• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

عروس خانم هایی که شوهرشون سربازه 2

۲۹-تير-۱۳۹۳, ۰۶:۰۰ عصر
ارسال: #1

عروس خانم هایی که شوهرشون سربازه 2
ایشالا زودتر و به سلامتی همسراتون از سربازی برگردنLub
New1New1
نقل قول
 سپاس شده توسط tala680067 ، saraiiii ، shadow ، marmar 1234567topol ، pari.h ، FaRzAnEh 731 ، عاشق همسرم ، **خانوم کوچولو** ، مهنا ، Saraaay ، *آرتیستون*
۲۹-تير-۱۳۹۳, ۰۶:۳۵ عصر
ارسال: #2
RE: عروس خانم هایی که شوهرشون سربازه 2
انگار خیلی خوش میگذره ها خبری ازتون نیس بچه ها
نقل قول
 سپاس شده توسط Miss noon ، tala680067 ، shadow ، marmar 1234567topol
۲۹-تير-۱۳۹۳, ۰۷:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-تير-۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ عصر توسط Miss noon.)
ارسال: #3
بچه هایی که خدمت شوهراشون مشهده و ارتش هستن بیان من کارشون دارم
دوستیا شما ها شوهراتون تو بیمارستان ارتش اشنا دارن واسه مرخصی استعلاجی؟

(۲۹-تير-۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ عصر)asheq نوشته است:  انگار خیلی خوش میگذره ها خبری ازتون نیس بچه ها

عاشق جون من چه خوشی فدات شم من که همش در حال غصه خوردنم میترسم یه مرضی بگیرم از این حرص و جوش اااااCrying
عزیزم انتقالی همسریت چی شد؟

“به خدا توکل کن و نیکویی کن, خواسته خود را به خدا بسپار و به او توکل کن که آن را انجام خواهد داد.”
باور کن امید به آرزویت می رساند.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط ستاره بانو ، shadow ، marmar 1234567topol ، pari.h
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۹-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۱۸ عصر
ارسال: #4
بچه ها هنوز به احسان زنگ نزدن واسه پروژهCrying یــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک ماه گذشت!!!!!!!
من دارم هفته بعد میرم پیشش، میشه دعا کنید تا اون چند روز که من اونجام بهش زنگ بزنن و کارش درست شه باهم برگردیم؟؟؟ امشب دعامون میکنینHuh واسه استخدامیشم دعا کنید زودتر ببرنش سر کارCrying
منم قول قول میدم مثه دو شب قبل به یادتون بشمHeartHeart

به زودی زود یه فرشته کوچولو خونمون رو پر انرژی میکنه
دختر نازم بی صبرانه منتظر تولدت هستیم
نقل قول
 سپاس شده توسط Miss noon ، فهیمه جون ، shadow ، b@H@r ، asheq ، marmar 1234567topol ، Fahime ، mahya1369
۲۹-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۱۹ عصر
ارسال: #5
خب انتقالیش که میگن جور شده دوسه روزه دستورش بیاد میاد اینجا
عزیزم اینقد غصه نخور با خوشی هم بگذرونی این روزا تموم میشه با غصه هم بگذرونی تموم میشه پس غضه نخور و به اینده خوبتون فک کن
نقل قول
 سپاس شده توسط Miss noon ، فهیمه جون ، shadow ، b@H@r ، marmar 1234567topol ، pari.h
۲۹-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #6
دوستای خوبم بیاین امشب همه برای هم دعا کنیم که انشالا سربازی شوهرامون به سلامتی و با دل خوش تموم شه. New1

تو این یکسال که همسری سرباز بود با اینکه خونه خودمون بودیم و سختی زیاد کشیدیم ولی خدارو شکر میکنم که همیشه کنار هم بودیم، Smiling ولی خبر خوب اینکه فقط 45 روز دیگه تا پایان خدمتش مونده....

روزشمارش شروع شده...
الهی شکرNew1

همـہ چیـزش פֿـآصــہ
لبخنـבش
تیپش
رفـتارش
اפֿــلاقـش
اפــساسـاتـش
בوسـت בاشتـنش؛
مـפֿـاطب نبوבہ ڪـہ פֿـآصـ باشـہ
פֿـاص بوבه ڪـہ مـפֿـاطب من شـבه...
نقل قول
 سپاس شده توسط ستاره بانو ، Miss noon ، فهیمه جون ، shadow ، b@H@r ، asheq ، shadi joon ، marmar 1234567topol ، gol andam ، pari.h ، mahshid_mari ، FaRzAnEh 731 ، s.alikhani ، bahar khanom ، zalla ، نازدونه
۲۹-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-تير-۱۳۹۳ ۰۹:۴۹ عصر توسط Miss noon.)
ارسال: #7
ستاره بانو جون انشالله درست میشه گلم، خوبه که داری میری پیش احسان ، خوش باشید باهم عزیزم
عاشق جون نمیشه عزیزم سعی میکنم ولی گلم
Heart

سیدمینام خیلی خوبه عزیزم
انشالله این ٤٥روزم تموم میشه به سلامتی و خوبی و خوشی
Heart
واسه منم دعا کنید بچه ها خیلی زیاد Heart
همتونو دوست دارم

“به خدا توکل کن و نیکویی کن, خواسته خود را به خدا بسپار و به او توکل کن که آن را انجام خواهد داد.”
باور کن امید به آرزویت می رساند.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط sidminam ، فهیمه جون ، shadow ، b@H@r ، asheq ، marmar 1234567topol ، ستاره بانو ، pari.h ، FaRzAnEh 731
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ صبح
ارسال: #8
سلام دوستای خوبم Heart، یه مدتی گرفتارم کمتر میام نو عروس Dodgy

از آموزشی همسراتون چه خبر ؟ شرایطشون خوبه ؟ داره یک ماه تموم میشه ، از این به بعدش سر پایینی یه ، دیگه راحت تر میگذره New1New1

عزیزایی که همسرا و عشقاشون می خواستن جابجا بشن چطورن ؟؟ تونستن جابجا بشن ؟؟ Huh

ستاره بانو جان با آرامش برو پیشه آقا احسان فدات شم ، بهتون خوش بگذره ، پناه بر خدا که زودتر براشون زنگ بزنن و وضعیت پروژشون مشخص بشه New1New1

میشه برام دعا کنین ؟؟ Sad
نقل قول
 سپاس شده توسط b@H@r ، sidminam ، marmar 1234567topol ، Miss noon ، ستاره بانو ، pari.h ، FaRzAnEh 731
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ صبح
ارسال: #9

سلام بچه ها
من این چند شب یاد همتون بودم و وقتی واسه همسرم دعا میکردم وااسه همسر همه تون هم دعا میکردم
سایه جان از امضای من که معلومه ۴۱ روز دیگه مونده تا اموزشیش تموم شه‎Undecided
از وقتی هم رفته فقط تلفنی حرف زدیم و ندیدمش‎Sad
الحمدولله تو ماه رمضون اذیت نکردن و فقط صبح تا ظهر کلاس دارن ، غذاشون هم خوبه
میان دورشون هنوز معلوم نیست کی باشه و بیاد
نمیدونم چرا ماه تیر اینقدر طولانی شده الان چند ماه نیست که تیره؟؟!‎Big Grin

خدایا شکرتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط asheq ، shadow ، sidminam ، marmar 1234567topol ، gol andam ، ستاره بانو ، pari.h
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ صبح
ارسال: #10
b@H@r : بهار نازنینم خیلی لطف میکنی که برای هممون دعا میکنی فدات شم New1New1New1New1
خدا رو شکر که به همسرتون تو تابستون سخت نگرفتن، به امید خدا که زودتر بهشون مرخصی میدن و میان پیش شما که یه کم از دلتنگیتون کم بشه New1New1New1New1New1
این دوره آموزشی خیلی سخت هست، هم برای سربازا هم برای همسراشون DodgyDodgy، هم ماه رمضون بود و هم تابستون Huh سختیش دو برابر شد Huh
بهار مهربونم زود میگذره، خیلی زود، شبی که همسر من داشت میرفت من مثل ابر بهار گریه میکردم !! Big Grin
همه میگفتن زود تموم میشه ! به قول همسرم که تا چشم رو هم بذاری تموم شده !! من 1 هفته اول هر چی چشم رو هم گذاشتم تموم نشد !! 3 (12)3 (12)3 (12)
یه هفته برام مثل یه سال گذشت !! Sad
ولی الان میبینم 5 ماه از اون موقع گذشت !! انگار همین دیروز بود Wink

میشه برام دعا کنین ؟؟ Sad
نقل قول
 سپاس شده توسط b@H@r ، marmar 1234567topol ، asheq ، ستاره بانو ، pari.h ، FaRzAnEh 731
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام