• تقی زاده
  • سمیرا مرتضوی

عروس سرای رادا

۱۸-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۴۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۳۲ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
عروس سرای رادا
عروس سرای رادا فعالیت خود را ازسال 1380 آغاز نموده است و در طی سالیان گذشته با ایمان و اعتقاد راسخ به ارائه خدمات شایسته و تکریم مشتریان محترم در جهت ارتقای کیفی خدمات ارائه شده کوشیده است. تمامی اعضای زیبایی رادا دارای گواهینامه معتبر داخلی و خارجی هستند و در زمینه های تخصصی خود دارای تجربه می باشند تلاش گروه زیبایی رادا علاوه بر ارتقاء کیفی و خدمات زیبایی افزایش آگاهی و اطلاع مراجعین در خصوص فرهنگ سلامت در زمینه زیبایی میباشد از افتخارات گروه زیبایی رادا ایجاد فضایی فرهنگی، محیطی سالم و امن برای مراجعین محترم می باشد.
سالن زیبایی رادا مفتخر است که توانسته با استفاده از برترین برندهای روز دنیا و با همکاری تیمی از حرفه ای ترین ها رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید
بر این باوریم رضایت مشتری تنها زمانی مفهوم خواهد داشت:
او در قلب خویش از ارائه خدمات ما راضی و در فکر خویش در پی زمانی دیگر برای دیدار مجدد با ما باشد

آکادمی آموزشی ، آرایشی و زیبایی رادا
ارائه دهنده کامل ترین دوره های آموزشی آرایش و پیرایش توسط مربیان برتر و کار آزموده با اعطای گواهینامه بین المللی و مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای 

- آموزش بیس عمومی (کلیه خدمات)
- اصلاح و ابرو
- میکروپیگمنتنشن ، فیبرور ، میکروبلندینگ ، قرینه سازی ابرو ( tatoo ) 
- خدمات رنگ و مش ، آمبره ، سامبره ، مش نویلی ( بالیاژ ) ، هایلایت و کراتین ، بوتاکس مو ، اولاپلکس
- آموزش مراقبتهای زیبایی پوست تالگو 
- خدمات عروس
- خدمات ناخن
- اکستنشن مو
- اکستنشن مژه
- - خدمات مژه
- رنگ مژه
- لیفت مژه
- کوتاهی مو
- شییون مو
- براشینگ
- میزانپلی
- اپلاسیون
- خدمات پوست
- میکاپ و گریم تخصصی عروس
خدمات آموزشی پوست

- آموزش ( Skincare ) مراقبت های زیبایی پوست ( انحصاری مدرسه تالگو فرانسه )
- با ارائه دیپلم های بین المللی مورد تایید مدرسه زیبایی تالگوی فرانسه
- مورد تایید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور همراه با پاسپورت کار در بیش از 100 کشور دنیا

تلفن:
22441720
22443805
آدرس:
اتوبان ارتش ، نرسیده به چهار راه مینی سیتی ،نبش خیابان بهاران،پلاک 7
وب سایت: 
http://www.radasalon.com
اینستاگرام:
aroossaraye.rada@
radasalon@
[تصویر: عروس سرای رادا]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط Sadaf moshiri
۱۸-مهر-۱۳۹۷, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #2
RE: عروس سرای رادا
قیمت میکروبلیدینگ چقدره؟
نقل قول
۱۸-مهر-۱۳۹۷, ۰۷:۰۲ عصر
ارسال: #3
سلام عزیزم ، از ۳۰۰،۰۰۰ تومان شروع می شه قیمت 
نقل قول
  • اساطیر
  • تشریفات وندا
۲۱-مهر-۱۳۹۷, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #4
من بازدیداشونو رفتم قبل محرم دوتا میکاپ آرتیست هستن یکیشون خانم رادا احمدی ویکیشون سما محمدی که به نظرم کار هردوشون خوب بود کار پوستشون خیلی خوب بود کرم کاملا رو پوست خوابیده بود  مشاوری که با من صحبت کرد گفت بهترین برندها رو استفاده میکنن و روز قبل پاکسازی دارن که مشکلات پوستی رو از بین میبره وروز عروسی هم قبل از میکاپ هم کلی رو پوست کار میکنن و آرایش چشم هاشون هم دوست داشتم مژه ها هم  میگفتن۳dانجام میدن وعکس قبل وبعد عروس هاشون  رو  نشون دادن که خیلی تغییر کرده بودن،ابروها رو هاشور زده بودن خودشون کاملا توضیح دادن که به این روش ابرو کاملا طبیعی جلوه میکنه  قبل از محرم وصفر تقریبا هر روز عروس داشتن که من دو روزشو رفتم قیمتاشونم تو تخفیف قرارداد خوب بود  راستش این سالنو مادر شوهرم معرفی کرد دیگه از کارشون خیلی تعریف کردن  منم رفتم قرارداد بستم ،عروسیم  ۱۶ آذره 

نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۷, ۰۲:۲۸ عصر
ارسال: #5

تصویر: ./uploads/201810/post_109769_1539428248_b9d5844cd80bcabcc5edadc173436201.attach

تصویر: ./uploads/201810/post_109769_1539428258_f912701505763ee6d30e486ffc924b5f.attach

تصویر: ./uploads/201810/post_109769_1539428267_4ed1ed3d2ac22633701d21c151ee344b.attach

تصویر: ./uploads/201810/post_109769_1539428276_cf842a3d30f01679bea16bb2a2352a6d.attach
نقل قول
۲۲-مهر-۱۳۹۷, ۰۱:۵۱ صبح
ارسال: #6
من مشتری رادا هستم تقزیبا ۱۰ سالی که مشتریشونم ابرو و ناخن رو اونجا انجام میدم کاراشون خیلی خوبه فقط  تنها مشکلش اینکه خیلی شلوغه اونجا باید از قبل وقت بگیری واگر همین طوری  بری باید بشینی تا نوبتت بشه وعروس هاشو زیاد ندیدم ولی تعریفشونو تو عروسیا خیلی شنیدم 
نقل قول
۳۰-مهر-۱۳۹۷, ۰۴:۵۷ عصر
ارسال: #7
Heart RE: عروس سرای رادا
تصویر: /images/smilies/new/lub.pngمن مشتری چندین ساله عروس سرای رادا هستم ، کار رنگ و مش ابرو اپیلاسیون براشینگ و آرایش و ترمیم ناخن را اینجا انجام می دم و کاملا راضی هستم واقعا پرسنل حرفه ای سالن شیک و درجه یک ، از مدیریت خانم رادا احمدی واقعا تشکر می کنم
همین طور دختر خاله من عروس این سالن بودن واقعا کارشون تمیز و عالی بود 
@radasalon 
@aroossaraye.rada

نقل قول
۳۰-مهر-۱۳۹۷, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #8
من عروس این سالن هستم ماه دی و نمونه کارهای عروس این سالن رو بازدید کرده بودم واقعا بی نظیره 
هم سما جون و هم رادا جون کار عروس انجام می دن 
قیمتشون هم عالیه واقعا با این سطح کیفیت 
❤️❤️❤️❤️
نقل قول
۳۰-مهر-۱۳۹۷, ۰۵:۱۸ عصر
ارسال: #9
واقعا از سالن و‌مدیریت عروس سرای رادا تشکر می کنم به خاطر پرسنل درجه یک و محیط شیک و حرفه ای که فراهم کردن 
مخصوصا پرسنل رنگ و ناخن که با بهترین مواد کار می کنن 
همین طور تیم تخصصی عروس که من در سالن چندین بار نمونه کار هاشونو دیدم واقعا لذت بردم 
نقل قول
۵-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #10
کارتون خیلی تمیزهتصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام