• آتلیه اساطیر
  • چم

عزت نفس و اعتماد به نفس .......

۱۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ عصر
ارسال: #21
RE: اعتماد به نفس
اعتماد به نفس ربطی به ظاهر آدما نداره، واااای یه آدمای زشتی هستن که تا دلت بخواد اعتماد به نفس دارن!!!!!!!

مثل این میمونه که بگم من قبلا قیافه داشتم، الان ندارم! نمیشه که... Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa ، mahsa6900 ، baran89
۱۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #22
سیمین جان من که گفتم معمولا نه که صددرصد. خود من با جابجا شدن محیط اعنماد بنفسم هم جا بجا میشه Smile یعنی از محیطی به محیط دیگه فرق میکنه اعتماد بنفسم
نقل قول
۱۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مرداد-۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ عصر توسط khoodka.)
ارسال: #23

(۱۴-مرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ صبح)lopasali نوشته است:  نگار جون تو آخه چرا؟ آخه من دیدم معمولا کسایی که اعتماد بنفس ندارن زیبایی ظاهریشون کمه. البته خیلی افراد هم مثل ماهرخ جون با وجود زیبایی ظاهری بازم این مشکل رو دارن. نمیدونم ولی من خودم همیشه این احساسم بوده که کسی که زیبایی ظاهری داشته باشه بدون هیچ تلاشی در نگاه اول مورد قبول اکثر مردم قرار میگیره و همین باعث میشه تو کاراشم اعتماد بنفس داشته باشه

من با همه چیم مشکل دارم..خصوصا ظاهرم اتفاقا.. به این شدت نبود قبلا البته.. ینی یه طوریم که بعضی وقتا مثلا یه روژ ..لاک.. هرچی میبینم بد میام بخرم یه دفه باخودم فک میکنم من که هرکار کنم همینم..پشیمون میشم و نمیخرم.. و 1000 چیز دیگه

(۱۴-مرداد-۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ عصر)simin نوشته است:  اعتماد به نفس ربطی به ظاهر آدما نداره، واااای یه آدمای زشتی هستن که تا دلت بخواد اعتماد به نفس دارن!!!!!!!

مثل این میمونه که بگم من قبلا قیافه داشتم، الان ندارم! نمیشه که... Big Grin

واسه من که ربط مستقیم داره Sad
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa
  • خرید اقساطی
  • ارشادی
۱۴-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #24
از نظر من که ربطی نداره، نمیدونم شاید من اشتباه فکر میکنم...

بعضی چیزا تو زندگیم پیش اومده ک باعث شده خیلی تغییر کنم، هر جور هم می خوام عین قبل شم ولی نمیدونم چرا نمیشه...
اصلا حس خوبی نیست... Sad
نقل قول
۱۴-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ عصر
ارسال: #25
نگار جون مگه این آواتارت عکس خودت نیس؟ قبلی که عکس خودت بود اتفاقا جزو معدود چهره هایی بودی که من اینجا دیدم و خوشم اومد. نمیدونم شاید بخاطر اندامته من که چیزی ندیدم اگه اینطور هست رو اندامت کار کن. بنظر من اعتماد بنفس علاوه بر اینکه جنبه ی روانی داره با بهتر شدن ظاهر خود به خود افزایش پیدا میکنه.
یه چیز دیگه اینکه تو خیلی راحت میتونی با طرز برخورد دیگران و یا حتی نگاهشون بدون هیچ حرف و تعریف و تمجیدی زیبایی خودت رو ببینی و منظورم هم نگاه بعضی آقایون هیز نیست مطلقا Smile حتی در جمع خانوم ها و دوستان وآشنایان میتنی خیلی راحت از طرز نگاهشون و اینکه بهت تمایل دارن زیباییت رو متوجه بشی. در ضمن تو خودت هم زیباییت رو قبول داری چون اگه اینطور نبود عکس خودت رو واسه آواتار نمیذاشتی. منظورم هم این نیست که هرکی عکس خودشو نذاشته اعتماد بنفس نداره! ولی این که تو گذاشتی نشون میده که خودت هم درون خودت زیباییت رو قبول داری.Wink فقط یکم باید رو کنی اعتماد به نفستو New1
نقل قول
۱۴-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ عصر
ارسال: #26
منم کلا اعتماد به نفس خیلى پاءینى دارم برا همین هیچ وقت نمیتونم موفق باشم

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۱۴-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ عصر
ارسال: #27

(۱۴-مرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ عصر)lopasali نوشته است:  نگار جون مگه این آواتارت عکس خودت نیس؟ قبلی که عکس خودت بود اتفاقا جزو معدود چهره هایی بودی که من اینجا دیدم و خوشم اومد. نمیدونم شاید بخاطر اندامته من که چیزی ندیدم اگه اینطور هست رو اندامت کار کن. بنظر من اعتماد بنفس علاوه بر اینکه جنبه ی روانی داره با بهتر شدن ظاهر خود به خود افزایش پیدا میکنه.
یه چیز دیگه اینکه تو خیلی راحت میتونی با طرز برخورد دیگران و یا حتی نگاهشون بدون هیچ حرف و تعریف و تمجیدی زیبایی خودت رو ببینی و منظورم هم نگاه بعضی آقایون هیز نیست مطلقا Smile حتی در جمع خانوم ها و دوستان وآشنایان میتنی خیلی راحت از طرز نگاهشون و اینکه بهت تمایل دارن زیباییت رو متوجه بشی. در ضمن تو خودت هم زیباییت رو قبول داری چون اگه اینطور نبود عکس خودت رو واسه آواتار نمیذاشتی. منظورم هم این نیست که هرکی عکس خودشو نذاشته اعتماد بنفس نداره! ولی این که تو گذاشتی نشون میده که خودت هم درون خودت زیباییت رو قبول داری.Wink فقط یکم باید رو کنی اعتماد به نفستو New1

..چرا عکس خودمه.. خوب این یه عکس صورته..کامل نیس..بدم خوب جریانش طولانیه.. دلیل گذاشتن عکسم..میدونی..فقط میخواستم خودم باشم مثه همیشه.. چه قدم روحیه دادی..ممنون Tounge من کلا قبلاها که حتی اینطوری باخودم مشکل نداشتم هم اعتماد به نفس نداشتم دیگه این مزید بر علت شد
نقل قول
 سپاس شده توسط ferenzy
۱۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ صبح
ارسال: #28
منم درمورد ظاهرم اعتماد به نفس دارم ولی همیشه فکر میکنم کارام اشتباه بوده و بقیه بهتر ازمن فکر میکنن و تصمیم میگیرن

بی تو اما عشق بی معناست ، می دانی؟
دستهایم تا ابد تنهاست ، می دانی؟
آسمانت را مگیر از من ، که بعد از تو
زیستن یک لحظه هم ، بی جاست ، می دانی؟
نقل قول
 سپاس شده توسط simin ، banooye mohsen
۱۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ صبح
ارسال: #29
من نسبت به ظاهرم اعتماد به نفس دارم منظور از اعتماد به نفسی که ندارم اینه که تو جمع روم نمیشه متکلم وحده (ببخشید اصطلاح عربی بکار بردم میخواستم تاکید کنم )بشم ولی دوست دارم بشم

از میان همه ی مردهای دنیا...
فقط کافیست پای تو در میان باشد !
نمیدانی برای تو زن بودن و عاشق بودن چه کیفی دارد ...! New2

شروع 19 بهمن 93
وزن اولیه 76
هدف اول 72 (بهش رسیدم )
هدف دوم 68
هدف سوم 60
نقل قول
 سپاس شده توسط نسیم بهاری
۱۸-بهمن-۱۳۹۱, ۰۶:۱۷ عصر
ارسال: #30
من اصلا اعتماد به نفس ندارم . از همه نظر قیافه هیکل تیپ رفتار حرف ................. خلاصه همه چی دیگه (با اینکه اکثرا میگن چقد خوشگلی و هیکلمم خوبه ) اما میگم نه همه از من بهترن شاید من زشت نباشم و هیکلم هم خوبه اما بقیه از من بهترن . همش خودمو از همه پایینتر میبینم. رفتم بینیمو عمل کردم اما بازم ناراضی ام چون فکر میکنم بد شده (تازه نزدیکه 3 ماهه) اما نمیدونم دیگه چیکار کنم که قیافم اونجوری که خودم دوست دارم بشه!!!!!! هر کاری که میخوام برم میگم وای نه اگه بلد نشم چییییی ابروم میره میترسم از بقیه پایینتر باشم. شوهرمم خیلی ناراحته بابت این موضوع و همیشه میگه تو خوشگله منی تو هر کاری رو شروع کنی میتونی بهترینش باشی اما فایده نداره من درسست نمیشم. همش ازین میترسم که نکنه اگه بگم خوشگلم یکی منو ضایع کنه ,انگار بیشتر از ضایع شدن و حرفه مردم میترسم. یا بگم فلان کارو میتونم بکنم اما نتونمو ضایع شم. یا بگم مثلا اشپزیم خوبه و یکی بگه بده. مشکله من اینه . نمیدونم واقعلا چیکار کنم . اخه چرا همیشه خودمو از بقیه کمتر میبینم. و همش احساس میکنم که کسی از من خوشش نمیاد . حتی مادرشوهرم من که تنها عروسشم و دخترم نداره دوسم نداره و عروسه جاریشو دوست داره و همش در حضوره من به اون اهمیت میده. و دیگه داغونم از اون به بعد که دیدم حتی اونم منو دوست نداره و فقط به اون دختره میرسه و اهمیت میده .منم دیگه به مادرشوهرم محل نمیدم. خیلی بهم برخورده. به نطره شما من چیکار کنم که خودمو بالا بدونم؟؟؟؟

خدایا ما رو هیچوقت فراموش نکنAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa ، **خانوم کوچولو**
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام