردين-۱۳۹۱ ۰۶:۲۲ عصر)fafa نوشته است:  وقتی نامزدی گرفتی سفره عقد داشتی؟
من چون مراسم عقدم جدا بود و سفره داشتم و...دیگه واسه عروسی اینکارو نکردم...
من تا حالا ندیدم تو جمع اجرا بشه...به نظرم یه جوریه واقعا!

عزیزم منم مراسم عقدداشتم با سفره و اینا...ولی من دیدم تمام کسایی که مثل من بودن دوباره موقع عروسی توتالار یه مراسم عقد صوری هم اجرا کردن که البته اکثرا تو اتاق عقد انجام میشده و بعدش میومدن پیش مهمونا از اول تاآخرم میرقصیدن ولی من دوست دارم یه تنوعی تو مراسمم وجود داشته باشه!! نمیدونم کار قشنگیه یا نهNew2

نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-فروردين-۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ عصر توسط shania.)
ارسال: #5

من کلا جشن عقد جدا با تشریفات و سالن و آتلیه فیلم بردارو شام و رقص و اینا داشتم خودم که در این صورت دیگه تو عروسی لازم نیس، ولی اگه همچین عقدی نداشتی معمولا روز عروسی عقد صوری اجرا می شه، ما چون اکثر عروسیامون قاطیه همون جا تو سالن( نه اتاق جدا) سفره میندازن و خطبه می خونن و مردم تک تک میان کادو می دن بعدم سفره جمع می شه و جای رقص می شه، ولی اگه مراسم جدا باشه یکی 2 تا دیدم که تو یه اتاق جدا سفره میندازن، حالا اگه دوس نداری من از یه باغی پرسیدم گفت بهمون که موقع عقد خونی تو سالن اصلی قاطی می شه و خانوما حجاب می پوشن بعد عروس دوماد وارد می شن و می رن میشینن و مراسم اجرا می شه، بعدش خانوما می مونن تو همون سالن آقاها سالن بغل و سفره جمع می شه
نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-فروردين-۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ عصر توسط عسل بانو..)
ارسال: #6

عروس و داماد خب از در وارد شدن همه با اسفند و گل و اینا رفتن استقبال
و اومدن نشستن سر جاشون
حتی آهنگ خاصیم نبود کل میکشیدن فقط
ولی اینا کلا سفره عقدو جمع نکردن چون پیست رقص جدا بود اون سفره جلوی جایگاه عروس دوماد بود
ولی میز کیکو تو پیست گذاشتن جمع کردن

انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ عصر
ارسال: #7
(۲۴-فروردين-۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ عصر)mmmm4 نوشته است:  عروس و داماد خب از در وارد شدن همه با اسفند و گل و اینا رفتن استقبال
و اومدن نشستن سر جاشون
حتی آهنگ خاصیم نبود کل میکشیدن فقط
ولی اینا کلا سفره عقدو جمع نکردن چون پیست رقص جدا بود اون سفره جلوی جایگاه عروس دوماد بود
ولی میز کیکو تو پیست گذاشتن جمع کردن

آهاااا یعنی اول عروس و دوماد وارد میشن و بعد یک راست میرن سرسفره عقد و عقد میکنن؟یا اولش یه کم میرقصن بعد مراسم عقد؟!

نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ عصر
ارسال: #8

نه دیگه رفتن نشستن سر جاشون!چه معنی داره قبل عقد با هم برقصن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ها؟؟؟؟؟؟Big Grin

نقل قول
 سپاس شده توسط TiTi 92
۲۴-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ عصر
ارسال: #9
(۲۴-فروردين-۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ عصر)mmmm4 نوشته است:  نه دیگه رفتن نشستن سر جاشون!چه معنی داره قبل عقد با هم برقصن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ها؟؟؟؟؟؟Big Grin

آره دقیقا مشکل منم همینجا بود دیگه!!! اونجوری انگار خاله بازیه.واااااااای شبا ازین فکرا خوابم نمیبره میترسم تااون موقع خل شمDodgy

نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ عصر
ارسال: #10
خب این طوری که خطبه عقد نمی خونن که،سفره عقد و میندازن،بالا سرشون قن می سابن و عسل می دن دهن هم و قرآن و حلقه به دست هم می دن
و بعد میان هدیه هاشون و می دن و بعد تموم می شه

"من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم/که ناکس،کس نمی گردد بدین بالانشینی ها"
نقل قول
 سپاس شده توسط sad1000
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام