• تشریفات آدم و حوا
  • تخت جمشید

عطر و ادوکلن خوب چی پیشنهاد میدین ؟ (3)

۲۱-فروردين-۱۳۹۷, ۰۹:۴۴ صبح
ارسال: #6731

RE: عطر و ادوکلن خوب چی پیشنهاد میدین ؟ (3)
(۲۱-فروردين-۱۳۹۷ ۰۸:۲۱ صبح)'ملورا' نوشته است:  نبینم این تاپیک خاک بخوره هاااا تصویر: images/smilies/biggrin.gif
سلام بچه ها
بعد از پروژه لا نویی لانکوم که به عنوان هدیه روز زن از همسر گرفتم تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif، هم اکنون نیازمند یک مناسبت هستم تا مون پاریس ایوسن لورن رو از کسی هدیه بگیرم تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
وای خدایا هفته پیش بوش کردم بوی بهشت مییییییییداد !!!! تصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.png
تا حالا هیچ عطری خوشبو تر از اون بو نکرده بودم. واقعا به اندازه لانویی دوسش دارم شاید حتی یکمم بیشتررررررررررر تصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/confused.gif
کسی داره؟ کسی بو کرده ؟
نظرتون در خصوص این ادکلن چیه ؟
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif Mon Parisتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
تصویر: ./uploads/201804/post_28738_1523335820_54b1710237d2a95f323bd142063373c3.attach

قبلا یادمه تو همین تاپیک خوندم یکی از دوستان گفت بویی مشابهه بوی ماریا کری داره
اگه تو یه زمینه باشن باید عالی باشه تصویر: images/smilies/biggrin.gif
صفحه 637 ارسال پگاه 6361

رویایی دارم از جنس آزادی ....
نقل قول
 سپاس شده توسط ملورا
۲۱-فروردين-۱۳۹۷, ۱۰:۰۲ صبح
ارسال: #6732
(۲۱-فروردين-۱۳۹۷ ۰۹:۴۴ صبح)'shaparak103' نوشته است:  قبلا یادمه تو همین تاپیک خوندم یکی از دوستان گفت بویی مشابهه بوی ماریا کری داره
اگه تو یه زمینه باشن باید عالی باشه تصویر: images/smilies/biggrin.gif
صفحه 637 ارسال پگاه 6361

وااااای نه اصلا قابل قیاس نیستن
ماریا کری اگه 30 باشه مون پاریس 90 ئه از 100
تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif
برو ببووووووش عاشقش میشی تصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: /images/smilies/new/lub.png

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparak103
۲۲-فروردين-۱۳۹۷, ۰۲:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-فروردين-۱۳۹۷ ۰۲:۳۹ عصر توسط pegah22.)
ارسال: #6733
من مون پاریس رو دارم.تو این دو سه ماه کلییییی فیدبک مثبت ازش داشتم مخصوصااااا اقایون..زمستون بوش برام تند شده بود یه کم اما برای هوای الان فوق العاده ست..تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

الان دیدم یه رفرنس به پستم داده شده..از همین تریبون اعلام میکنم نظر قبلیمو پس میگیرم..تصویر: images/smilies/tongue.gif

جشن عقد :❤ 91/12/11 ❤
عروسی :❤ 94/6/9 ❤
پگاه دیگه بابا ندارهتصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
 سپاس شده توسط yalda r ، ملورا
۲۶-فروردين-۱۳۹۷, ۱۲:۲۷ عصر
ارسال: #6734
سلام
بچه ها من یه تستر عطر مانفسیو ایو سن لورن از ترکیه خریدم برای مامانم . دوسش نداشت به نصف قیمت 200 تومن میفروشمش هرکی خواست بهم پیام بده

لباس عروسم اجاره میدم کار مزون تاج محل.تاپیک اجاره لباس عروس
ص46
نقل قول
۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۹:۱۸ صبح
ارسال: #6735
(۲۲-فروردين-۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ عصر)'pegah22' نوشته است:  من مون پاریس رو دارم.تو این دو سه ماه کلییییی فیدبک مثبت ازش داشتم مخصوصااااا اقایون..زمستون بوش برام تند شده بود یه کم اما برای هوای الان فوق العاده ست..تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

الان دیدم یه رفرنس به پستم داده شده..از همین تریبون اعلام میکنم نظر قبلیمو پس میگیرم..تصویر: images/smilies/tongue.gif

پگاه جون ادوتویلتشو داری یا ادوپرفیوم ؟ تصویر: images/smilies/biggrin.gif
نظرتو پس میگیری یعنی خوبه بگیرمش یا نگریمش ؟ یا از این نظر که شبیه ماریا کریه پس گرفتی نظرتو ؟ تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط pegah22
۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۵۳ صبح
ارسال: #6736
ملورا جان فکر کنم جایی که قبلا تست کرده بودم این عطرو تقلبیش بوده که اون حسو داشتم..اخه الان که پرفیوم اصلشو گرفتم موندگاریش حتی در حد پنج شیش روز هست رو لباسم و هیچ شباهتی به عطر ماریا کری نداره..اما اون روز نه موندگاری داشت حتی برای چند ساعت هم اینکه اصلا انگار بوش یه جور دیگه بود..عالیه این عطر من شخصا عاشقش شدمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

جشن عقد :❤ 91/12/11 ❤
عروسی :❤ 94/6/9 ❤
پگاه دیگه بابا ندارهتصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
 سپاس شده توسط ملورا ، shaparak103
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام