• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

عروس سرای ماهتیسا

۱۳-بهمن-۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-فروردين-۱۳۹۶ ۰۳:۲۹ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
عروس سرای ماهتیسا
تلفن:
66097840
موبایل:
09194680046
آدرس:
ستارخان، خیابان بهبودی، نرسیده به چهارراه نصرت، ساختمان تالار بنیامین، طبقه بالای فروشگاه کوروش، پلاک145، طبقه 2، واحد 1

با مدیریت: حسن زاده
اینستاگرام:
mahtisa.ha1366
تلگرام:
mahtiisa

[تصویر: عروس سرای ماهتیسا]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط لیلیناز
۱۴-بهمن-۱۳۹۵, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #2
RE: عروس سرای ماهتیسا
سلام من عروس سالن ماهتیسا بودم و واقعا راضی بودم ازمراسمم به بعد مشتری ماهتیسا شدم هم کیفیت کارشونو هم قیمت هاشون نسبت به جاهای دیگه خیلی خوووبه. از همه مهم تر برخورد پرسنل شون بود که با هم خیلی مچ بودن
نقل قول
۱۴-بهمن-۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #3
خیلی خوشحالم که سالن ماهتیسا هم اینجا هست. من کار ابرو وپاکسازی شون رو انجام دادم عااالی بود... اون روزی که من رفتم یه عروس هم داشت که فوق العاده شده بود. من ارایششون رو دوست داشتم یه سبک لایت و اروپایی دارن
نقل قول
۱۴-بهمن-۱۳۹۵, ۱۱:۵۷ صبح
ارسال: #4
سلام با تشکر از سالن ماهتیسا من خیلی وقت بود دونبال سالن خوب بودم هم کارشون عالیه سالن خیلی شیکیه هم خیلی پرسنل خونگرم هستن هم عروسهاشون فوق العاده زیبا می شن من جاریم عروس ماهتیسا بود شب عروسی می درخشید
نقل قول
۱۵-بهمن-۱۳۹۵, ۰۱:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-بهمن-۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ عصر توسط لیلیناز.)
ارسال: #5
سلام من و مادرم به واسطه عمه ام دو هفته پیش با این سالن اشنا شدیم
دفعه اول مادرم و عمه ام موهاشون رو دکلره کردن بدون اینکه موهاشون اسیب ببینه منتها مادر من بعد از یه هفته تصمیمش برای تناژ رنگ عوض شد و بهار جون براشون تغیر دادن
بازم میگم واقعا کار رنگ این سالن خیلی خوبه و قیمتش هم مناسبه

دفعه سومی که به این ارایشگاه رفتم باز هم همراه مادر و عمه ام بودم برای میکاپ و شینیون که همین چهارشنبه 13بهمن ماه بود
واقعا میکاپ کارشون حرفه ای هستن و واقعا فکرشده وبا طراحی روی صورتمون کار کردن یعنی به معنای واقعی میشه گفت با جوون و دل کار کردن
مواد مصرفیشون عالی بود ما ارایشمون اصلا تکون نخورد حتی رژ لبامون
تا الان هم دایما همه از ارایش ما صحبت میکنن
بازم ازشون ممنونم

در کل سالن مجهز با کادر خوشرو ومهربون و باوجدان هستش
خیلی خوشحالم که باهاشون اشنا شدم

مگه میشه زندگی منو به هم ریخته افریده باشه
خدای دانه های انار.....
Angel
من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد.....
نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۵, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #6
مرسی واقعا خیلی عالی بود
من یکی از عروس های ماهتیسا بودم کارتون بسیار عالیه. خواهر شوهرم هم از آرایشش راضی بود
امیدوارم همیشه موفق و موید باشید
انرژی پرسنل تون فوق العاده ست خیلی همه تونو دوست دارم
فقط برای پاکسازی هم باید دوباره بیام
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsa shokri
۲۷-بهمن-۱۳۹۵, ۰۱:۳۸ عصر
ارسال: #7
(۱۵-بهمن-۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ عصر)لیلیناز نوشته است:  سلام من و مادرم به واسطه عمه ام دو هفته پیش با این سالن اشنا شدیم
دفعه اول مادرم و عمه ام موهاشون رو دکلره کردن بدون اینکه موهاشون اسیب ببینه منتها مادر من بعد از یه هفته تصمیمش برای تناژ رنگ عوض شد و بهار جون براشون تغیر دادن
بازم میگم واقعا کار رنگ این سالن خیلی خوبه و قیمتش هم مناسبه

دفعه سومی که به این ارایشگاه رفتم باز هم همراه مادر و عمه ام بودم برای میکاپ و شینیون که همین چهارشنبه 13بهمن ماه بود
واقعا میکاپ کارشون حرفه ای هستن و واقعا فکرشده وبا طراحی روی صورتمون کار کردن یعنی به معنای واقعی میشه گفت با جوون و دل کار کردن
مواد مصرفیشون عالی بود ما ارایشمون اصلا تکون نخورد حتی رژ لبامون
تا الان هم دایما همه از ارایش ما صحبت میکنن
بازم ازشون ممنونم

در کل سالن مجهز با کادر خوشرو ومهربون و باوجدان هستش
خیلی خوشحالم که باهاشون اشنا شدم

سلام خسته نباشید من از کارتون راضی بودم توی همین سایت هم باهاتون اشنا شدم وقتی امدم شوی عروستون خیلی راضی بودم و همه تو مراسم ازم تعریف می مردن از همه مهم تر شوهرم بود که خیلی سخت پسند بود دوست نداشت زیاد ارایش داشته باشم واقعا همونی بود که می خواست از من بیشتر ذوق داشت مرسی واقعا بهار جون
نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۴۲ عصر
ارسال: #8
سلام ببخشید هزینه ی میکاپ عروستون چنده ؟
نقل قول
۱۸-اسفند-۱۳۹۵, ۰۷:۵۰ عصر
ارسال: #9
سلام من برای کاشت مزه و رنگ مو مراجعه کردم کارشون خوب بود بعدش با همسر جان رفتیم اتلیه نیک نازو چند تا عکس انداختیم اخه واسه سال جدید عکس نداشتیم از عروسیمون تا حالا هر سال سالگرد عروسیمون مسریم اونجا عکس میندازیم
نقل قول
۱۹-اسفند-۱۳۹۵, ۰۷:۴۳ عصر
ارسال: #10
 سلام من وافعا از کار ناخن و کاشت مژه خیلی راضی بودم و خیلی از دوستامو معرفی کردم برخوردتون فوق العاده مهربون بودن به همه پیشنهاد می کنم چون من خودم خیلی سختگیر بودم مرسی از مدیریت
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام